Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Dibrës

 • 2 foto
  Dush me uje te nxeht ne qast
  Teknik dhe paisje

  Dush me uje te nxeht ne qast

  Dushi I qastit ju kursen kohen dhe energjine ne maksimum.I pa perdoror asnjeher.ne kutine e vet esht

  Dibër 2 prill 10:12
  80 €
 • 5 foto
  Sharre Profesionale
  Makina dhe vegla

  Sharre Profesionale

  Shitet sharre Profesionale me krah. Per informacion dhe porosi na kontaktoni ne what\'s up dhe viber

  Mat 1 prill 09:18
  14.500 Lek
 • 0 foto
  Trapan vidator SKIL
  Makina dhe vegla

  Trapan vidator SKIL

  Shitet trapan me bateri skil 12v pa karikues. karikuesin mund ti pershtatet e baze te voltazhit te b

  Mat 1 prill 09:17
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Hekur rrobash me depozite Tefal
  Teknik dhe paisje

  Hekur rrobash me depozite Tefal

  Shesim hekuj rrobashme depozite te markes Tefal. duke filluar me 2.500 lek. per informacion dhe poro

  Mat 1 prill 09:17
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Thekese Bue Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Thekese Bue Gjermane

  Shesim thekese buke gjermane 1500 lek. Per informavcion dhe oferta na kontaktoni ne duqanin tone ne

  Mat 1 prill 09:17
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Vegla pune
  Makina dhe vegla

  Vegla pune

  Vegla pune te ardhura nga gjermania

  Mat 1 prill 09:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   privatna ponuda zajma 72h
  Dekorime

  privatna ponuda zajma 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit u roku od 72 sata i mo

  Mat 28 mars 15:25
  100 €
 • 4 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Makina dhe vegla

  PERPUNIM FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 16 mars 18:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Makina dhe vegla

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Dibër 3 mars 21:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Makina dhe vegla

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Librazhd 16 janar 12:34
  100 €
 • 3 foto
  Prerese bari dhe freze 2ne 1
  Makina dhe vegla

  Prerese bari dhe freze 2ne 1

  Shitet presese bari dhe freze 2ne 1. 2mln leke. super e pershtatshme per cdo familje fshati. per po

  Mat 7 janar 22:09
  200.000 Lek
 • 1 foto
  Qilim
  Mobilje

  Qilim

  shitet qilim lume shume i vecant me permasa 3 me 4 i punuar me vegla artizanale. cmimi 500 euro

  Dibër 4 janar 16:31
  500 €
 • 0 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  Shitet 4 Komplete Tavolinash +Karike

  Dibër 20 nëntor 09:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ponuda zajma između pojedinih 72h
  Dekorime

  Ponuda zajma između pojedinih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit za 72 sata i koji su u

  Mat 14 nëntor 10:17
  100 €
 • 11 foto
  Paisje per fast food
  Makina dhe vegla

  Paisje per fast food

  Te gjitha pajisjet jane ne gjendje shume te mire,perdoren te gjitha me GAS.Ne cmim perfshihen te gji

  Librazhd 18 tetor 09:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten bicikleta, tv i ri lodra mall gjer.an
  Teknik dhe paisje

  Shiten bicikleta, tv i ri lodra mall gjer.an

  Mall i ardhur nga Gjermania, biçikleta, tv i ri ne kuti, monitor kompjuteri, lodra per femije, sedil

  Dibër 15 tetor 19:35
  30 €
 • 5 foto
  Shiten pajisjet e Servis & Gomisteri & Lavazh
  Makina dhe vegla

  Shiten pajisjet e Servis & Gomisteri & Lavazh

  1) Urë Ngritëse Makinash 3.5 ton marka Ravaglioli, 2) Hapëse Gomash  për Gomisteri marka Ravaglioli

  Bulqizë 25 shtator 19:09
  3.000 €
 • 6 foto
  Shesim karige dhe tavolime me cmim te arsyeshem
  Mobilje

  Shesim karige dhe tavolime me cmim te arsyeshem

  Jane ne gjendje shume te mire. Per cmimin kontakt ne telefon

  Dibër 22 shtator 18:24
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Vjelese Mjalti
  Makina dhe vegla

  Vjelese Mjalti

  shitet makineriper vjelje mjalti e ardhur nga gjermania. shume cilesore. per informacion dhe porosi

  Mat 14 shtator 16:33
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Pajisje për Mekanik dhe Lavazhe
  Makina dhe vegla

  Pajisje për Mekanik dhe Lavazhe

  1) Urë Ngritëse Makinash 3.5 ton marka Ravaglioli, 2) Hapëse Gomash  për Gomisteri marka Ravaglioli

  Bulqizë 11 shtator 13:47
  3.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Materiale ndertimi

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njerëz

  Librazhd 4 shtator 16:59
  5.000 €
 • 7 foto
  Banak frigorifer/ tavolina komplet “Ardeno” per lo
  Mobilje

  Banak frigorifer/ tavolina komplet “Ardeno” per lo

  Shiten pajisje per lokal..permban nje banak frigorifer me 3 dyer funksional + banak vitrine.. 8 tavo

  Dibër 30 gusht 18:33
  300.000 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Mobilje

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Dibër 24 gusht 19:54
  3.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Dekorime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  A po kërkoni fonde për të shlyer kreditë dhe borxhet? Po kërkoni financim për të filluar biznesin tu

  Librazhd 17 gusht 18:40
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.?
  Makina dhe vegla

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.?

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Unë propozoj një kredi pre

  Dibër 11 gusht 08:17
  30.000 €
 • 0 foto
  Frigorifer Samsung Model American
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Samsung Model American

  shesim frigorifer samsung model amerikan me dy hapje me 75% ulje. cmimi real i ri eshte 1850€ ndersa

  Mat 5 gusht 21:16
  500 €
 • 0 foto
  Vidator SKIL me bateri
  Makina dhe vegla

  Vidator SKIL me bateri

  Shiten dy vidator të markës SKIL 12v me nga 1 bateri dhe pa karikues për vetem 2,500 lek seicili. Ka

  Mat 5 gusht 07:45
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Makina dhe vegla

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilë

  Dibër 29 korrik 16:36
  4.554 €
 • 2 foto
  Shiten paisje per gomisteri
  Makina dhe vegla

  Shiten paisje per gomisteri

  Shiten paisje gomisterie me garanci 6 muaj ne gjendje si te reja 8 muaj te punuara arsyja per mbyllj

  Dibër 21 korrik 18:05
  2.500 €
 • 3 foto
  Kondicioner Kollone
  Makina dhe vegla

  Kondicioner Kollone

  Kondicioner ideaclima ne gjendje shum te mir pune . Pa asnje gervishtje . Shum pak i perdorur. Shite

  Librazhd 29 qershor 00:22
  800 €
 • 2 foto
  Sharre dore plan
  Makina dhe vegla

  Sharre dore plan

  Shitet sharre profesionale dore plan bashke me diskun sharre pothuajse te ri I pershtatshme per mara

  Mat 18 qershor 18:44
  8.900 Lek
 • 1 foto
  okazion!!! karige dhe tavolina lokali
  Mobilje

  okazion!!! karige dhe tavolina lokali

  12 tavolina me nga 4 karige per secilen shiten komplet ose sa te doni

  Dibër 13 qershor 08:51
  123 Lek
 • 1 foto
  Fetatrice
  Teknik dhe paisje

  Fetatrice

  Fetatriqe në gjendje shumë te mirë.italjane Suprema

  Dibër 8 qershor 12:54
  120 Lek
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Makina dhe vegla

  Финансијска помоћ за крај године

  Финансијска помоћ за крај године Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хита

  Bulqizë 17 nëntor 09:35
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Dekorime

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Dibër 14 nëntor 06:38
  111 €
 • 1 foto
  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura
  Teknik dhe paisje

  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura

  Jeste li je potrebna kako bi se povećali svoju aktivnost ponuda od 5.000 do 950.000 eura za one u

  Bulqizë 30 dhjetor 19:44
  100 €