Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Dibrës

 • 5 foto
  Pllake kuzhine
  Teknik dhe paisje

  Pllake kuzhine

  Shitet pllake kuzhine Alaska me touch, me komanda me vethe ska nevoje per furre, me vatra qeramike

  Mat Dje, 10:43
  13.900 Lek
 • 5 foto
  Thekese Bue Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Thekese Bue Gjermane

  Shesim thekese buke gjermane 1500 lek. Per informavcion dhe oferta na kontaktoni ne duqanin tone ne

  Mat Dje, 10:42
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Kredi e jashtëzakonshme: whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Kredi e jashtëzakonshme: whatsapp: 0022997351844

  Kredi e jashtëzakonshme: whatsapp: 0022997351844 kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju i

  Dibër 15 qershor 19:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp 0022997351844
  Makina dhe vegla

  ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp 0022997351844

  ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp 0022997351844 kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju in

  Dibër 15 qershor 12:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Hekur rrobash me depozite Tefal
  Teknik dhe paisje

  Hekur rrobash me depozite Tefal

  Shesim hekuj rrobashme depozite te markes Tefal. duke filluar me 2.500 lek. per informacion dhe poro

  Mat 15 qershor 10:17
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Lavam Guri (natyral)
  Mobilje

  Lavam Guri (natyral)

  Punim me dore. Gure natyral i punuar duke e kthyer ne veper arti lavam guri.

  Librazhd 12 qershor 16:00
  350 €
 • 0 foto
  Vegla pune
  Makina dhe vegla

  Vegla pune

  Vegla pune te ardhura nga gjermania

  Mat 10 qershor 22:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Komplete tavolinash + frigorifer
  Mobilje

  Komplete tavolinash + frigorifer

  Komplete tavolinash + frigorifer

  Librazhd 7 qershor 01:56
  1.500.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion shitet motorr sharre e vogel
  Makina dhe vegla

  Okazion shitet motorr sharre e vogel

  Shitet motorr sharre e vogel ne gjendje super e ardhur nga zvicra cmimi 50E cmimi i padiskutueshem

  Mat 6 qershor 13:49
  50 €
 • 1 foto
  Super okazion frigorifer banak super gjendje
  Teknik dhe paisje

  Super okazion frigorifer banak super gjendje

  Okazion shes frigorifer banak super gjendje cmimi 200 000 leke pak i diskutushem

  Librazhd 28 maj 10:46
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Motorrseke 270
  Makina dhe vegla

  Motorrseke 270

  Shitet motorrseke me shine 50 cm dhe zinxhir stihl pothuajsw i ri .Shitet per arsye mosperdorimi,mot

  Bulqizë 25 maj 02:18
  80 €
 • 9 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Makina dhe vegla

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Dibër 23 maj 12:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Prese hidraulile , Gjenerator saldimi
  Makina dhe vegla

  Prese hidraulile , Gjenerator saldimi

  Gjendja perfekte. Shiten ose nderrohen. Presa ka vleren 7500€ Gjeneratori ka vleren 1500€(1200€)per

  Mat 22 maj 23:01
  6.750 €
 • 9 foto
  Hekurkthyse , prerese hekuri
  Materiale ndertimi

  Hekurkthyse , prerese hekuri

  Shes 1 hekur kthyse oskam qe kthen deri 32 eshte ne gjendje shum te mire pune.Shes prerese dhe kthy

  Dibër 21 maj 22:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sobe Miele
  Teknik dhe paisje

  Sobe Miele

  Shitet sobe Miele, New Model me ekran dhe me pllake te madhe Per me shume informacion na kontaktoni

  Mat 11 maj 14:48
  390.000 Lek
 • 5 foto
  Sharre Profesionale
  Makina dhe vegla

  Sharre Profesionale

  Shitet sharre Profesionale me krah. Per informacion dhe porosi na kontaktoni ne what\'s up dhe viber

  Mat 8 maj 13:17
  14.500 Lek
 • 1 foto
  HILT
  Makina dhe vegla

  HILT

  Shitet Hilt me cmim super te volitshem telefononi per me shume informata. alksjdflkasjflkajdlkfjad

  Librazhd 3 maj 11:39
  120 €
 • 1 foto
  Klime cmimi shume i volitshem
  Teknik dhe paisje

  Klime cmimi shume i volitshem

  Shes klime me cmim shume te volitshem me kontaktoni per me shume info mbi produktin

  Librazhd 3 maj 11:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trapan vidator SKIL
  Makina dhe vegla

  Trapan vidator SKIL

  Shitet trapan me bateri skil 12v pa karikues. karikuesin mund ti pershtatet e baze te voltazhit te b

  Mat 2 maj 20:53
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Motorr betonierje
  Makina dhe vegla

  Motorr betonierje

  I paperdorur

  Dibër 27 prill 21:26
  250 €
 • 7 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Makina dhe vegla

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje! shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Dibër 9 prill 18:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dush me uje te nxeht ne qast
  Teknik dhe paisje

  Dush me uje te nxeht ne qast

  Dushi I qastit ju kursen kohen dhe energjine ne maksimum.I pa perdoror asnjeher.ne kutine e vet esht

  Dibër 2 prill 10:12
  80 €
 • 4 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Makina dhe vegla

  PERPUNIM FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 16 mars 18:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Makina dhe vegla

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Dibër 3 mars 21:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Makina dhe vegla

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Librazhd 16 janar 12:34
  100 €
 • 1 foto
  Qilim
  Mobilje

  Qilim

  shitet qilim lume shume i vecant me permasa 3 me 4 i punuar me vegla artizanale. cmimi 500 euro

  Dibër 4 janar 16:31
  500 €
 • 0 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  Shitet 4 Komplete Tavolinash +Karike

  Dibër 20 nëntor 09:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten bicikleta, tv i ri lodra mall gjer.an
  Teknik dhe paisje

  Shiten bicikleta, tv i ri lodra mall gjer.an

  Mall i ardhur nga Gjermania, biçikleta, tv i ri ne kuti, monitor kompjuteri, lodra per femije, sedil

  Dibër 15 tetor 19:35
  30 €
 • 5 foto
  Shiten pajisjet e Servis & Gomisteri & Lavazh
  Makina dhe vegla

  Shiten pajisjet e Servis & Gomisteri & Lavazh

  1) Urë Ngritëse Makinash 3.5 ton marka Ravaglioli, 2) Hapëse Gomash  për Gomisteri marka Ravaglioli

  Bulqizë 25 shtator 19:09
  3.000 €
 • 6 foto
  Shesim karige dhe tavolime me cmim te arsyeshem
  Mobilje

  Shesim karige dhe tavolime me cmim te arsyeshem

  Jane ne gjendje shume te mire. Per cmimin kontakt ne telefon

  Dibër 22 shtator 18:24
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Pajisje për Mekanik dhe Lavazhe
  Makina dhe vegla

  Pajisje për Mekanik dhe Lavazhe

  1) Urë Ngritëse Makinash 3.5 ton marka Ravaglioli, 2) Hapëse Gomash  për Gomisteri marka Ravaglioli

  Bulqizë 11 shtator 13:47
  3.000 €
 • 7 foto
  Banak frigorifer/ tavolina komplet “Ardeno” per lo
  Mobilje

  Banak frigorifer/ tavolina komplet “Ardeno” per lo

  Shiten pajisje per lokal..permban nje banak frigorifer me 3 dyer funksional + banak vitrine.. 8 tavo

  Dibër 30 gusht 18:33
  300.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten paisje per gomisteri
  Makina dhe vegla

  Shiten paisje per gomisteri

  Shiten paisje gomisterie me garanci 6 muaj ne gjendje si te reja 8 muaj te punuara arsyja per mbyllj

  Dibër 21 korrik 18:05
  2.500 €
 • 2 foto
  Sharre dore plan
  Makina dhe vegla

  Sharre dore plan

  Shitet sharre profesionale dore plan bashke me diskun sharre pothuajse te ri I pershtatshme per mara

  Mat 18 qershor 18:44
  8.900 Lek
 • 1 foto
  okazion!!! karige dhe tavolina lokali
  Mobilje

  okazion!!! karige dhe tavolina lokali

  12 tavolina me nga 4 karige per secilen shiten komplet ose sa te doni

  Dibër 13 qershor 08:51
  123 Lek
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Dekorime

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Dibër 14 nëntor 06:38
  111 €