• Lule

  Lule

  Shiten lulet: aloevera, duriri i jetes, kaktus Numri i kontaktit 045 943 705 Mund te na kontaktoni edhe ne viber Qmimet jan nga 45 deri ne 80

  80 €
  Ferizaj
  Sot, 22:28
 • Der e hymjes

  Der e hymjes

  Shes der te hymjes eshte e bungut sllovenis 200x90 cm

  30 €
  Ferizaj
  Sot, 22:00
 • dyer dhe dritare viber+37745643836

  dyer dhe dritare viber+37745643836

  dyer dhe dritare viber+37745643836 prodhojm dyr 60 deri 100 euro tel: 045-643-836

  60 €
  Shtime
  Sot, 21:45
 • Shiten hillti burmashini brushalica etj

  Shiten hillti burmashini brushalica etj

  Shes hiltin e ri i ruajtur iposa ardhur nga germania te gjitha jon nga germania t reja gac pres blers serioz

  220 €
  Shtime
  Sot, 20:47
 • llavabor per komode 80cm 40E

  llavabor per komode 80cm 40E

  2 llavabor i vogli 10 euro me qeshme kurse i madhi 40E

  50 €
  Ferizaj
  Sot, 20:46
 • ZBRITJE E MADHE E DYERVE_SHPETA - COMPANY_dyer

  ZBRITJE E MADHE E DYERVE_SHPETA - COMPANY_dyer

  ZBRITJE E MADHE E DYERVE_SHPETA - COMPANY_dyer prodhojm dyr

  60 €
  Ferizaj
  Sot, 20:44
 • Aku (burmashin) dewalt urgjent

  Aku (burmashin) dewalt urgjent

  Shes aku dewalt urgjent E paperdorur (e re ) 1 bateri 18v Adapter nuk ka

  65 €
  Ferizaj
  Sot, 20:24
 • Frigorifer dhe furre me pllake montuese

  Frigorifer dhe furre me pllake montuese

  Frigorifer Beko ne gjendje te rregullt ska pas asnjeher defekt . I perdorur 3 vjet. i gjat 1.77 120E SHporet dhe pllake montuese ne gjendje te rregullt .120E

  240 €
  Ferizaj
  Sot, 20:24
 • DYER DRITARE 044363733

  DYER DRITARE 044363733

  DYER

  60 €
  Shtime
  Sot, 19:25
 • aksion zbriteje dyer me montim 045882998

  aksion zbriteje dyer me montim 045882998

  shes dyer te dhomave me montim 50-100 euro 045882998

  60 €
  Ferizaj
  Sot, 18:44
 • zbritje ne dyer per dhoma 045327459

  zbritje ne dyer per dhoma 045327459

  punojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim

  60 €
  Shtime
  Sot, 16:27
 • komod per tv

  komod per tv

  Shitet komoda per tv qmimi 40 er.Nuk ka asni defekt!

  40 €
  Ferizaj
  Sot, 16:25
 • dyer per dhoma te hymjes dhe dritare 044945648

  dyer per dhoma te hymjes dhe dritare 044945648

  ponojm dyer e dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet dyer per dhoma dyer me xhom dyer per banjo dyer te hymjes dhe dritare ju mirpresim

  60 €
  Ferizaj
  Sot, 16:24
 • Maqina për zdrukthtari

  Maqina për zdrukthtari

  Maqina për prodhimin e krevetave të drurit

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:45
 • shes dyer punojm edhe me porosi viber+37744729271

  shes dyer punojm edhe me porosi viber+37744729271

  shes dyer punojm edhe me porosi viber+37744729271 Prodhoj dyr te dhomave te hymjes etj... nga druri me qmime prej 60 deri 140euro kontakto ne tel:044-729-271

  60 €
  Ferizaj
  Sot, 13:46
 • shes dyer punojm edhe me porosi viber+37744729271

  shes dyer punojm edhe me porosi viber+37744729271

  shes dyer punojm edhe me porosi viber+37744729271 Prodhoj dyr te dhomave te hymjes etj... nga druri me qmime prej 60 deri 140euro kontakto ne tel:044-729-271

  60 €
  Kaçanik
  Sot, 13:45
 • 5copa karrige te reja

  5copa karrige te reja

  Shiten 5copa karrige te reja pak te perdorura sic shihen n foto per me shum kontakt viber +37745581593

  80 €
  Ferizaj
  Sot, 10:46
 • dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045/643/836

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045/643/836

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045/643/836 prodhojm dyr dhe dritare me modele dhe ngjyra te ndryshme per me shuum informata konntaktoni ne telefon 045-

  60 €
  Shtime
  Sot, 10:44
 • AKSION ZBRITEJE TEL.044363733

  AKSION ZBRITEJE TEL.044363733

  DYER

  60 €
  Kaçanik
  Sot, 09:26
 • SUPER ZBRITEJE TEL.044363733

  SUPER ZBRITEJE TEL.044363733

  DYER

  60 €
  Shtime
  Sot, 09:25
 • dyer me montim viber+37744933548

  dyer me montim viber+37744933548

  prodhojm dyer 60 deri 100 euro 044933548

  60 €
  Ferizaj
  Sot, 07:45
 • Shitet Maqina për Prerjen e Pllakav Me Ujë

  Shitet Maqina për Prerjen e Pllakav Me Ujë

  Maqin për prerjen e pllakav me sistem t ujit Bën Prerjen e Pllakav n gjdo kënd qe ju nevoitet Me Dimemzion 60×60 per me shum informata na kontaktoni në viber nr Tel:+37744762084

  450 €
  Ferizaj
  Sot, 02:44
 • Njofull Gurthyse

  Njofull Gurthyse

  Shitet Njofulla ne xhendje pune me dim.110x90.kapaciteti.200 Ton ne or pune punon me naft dhe me rrym esht.3 aks mbeturinen e ndan veq te interesuarit kontakto.ju mir pres.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 01:24
 • kuzhina

  kuzhina

  bejm edhe me porosi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 23:27
 • Shitet shporet

  Shitet shporet

  Shitet shporet i druve gjysem Alfa i perdort eshte po gjendjen e mir e ka plloqat ika shum te mira as nuk iak te qame a diqka eshte me qynga dy brryla dje kshtu qysh shkojn normla qmimi i arsyeshem a

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 22:25
 • Dyer me te gjitha dimenzjonet 045327459

  Dyer me te gjitha dimenzjonet 045327459

  unojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dyer te hymjes dyer te dhomav dyer me gjama dyer te rrafshta dyer te banjos me qmime te volitshme ju mirpresim 044945648

  60 €
  Ferizaj
  Dje, 21:25
 • Shes karrikat nga zvicra

  Shes karrikat nga zvicra

  Jan ne gjendje perfekte mund ti pedorin per gjithqka karrikat levizin rriten zvoglohen qmimi asht 35 € copa me pakic me shumic mujm me ba qmim tjeter . Per me shum kontaktoni ne nr e tel ose ne viber

  35 €
  Ferizaj
  Dje, 20:44
 • Dyer dhe dritare viber +37744763428

  Dyer dhe dritare viber +37744763428

  Shesim dyer dhe dritare me qmime 60 deri 120 euro punojm edhe meporosi

  60 €
  Shtime
  Dje, 18:45
 • dyer viber+37744933548

  dyer viber+37744933548

  prodhojm dyer dhe dritrare punojm edhe me porosi 044933548

  60 €
  Ferizaj
  Dje, 17:46
 • zbritje dyer dhe dritare punojm edhe me porosi.../

  zbritje dyer dhe dritare punojm edhe me porosi.../

  prodhojm dyer dhe dritare te drurit dyer 60 deri 120 euro punojm edhe mer porosi 044933548

  60 €
  Ferizaj
  Dje, 17:46
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Ferizaj
  Dje, 15:44
 • super zbriteje dyer me montim 045882998

  super zbriteje dyer me montim 045882998

  dyer te dhomave me montim 50-120 euro tel.045882998

  60 €
  Shtime
  Dje, 12:25
 • Karrige

  Karrige

  Shiten 6 karriga per tavoline te kuzhines. Njgyra venge (kafe ne te zeze) material i lehte per mirembajtje, pak te perdorura.

  15 €
  Ferizaj
  Dje, 12:25
 • shes dyer te dhomave me montim 045882998

  shes dyer te dhomave me montim 045882998

  dyer 50-150 euro me montim 045882998

  60 €
  Kaçanik
  Dje, 08:46
 • Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi

  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi

  Mjeshtri Mobiljeve Prodhim Riparim Punim Me Porosi Mjeshtri Mobiljeve Prodhojm Mobilje Riparojm Mobilje Punojm Me Porosi Mobilje Klient Te Dashur Ketu Mund Ta Shihni Punen Ton Ne Facebook M

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  Dje, 02:45
 • Makin cirkullar Sharre per guri beton blloka m ejt

  Makin cirkullar Sharre per guri beton blloka m ejt

  Shes cerkullarin sharren makinen per prerjen e mermerit gurit apo betonit bllokave kockave etj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 23:24
 • Samsung Galaxy S8 64GB i Ri Neptun

  Samsung Galaxy S8 64GB i Ri Neptun

  Samsung Galaxy S8 64G i Ri,i pa hapur asnjeher eshte i fituar ne dyqanet e Neptun si bleres i rregullt per festat e Vitit Ri me flet garancion me te gjitha ,cmimi ne Neptun eshte 600 euro kurse ne mob

  499 €
  Ferizaj
  14 janar 23:24
 • Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 22:24
 • Frigorifer per torte

  Frigorifer per torte

  Frigoriferi eshte i ri shum pak i perdorun vetem ni muj per me shum info kontaktoni ne nr 044438219

  Me Marrveshje
  Shtime
  14 janar 21:52
 • Invertar

  Invertar

  Tavolinat jan 8 kompleta me nga 4 karrigee per me shum info kontaktoni me nr 044438219

  Me Marrveshje
  Shtime
  14 janar 21:51
 • Kompressor 18. KW

  Kompressor 18. KW

  Kompressor 18 KW Eshte ne gjendje te mire pune eshte pa tharse por ka mundesi edhe tharsen me ble.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 21:26
 • shes dyer punojm edhe me porosi viber+37744933548

  shes dyer punojm edhe me porosi viber+37744933548

  prodhojm dyer dhe dritsare te drurit dyer 60 deri 120 euro punojm edhe me porosi 044933548

  60 €
  Kaçanik
  14 janar 19:49
 • shes dyer viber+37744933548 zbritje.......////////

  shes dyer viber+37744933548 zbritje.......////////

  prodhojm dyer dhe dritare te drurit dyer 60 deri 120 euro punojm edhe me porosi 044933548

  60 €
  Kaçanik
  14 janar 19:25
 • shes dyer viber+37744933548 zbritje...////////////

  shes dyer viber+37744933548 zbritje...////////////

  prodhojm dyer dhe dritare te drurit dyer 60 - 120 euro punojm edhe me porosi 044933548

  60 €
  Ferizaj
  14 janar 19:25
 • Eskavator

  Eskavator

  Shes Eskavator : MH4 O&K Viti i prodhimit 1988 Viber:+38649503112

  14.000 €
  Kaçanik
  14 janar 17:45
 • Shes maqinen qe pren pllaka

  Shes maqinen qe pren pllaka

  Shes maqinen qe pren pllaka asht si ere e ardhur nga austria ne kontakt 045863638 viber nuk kam,,,

  30 €
  Ferizaj
  14 janar 17:45
 • tepih

  tepih

  dy qylyma

  200 €
  Ferizaj
  14 janar 16:29
 • Klima

  Klima

  Shtitet klima ne gjendje te rregull .Eshte edhe per nxeht edhe per ftoft . Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e tel:+37745537515 edhe ne viber

  60 €
  Ferizaj
  14 janar 13:44
 • bojler

  bojler

  shitet bojler vetem 7 muaj i perdorur firma ariston eshte ne gjendje te mir vertikalisht

  40 €
  Ferizaj
  14 janar 13:44
 • Dyer te Oborrit Metal ne Gjendje shum te mir

  Dyer te Oborrit Metal ne Gjendje shum te mir

  Dyert jan te Mirmbajtura me Ngjyr qdo her me Koh Posedon edhe Deren (kapixhikun) me Amortizer mu mbyll vet. Gjersia 4-metra. Dyert Gjinden ne Ferizaj.

  169 €
  Ferizaj
  14 janar 12:46