Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 3 foto
  Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA
  Materiale ndertimi

  Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA

  Lista Dritareve-te DRURIT te REJA.Druri PISHA-SOLAR Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA-Jellovica,OR

  Ferizaj Sot, 00:41
  1 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Ferizaj Dje, 23:32
  60 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Shtime Dje, 23:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Dje, 23:09
  599 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Ferizaj Dje, 23:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Ferizaj Dje, 22:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Garnitura, Kauqa.Sapare,Kreveta Druri, Tabare
  Mobilje

  Garnitura, Kauqa.Sapare,Kreveta Druri, Tabare

  Prodhijm me Dimensjone, Dizajne, modele si dhe Nxhyra sipas deshires suaj. Kualiteti dëshmon në trad

  Ferizaj Dje, 22:20
  130 €
 • 3 foto
  ELEKTROMOTOR shitet
  Teknik dhe paisje

  ELEKTROMOTOR shitet

  Shitet elektro motori ne gjendje te rregullt tel 044/731-320

  Ferizaj Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,
  Mobilje

  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,

  Prodhijm me Dimensjone, Dizajne, modele si dhe Nxhyra sipas deshires suaj. Kualiteti dëshmon në trad

  Shtime Dje, 21:08
  330 €
 • 2 foto
  Sharr Gjerman me Llaser
  Makina dhe vegla

  Sharr Gjerman me Llaser

  Shes sharren prodhim Gjerman me llaser edhe drit led motorri 500w. Dy teha te sharres per dru llamin

  Ferizaj Dje, 20:51
  65 €
 • 4 foto
  NXEMËSE
  Teknik dhe paisje

  NXEMËSE

  Shitet nxemsja ne gjendje te rregullt. E perdorur vetem nje stine dimri 3KW Me auto nderpreres- te

  Ferizaj Dje, 20:44
  60 €
 • 6 foto
  Aparata per lageshti?Vllag-Myk☎️✔️
  Makina dhe vegla

  Aparata per lageshti?Vllag-Myk☎️✔️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Ferizaj Dje, 20:04
  1 €
 • 7 foto
  Ipen me qera maqinat per heqjen e lageshtis.
  Teknik dhe paisje

  Ipen me qera maqinat per heqjen e lageshtis.

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës

  Kaçanik Dje, 19:45
  1 €
 • 9 foto
  ipen me qera per heqjen e lageshtis vllages mykut
  Teknik dhe paisje

  ipen me qera per heqjen e lageshtis vllages mykut

  Komuna Prishtinë Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 15

  Ferizaj Dje, 19:44
  1 €
 • 9 foto
  Maqina per Myk Vllag Lageshti
  Teknik dhe paisje

  Maqina per Myk Vllag Lageshti

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Ferizaj Dje, 19:44
  1 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Ferizaj Dje, 18:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komod per sallon
  Mobilje

  Komod per sallon

  komod per sallon dahet edhe ndysh pjesa nalt i heket krejt nese don

  Ferizaj Dje, 18:08
  100 €
 • 4 foto
  Tela rrethoja kforit
  Materiale ndertimi

  Tela rrethoja kforit

  Shiten 43 copa tel qe nuk dryshket jan shum praktik per rrethoj 1.4 * 1 meter

  Ferizaj Dje, 18:02
  6 €
 • 2 foto
  Shport per nxemje qendrore 35 Kw
  Teknik dhe paisje

  Shport per nxemje qendrore 35 Kw

  Shitet shporteti per nxemje qendorore per shtepi per nxemje qendrore funksionon me dru dhe thengjil

  Ferizaj Dje, 17:43
  550 €
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavoina ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +3834428087

  Shtime Dje, 17:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr non stop 24 or ne 044280873

  Kaçanik Dje, 17:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur +

  Ferizaj Dje, 17:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim me qera karrika tavolina dhe shatroa nr 044280873 muni me thirr ne xhdo koh jeni te

  Ferizaj Dje, 17:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japimmme qera karrika tavolina dhe shatora per info ne nr 044280873 viber +38344280873 Jeni te

  Kaçanik Dje, 17:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne gjdo koh jeni te mir pritur ne nr 044280

  Kaçanik Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOILNA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOILNA 044280873

  Jap me qera shatora akrrika dhe tavoina ne gjdo koh jeni te mir pritur ne nr 044280873 viber +383442

  Ferizaj Dje, 17:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Jap me qera shatora karrika dhe tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +38344280873

  Ferizaj Dje, 17:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shatora modern karrika dhe tavolina 044280873
  Mobilje

  Shatora modern karrika dhe tavolina 044280873

  Shatora karrika dhe tavolina ne sherbim kemi shatora 044280873

  Ferizaj Dje, 17:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyshek per femije
  Mobilje

  Dyshek per femije

  Dyshek per femije nga materiali i sfungjerit, shume pak i perdorur me dimensione 60x120. Mund te ben

  Ferizaj Dje, 17:05
  25 €
 • 4 foto
  Skele nga Gjermania Rux trigera
  Materiale ndertimi

  Skele nga Gjermania Rux trigera

  Skelet jane te sapo ardhura nga Gjermania dhe te komletuara me te gjitha elementet, shkallet e tjera

  Ferizaj Dje, 15:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Autolarje karcher K7
  Makina dhe vegla

  Autolarje karcher K7

  Shes makin per larjen e vetures kockave tepihave e posa ardhur nga gjermania makina ka vendin ku mer

  Ferizaj Dje, 14:44
  1 €
 • 2 foto
  Autolarje karcher
  Makina dhe vegla

  Autolarje karcher

  Shes makin per larjen e vetures kockave tepihave esht e markes karcher makina esht e paperdorur ka e

  Ferizaj Dje, 14:42
  2 €
 • 2 foto
  Autolarje karcher
  Makina dhe vegla

  Autolarje karcher

  Shes makinen per larjen e vetures koskave tepihave terasave. Eposa ardhur nga gjeemania makina esht

  Ferizaj Dje, 14:42
  Me Marrveshje
 • 14 foto
  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes nr:045963649
  Mobilje

  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes nr:045963649

  dyer te drurit me qmime 60 deri 90euro

  Ferizaj Dje, 13:48
  60 €
 • 1 foto
  Shitet Urgjent Inventari per kafiteri
  Mobilje

  Shitet Urgjent Inventari per kafiteri

  Shitet inventari per kafiteri jan 10 komplete per me shum info na kontaktoni 049296200

  Ferizaj Dje, 13:48
  500 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Shtime Dje, 13:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Kaçanik Dje, 13:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te M

  Ferizaj Dje, 13:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Ferizaj Dje, 13:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Cnc industriale Morbidelli 600S vitit 2000
  Makina dhe vegla

  Cnc industriale Morbidelli 600S vitit 2000

  Shitet cnc morbidelli 600s cnc esht industriale 6000kg tavolina e punes 4.5 metra me 1.40 vitit 20

  Ferizaj Dje, 12:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kanteric Abs Ceihsa EP-9 Vitit 2001
  Makina dhe vegla

  Kanteric Abs Ceihsa EP-9 Vitit 2001

  Shitet makina per ngjizje te abs makina esht e sapo importuar prej zvivres vitit 2001 per me shum i

  Ferizaj Dje, 12:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Abs Brandt KD 56
  Makina dhe vegla

  Abs Brandt KD 56

  Shitet abs brandt kd 56 per me shum info 044379877 Agimi

  Ferizaj Dje, 12:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Kaçanik Dje, 12:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodh. 2005 makina esht ne gjendje perfek

  Kaçanik Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice makine per pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNION XL828E Viti i prodhimit 2006 11kg maqina esht ne gjendje te mi

  Kaçanik Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitete lavatrice GIRBAU HS3022 12kg 1000 rotillime maqina eshte e kontrolluar ne gjendje te mire .

  Kaçanik Dje, 11:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice makin per larje
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makin per larje

  Shitet lavatrice profesionale ELEKTROLUX WB3130 ASEPTIC 13kg makina eshte ne gjendje te mir kemi ed

  Kaçanik Dje, 11:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HITI Kamina - Stufa me dru dhe pelet
  Teknik dhe paisje

  HITI Kamina - Stufa me dru dhe pelet

  1. Kamina Dekorativ, 2. Kamina Montues (Ventilator), 3. Kamina Montues me Ngrohje Qëndrore, 4. Stufa

  Ferizaj Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HITI KAMINA - Kamina me Dekor 1299 euro
  Teknik dhe paisje

  HITI KAMINA - Kamina me Dekor 1299 euro

  Kamin komplet me montim dhe dekor Në cmim përfshihen: 1. Kamini (funksionon me dru), 2. Qyngat, 3. R

  Ferizaj Dje, 11:33
  1.299 €
 • 4 foto
  HITI - Kamina Elektrik
  Teknik dhe paisje

  HITI - Kamina Elektrik

  - -Kamina elektrik me kristale 9 ngjyra, touch screen, termostat, dhe telekomand - -Kamina me korniz

  Ferizaj Dje, 11:32
  Me Marrveshje