Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Fierit

 • 0 foto
  Karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Karikues baterish

  Shitet karikues baterish 24 volt per karroce elektrike per invalid cmimi i diskutushem

  Lushnjë Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sharre shirit
  Makina dhe vegla

  Sharre shirit

  Shitet sharre shirit monofaze Italjane ne gjendje super te mire..Jo mesazhe.

  Fier Dje, 18:54
  600 €
 • 2 foto
  Share me kend
  Makina dhe vegla

  Share me kend

  Hitachi disk 235 255 . 1520w . 5000 xhiro . Super e mirembajtur.

  Fier Dje, 18:52
  350 Lek
 • 2 foto
  Gozhdatrice me ajer
  Makina dhe vegla

  Gozhdatrice me ajer

  Shitet nje gozhdatrice me ajer .E re ne valixhe.Gozhdet mund te jene deri 5 cm.Jo mesazhe.

  Fier Dje, 18:52
  700 Lek
 • 1 foto
  Dritare diral
  Materiale ndertimi

  Dritare diral

  Dritare dural e perdorur ne gjendje shume te mire dopio xham.permasat gjatesi114 lartesi 121

  Fier Dje, 18:49
  100 Lek
 • 4 foto
  Monilje per Farmaci
  Mobilje

  Monilje per Farmaci

  Shiten Mobilje per Farmaci .Te perdorura ne gjendje shume te mire.

  Fier Dje, 18:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavoline ngrenie
  Mobilje

  Tavoline ngrenie

  Shitet nje tavoline ngenie e perdorur .Tavolina me shina zmadhimi behet nga 130cm gjatesi behet 160

  Fier Dje, 18:47
  70 Lek
 • 1 foto
  Bombel Oksigjeni
  Makina dhe vegla

  Bombel Oksigjeni

  Ne gjendje shumw te mir....e perdorur per fare pak kohe.

  Lushnjë Dje, 18:41
  200 €
 • 4 foto
  Fresibil Makita 1000 wat origjinal .GR
  Makina dhe vegla

  Fresibil Makita 1000 wat origjinal .GR

  Fresibile Makita origjinal eshte ne gjendje shum te mir ,i sapo ardhur nga GR .1000 WAT .

  Fier Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit
  Makina dhe vegla

  Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit

  Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit e nje punishte druri e komletuar bashk me veglat e dores

  Fier Dje, 17:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten makineri druri per arsye mbyllje bisnesi
  Makina dhe vegla

  Shiten makineri druri per arsye mbyllje bisnesi

  Shiten makinerit tek e tek ose te gjitha bashk si ti ineteresoin blersit . Shitet makineri me 5 proc

  Fier Dje, 17:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motosharre me benzine profesionale 61cc
  Makina dhe vegla

  Motosharre me benzine profesionale 61cc

  Motosharr me benzine,professionale ardhur nga Norvegia.marka me e mire norvegjeze.61cc.ne gjendje su

  Fier Dje, 11:16
  200 €
 • 2 foto
  Mobilje, Kolltuqe, Pupa lekure
  Mobilje

  Mobilje, Kolltuqe, Pupa lekure

  Kolltuqe lekure per Lokale, sallone, hotele, zyra etj, 60 cope, 80 euro per cope. Pupa lekure 26 cop

  Fier Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Reflektor me gaz per ngrohje + bombul 20 Euro...
  Teknik dhe paisje

  Reflektor me gaz per ngrohje + bombul 20 Euro...

  Reflektor me gaz per ngrohje + bombul + kundravalvul mbrojtese ne gjendje perfekte pune.....perfekte

  Lushnjë Dje, 07:25
  20 €
 • 3 foto
  Makina
  Makina dhe vegla

  Makina

  Perzjeres inoksi industrial ,motor me xhiro te komandueshme

  Fier Dje, 05:20
  1.000.000 Lek
 • 3 foto
  Honda MG 8000 I HE
  Makina dhe vegla

  Honda MG 8000 I HE

  Pomopa eshte ne gjendje te rregullt pune ska asnje difekt

  Lushnjë 20 nëntor 11:21
  70.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET SALDATRICE
  Materiale ndertimi

  SHITET SALDATRICE

  Shitet saldatrice ne gjendje shum te mire,shum pak e perdorur

  Lushnjë 20 nëntor 10:54
  250 €
 • 5 foto
  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim
  Mobilje

  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim

  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim me 4 peshtjellime ose sic quhen ndryshe me dopio bobi

  Lushnjë 20 nëntor 00:18
  2.500 Lek
 • 2 foto
  tubo betoni shtylla betoni
  Materiale ndertimi

  tubo betoni shtylla betoni

  tubo me permasa 20 30 40 50 60 80 100 120 shtylla vreshti shtylla sere me permasa 2m 2.5m 3m 3.5m t

  Lushnjë 20 nëntor 00:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Krevat per femije
  Mobilje

  Krevat per femije

  Krevat per femije.Krevati eshte i kompletuar.ka dy dyshek veror dhe dimeror .kater sirtare dhe esht

  Fier 19 nëntor 14:18
  70 €
 • 1 foto
  Tavolin Guzhine+Karrige
  Mobilje

  Tavolin Guzhine+Karrige

  Ç\'mimi 300-mij lek i diskutueshem. Tel:0695237805

  Fier 19 nëntor 08:10
  30.000 Lek
 • 1 foto
  oferte falas,,
  Dekorime

  oferte falas,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Lushnjë 18 nëntor 06:30
  30.000 €
 • 4 foto
  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI
  Makina dhe vegla

  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI

  shitet kompresor HITACHI ka bere 10 ore pun pothuajse e re e blere ne greqi

  Lushnjë 18 nëntor 05:07
  80.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet konvergjence Teknologjia e 2018
  Makina dhe vegla

  Shitet konvergjence Teknologjia e 2018

  Shitet paisje konvergjence me ure 3.5 ton edhe ure te vogel mezi 3ton Sistemi i konvergjences Fasep

  Fier 17 nëntor 09:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice Zzopas
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Zzopas

  Shitet lavatrice zzopas 5 kg ne gjendje sh te mire ! Te gjitha serviset te bera ! Eshte ne gjendje p

  Fier 16 nëntor 08:53
  120 €
 • 1 foto
  oferte falas,,,
  Materiale ndertimi

  oferte falas,,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Lushnjë 16 nëntor 00:07
  30.000 €
 • 6 foto
  Materjale zink per sera italjane
  Materiale ndertimi

  Materjale zink per sera italjane

  Shesim materjale zinke i temperuar italjane shume cilesore dhe dhe te garantuare nga cdo fatkeqsi na

  Fier 12 nëntor 17:27
  1 €
 • 1 foto
  Kopresor 50LT super gjendje ,Origjinal +Zorra 10ML
  Makina dhe vegla

  Kopresor 50LT super gjendje ,Origjinal +Zorra 10ML

  Super gjendje 50 LT ,me 10 ML zorr .

  Fier 11 nëntor 13:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  karrige zyre me rrota
  Mobilje

  karrige zyre me rrota

  Jan gjendje 2 cop 1blu 1 e zez

  Fier 9 nëntor 14:13
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Lavatrice Gjermane Zanker Cassic 6 kg .
  Teknik dhe paisje

  Shitet Lavatrice Gjermane Zanker Cassic 6 kg .

  Shitet Lavatrice Gjermane Zanker Cassic ne gjendje shume te mire pune 6kg .Kerkoj te blej nje lavat

  Fier 9 nëntor 09:36
  12.000 Lek
 • 1 foto
  MIELE THARESE SHITET
  Teknik dhe paisje

  MIELE THARESE SHITET

  Shes tharese rrobash te markes Miele.Eshte ne gjendje perfekte.Shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi p

  Fier 8 nëntor 23:08
  180 Lek
 • 4 foto
  Karrike me rrota
  Mobilje

  Karrike me rrota

  Shitet karrrike gjermane . Gjendja perfekte . Me mekanizma te fshehur (shikoni fotot).Cmimi pak i di

  Fier 8 nëntor 23:07
  80 €
 • 11 foto
  Motorsharr STIHL
  Makina dhe vegla

  Motorsharr STIHL

  Motorsharr STIHL per ndertim,ne gjendje te mir pune,punon me benzin+disk I ri i pa perdorur,Whatapp

  Fier 8 nëntor 16:24
  1.200 €
 • 7 foto
  Lavactrice + tharese profesionale MIELE
  Teknik dhe paisje

  Lavactrice + tharese profesionale MIELE

  Lavactrice + tharese profesionale MIELE per biznese hotele lanvateri elektronike ne gjendje shum te

  Fier 5 nëntor 14:46
  2.800 €
 • 1 foto
  oferte falas 100%
  Makina dhe vegla

  oferte falas 100%

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Lushnjë 29 tetor 13:54
  100.000 €
 • 3 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Shitet trapano betoni.Gjendje super .E ardhur nga Anglia 3.1A 710w pak e perdorur .Origjinale prod

  Fier 21 tetor 10:09
  120 Lek
 • 5 foto
  SHITEN PAISJE PER PRODHIMIN E VERES DHE RAKISE
  Makina dhe vegla

  SHITEN PAISJE PER PRODHIMIN E VERES DHE RAKISE

  -Cisterne vere 10.000lt=100kv me spesor 1cm Ka qene dhe eshte perdorur te fabrika e veres Lushnje R

  Lushnjë 20 tetor 22:30
  1 Lek
 • 2 foto
  Ponuda zajma između pojedinih 72h
  Materiale ndertimi

  Ponuda zajma između pojedinih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit za 72 sata i koji su u

  Fier 20 tetor 18:57
  100 €
 • 7 foto
  Gjenerator Milantractor
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Milantractor

  Shitet Gjenerator Milantractor, per arsye mos perdorimimi, ne gjendje te shkelqyer. 350.000 lek

  Fier 9 tetor 15:37
  350.000 Lek
 • 4 foto
  Trap an per te trazuar kol \"AEG\"
  Makina dhe vegla

  Trap an per te trazuar kol \"AEG\"

  Eshte ne gjendje shum te mire majtas,, djathtas,,I ardhur nga danimarka

  Fier 7 tetor 08:30
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Makineri kartopecete
  Makina dhe vegla

  Makineri kartopecete

  Makiner per kartopecet 28

  Fier 28 shtator 21:49
  8.000 €
 • 0 foto
  Ariston
  Teknik dhe paisje

  Ariston

  ShitetLavatriçe ariston mekanike teper funksionale.

  Fier 28 shtator 21:00
  70 Lek
 • 0 foto
  Shitet Vertrat Alumini
  Mobilje

  Shitet Vertrat Alumini

  Me permasa 3.70 m e gjate dhe e larte 3.60 e pajisur me xhame triplex Vendodhja Lagja 1 Maj Fier

  Fier 26 shtator 09:00
  500.000 Lek
 • 0 foto
  Krevat dopjo në gjendje të shkëlqyer
  Mobilje

  Krevat dopjo në gjendje të shkëlqyer

  Shitet një krevat dopjo me përmasat 220cm x 200 cm, me dyshekun (Linea Molle Bonnell materasso) që p

  Fier 25 shtator 19:49
  500 €
 • 2 foto
  Elektromotor
  Makina dhe vegla

  Elektromotor

  Gjendia(I PA PERDORUR) 110V MONOFAZ 3400RPM

  Lushnjë 25 shtator 17:01
  150 €
 • 11 foto
  Linje e perpunimit te mishit
  Makina dhe vegla

  Linje e perpunimit te mishit

  Okazion !!! Shitet linje perpunimi te mishit. Te gjitha paisjet dhe makinerit jane bashkohore dhe

  Fier 24 shtator 22:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makineri Akullore
  Makina dhe vegla

  Makineri Akullore

  Makineri akullore Maxro, firme Japoneze, e blere ne Greqi, e perdorur vetem per 5 vite. Makineria ne

  Lushnjë 24 shtator 20:17
  1.000 €
 • 2 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Korrse per lulishte borsch e ardhur nga gjermanija

  Lushnjë 24 shtator 12:08
  65 Lek
 • 2 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Korrse bari te reja te ardhura nga gjermanija punon me disk dhe fije

  Lushnjë 24 shtator 11:56
  170 Lek
 • 0 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Tripan iri i ardhur nga gjermanija

  Lushnjë 24 shtator 11:36
  45 Lek