Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Gjirokastrës

 • 5 foto
  Gjenerator Skania 64 Kw
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Skania 64 Kw

  Gjenerator motër Skania 64 Kw. Me naftë. Me gjëndje punë. Shitet për efekt se është zëvendësuar nga

  Gjirokastër 2 dhjetor 13:55
  220.000 Lek
 • 1 foto
  potassium cyanide for sale
  Materiale ndertimi

  potassium cyanide for sale

  We are legal manufacturers and reliable suppliers of Potassium Cyanide which is a colorless crystall

  Tepelenë 20 nëntor 13:27
  100 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Materiale ndertimi

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tepelenë 13 tetor 21:01
  5.000 €
 • 11 foto
  Shiten mobilje per ambjente bari!
  Mobilje

  Shiten mobilje per ambjente bari!

  Shiten mobilje per ambjente lokalesh ne gjendje shume te mire dhe me cmim okazion! Gjithesej 24 tavo

  Gjirokastër 7 tetor 16:26
  1 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj karrige dhe tavolina restoranti
  Mobilje

  Kerkoj karrige dhe tavolina restoranti

  Blej karrige e tavolina restoranti te perdorura

  Gjirokastër 12 shtator 20:22
  100 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas. .
  Dekorime

  Oferte falas. .

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Përmet 11 shtator 11:06
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Shitet karikues baterish

  Shitet karikues baterish

  Përmet 10 shtator 23:05
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten rafte dyqani
  Mobilje

  Shiten rafte dyqani

  Shiten per rafte druri per cdo looj dyqani raftet jane shume te mirembajtur dhe montohen kollaj ne

  Gjirokastër 4 shtator 19:30
  1.500 €
 • 0 foto
  Orë Murale Antike
  Mobilje

  Orë Murale Antike

  Orë antike gjermane 1860

  Gjirokastër 26 gusht 19:37
  1.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Materiale ndertimi

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  .Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "

  Gjirokastër 24 gusht 19:47
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet plan
  Mobilje

  Shitet plan

  Shitet plan per zdrukthtari Cmimi i diskutueshem

  Përmet 20 gusht 20:44
  600 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Materiale ndertimi

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tepelenë 11 gusht 08:00
  30.000 €
 • 1 foto
  Sallone
  Mobilje

  Sallone

  Shiten sallon shum pak te perdorur me nje cmim te arsyeshem per mos perdorim se bashku me sallon je

  Gjirokastër 2 gusht 13:54
  35.000 Lek
 • 6 foto
  Shiten rafte dyqani
  Mobilje

  Shiten rafte dyqani

  Shiten dhe nderohen rafte dyqani te cilat kane qen per farmaci,te cilat mund te sherbejn per dyqan r

  Gjirokastër 1 gusht 23:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986
  Materiale ndertimi

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986 prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banes

  Gjirokastër 17 korrik 10:57
  60 €
 • 4 foto
  Tavolina per restorant /bar
  Mobilje

  Tavolina per restorant /bar

  Tavolina 70x70cm, me kembe hekuri. Te reja dhe shume te forta. Seti i plote me 1 tavoline dhe 4 karr

  Gjirokastër 25 qershor 14:11
  130 €
 • 1 foto
  Makine pjekje kafeje
  Makina dhe vegla

  Makine pjekje kafeje

  Shitet makine pjekese kafeje ne gjendje shum te shkelqyer e ardhur nga greqia . Shitet 1200 euro .Pe

  Përmet 31 maj 13:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  karige tavolina
  Mobilje

  karige tavolina

  shiten karige 1 vit te perdoruara pothuajse te reja. cmimi i diskutushem pothuajse gjys cmimi. 10

  Gjirokastër 21 maj 23:24
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Kolltuqe
  Mobilje

  Kolltuqe

  Shes nje kolltuk dysh dhe dy teke me gjendje shume te mire. 130.000 lek I pa disk

  Përmet 12 maj 01:12
  15.000 Lek
 • 3 foto
  T-DRILL T-55
  Makina dhe vegla

  T-DRILL T-55

  T-DRILL

  Përmet 3 prill 23:18
  500 €
 • 1 foto
  Kondicjoner 60000 btu
  Teknik dhe paisje

  Kondicjoner 60000 btu

  Kondicjoner i perdorur ne gjendje shume te mire

  Gjirokastër 3 prill 23:18
  55.000 Lek
 • 1 foto
  Express de loghni
  Teknik dhe paisje

  Express de loghni

  Expressi eshte i paperdorur

  Tepelenë 3 prill 15:00
  3.500 Lek
 • 3 foto
  Kolltuqe per Bare
  Mobilje

  Kolltuqe per Bare

  Shiten kolltuqe dhe tavolina per bare dhe lokle Nr kontakti per informacione te tjera 0693960608/068

  Gjirokastër 3 prill 11:37
  90 Lek
 • 2 foto
  Husqvarna motosharra
  Makina dhe vegla

  Husqvarna motosharra

  Motosharra te reja suedeze husqvarna 236 origjinale me 1 vit garanci

  Gjirokastër 2 prill 15:05
  26.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten krevate
  Mobilje

  Shiten krevate

  Shiten nje krevat tek dhe nje trecereksh megjithe dyshek shum pak te perdorur

  Gjirokastër 2 prill 10:59
  200 €
 • 0 foto
  pres dyersh cmimi diskutushem
  Makina dhe vegla

  pres dyersh cmimi diskutushem

  shitet pres dyersh per arsye mosperdori ne gjendje te shkeqyer me 3 pjes

  Gjirokastër 2 prill 08:52
  1.100 Lek
 • 3 foto
  Shiten makineri marangozie
  Makina dhe vegla

  Shiten makineri marangozie

  Shiten makineri marangozie per arsye emigrimi .... kontaktoni per cmimet

  Gjirokastër 2 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Karrige
  Mobilje

  Karrige

  Karrige per ambjente te brendshme lokali,me dru. Gjithsej 30 karrige. Cmimi eshte i diskutueshem.

  Gjirokastër 2 prill 07:20
  1.800 Lek
 • 2 foto
  kompresor 25 lit
  Makina dhe vegla

  kompresor 25 lit

  kompresor 25lit 2 hp 220 volt ju mirepresim 0682010084/0698252627

  Tepelenë 2 prill 01:27
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Karrige/Tavolina
  Mobilje

  Karrige/Tavolina

  Tavolina per ambjente te brendeshme,specifikisht per bare/lokale. 8 tavolina rrumbullake me diamete

  Gjirokastër 1 prill 18:07
  2.500 Lek
 • 0 foto
  shitet sob druri per arsye mos perdorimi
  Mobilje

  shitet sob druri per arsye mos perdorimi

  sob druri

  Tepelenë 1 prill 16:41
  5.000 Lek
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Përmet 1 prill 09:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frezz schio-brevettata
  Makina dhe vegla

  Frezz schio-brevettata

  Shitet frez per prerje graniti dhe mermeri makineria eshte ne gjendje funksjonale te interesuari

  Gjirokastër 1 prill 03:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma Viber +38345612876
  Mobilje

  Dyer per dhoma Viber +38345612876

  Dyer per dhoma Viber +38345612876 prodhojm dyer dhe dritare per sh

  Tepelenë 1 prill 01:20
  60 €
 • 3 foto
  Tendë
  Mobilje

  Tendë

  Tendë per ambjente te jashtme,e pershtatshme per veranda. Eshte 5.5 m e gjate dhe 4 m hapja. Cmimi e

  Gjirokastër 9 mars 15:35
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolina dhe karrige per bar/restorant
  Mobilje

  Tavolina dhe karrige per bar/restorant

  Tavolinat 50€ dhe karriget 20€. Tavolinat jane katrore,me nga kater karrige secila. Jane 26 karrige

  Gjirokastër 9 mars 15:35
  130 €
 • 0 foto
  Shiten krevat
  Mobilje

  Shiten krevat

  Shiten 1 krevat cift dhe 1 trecerksh megjithe dyshek

  Gjirokastër 26 janar 22:34
  150 €
 • 0 foto
  Jorgan i vjeter
  Mobilje

  Jorgan i vjeter

  Jorgan i vjeter me.fije.ari ne gjendje shume te mire.akllaz punim.200 vjecar

  Gjirokastër 21 janar 18:34
  6.000 €