Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Korçës

 • 2 foto
  Kolltuke Antike shume vjecar super te Bukur
  Mobilje

  Kolltuke Antike shume vjecar super te Bukur

  Prsh shiten nje komplet kolltukesh shume te vecante dhe shume te vjeter te mbajtur mire kolltuket pe

  Korçë Sot, 18:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makineri zdruktharie
  Makina dhe vegla

  Makineri zdruktharie

  Shes makineri ne gjendje te mire pune me cmim te arsyeshem.

  Korçë Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makineri dhe vegla zdrukthtari
  Makina dhe vegla

  Makineri dhe vegla zdrukthtari

  Shes makineri ne gjendje te mire pune me cmim te arsyeshem.

  Korçë Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH
  Teknik dhe paisje

  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH

  FSHESA PROFESIONALE PER LAVAZH PERDOREN PER LARJE E THARJE TE TAPICERIVE TE MAKINAVE KOLLTUQE SEDIL

  Korçë Sot, 09:30
  110 €
 • 1 foto
  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  Teknik dhe paisje

  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE.VETEM TELEFONATA MOS HUMNI KOHEN ME MESAZHE........

  Korçë Sot, 09:18
  20 €
 • 2 foto
  Stofe me 2 syze dhe me fure
  Teknik dhe paisje

  Stofe me 2 syze dhe me fure

  STOFA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA.VETEM TELEFONATA MOS HUMNI KOHE ME

  Korçë Sot, 09:17
  50 €
 • 5 foto
  Makineri pvc dhe Alumin
  Makina dhe vegla

  Makineri pvc dhe Alumin

  Makineri pvc dhe Alumini.sharre me 2 koka dixhitale.ngjitse me 2 koka.kompresor 500 litra.sharra hek

  Pogradec Dje, 23:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shitet furre pice e re e pa perdorur fare e sjelle nga gjermania .Cmimi 900 euro i diskutueshem .

  Korçë Dje, 10:37
  900 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shiten kolltuqe 2 kolltuqe dysh dhe 2 kolltuqe tek shume pak te perdorur shitem per arsye te ndrysh

  Korçë Dje, 10:37
  400 €
 • 1 foto
  Shitet brumatrice profesionale.
  Teknik dhe paisje

  Shitet brumatrice profesionale.

  Shitet brumatrice profesionale e perdorur por ne gjendje shume te mire e ardhur nga Gjermania ka kap

  Korçë Dje, 10:37
  500 €
 • 0 foto
  Shes tharse MIELE
  Teknik dhe paisje

  Shes tharse MIELE

  Shes tharse MIELE 10 kg 3 fazore ne gjendje te mire pune shume profesionale dhe praktike per hotele

  Korçë Dje, 10:28
  1.000 €
 • 2 foto
  Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  Hekur hekurosje profesional

  Shesim Hekur hekurosje per hotele marka Cordes i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune

  Korçë Dje, 10:28
  300 €
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer ngrires

  Shesim frigorifer ngrires i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune cmimi 250 euro i disku

  Korçë Dje, 10:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz
  Teknik dhe paisje

  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz

  Shesim gjiro pjekse me gas Tip Potis GD 4 e sapo ardhur nga Gjermania e pa perdorur .Cmimi 1000 eur

  Korçë Dje, 10:28
  1.000 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shiten kend harkor dhe nje kolltuk per ambjent ndenje te sjellle nga Gjrmania . Shiten per arsye t

  Korçë Dje, 10:28
  220 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shitet Bufe dhome pritje ne forme diamanti e ardhur nga Gjermania shitet per arsye te ndryshit te am

  Korçë Dje, 10:15
  170 €
 • 2 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shes kolltuqe lekure qe perben nga nje 3 qe hapet dhe behet krevat dopjo nje kolltuk dysh dhe 2 tek

  Korçë Dje, 10:15
  400 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shite Banak Guzhine e kopletuar me sobe gatimi , plake qeramike, aspirator , frigorifer dhe lavaman

  Korçë Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Tostrere Profesionle
  Teknik dhe paisje

  Shitet Tostrere Profesionle

  Shitet tostiere profesionale me dy kapake e ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune frofesiona

  Korçë Dje, 10:15
  250 €
 • 1 foto
  Krige ne shitje
  Mobilje

  Krige ne shitje

  Karige per ngrenie, me kemza druri skelet te holle hekuri dhe ndenjese plastike ngjyre e zeze. Kari

  Pogradec 14 tetor 17:19
  25 Lek
 • 2 foto
  Shara alumini automatike 550
  Makina dhe vegla

  Shara alumini automatike 550

  Shara automatike me disk 550 Bifra Omc.

  Korçë 14 tetor 05:58
  5.200 €
 • 2 foto
  Fshese me Korent DeLonghi Aquill
  Teknik dhe paisje

  Fshese me Korent DeLonghi Aquill

  Fshese me Korent DeLonghi Pastrim te thate dhe me avull Shume e mirembajtur

  Korçë 13 tetor 21:29
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Parket druri
  Mobilje

  Parket druri

  Dua te shes parket druri origjinal me cmim shume te arsyeshem. Parketi ka erdhur nga italia.cmimi. e

  Korçë 13 tetor 20:46
  22 €
 • 3 foto
  Stampe share alumini
  Makina dhe vegla

  Stampe share alumini

  Shiten ne gjendje pune

  Korçë 10 tetor 18:27
  600 €
 • 2 foto
  Stampe dulalumini contact viber watchap
  Makina dhe vegla

  Stampe dulalumini contact viber watchap

  Stampe esht universale pak e perdorur

  Korçë 10 tetor 18:27
  300 €
 • 3 foto
  FSHESE PER PASTRIMIN E MOKETEVE  PER SALLA
  Makina dhe vegla

  FSHESE PER PASTRIMIN E MOKETEVE PER SALLA

  FSHESE PROFESIONALE ESHTE PER PASTRIMIN E MOKETEVE E TAPETAVE PER SALLA TE MBEDHA E TE VOGLA THITH

  Korçë 10 tetor 09:10
  70 €
 • 0 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Shame e mirembajtur

  Korçë 9 tetor 17:11
  2.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION
  Mobilje

  OKAZION

  Shitet çadër ambient kopshtari ose biznes super okazion. Përshkrimi: Diametri 3*3M e pajisur me 4 pl

  Pogradec 9 tetor 03:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline arre
  Mobilje

  Tavoline arre

  Shitet tavoline ngrenie dru arre.

  Korçë 7 tetor 10:39
  750 €
 • 1 foto
  Dollap rrobash + Borro me pasqyre - Gjendja e re
  Mobilje

  Dollap rrobash + Borro me pasqyre - Gjendja e re

  Permasat e dollapit 2.70 x 2.40 Gjendja e re. Materiali : MDF 6 Kanata. Me ndarje brenda. Shitet pe

  Korçë 7 tetor 09:24
  55.000 Lek
 • 3 foto
  kaldaje kaldaie me gas 24kw
  Teknik dhe paisje

  kaldaje kaldaie me gas 24kw

  shes kaldaje me gas Nova Florida model Vela Compact CTFS 24 kw e perdorur shume pak dhe e gateshme

  Korçë 3 tetor 20:20
  600 €
 • 7 foto
  Furre banak
  Teknik dhe paisje

  Furre banak

  Shes furre me korent sh e mire dhe 2 banake per arsye mbyllje aktiviteti

  Korçë 3 tetor 16:40
  400 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice bosch 5 kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice bosch 5 kg

  Lavatrice bosch 5 kg Ne gjendje te mire .

  Korçë 1 tetor 19:32
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Ngrohje qendrore kaldaje BUDERUS 45-50kw Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Ngrohje qendrore kaldaje BUDERUS 45-50kw Gjermane

  Shitet ngrohje qendrore full automatike ( kaldaje ) nga markat me te mira Gjermane saposjelle nga Gj

  Korçë 30 shtator 21:02
  2.000 €
 • 1 foto
  Shara alumini400
  Makina dhe vegla

  Shara alumini400

  Shara alumini 400

  Korçë 26 shtator 14:09
  2.150 €
 • 0 foto
  Banak 2 cope
  Teknik dhe paisje

  Banak 2 cope

  Shes 2 banake ne gjendje sh te mire. Njeri i ri fare. Vetem 100 mije lek

  Korçë 25 shtator 13:01
  100 Lek
 • 0 foto
  Banak shitje
  Teknik dhe paisje

  Banak shitje

  Shes 2 banake ne gjendje te mire, njeri i ri fare.vetem per 100 mije lek te 2

  Korçë 25 shtator 12:43
  100 Lek
 • 4 foto
  Makine me qendisje juki jureve
  Makina dhe vegla

  Makine me qendisje juki jureve

  OKAZION. Makine me qendisje juki jureve japoneze. 6 muaj e perdorur. Ben te gjitha llojet e punimeve

  Pogradec 24 shtator 18:44
  750 €
 • 0 foto
  Makineri profesionale per larje tapetash oborresh
  Makina dhe vegla

  Makineri profesionale per larje tapetash oborresh

  Shiten vetem me shumice 20 makineri per larje tapetesh ose oborre, te ardhura nga Gjermania

  Korçë 23 shtator 20:48
  120 €
 • 1 foto
  Frigorifer per dyqane ose supermarkete
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer per dyqane ose supermarkete

  Frigorifer per dyqane ose supermarkete. Eshte ne dy vaiante me senduk poshte 100 kg per ngrirje, dhe

  Pogradec 23 shtator 11:07
  400 Lek
 • 2 foto
  Okazion Dere Aluminin Me dy Kanate E Bardhe
  Mobilje

  Okazion Dere Aluminin Me dy Kanate E Bardhe

  Prsh shitet dere e bardhe me dy kanate dru alumini shume e mirembajtur

  Korçë 18 shtator 22:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet tavolin guzhine edhe tavolin televizori
  Mobilje

  Shitet tavolin guzhine edhe tavolin televizori

  Shitet tavoline guzhine me 6 karrige tavolina esht n gjendje shum t mire esht me kemb druri esht me

  Pogradec 17 shtator 10:47
  450 Lek
 • 2 foto
  Okazion frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Okazion frigorifer

  Frigoriferi eshte ne gjendje shum te mire i mban produktet te fresketa. Eshte 1.5 m me 90 cm.

  Korçë 15 shtator 09:58
  300 Lek
 • 0 foto
  Shes Sobe-kaldaje
  Mobilje

  Shes Sobe-kaldaje

  Shes Soben kaldaje eshte e perdorur vetem 2 muaj cmimi i padiskutueshem

  Pogradec 14 shtator 11:14
  800 €
 • 2 foto
  Mbulesa për karrige, kolltuk dhe divane.
  Mobilje

  Mbulesa për karrige, kolltuk dhe divane.

  Mbulesa prej materiali pjesërisht llastik, vendosen me lehtësi mbi mobiljen, karrige, kolltuk, diva

  Korçë 13 shtator 21:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  sobe druri kalaldaje per ngrohje, pjekje dhe gatim

  Pogradec 13 shtator 20:03
  42.000 Lek
 • 4 foto
  Sobe druri Kaldaje
  Teknik dhe paisje

  Sobe druri Kaldaje

  per nghrohje 150m2, gatim dhe pjekje, permasat 120x80x85cm, bashke me soben suplement ka dhe nje bol

  Pogradec 13 shtator 20:03
  42.000 Lek
 • 3 foto
  Zgare makine
  Makina dhe vegla

  Zgare makine

  Shitet zgare makine ne gjendje shume te mire

  Korçë 11 shtator 00:19
  3.500 Lek
 • 3 foto
  vegla per punim druri
  Makina dhe vegla

  vegla per punim druri

  Linje e kompletuar mobilerie.Gonjaster me freze, prese me korent,zinxhir ose shpuese bravash etj,kom

  Korçë 10 shtator 12:15
  7.500 €
 • 1 foto
  Oferte falas.,,
  Materiale ndertimi

  Oferte falas.,,

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Devoll 10 shtator 12:08
  20.000 €