Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Korçës

 • 3 foto
  Divane
  Mobilje

  Divane

  Shitet per arsye ndërimi

  Korçë 4 shkurt 18:54
  150 €
 • 1 foto
  Koke sonde
  Makina dhe vegla

  Koke sonde

  Koke prej sonde shpimi e re

  Pogradec 4 shkurt 07:54
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Pompe vaji thithese dhe shtytje
  Makina dhe vegla

  Pompe vaji thithese dhe shtytje

  Pompe vaji tre fazore

  Pogradec 4 shkurt 07:34
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Pompe uji presioni me 3 pistona
  Makina dhe vegla

  Pompe uji presioni me 3 pistona

  Pompe uji presini me tre postona gjermane ne gjendje shume te mire

  Pogradec 4 shkurt 03:34
  500 €
 • 5 foto
  Pompe
  Makina dhe vegla

  Pompe

  Pompa me lende djegese bezin eshte efikase me rendiment te larte ,lehtesisht e transportueshme,konst

  Korçë 3 shkurt 19:54
  2 Lek
 • 1 foto
  Shes betoniere
  Materiale ndertimi

  Shes betoniere

  Shes betoniere ne gjendje te shkelqyer( e re)eshte perdorur per ndertimin e vetem nje shtepie.Cmimi

  Pogradec 3 shkurt 08:54
  420 €
 • 3 foto
  OKAZION Shitet qepena dhe Ventrata
  Mobilje

  OKAZION Shitet qepena dhe Ventrata

  Shitet qepeni ose ventrata bashke me grilla alumini Permasat jane 210x201. Shiten te ndara ose bashk

  Korçë 2 shkurt 17:54
  1 Lek
 • 2 foto
  General Electric
  Teknik dhe paisje

  General Electric

  Shitet per arsye emigrimi !!

  Pogradec 31 janar 19:54
  300 €
 • 4 foto
  Elektromotor 3 fazor
  Makina dhe vegla

  Elektromotor 3 fazor

  Shitet elektromotor 3 fazor ne gjendje shume te mire me nje çmim shume te mire.per te dhena me te de

  Korçë 31 janar 16:34
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Ne gjendje shume 4te mire dhe pak i perdorur. Eshte me benzine 4.2 kv. Cmimi i diskutueshem

  Korçë 30 janar 18:34
  250 €
 • 3 foto
  Por me dru
  Mobilje

  Por me dru

  Shitet por me dru 6 muaj i perdorur. Marka Plamen. Siperfaqja e mbulimit 50m katror. Transporti fala

  Korçë 30 janar 16:34
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Sobe (Kaldaje Rustikal)
  Teknik dhe paisje

  Sobe (Kaldaje Rustikal)

  Shitet Sobe(Kaldaje Rustikal) 14KW per arsye mos perdorimi,soba eshte 1 jave e perdorur.Faleminderit

  Pogradec 30 janar 13:35
  450 €
 • 2 foto
  Shara alumini 350
  Makina dhe vegla

  Shara alumini 350

  Shara alumini

  Korçë 29 janar 17:34
  1.550 €
 • 2 foto
  Shara alumini
  Makina dhe vegla

  Shara alumini

  Shara alumini 350

  Korçë 29 janar 16:54
  1.250 €
 • 8 foto
  Shitet linje per prodhim robash puloverash
  Makina dhe vegla

  Shitet linje per prodhim robash puloverash

  Shitet linje e automatizuar per prodhim robash puloverash me shume aksesore ndihmes si dhe mbi 500

  Korçë 27 janar 16:54
  10.000 €
 • 1 foto
  shiten stola tavolina
  Mobilje

  shiten stola tavolina

  stola jan 32 cop shm te mir dhe 19 tavolina te larta .600 mij lek te gjitha

  Pogradec 25 janar 10:35
  600 Lek
 • 2 foto
  Fshese larje tapeti@moketi
  Makina dhe vegla

  Fshese larje [email protected]

  Shes makineri per larjen e [email protected] sh pak e punuar shitet per arsye mosperdorimi marka Fai

  Korçë 25 janar 09:54
  500 €
 • 2 foto
  makina qepse ne shitje
  Makina dhe vegla

  makina qepse ne shitje

  syzator 3-4 fije rimoldi singer juki dy gjylpersh me thurje pegazus mono faz ne gjendje pune

  Korçë 24 janar 14:34
  900 €
 • 5 foto
  Furre pjekje 40. Mij lek
  Teknik dhe paisje

  Furre pjekje 40. Mij lek

  Furre per te pjekur cdo gje ne gjendie shum te mire po thuaj se e pa perdorur fare.cmimi 40 mije pak

  Pogradec 24 janar 11:54
  40 Lek
 • 6 foto
  Makina qepse industriale
  Makina dhe vegla

  Makina qepse industriale

  Shiten per arsye mosperdorimi: 6 makina qepse industriale singer marka GEMSY 220 EURO/cop 1 makine q

  Korçë 23 janar 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qilim i ri
  Mobilje

  Qilim i ri

  Shitet qilim i pa perdorur me rrote. I punuar ne menyre artizanale dhe eshte mjaft cilesor...

  Korçë 22 janar 23:54
  500 €
 • 7 foto
  SHITEN KARRIGE DRURI
  Mobilje

  SHITEN KARRIGE DRURI

  Shiten karrige druri(mbajtese lekure dhe robe) jo shume te perdorura per arsye mosperdorimi... Kar

  Korçë 20 janar 18:34
  1 Lek
 • 11 foto
  Aparate gold
  Makina dhe vegla

  Aparate gold

  Shiten aparate gold te prodhimeve rus dhe turk me cilesi te larte

  Korçë 20 janar 09:54
  10 €
 • 4 foto
  SHITEN 2 FRIGORIFERE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE
  Teknik dhe paisje

  SHITEN 2 FRIGORIFERE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE

  Shiten 2 frigorifere per biznes ... Ne gjendje shume te mire pune Shiten bashke ose te vecuar. Frig

  Korçë 19 janar 19:34
  1 Lek
 • 0 foto
  Shes karige metalike
  Materiale ndertimi

  Shes karige metalike

  Karrige metalike ne gjendje te shkelqyer

  Pogradec 18 janar 22:34
  28 Lek
 • 5 foto
  Milli per blojte misri edge shkoqe
  Makina dhe vegla

  Milli per blojte misri edge shkoqe

  Bluan edge shkoq njekohesisht

  Korçë 17 janar 17:34
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Zgare plus hell
  Teknik dhe paisje

  Zgare plus hell

  Shitet zgare plus hell per qingja inoksi me 2 motora

  Pogradec 15 janar 14:34
  450 €
 • 6 foto
  Elektroshtëpiake të përdorura Gjermane.
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të përdorura Gjermane.

  Tek dyqani jone do te gjeni produkte gjermane si : sobe incase, lavatriçe, lavastovilje, tharese rro

  Korçë 12 janar 18:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Shes 2 gjeneratore. Njeri eshte monofaze, me benzine, ne gjendje te mire, cmimi 40.000lek. Tjetri es

  Pogradec 12 janar 17:54
  5 Lek
 • 0 foto
  Prese suvatimi
  Materiale ndertimi

  Prese suvatimi

  Shitet prese suvatimi me korent 3 fazore ne gjendje pothuajse te re e ardhur nga greqia pak e perdor

  Korçë 9 janar 12:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Share me 2 koka
  Makina dhe vegla

  Share me 2 koka

  Share me dy koka ne gjendje shum e mir

  Korçë 8 janar 19:54
  2.500 €
 • 0 foto
  Qilim pothuajse i ri
  Mobilje

  Qilim pothuajse i ri

  Shes qilim pothuajse te ri...prodhim i Krujes i viteve 1980...permasat 230×200... ngjyra jeshile me

  Korçë 7 janar 14:34
  200 €
 • 0 foto
  Sobe druri
  Teknik dhe paisje

  Sobe druri

  Sobe druri per 140m2...

  Korçë 7 janar 12:34
  300 €
 • 11 foto
  Gjera antike te ndryshme
  Mobilje

  Gjera antike te ndryshme

  Gjera antike t ndryshme... per me shum info kontaktoni: tel:0699613738 tel:0696677733

  Korçë 7 janar 12:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjenerator HONDA 10 KW
  Makina dhe vegla

  Gjenerator HONDA 10 KW

  Gjenerator HONDA 10 KW benzine. Dy dalje monofaze. Shitet per arsye mosperdorimi!

  Korçë 7 janar 00:34
  550 €
 • 1 foto
  APARATE PER PASTIMIN E TAPICERIVE PER LAVAZHE
  Makina dhe vegla

  APARATE PER PASTIMIN E TAPICERIVE PER LAVAZHE

  APARATURAT JANE PER PASTIMIN E DISIFEKTIMIN E TAPICERIVE SEDILJEVE KOLLTUQEVE JANE PROFESIONALE KA

  Korçë 6 janar 10:54
  35 €
 • 10 foto
  Paisje. furra per byrek pizza. Banak
  Teknik dhe paisje

  Paisje. furra per byrek pizza. Banak

  Shes paisje fast foodi- byrektore per arsye mbylljeje aktiviteti. 2 stofa nje me gas (+ bombel 25 kg

  Korçë 4 janar 15:54
  1 €
 • 3 foto
  FSHESE PROFESIONALE PER LARIE.THARJE TAPICERIVE
  Teknik dhe paisje

  FSHESE PROFESIONALE PER LARIE.THARJE TAPICERIVE

  FSHESE E MARKES PILIPS MADEYN OLANDE FSHESA ESHTE PROFESIONALE PER LARJEN E THARIEN E TAPICERIVE KO

  Korçë 2 janar 17:34
  130 €
 • 3 foto
  Shes makineri per akullore dhe frigorifer
  Makina dhe vegla

  Shes makineri per akullore dhe frigorifer

  Shes makineri per te bere akullore eshte me kazan 5 kg me tasa dhe frigoriferin perkates per te mbaj

  Pogradec 1 janar 13:54
  1.500 €
 • 3 foto
  Shitje
  Mobilje

  Shitje

  Shtepi private 3 dhoma koridor banje siperfaqja e shtepis 90m2 obor 450m2 per informacione me teper

  Korçë 31 tetor 20:05
  20 €
 • 4 foto
  Kolltuke 200leke
  Mobilje

  Kolltuke 200leke

  Shes komplet kolltukesh 3--2--1--1-- me gjendje shummm te mire kolltuku3 Hapet behet krevat dopjo I

  Korçë 9 shtator 21:04
  200 Lek