Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 1 foto
  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE
  Materiale ndertimi

  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE

  SHITET PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Kurbin Dje, 19:31
  400 €
 • 10 foto
  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime
  Makina dhe vegla

  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

  Shesim makina qepese te modeleve te ndryshme Marrim dhe porosi per makina te reja . Bejme dhe ripari

  Kurbin Dje, 17:29
  200 €
 • 3 foto
  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠
  Makina dhe vegla

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Te gjitha modeleve ! Thjesht telefononi 0682283355 ! Cmimet

  Kurbin Dje, 17:28
  1 Lek
 • 2 foto
  Dyshek ortopedik
  Mobilje

  Dyshek ortopedik

  Shes dyshek ortopedik me ajer ne momentin qe personi rrotollohet ai fryhet dhe çfryhet sipas ndenjes

  Kurbin Dje, 17:26
  100 €
 • 8 foto
  Makineri durali
  Makina dhe vegla

  Makineri durali

  Shiten per arsyje emrigracioni makineri per duralumini Dhe kamionqina e vit prodhimi 2005 Citroen j

  Lezhë Dje, 09:56
  8.000 €
 • 5 foto
  Tripse e re
  Makina dhe vegla

  Tripse e re

  Shitet tripse e re ne kuti

  Lezhë 14 qershor 03:43
  50 €
 • 3 foto
  Kondicioner
  Makina dhe vegla

  Kondicioner

  Shes kondicioerin, komandohet edhe me pult

  Lezhë 14 qershor 03:31
  120 €
 • 4 foto
  Tavolin druri 100%
  Mobilje

  Tavolin druri 100%

  Tavolina eshte dru sade, me surtar, eshte shum e bukur per sallone

  Lezhë 14 qershor 03:31
  50 €
 • 5 foto
  Makin Qepse MERCEDEZ
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse MERCEDEZ

  Shes makin qepse mersedez me 40 lloj qepje, gjendje perfekte.

  Lezhë 14 qershor 03:24
  100 €
 • 6 foto
  rrobot pastrimi per pishina
  Makina dhe vegla

  rrobot pastrimi per pishina

  zodiac robotic pool cleaner 2 cop pastrues per pishina ne gjendje shum te mir

  Lezhë 10 qershor 13:04
  1.000 €
 • 3 foto
  Sharre elektrike per mobileri
  Makina dhe vegla

  Sharre elektrike per mobileri

  Shes sharren gjendje perfekte

  Lezhë 8 qershor 23:24
  30 €
 • 2 foto
  Pomp ujit 40 mileke
  Makina dhe vegla

  Pomp ujit 40 mileke

  Shes pompen 40 mileke

  Lezhë 8 qershor 23:24
  40 Lek
 • 2 foto
  Tripse bosch
  Makina dhe vegla

  Tripse bosch

  Shes tripsen

  Lezhë 8 qershor 23:24
  30 Lek
 • 3 foto
  Kompresor i vogel 50mileke
  Makina dhe vegla

  Kompresor i vogel 50mileke

  Shes kompresorin

  Lezhë 8 qershor 23:23
  50 Lek
 • 7 foto
  Paisjet e rapartit te hekurik
  Makina dhe vegla

  Paisjet e rapartit te hekurik

  Shiten te gjitha paisjet e rrapartit. Prese 3fazore hidraulike 3m 250 T 1mm deri ne 10mm. Presa hidr

  Lezhë 8 qershor 23:20
  1 €
 • 1 foto
  tavoline pc
  Mobilje

  tavoline pc

  Tavoline pc , e bere afersisht nga 1000 copa druri te ngjitura . MODEL jashte serie dhe shum i

  Kurbin 7 qershor 16:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOSA gjenarator nafte 6,5kw
  Makina dhe vegla

  MOSA gjenarator nafte 6,5kw

  Shes gjenaerator nafte shume ekonomik 6,5 kw i pershtatshem per shtepi apo per bisnese te vogla , ne

  Lezhë 29 maj 19:02
  900 €
 • 1 foto
  Shiten Prerese patatesh dhe Perimesh
  Mobilje

  Shiten Prerese patatesh dhe Perimesh

  Kemi per te shitur Prerese patatesh dhe perimesh ,Pajisjet jane shume pak te perdorura. Te dyja bash

  Lezhë 29 maj 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten brumatice dhe afetatrice
  Mobilje

  Shiten brumatice dhe afetatrice

  shiten brumatice dhe afetatrice ne gjendje te mire . Brumaticja kushton 30.000 lek te reja ndersa af

  Lezhë 29 maj 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furre per 6 tava frigorifer banak
  Mobilje

  Furre per 6 tava frigorifer banak

  Shiten furre per 6 tava te medha per njeher dhe frigorifer shume pak te perdorura. furra kushton 3.0

  Lezhë 29 maj 18:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pajisje per doner+balitor 6 vensh
  Mobilje

  Pajisje per doner+balitor 6 vensh

  Shiten pajisje per doner dhe balitor 6 vensh +6 kullojse per oriz+ 6 kulloje per makarona. Pajisja d

  Lezhë 29 maj 18:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mbajteve vere dhe 3 margarite llambadar
  Mobilje

  Mbajteve vere dhe 3 margarite llambadar

  SHiten mbajtse vere dhe 3 cope margarite per llambadar Mbajtesja e Veres kusjton 250 euro Ndersa 1 m

  Lezhë 29 maj 18:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SUPER OFERT (OKAZION)
  Teknik dhe paisje

  SUPER OFERT (OKAZION)

  Shitet frigorifer i sapoardhur nga germania qmimi shum i arsyshem dhe i pershtatshem per qdo shtepi

  Lezhë 27 maj 17:57
  600 €
 • 5 foto
  Per arsye mosperdorimi (Made in Germani)
  Makina dhe vegla

  Per arsye mosperdorimi (Made in Germani)

  Shiten vegla per perpunimin e drunit(flutra) Aksi 30

  Kurbin 27 maj 10:47
  800 Lek
 • 1 foto
  saldatriqe
  Makina dhe vegla

  saldatriqe

  shitet saldatriqe ne gjendje shum te mire,arsye mosperdorimi

  Lezhë 16 maj 22:22
  120 Lek
 • 6 foto
  Lavatriqe pastrim kimik
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe pastrim kimik

  Lavatrice pastrim.kimik e sapo ardhur nga italia me te gjitha paisjet e gatshme per prove

  Kurbin 13 maj 14:33
  2.000 Lek
 • 1 foto
  dyer te perdorura
  Mobilje

  dyer te perdorura

  shiten dyer te perdorura ne gjendje te mire,permssat 75 × 212 per banjo ngjyra grihe jane 16 cope mu

  Lezhë 12 maj 22:07
  1 €
 • 2 foto
  SHES DYER TE PERDORURA
  Mobilje

  SHES DYER TE PERDORURA

  Shes 7 dyer te perdorura ne gjendje te mir te pa demtuara. 5000 lek ni der

  Lezhë 12 maj 21:06
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon
  Makina dhe vegla

  Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon

  Shitet korrese bari me korent 1000w (HYUNDAI) ne gjendje te shkelqyer dhe shume e fuqishme e sjelle

  Kurbin 29 prill 15:57
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Gjenerator Honda
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Honda

  Shitet gjenerator honda i ardhur nga italia shum pak i perdorur ne gjendje perfekte

  Lezhë 19 prill 19:05
  120.000 Lek
 • 1 foto
  Lazer
  Makina dhe vegla

  Lazer

  Shiten 2 lazera jan te ardhur nga italia me gjith kamalec me ghendje shum te mir

  Lezhë 19 prill 19:04
  550.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer freskues
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer freskues

  shitet frigoriferi per arsye mbyllje aktiviteti 0684884710 WhatsApp

  Kurbin 19 prill 19:04
  700 €
 • 5 foto
  Motorrsharr per prerje muri
  Makina dhe vegla

  Motorrsharr per prerje muri

  Shitet motorrshar per prerje muri me zinxhir diamandi e ardhur nga italia ne gjendje shum te mir pot

  Lezhë 19 prill 19:04
  1.100 Lek
 • 6 foto
  Skele italjane OKAZJON
  Materiale ndertimi

  Skele italjane OKAZJON

  Shiten skele te ardhura nga italia ne gjendje shum te mir materiali hekur dhe xingat Shitet 40 mijl

  Lezhë 19 prill 19:03
  40 Lek
 • 3 foto
  Shkall 12 metra dhe makineri per prerje mermeri
  Makina dhe vegla

  Shkall 12 metra dhe makineri per prerje mermeri

  Shiten shkall 12 metra te gjata pothuajse te reja Dhe disa sharra per prerj mermeri

  Lezhë 19 prill 19:03
  100.000 Lek
 • 1 foto
  Prozhekto
  Makina dhe vegla

  Prozhekto

  Shitet nje prozhektor i madh per kalceto ose magazina te medha

  Lezhë 19 prill 19:02
  400.000 Lek
 • 1 foto
  Okazjon Vibrator betoni
  Materiale ndertimi

  Okazjon Vibrator betoni

  Shiten 2 vibrator betoni njeri me 2 tuba tjetri me 1 ne gjendje shum te mir Shitet dhe 1 betonjere

  Lezhë 19 prill 19:01
  9.500 Lek
 • 8 foto
  Okazion materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  Okazion materiale ndertimi

  Shiten per arsye mos perdorimi : Kallep per pllaka oborresh disa dhojesh Kallep per vazo lulesh bet

  Lezhë 19 prill 17:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makineri Rrobaqepse
  Makina dhe vegla

  Makineri Rrobaqepse

  OKAZION ! Shiten makineri te industrise tekstile duke perfshire pothuajse te gjitha pajisjet qe sher

  Lezhë 13 prill 20:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zgare
  Makina dhe vegla

  Zgare

  Zgare profesionale ne gjendje perfekte

  Lezhë 12 prill 12:11
  1.300 Lek
 • 2 foto
  Pomp Spërkatje me Bateri (e re)
  Makina dhe vegla

  Pomp Spërkatje me Bateri (e re)

  Pomp spërkatje me bateri

  Lezhë 11 prill 11:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri zmerilimi druri (metabo) 1000w origjinal
  Makina dhe vegla

  Makineri zmerilimi druri (metabo) 1000w origjinal

  Shitet tank zmerilimi me leter shirit (metabo 1000w) origjinal,shum pak i perdorur ne gjendje perfek

  Kurbin 10 prill 22:10
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale
  Makina dhe vegla

  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale

  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte pune.

  Kurbin 10 prill 16:05
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale
  Makina dhe vegla

  Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale

  Shitet freze dore per dru e markes (BOSCH) 500w 2700 rrotullime/minut.ne gjendje perfekte pune shume

  Kurbin 10 prill 16:05
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet sharre druri me disk(BLACK & DECKER 1100w)
  Makina dhe vegla

  Shitet sharre druri me disk(BLACK & DECKER 1100w)

  Shitet sharre druri me disk (BLACK & DECKER 1100w) origjinale.ne gjendje perfekte pune shum pak

  Kurbin 10 prill 16:05
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse
  Makina dhe vegla

  Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse

  Shitet vidator (DEWALT) origjinal me 2 bateri 1.3 amper,dhe karikuse.eshte ne gjendje perfekte pune

  Kurbin 10 prill 16:05
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Vegla freze marangozi druri
  Makina dhe vegla

  Vegla freze marangozi druri

  Shiten koka frezash per marangoz.per hapje kanale dyersh,module per te bere cdo lloj lule te ndryshm

  Kurbin 8 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  hilti
  Makina dhe vegla

  hilti

  vegla hilti ne gjendje shum te mir

  Lezhë 8 prill 20:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet modul per freze druri per hapje paturash
  Makina dhe vegla

  Shitet modul per freze druri per hapje paturash

  Shitet modul per freze druri per hapje paturash ne permasa te ndryshme.ne gjendje te shkelqyer.esht

  Kurbin 8 prill 20:15
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Modul freze druri italiane origjinale + thika
  Makina dhe vegla

  Modul freze druri italiane origjinale + thika

  Shitet modul freze druri origjinale italiane.perdoret per te bere dyer druri.e kam sjelle nga italia

  Kurbin 8 prill 20:14
  13.000 Lek