Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 0 foto
  Morset Banaku ø 200
  Makina dhe vegla

  Morset Banaku ø 200

  Morset Banaku ø200

  Lezhë Dje, 09:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti
  Makina dhe vegla

  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti

  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti

  Lezhë Dje, 09:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tub per pompa sperkatje
  Makina dhe vegla

  Tub per pompa sperkatje

  Tub per pompa sperkatje

  Lezhë Dje, 09:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin Rrushi Manuale
  Makina dhe vegla

  Makin Rrushi Manuale

  Makin Rrushi Manuale

  Lezhë Dje, 08:59
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Mulli Bluarje kapaciteti 100kg/ora
  Makina dhe vegla

  Mulli Bluarje kapaciteti 100kg/ora

  Mulli bluarje kapaciteti 100kg/ora

  Lezhë Dje, 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli Bluarje 2.2 kW kapaciteti 68kg/ora
  Makina dhe vegla

  Mulli Bluarje 2.2 kW kapaciteti 68kg/ora

  Mulli bluarje 2.2 kW kapaciteti 68kg/ora

  Lezhë Dje, 08:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar ??
  Makina dhe vegla

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar ??

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar 🇮🇹

  Lezhë Dje, 08:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri Për Nxjerrje Mjalti 4 Korniza
  Makina dhe vegla

  Makineri Për Nxjerrje Mjalti 4 Korniza

  Makineri Për Nxjerrje Mjalti

  Lezhë Dje, 08:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makineri durali
  Makina dhe vegla

  Makineri durali

  Shiten per arsyje emrigracioni makineri per duralumini Dhe kamionqina e vit prodhimi 2005 Citroen j

  Lezhë Dje, 08:56
  8.000 €
 • 1 foto
  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE
  Materiale ndertimi

  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE

  SHITET PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Kurbin Dje, 08:55
  400 €
 • 2 foto
  Pompe uji
  Makina dhe vegla

  Pompe uji

  Pompe uje 3 fazoreshe Italine..ne gjendje shume te mire Pune.

  Lezhë 27 janar 15:37
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Sharre me disk (korent)
  Makina dhe vegla

  Sharre me disk (korent)

  Shes sharren ne gjendje perfekte

  Lezhë 26 janar 15:40
  30 €
 • 2 foto
  Pomp ujit 40 mileke
  Makina dhe vegla

  Pomp ujit 40 mileke

  Shes pompen 40 mileke

  Lezhë 26 janar 15:37
  40 Lek
 • 5 foto
  Tripse e re
  Makina dhe vegla

  Tripse e re

  Shitet tripse e re ne kuti

  Lezhë 26 janar 15:36
  50 €
 • 2 foto
  Sharr lulesh
  Makina dhe vegla

  Sharr lulesh

  Shes sharr lulesh me korent

  Lezhë 26 janar 15:34
  50 €
 • 5 foto
  Makin Qepse MERCEDEZ
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse MERCEDEZ

  Shes makin qepse mersedez me 40 lloj qepje, gjendje perfekte.

  Lezhë 26 janar 15:33
  100 €
 • 4 foto
  Tavolin druri 100%
  Mobilje

  Tavolin druri 100%

  Tavolina eshte dru sade, me surtar, eshte shum e bukur per sallone

  Lezhë 25 janar 19:46
  50 €
 • 7 foto
  Paisjet e rapartit te hekurik
  Makina dhe vegla

  Paisjet e rapartit te hekurik

  Shiten te gjitha paisjet e rrapartit. Prese 3fazore hidraulike 3m 250 T 1mm deri ne 10mm. Presa hidr

  Lezhë 25 janar 18:49
  1 €
 • 3 foto
  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠
  Makina dhe vegla

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Te gjitha modeleve ! Thjesht telefononi 0682283355 ! Cmimet

  Kurbin 25 janar 13:12
  1 Lek
 • 10 foto
  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime
  Makina dhe vegla

  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

  Shesim makina qepese te modeleve te ndryshme Marrim dhe porosi per makina te reja . Bejme dhe ripari

  Kurbin 25 janar 13:11
  200 €
 • 8 foto
  Tavoline me 2 stola per ambjent perjashta
  Mobilje

  Tavoline me 2 stola per ambjent perjashta

  Shes Tavoline ngrenie me 2 stola per ambjent perjashta. I kam ndertuar vete sepse punoj saldator, dh

  Lezhë 24 janar 16:42
  30.000 Lek
 • 6 foto
  OKAZION!!SHITEN MOBILJE CALL CENTERI
  Mobilje

  OKAZION!!SHITEN MOBILJE CALL CENTERI

  Shiten mobilie per call center , 12 postazione ,7 kompiutera me kufje dhe tastiera.1 tavoline e pers

  Kurbin 19 dhjetor 19:20
  700 €
 • 1 foto
  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!

  Shitet gjenerator kipor 3 fazorsh dhe monofaz ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur 1200€ i di

  Kurbin 7 dhjetor 14:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tripse bosch
  Makina dhe vegla

  Tripse bosch

  Shes tripsen

  Lezhë 30 nëntor 14:42
  30 Lek
 • 2 foto
  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine
  Dekorime

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL:

  Kurbin 29 nëntor 19:17
  100 €
 • 4 foto
  Korrese bari me korent
  Makina dhe vegla

  Korrese bari me korent

  Shiten korrese bari me korent 50 euro copa

  Lezhë 28 nëntor 19:10
  50 €
 • 1 foto
  Oferte falas,,,
  Dekorime

  Oferte falas,,,

  Sponsored LinksYou May Like Black Friday & Cyber Monday Discount: 50% Off + FREE Shipping MUAMA

  Mirditë 16 nëntor 08:25
  8.000 €
 • 2 foto
  Dyshek ortopedik
  Mobilje

  Dyshek ortopedik

  Shes dyshek ortopedik me ajer ne momentin qe personi rrotollohet ai fryhet dhe çfryhet sipas ndenjes

  Kurbin 6 nëntor 18:43
  100 €
 • 3 foto
  Sharre elektrike per mobileri
  Makina dhe vegla

  Sharre elektrike per mobileri

  Shes sharren gjendje perfekte

  Lezhë 17 tetor 09:10
  30 €
 • 1 foto
  Porte me shine
  Mobilje

  Porte me shine

  Shitet per arsye se po ndrroj model

  Lezhë 3 tetor 12:11
  350 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS..
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS..

  OFERTA TE GJITHA PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju jeni duke kërkuar për një kredi për të ring

  Mirditë 1 tetor 01:54
  30.000 €
 • 2 foto
  Mikinë për prodhimin e rolleve termike
  Makina dhe vegla

  Mikinë për prodhimin e rolleve termike

  Shes makinën për prodhimin e rolleve termike. Prodhim françez, gjysem automatike dhe shumë kualitet

  Lezhë 22 shtator 11:43
  4.900 €
 • 3 foto
  Makineri druri 3 fazore ne gjendje shum te mire
  Makina dhe vegla

  Makineri druri 3 fazore ne gjendje shum te mire

  Makineri druri 3 fazore Italiane ne gjendje shum te mire pune shitet per mbyllje aktiviteti cmimi i

  Lezhë 16 shtator 16:12
  1.200 €
 • 2 foto
  pompe uji
  Makina dhe vegla

  pompe uji

  shitet pompe uji e presionit te lart italian 3 fazor sh e fuqishme pompa ka disa helike njera pas tj

  Lezhë 16 shtator 08:51
  600 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Kurbin 15 shtator 14:56
  50.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Materiale ndertimi

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  OFERTA KUJDES PA PROTOCOL Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaj

  Mirditë 14 shtator 18:58
  5.000 €
 • 3 foto
  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve
  Teknik dhe paisje

  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve

  Esht ne gjendie te mir pune cmimi 300 euro

  Kurbin 28 gusht 20:41
  300 €
 • 0 foto
  Bukat
  Makina dhe vegla

  Bukat

  Mini eskavator

  Lezhë 26 gusht 20:51
  6.000 €
 • 2 foto
  Motorrsharr Gjermane
  Makina dhe vegla

  Motorrsharr Gjermane

  Motorrsharra esht gjermane marka stil pa asnje lloj difekti cmimi 500€ i diskutushem

  Kurbin 20 gusht 16:44
  500 €
 • 1 foto
  Pajisje perpunim druri kartonxhes
  Makina dhe vegla

  Pajisje perpunim druri kartonxhes

  Pajisje perpunim druri dysheme ,kartonxhes

  Lezhë 20 gusht 10:11
  100 €
 • 5 foto
  gjenerator
  Makina dhe vegla

  gjenerator

  shitet silencioz gjenerator i fuqishem i pa perdor kurr benzine inverter shum ekonomik 700 euro 069

  Lezhë 18 gusht 10:05
  700 €
 • 3 foto
  Llampa emergence
  Materiale ndertimi

  Llampa emergence

  Te perdorura te ardhura nga Italia 5 cope 35€

  Lezhë 16 gusht 15:01
  35 €
 • 3 foto
  Tela elettroliti
  Materiale ndertimi

  Tela elettroliti

  Te ardhur nga Italia 2.5 edhe 1.5

  Lezhë 16 gusht 15:01
  15 €
 • 2 foto
  Matrapik
  Makina dhe vegla

  Matrapik

  Boschi i ardhur nga Italia

  Lezhë 16 gusht 14:49
  100 €
 • 1 foto
  Saldatrice
  Makina dhe vegla

  Saldatrice

  Nga Italia punon shum mire

  Lezhë 16 gusht 14:49
  80.000 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice
  Makina dhe vegla

  Saldatrice

  E ardhur nga Italia.punon perfekt

  Lezhë 16 gusht 14:41
  100.000 Lek
 • 3 foto
  Kondicioner
  Makina dhe vegla

  Kondicioner

  Shes kondicioerin, komandohet edhe me pult

  Lezhë 11 gusht 19:01
  120 €
 • 0 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Gjenerator Astra

  Kurbin 8 gusht 10:21
  190 Lek
 • 0 foto
  Rafte cefla Italiane per supermarket
  Mobilje

  Rafte cefla Italiane per supermarket

  Shesim rafte cefla italiane te perdorura ne gjendje perfekte 12000lekeper meter lineare tek dhe dopj

  Kurbin 7 gusht 09:50
  12.000 Lek
 • 1 foto
  ..Whatsapp: + 22-991-391-741
  Dekorime

  ..Whatsapp: + 22-991-391-741

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Lezhë 5 gusht 19:15
  5.000 €