Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Mitrovicës

 • 3 foto
  Plazma
  Makina dhe vegla

  Plazma

  Plazma eshte ne gjendje shume te mir

  Vushtrri Sot, 20:44
  300 €
 • 7 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Mitrovicë Sot, 20:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Mitrovicë Sot, 20:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  shtrata tavolina kreveta ormana +38349375063
  Mobilje

  shtrata tavolina kreveta ormana +38349375063

  punojm mobile ormana komoda tavolina kreveta shtreter separe me qmime te volitshme ju mirpreim +3834

  Mitrovicë Sot, 20:39
  65 €
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196
  Mobilje

  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196

  garnituta kauqa me zbritje

  Skënderaj Sot, 20:38
  800 €
 • 3 foto
  dyr per dhoma
  Mobilje

  dyr per dhoma

  mir e lir

  Vushtrri Sot, 20:38
  55 €
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ganitura dhom dite kauqa+38344367196
  Mobilje

  ganitura dhom dite kauqa+38344367196

  shitet ganitur 3,3,2,1ne aksion ngjyra sipas porosis

  Mitrovicë Sot, 20:38
  420 €
 • 9 foto
  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196
  Mobilje

  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196

  mir e lir

  Mitrovicë Sot, 20:38
  450 €
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38344367196
  Mobilje

  komoda tavolina shtrata ormana +38344367196

  ormana ne aksion

  Skënderaj Sot, 20:37
  100 €
 • 12 foto
  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063
  Materiale ndertimi

  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063

  punojm shtreter dysheka tavolina separe ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat ju mirpresim +38349

  Skënderaj Sot, 20:37
  160 €
 • 9 foto
  dhoma gjumi
  Mobilje

  dhoma gjumi

  dhoma gjumi ne aksion

  Vushtrri Sot, 20:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  shtreter kreveta ormana separe +38349375063
  Mobilje

  shtreter kreveta ormana separe +38349375063

  punojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mirp

  Skënderaj Sot, 20:34
  60 €
 • 6 foto
  Ngrohese
  Teknik dhe paisje

  Ngrohese

  Shes nxemjen se bashku me 7 radiator si dhe me inventor.Eshte nxemje me dru mundesh edhe me material

  Vushtrri Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kove
  Teknik dhe paisje

  Kove

  Shes tri kova per qumsht.Secila prej tyre ze 20 litra qumsht.Qmimi sipas marreveshjes!

  Vushtrri Sot, 20:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENITE MIR PRITUR INFO +38349343

  Skënderaj Sot, 20:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 20:28
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  dhoma garnitura tavolina ormana +38344367196
  Mobilje

  dhoma garnitura tavolina ormana +38344367196

  ormana me dimenzione te ndryshme

  Mitrovicë Sot, 20:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  dhoma garnitura tavolina +38344367196
  Mobilje

  dhoma garnitura tavolina +38344367196

  dhoma garnitura tavolina shtrata

  Vushtrri Sot, 20:25
  480 €
 • 10 foto
  orman dhoma gjumi komoda +38344367196
  Mobilje

  orman dhoma gjumi komoda +38344367196

  mir e lir

  Vushtrri Sot, 20:25
  100 €
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686
  Mobilje

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Mitrovicë Sot, 20:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686
  Mobilje

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Mitrovicë Sot, 20:25
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196
  Mobilje

  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196

  dhoma gjumi ne zbritje

  Mitrovicë Sot, 20:24
  480 €
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049298686
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Mitrovicë Sot, 20:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqin per prerjen e gurve
  Makina dhe vegla

  Maqin per prerjen e gurve

  Maqin per prerjen e gurve pllakave mermerit Rrymen trefazore me ujë me postole komplet si po shihet

  Mitrovicë Sot, 20:24
  400 €
 • 3 foto
  ganitura dhoma dite kauqa +38344367196
  Mobilje

  ganitura dhoma dite kauqa +38344367196

  ganitur ne aksion ngjyra sipas porosis

  Vushtrri Sot, 20:22
  420 €
 • 12 foto
  trapazeri tavolin komoda +38344367196
  Mobilje

  trapazeri tavolin komoda +38344367196

  tavolina buke ne aksion

  Mitrovicë Sot, 20:21
  250 €
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  dyr per dhoma +38344367196
  Mobilje

  dyr per dhoma +38344367196

  likuidim

  Skënderaj Sot, 20:19
  55 €
 • 8 foto
  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196
  Mobilje

  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196

  dhoma gjumi me ksion

  Mitrovicë Sot, 20:19
  650 €
 • 6 foto
  Garnitura ne zbritje 450€ +38344367196
  Mobilje

  Garnitura ne zbritje 450€ +38344367196

  Punojme dhoma gjumi ormana me dimenzione te ndryshme garnitura kauqa me porosi

  Vushtrri Sot, 20:18
  450 €
 • 8 foto
  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Mitrovicë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shes 2 regallat ne gjendje shum tmir qmimi i volitshem

  Mitrovicë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  dhoma gjumi
  Mobilje

  dhoma gjumi

  dhoma gjumi me ofert

  Vushtrri Sot, 20:12
  480 €
 • 4 foto
  Auto Larje Karcher dhe kosa bari nga Gjermania
  Makina dhe vegla

  Auto Larje Karcher dhe kosa bari nga Gjermania

  Shesim lloje të ndryshme të Auto Larjeve. Auto larje Karcher 1000 HD , monofaz dhe trefaz , si dhe

  Mitrovicë Sot, 19:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT OFERT 045 511 355
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT OFERT 045 511 355

  tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni munde

  Mitrovicë Sot, 19:37
  169 €
 • 1 foto
  shes kositese bari ne gjendje te rregullt
  Makina dhe vegla

  shes kositese bari ne gjendje te rregullt

  044934938

  Skënderaj Sot, 19:31
  70 €
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro
  Mobilje

  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro

  Kreveta punojm sipas, porosis sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje p

  Skënderaj Sot, 19:24
  65 €
 • 9 foto
  Zbritje 30% ne Kreveta gjumi me Jogi Komplet!!!!!!
  Mobilje

  Zbritje 30% ne Kreveta gjumi me Jogi Komplet!!!!!!

  Kreveta per fjetje punojm kreveta te ndyshme sipas porosis tuaj qmime te lira ne zbritje me krevete

  Vushtrri Sot, 19:21
  65 €
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 18:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten
  Materiale ndertimi

  shiten

  shiten dyrt me kulum komplet viteve 1870 urgjent +3 kerre te hekurit ( kerrstina ) qmimi sinpas marv

  Vushtrri Sot, 18:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Oferta vlen vetem tek Ne 50€ KREVETA gjumi
  Mobilje

  Oferta vlen vetem tek Ne 50€ KREVETA gjumi

  punojm shtrata kreveta dysheka.., Mobileri tavolina kreveta me te gjitha ngjyrat ju mirpresim...

  Vushtrri Sot, 18:48
  50 €
 • 3 foto
  Shitet komoda
  Mobilje

  Shitet komoda

  Shitet komoda shum e ruajtur materialin mediapan 100% i vizllum shum pak e perdorur

  Mitrovicë Sot, 18:46
  55 €