Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Pejës

 • 12 foto
  Punojm Sipas Porosis Dyer te MBrendshme 044920869
  Mobilje

  Punojm Sipas Porosis Dyer te MBrendshme 044920869

  Prodhojm- Dyer te dhomave .me qmime te lira 70deri120euro punojm dhe sipas porosis tuaj Nr.044920869

  Pejë Sot, 11:27
  70 €
 • 12 foto
  Punojm Sipas. Porosis Dyer te Brendshme 044920869
  Mobilje

  Punojm Sipas. Porosis Dyer te Brendshme 044920869

  Punojm Dyer t dhomave -me qmime te lira 70deri120euro punojm dhe sipas porosis tuaj Nr.044920869 Vib

  Klinë Sot, 11:27
  70 €
 • 12 foto
  Porosit - Dyer te Brendshme Punojm sipas porosis
  Mobilje

  Porosit - Dyer te Brendshme Punojm sipas porosis

  -Punojm Dyer te dhomav me qmime te lira 70deri120euro punojm dhe sipas porosis tuaj Nr.044920869 Vib

  Istog Sot, 11:26
  70 €
 • 4 foto
  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2
  Mobilje

  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2

  Kompleti ka 71 cope, me dollap nga druri mahagon, me garancion te fabrikes, rostfrei materiali (dmth

  Pejë Sot, 11:19
  260 €
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM+38344171866
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM+38344171866

  zbritje rolete alumini me izolim me materjal gjerman me 5 vite garancion matja dhe montimi ne gjith

  Pejë Sot, 11:08
  32 €
 • 0 foto
  Tv Komodine
  Mobilje

  Tv Komodine

  Tv komoda 2m gjatesia 40cm lartesia 40cm gjersia medijapan

  Pejë Sot, 11:01
  120 €
 • 12 foto
  Kreveta 70euro Separe 160euro tel:049311536
  Mobilje

  Kreveta 70euro Separe 160euro tel:049311536

  Prodhojm Kreveta nga 70euro Separe nga 160euro tavolina dhe karrika sipas porosis me qmime me te lir

  Pejë Sot, 10:42
  160 €
 • 6 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi. viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me Porosi. viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Istog Sot, 10:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE PLASTIKE ME ZBRITJE NLE-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE PLASTIKE ME ZBRITJE NLE-DEKOR

  B-DEKOR NLE

  Istog Sot, 10:33
  85 €
 • 0 foto
  Derrasa apo llamperi te gatshme.
  Materiale ndertimi

  Derrasa apo llamperi te gatshme.

  Shes 120 m2 llamperi te gatshme, pishe e vjeter me zdrukthime te veqanta. Mund te diskutojm per cmim

  Pejë Sot, 10:32
  300 €
 • 12 foto
  ulse per ballkon separe ne zbritje 045498554
  Mobilje

  ulse per ballkon separe ne zbritje 045498554

  punojm shesim me te gjitha porosiat dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim +38345498554

  Istog Sot, 10:31
  160 €
 • 11 foto
  separe ulse per oborr 045498554
  Materiale ndertimi

  separe ulse per oborr 045498554

  punojm sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat +38345498554

  Klinë Sot, 10:31
  160 €
 • 11 foto
  kreveta shtreter per fjetje +38345498554
  Materiale ndertimi

  kreveta shtreter per fjetje +38345498554

  punojm shesim me te gjitha porosiat dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim +38345498554

  Istog Sot, 10:16
  60 €
 • 12 foto
  tavolina separe karrika +38345498554
  Mobilje

  tavolina separe karrika +38345498554

  punojm shesim me te gjitha porosiat dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim +38345498554

  Pejë Sot, 10:15
  160 €
 • 3 foto
  Makine per prerjen e hekurit
  Makina dhe vegla

  Makine per prerjen e hekurit

  Shitet makina per prerrjen e hekurit me uj.

  Pejë Sot, 10:08
  500 €
 • 2 foto
  Makin per qarjen e druve - Atika
  Makina dhe vegla

  Makin per qarjen e druve - Atika

  Shitet makin per qarjen e druve tipi Atika ne gjendje shum tmir e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Geb

  Pejë Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per qarjen e drunit - JOLLY 80
  Makina dhe vegla

  Makin per qarjen e drunit - JOLLY 80

  Shitet makina per qarjen e drunit - JOLLY 80 , ne gjendje shum te mir. Ju mirpret Gebe Company ne Pe

  Pejë Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per Prerjen e Furnirit - RUCKLE
  Makina dhe vegla

  Makin per Prerjen e Furnirit - RUCKLE

  Shitet Makina per Prerjen e Furnirit . Makina është ne gjendje shum te mir . Ju mirpret GEBE COMPANY

  Pejë Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  kreveta me joga te ri +38345921072
  Mobilje

  kreveta me joga te ri +38345921072

  kreveta me dysheka 045921072

  Pejë Sot, 09:45
  70 €
 • 12 foto
  punojm kreveta me joga te ri 70 euro copa045921072
  Mobilje

  punojm kreveta me joga te ri 70 euro copa045921072

  shes kreveta me joga te ri +38345921072

  Pejë Sot, 09:43
  70 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Pejë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  llamarina per mbuloje llastra 8 metra te gjata
  Materiale ndertimi

  llamarina per mbuloje llastra 8 metra te gjata

  Shes llastrat jan shume te mira ka 7 metra dhe 8 metra 2.5 euro metri katror tag

  Pejë Sot, 09:32
  2 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Klinë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 09:30
  770 €
 • 11 foto
  separe karrika tavolina ne zbritje
  Materiale ndertimi

  separe karrika tavolina ne zbritje

  shesim punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat pun me kualitet ju mirpresim +38345498554

  Pejë Sot, 09:29
  160 €
 • 7 foto
  Makina CNC - WEEKE Optimat BP 140
  Makina dhe vegla

  Makina CNC - WEEKE Optimat BP 140

  Shitet Makina për perpunimin e drurit CNC. WEEKE Optimat BP 140. Makina posedon disa lloje te thika

  Pejë Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor -DIETSCHE AG
  Makina dhe vegla

  Kompresor -DIETSCHE AG

  Shitet Kompresori DIETSCHE AG ne gjendje shum tmir i ardhun nga Zvicra . Per ma shum info.. kontakto

  Pejë Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Holzma Optimat
  Makina dhe vegla

  Holzma Optimat

  Shitet Makina Holzma Optimat me parasharr dhe softwer te avancuar. Ban parallogaritjen dhe etiketimi

  Pejë Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makin per Llamarin
  Makina dhe vegla

  Makin per Llamarin

  Shitet makina per Llamarin e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Gebe Company ne Pejë. Tel : 049-30-40-10

  Pejë Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per Mobileri HOLZ-HER
  Makina dhe vegla

  Makin per Mobileri HOLZ-HER

  Shitet Makina per zdrukthtari mobileri GANNOmat Makina është ne gjendje shum te mir e ardhur nga zv

  Pejë Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CNC - BIESSE ROVER 22
  Makina dhe vegla

  CNC - BIESSE ROVER 22

  Shitet makina CNC BIESSE ROVER 22 ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra. Ju mirpret Gebe Com

  Pejë Sot, 09:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dollapa
  Mobilje

  Dollapa

  Shes dy dollapa te bardh shum pak te perdorurj.Dollapat mund te perdoren edhe si inventar per dyqan.

  Pejë Sot, 09:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qpojs per Bagllam
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Bagllam

  Shitet makina qpojs per Bagllam e tipit - Grass Unipress e ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir.

  Pejë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pumpe uji 7.5 kw
  Makina dhe vegla

  Pumpe uji 7.5 kw

  Shes punpe uji e ardhur nga zvicrra , material qe nuk n dryshket ,7.5kw (. 10) ps Motori eshte i ri

  Klinë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qpojse per Mobileri B29
  Makina dhe vegla

  Qpojse per Mobileri B29

  Shitet Makina qpojse - B29 per Mobileri . Te ne gjinden edhe Makina te funksijoneve te ndryshme. Ju

  Pejë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motor elektogovin 4kw
  Makina dhe vegla

  motor elektogovin 4kw

  shes motorin elektrogovin 4 kw super gjendje i blere 950 euro shitet me qmim te arsyeshem punon p

  Klinë Sot, 09:07
  333 €
 • 2 foto
  Qpojs - BLUM
  Makina dhe vegla

  Qpojs - BLUM

  Shitet makina qpojs e tipit BLUM ne gjendje shum tmir e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Gebe Company

  Pejë Sot, 09:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per mrehje -ICOS
  Makina dhe vegla

  Makin per mrehje -ICOS

  Shitet makina per mrehje ICOS Ju mirpret GEBE COMPANY ne Pejë

  Pejë Sot, 09:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KANTARICA - CEHISA
  Makina dhe vegla

  KANTARICA - CEHISA

  Shitet KANTARICA - CEHISA Makina posedon shum pak orë pune, është e sapoardhur nga Zvicrra .Te ne gj

  Pejë Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kanterica Brandt Optimat KD 56
  Makina dhe vegla

  Kanterica Brandt Optimat KD 56

  Shitet Makina - Kanterica Brandt Optimat KD 56 Makina është ne gjendje shum te mir e ardhur nga Zvic

  Pejë Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavoline e ushqimit
  Mobilje

  Tavoline e ushqimit

  Shes tavolinen e ushqimit e cila eshte blere ne Mobin . Dimenzionet e tavolines jane: Gjatesia 1.50

  Pejë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyshek me Rryme
  Mobilje

  Dyshek me Rryme

  Shes dyshekun me rryme me keto permasa: Gjatesia e dysshekut eshte 198 cm, ndersa gjersia eshte 89 c

  Pejë Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrik hidraulike
  Mobilje

  Karrik hidraulike

  Shes karrigen hidraulike e cila eshte eshte e pershtatshme per dyqan apo zyre. Shitet me qmim te v

  Pejë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolin Pune
  Mobilje

  Tavolin Pune

  Shitet tavolina e punes e pershtatshme per zyra apo dyqan. Dimenzionet e tavolines jane: Gjatesia 12

  Pejë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Shitet tepihi per dhome me keto dimenzione: Gjatesia e tepihit eshte 2.30 cm , ndersa gjersia esht

  Pejë Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Wifi kamer per shtepi
  Teknik dhe paisje

  Wifi kamer per shtepi

  Shes kameren me wifi per shtepi, e perdorur. 1 kamer Wifi + monitori Modeli Technaxx TX-28 Qmimi i

  Pejë Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Perdet per dhome
  Mobilje

  Perdet per dhome

  Shes perdet per dhome. Jane 9 metra perde , dhe jan per garnishllen e 3 metrave.Gjatesia e perdeve

  Pejë Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Dimenzionet: Gjatesia 2.20cm Gjeresia 1.44cm Qmimi eshte i volitshem

  Pejë Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pikture
  Mobilje

  Pikture

  Shitet me qmim te volitshem

  Pejë Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Pejë Sot, 08:54
  Me Marrveshje