Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Mobilje

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  480 €
 • 12 foto
  PERDE ZEBRA
  Mobilje

  PERDE ZEBRA

  JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 20 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA KOREJA E JUGUT.KEMI E

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  17 €
 • 11 foto
  Rjeta kuder mushkonjave
  Mobilje

  Rjeta kuder mushkonjave

  Punojm rjeta kunder insekteve, rjeta punohet sipas vendit , rjetat jan prodhim Italian korniza prej

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC

  PUNOJM ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA,ROLETA ESHTE IZOLATOR I SHKELQYSHEM PER TE GJITHA STINET,PUNOJ

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VENECIANE NGA DRURI
  Mobilje

  VENECIANE NGA DRURI

  PUNOJM VENECIANE NGA DRURI 50mm ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK DYER HARMONIK ROLETA TE JASHTME

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PERDE TRAK
  Mobilje

  PERDE TRAK

  PUNOJM PERDE TRAK SIPAS POROSIS KEMI NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL ME CILSI TE MIR KEMI DHE ROLL

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES
  Teknik dhe paisje

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqin

  Prishtinë Dje, 11:03
  1 €
 • 3 foto
  Lavatriçe / Makine per larjen e rrobave
  Teknik dhe paisje

  Lavatriçe / Makine per larjen e rrobave

  Shes Lavatriçen e markes Bosch Lavatriçja esht ne gjendje te mrekullueshme(sikur e re) Çmimi i bler

  Prishtinë Dje, 11:02
  175 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Fushë Kosovë Dje, 11:02
  37 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE SHUM LLOJE TE

  Obiliq Dje, 11:02
  37 €
 • 11 foto
  PERDE ZEBRA +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE ZEBRA +383 44 100 035

  PERDE ROLLO ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE DYER HARMONIK ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE

  Fushë Kosovë Dje, 11:02
  37 €
 • 11 foto
  PERDE ZEBRA +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE ZEBRA +383 44 100 035

  PUNOJIM PERDE ZEBRA SIPAS POROSIS DHE VENDIT KU MONTOHET .PERDE STORE ROLLO PERDE PERDE TRAK SHIRITO

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut
  Teknik dhe paisje

  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Dje, 11:02
  1 €
 • 6 foto
  Shitet komodina,tavolina, tepihu,kreveti per bebe
  Mobilje

  Shitet komodina,tavolina, tepihu,kreveti per bebe

  Shitet komodina me dimensione 2.50m, tavolina me dimensione 1x1gjatesi dhe gjeresi, tepihu me gjeres

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Mobilje

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Garnitur salloni 3.2.1...thujse te reja
  Mobilje

  Garnitur salloni 3.2.1...thujse te reja

  Garnitura matrial special.....vetum ulse

  Prishtinë Dje, 11:01
  380 €
 • 11 foto
  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035

  PUNOJM SIPAS POROSIS PERDE TRAK SHIRITORE. TE PERSHTATSHME PER ZYRE ORDINANCA PER SHTEPI BANESA. KE

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO M2
  Materiale ndertimi

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA

  Prishtinë Dje, 11:01
  40 €
 • 8 foto
  ROLETA KLASIKE NGA PVC
  Mobilje

  ROLETA KLASIKE NGA PVC

  ROLETA KLASIKE NGA PVC DHE ALUMINI ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI PERDE

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobile salloni 3-2-1
  Mobilje

  Mobile salloni 3-2-1

  Mobile salloni 3-2-1 shtrihet treshi me fjet ngjendje tmir

  Prishtinë Dje, 11:00
  160 €
 • 1 foto
  Shiten 2 3sha qe shtrihen
  Mobilje

  Shiten 2 3sha qe shtrihen

  3shat jan thujse te ri

  Prishtinë Dje, 11:00
  180 €
 • 1 foto
  3shi treuls..shtrihet
  Mobilje

  3shi treuls..shtrihet

  Asht tresh qe shtrihet..gjendje shum te mir thujse ri....per lokal sallon ..

  Prishtinë Dje, 11:00
  130 €
 • 5 foto
   RIPARIME DYER DHE DRITARE PVC
  Mobilje

  RIPARIME DYER DHE DRITARE PVC

  SERVISOJM ROLETA TE JASHTME,NDRIMI I SISTEMAVE DHE SHIRITIT ,OSE KONOPIT,SERVISOJM DRITARE TE PLSTIK

  Prishtinë Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLO PERDE ROLO ZEBRA VENECIANE NGA DRUR

  Prishtinë Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 10:59
  990 €
 • 0 foto
  Garnitura Salloni, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Prishtinë Dje, 10:59
  850 €
 • 11 foto
  PERDE ZEBRA +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE ZEBRA +383 44 100 035

  PROGRAMI I PUNES . ROLLO ZEBRA ROLLO PERDE . ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI. ROLETA TE JAS

  Prishtinë Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PERDE TRAK +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE TRAK +383 44 100 035

  PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI ROLETA TE JAS

  Prishtinë Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRIRTOR

  Lipjan Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37EURO M2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37EURO M2

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERD

  Lipjan Dje, 10:58
  37 €
 • 11 foto
  dyer harmonik
  Mobilje

  dyer harmonik

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILI HUNGAREZ TE QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001 KEMI

  Podujevë Dje, 10:58
  45 €
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,

  Fushë Kosovë Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PVC DHE ALUMINI

  60-60=40eu. 80-120=60eu. 80-140=65eu. 80-212der ballkoni100eu. 100-140=75eu. 160-140=

  Prishtinë Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA VENECINAE
  Mobilje

  ROLETA VENECINAE

  ROLETA VENECINAE NGA DRURI ROLETA VENECINAE NGA ALUMINI PERDE TRAK SHIRITORE TEKSTIL ROLLO PE

  Prishtinë Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  PROGRAMI I PUNES, ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLATOR QMIME SHUM TE VOLITSHME. ROLET

  Prishtinë Dje, 10:58
  37 €
 • 0 foto
  Shiten dy kauqa tresha te posta madhe
  Mobilje

  Shiten dy kauqa tresha te posta madhe

  Shiten dy kauça tresha 049 224 563

  Prishtinë Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Fushë Kosovë Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rjeta kunder insekteve mushkonjave +383 44 100 035
  Mobilje

  Rjeta kunder insekteve mushkonjave +383 44 100 035

  Prodhojm rjeta kunder mushkonjave me hapje materiali ose rjeta eshte italiane korniza prej aluminit.

  Prishtinë Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PERDE TRAK SHIRITORE +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE TRAK SHIRITORE +383 44 100 035

  PERDE TRAK SHIRITORE MBI 30 NGJYRA . ROLLO PERDE MBI 25 NGHYRA ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA ALUMINI DHE

  Prishtinë Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten krevatet per shtepi
  Mobilje

  Shiten krevatet per shtepi

  Shiten krevatet per shtepi ne gjendje te rregullt

  Fushë Kosovë Dje, 10:57
  180 €
 • 2 foto
  RJETA MODERNE PE MUSHKONJA
  Mobilje

  RJETA MODERNE PE MUSHKONJA

  PRODHOJ REJTA PER MUSHKONJA SIPAS VENDI MATERIALI ALUMIN RJETA ITALIANE JAN TEPER PRAKTIKE HAPJA DHE

  Prishtinë Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOLER COLORS
  Mobilje

  MOLER COLORS

  BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TË BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEK

  Prishtinë Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASAD ALIKUBOND
  Mobilje

  FASAD ALIKUBOND

  JU OFROJM PUNIMIN E FASADAVE ALIIKUBOND NGA PLLAKAT E ALUMINIT... KJO LLOJ FASADE ESHTE SHUM MODERNE

  Prishtinë Dje, 10:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Dje, 10:56
  699 €
 • 9 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transpor

  Podujevë Dje, 10:56
  550 €
 • 10 foto
  Rjeta kunder insekteve +383 44 100 035
  Mobilje

  Rjeta kunder insekteve +383 44 100 035

  Prodhoj rejeta kunder insekteve rjetat jan italiane hapen dhe mbyllen nr menyr vertikale dhe horizon

  Prishtinë Dje, 10:56
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PERDE ZEBRA
  Mobilje

  PERDE ZEBRA

  JU OFROJM PERDE ZEBER ME QMIM 20 EURO METREN KATROR. MATERJALET JANE NGA KOREJA E JUGUT DHE MALEJZI

  Prishtinë Dje, 10:56
  20 €