Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 1 foto
  Matrapik gjerman
  Makina dhe vegla

  Matrapik gjerman

  Shes matrapik gjerman 1600 wat gjendja perfekte.cmimi 80 mije leke.

  Tiranë 21 tetor 10:11
  80 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 21 tetor 08:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tavoline mesi per sallon
  Mobilje

  Tavoline mesi per sallon

  Tavoline mesi per sallon/dhome ndenje pothuajse e re, e paperdorur. Shitet per arsye sepse nuk shkon

  Tiranë 20 tetor 22:55
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Komplet dhome gjumi
  Mobilje

  Komplet dhome gjumi

  1 dollap me 6 kanate 1 dollap me 3 kanate + pasqyre 1 skelet krevat matrinonial (pa dyshek e pa su

  Tiranë 20 tetor 20:57
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Karrige. Stola te larte
  Mobilje

  Karrige. Stola te larte

  Ne gjendje te perdorur: 10 cope stola te ngushte me lekure te bardhe dhe kembe inoksi. 1.400 leke se

  Tiranë 20 tetor 19:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas,,
  Makina dhe vegla

  oferte falas,,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 20 tetor 16:01
  30.000 €
 • 1 foto
  Karrige
  Mobilje

  Karrige

  Shiten 27 karrige te perdorura 6 muaj ne gjendje shum te mire,per ambjent te brendshem. 17 euro copa

  Tiranë 20 tetor 15:39
  17 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 20 tetor 06:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kolltuqe per bare lokale
  Mobilje

  Kolltuqe per bare lokale

  Shesim me shum se 2 cifte kolltuqesh lekure e zeze per bare lokale salla ps3 . Cmim i diskutueshem

  Tiranë 19 tetor 20:26
  1 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 19 tetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  karrige zyre
  Mobilje

  karrige zyre

  shes 2 karrige zyre pothuajse te reja

  Tiranë 19 tetor 18:49
  24.000 Lek
 • 10 foto
  Vegla pune profesjonale HILTI
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale HILTI

  kemi vegla pune profesjonale nga markat te njohura si hilti, vegla nga me te ndryshme dhe me garanci

  Tiranë 19 tetor 16:02
  1 €
 • 12 foto
  vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale

  shiten vegla pune profesionale te reja te perdorura nga markat me te njohura . unaza e re tiran , p

  Tiranë 19 tetor 16:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mobilje.shiten te gjitha bashke
  Mobilje

  Mobilje.shiten te gjitha bashke

  Shiten te gjitha mobilje si me poshte: Kend kolltukesh 3+2+1+1( treshi behet krevat). Kundrabufeja v

  Tiranë 19 tetor 13:29
  1.100 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 19 tetor 07:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ? Video Citofoni ✔️
  Mobilje

  ? Video Citofoni ✔️

  🔹 Video Citofoni ✔️ 🔹 Instalim falas 🔧 🔹Garanci 1 vit 🔹 🔹 Cmimi 200 euro 🔹📱 0692704848

  Tiranë 19 tetor 00:34
  200 €
 • 5 foto
  Dyshek Dopio
  Mobilje

  Dyshek Dopio

  Shiten 2 Dyshek Dopio dhe 1 suste dopio, gjendja e dyshekeve perfekte, materiali dhe marka e prodhim

  Tiranë 18 tetor 17:05
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Riparime tapicerie,kolltuqe divane Kende etj...
  Mobilje

  Riparime tapicerie,kolltuqe divane Kende etj...

  Bejme riparime tapicerie si divane,krevate,kende, karrige etj.punime cilësore ne ambjentin tuaj ose

  Tiranë 18 tetor 16:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sobe Grill për gatim me ujë 2300 lekë
  Teknik dhe paisje

  Sobe Grill për gatim me ujë 2300 lekë

  grill për gatim ne zjarr ose në sobë. Përdoret me ujë kur gatuan edhe në shtëpi.... e përshtatshme p

  Tiranë 18 tetor 15:39
  18 €
 • 0 foto
  TAVOLINA MESI MODERNE
  Mobilje

  TAVOLINA MESI MODERNE

  tavolina mesi moderen me cmime shum te mira kemi dhe modle tjera ne instagram sergiosalotti.al

  Tiranë 18 tetor 13:08
  70 €
 • 8 foto
  Foratrice
  Makina dhe vegla

  Foratrice

  foratrice druri model i ri ka shpim shum te shpejt shpimin e ka nga lart dhe anash.. Makineri sa ka

  Tiranë 18 tetor 13:07
  2.800 €
 • 5 foto
  Makinë qepëse. OKAZION!!
  Makina dhe vegla

  Makinë qepëse. OKAZION!!

  Shitet makinė qepëse PFAFF me motor të ri dhe ekonomik. Motori është shum cilësor dhe nuk bën zhur

  Tiranë 18 tetor 10:56
  45.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet set per ambjent te jashtem.
  Mobilje

  Shitet set per ambjent te jashtem.

  Shiten te pa perdorura te blera tek Megateku,me cmimin 24.000 leke.Seti në ngjyrë të zezë përbën një

  Tiranë 18 tetor 10:52
  15.000 Lek
 • 0 foto
  kolltuk
  Mobilje

  kolltuk

  shiten kolltuqet

  Tiranë 18 tetor 08:46
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 18 tetor 07:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Dekorime

  OFERTE FALAS;

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 18 tetor 02:20
  1.000 €
 • 0 foto
  bufe
  Mobilje

  bufe

  për vendosjw të qelqurinave .mobilje franceze

  Tiranë 17 tetor 16:22
  300 €
 • 7 foto
  Okazion te gjitha mobiljet
  Mobilje

  Okazion te gjitha mobiljet

  Shes mobilje zyre ne gjendje shume te mire, pothuajse te reja , te bera me porosi, 1 muaj ne perdori

  Tiranë 17 tetor 13:39
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 17 tetor 07:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET , PASQYRE 80 €
  Mobilje

  SHITET , PASQYRE 80 €

  SHITET , PASQYRE 80 €,

  Tiranë 16 tetor 23:21
  80 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 16 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pomp. Per larje tepeti me Avull.
  Makina dhe vegla

  Pomp. Per larje tepeti me Avull.

  Pomp.

  Tiranë 16 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Elektrosharre per lulishte
  Makina dhe vegla

  Elektrosharre per lulishte

  Motorsege per lulishte

  Tiranë 16 tetor 21:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet baule shum vjeçare
  Mobilje

  Shitet baule shum vjeçare

  Shitet baule shumë vjeçare.

  Tiranë 16 tetor 21:43
  500 €
 • 5 foto
  MAKINE FIKSUESE PER DEGET E RRUSHIT
  Makina dhe vegla

  MAKINE FIKSUESE PER DEGET E RRUSHIT

  SHITET MAKINE PER FIKSIMIN E DEGEVE TE RRUSHIT DUKE RUAJTUR DREJTIMIN E TIJ .PER ME SHUME INFO SHIKO

  Tiranë 16 tetor 10:27
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Mobilje Kuzhine
  Mobilje

  Mobilje Kuzhine

  Shiten mobiljet e kuzhines si ne foto, perfshire aspiratorin dhe soben e gatimit, PA mikrovalen.

  Tiranë 16 tetor 08:06
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 16 tetor 07:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kaldaj me tallash
  Makina dhe vegla

  kaldaj me tallash

  shitet kaldaj me tallash druri per ngrohje me kapacitet mbi 400 meter katror e perdorur ne nje fabri

  Tiranë 15 tetor 19:23
  3.500 €
 • 0 foto
  Shitet mikrovale e perdorur whirpool
  Teknik dhe paisje

  Shitet mikrovale e perdorur whirpool

  Shitet mikrovale e perdorur whirpool ne gjendje shume te mire, per arsye mosperdorimi. Çmimi 3000 l

  Tiranë 15 tetor 19:06
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 15 tetor 11:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Motor sege me zinxhire benzin
  Makina dhe vegla

  Motor sege me zinxhire benzin

  Motorr sega me benzin me zinxhire per prerje druri ndezje me litare Royal einhell nuk esh perdor ne

  Tiranë 15 tetor 07:52
  130 €
 • 2 foto
  Tavolina karrike
  Mobilje

  Tavolina karrike

  Tavoline dhe karrike te perdorira ne gjendje te mire per mbyllje lokali,gjithsej 8 tavolina me kater

  Tiranë 14 tetor 23:52
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 14 tetor 23:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet paisje lavazhi
  Makina dhe vegla

  Shitet paisje lavazhi

  Shitet pompe lavazhi me uje te ngrohte ne gjendje shume te mire e marr ne gjermani

  Tiranë 14 tetor 18:42
  350 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 14 tetor 17:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vegla duralumini
  Makina dhe vegla

  Vegla duralumini

  Shiten te gjitha veglat e duraluminit bashke per arsye mbyllje biznesi

  Tiranë 14 tetor 17:47
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Banak lokali
  Mobilje

  Banak lokali

  Shitet banak lokali 1 vit i perdorur shum i paster

  Kavajë 14 tetor 12:54
  75.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 14 tetor 11:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FURRE PJANURE XHAMI SIEMENS 25000
  Teknik dhe paisje

  FURRE PJANURE XHAMI SIEMENS 25000

  Furre siemens GJermane ne gjendje shume te mire .pjanure xhami me 4 vatera korenti.3 muaj garanci...

  Tiranë 14 tetor 11:25
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung
  Teknik dhe paisje

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë 14 tetor 09:00
  10.000 Lek