Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 2 foto
  ponuda zajma između pojedinca....
  Materiale ndertimi

  ponuda zajma između pojedinca....

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za kuću, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvaranj

  Kavajë 22 maj 15:35
  100 €
 • 5 foto
  Lavatrice Industriale
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Industriale

  Shesim makinerei profesionale .

  Tiranë 22 maj 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje hidraulike
  Materiale ndertimi

  Paisje hidraulike

  Vegla pune dhe paisje hidraulike bakri dhe bronci

  Tiranë 22 maj 14:28
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Mobilje per bar/lokal
  Mobilje

  Mobilje per bar/lokal

  Shitet banak inoksi per bar/lokal 3.2 m i gjate edhe 1.2 m i gjere 180000 leke te reja, 4 çifte koll

  Tiranë 22 maj 14:24
  330.000 Lek
 • 1 foto
  Makine prerese
  Makina dhe vegla

  Makine prerese

  Makine Prerese Gjermane per. Melamin,MDF. pak e. perdorur .

  Tiranë 22 maj 14:20
  310.000 Lek
 • 1 foto
  Vegla pune
  Makina dhe vegla

  Vegla pune

  Pajisje per pantograf bashke me asesuar

  Tiranë 22 maj 14:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion shes dhome gjumi per femije
  Mobilje

  Okazion shes dhome gjumi per femije

  Okazion shes dhome gjumi per femije. Me 3 krevat,1 dollap me pasqyre dhe Brenda 3 rafte per rroba, 2

  Tiranë 22 maj 13:20
  870 €
 • 5 foto
  Tavolin ngrenie gjendje te mir
  Mobilje

  Tavolin ngrenie gjendje te mir

  Shitet tavolin ngrenie me 6 karrike gjendje shum te mir shitet 50000 lek te reja.

  Tiranë 22 maj 11:20
  50.000 Lek
 • 3 foto
  MAKINE QEPESE (E RE) TIPICAL ORIGINAL
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE (E RE) TIPICAL ORIGINAL

  Makine qepese e shkelquer, e perdorur por shume e mbajtur.Ne gjendje pune aktuale perfekte.Çmimi i d

  Tiranë 22 maj 10:29
  50 €
 • 3 foto
  vinc
  Makina dhe vegla

  vinc

  shitet vinc 80.1 dy dalje hidraulik dy mekanik gjatsia 13.5 m kamat hapen hidraulik esht nr gjendje

  Tiranë 22 maj 09:48
  3.000 €
 • 2 foto
  Freskuse
  Mobilje

  Freskuse

  Shitet freskuse ne gjendje shume te mir 50000milek

  Tiranë 22 maj 08:22
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Piano Murale !!
  Mobilje

  Shitet Piano Murale !!

  Shitet Piano ne gjendje te mire dhe funksionale .Mundet te perdoret per arredime hotelesh ,restorant

  Tiranë 22 maj 08:19
  1.000 €
 • 3 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shiten kolltuqe pothuajse te reja. nje kolltuk 3sh nje kolltuk 2 dhe 1 kolltuk tek

  Tiranë 21 maj 22:20
  22.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten mobilje
  Mobilje

  Shiten mobilje

  Shes raft librash,mbajtese televizori?dollap rrobash edhe tavolin me hapje. Cmimi i arsyeshem.

  Tiranë 21 maj 22:08
  120 Lek
 • 3 foto
  Lavatrice sobe tavoline
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice sobe tavoline

  lavatrice 5 kg sobe korenti dhe tavoline buke me 4 karrike shiten te gjitha bashke lavatricja ne g

  Tiranë 21 maj 22:00
  70 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 21 maj 21:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kolltuk
  Mobilje

  kolltuk

  shiten kolltuqet

  Tiranë 21 maj 21:48
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Ene Bakri Antike
  Mobilje

  Ene Bakri Antike

  Ene te ndryshme prej bakri, nese jeni te interesuar kontaktoni ose shkruani ne WhatsApp ne nr 069 76

  Tiranë 21 maj 20:25
  100 €
 • 2 foto
  Skaldabanio kaldaje Vaillant
  Makina dhe vegla

  Skaldabanio kaldaje Vaillant

  Kaldaje per uje te ngrohte sanitar . shitet per arsye mos perdorimi. e ardhur nga italia.

  Tiranë 21 maj 20:20
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Tavoline mesi druri
  Mobilje

  Tavoline mesi druri

  Okazion Shitet tavoline mesi Material entjef Cmimi 3500 lek

  Tiranë 21 maj 20:12
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Tavoline me 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline me 6 karrige

  Okazion Shitet Tavoline me 6 Karrige gjendje te mire Cmimi 12000L

  Tiranë 21 maj 20:00
  12.000 Lek
 • 6 foto
  Paisje parukerie
  Mobilje

  Paisje parukerie

  Shiten paisje parukerie gjendje shum te mir cmim i disk

  Tiranë 21 maj 18:40
  370 €
 • 1 foto
  Bardh
  Teknik dhe paisje

  Bardh

  Frigorifer peshku

  Tiranë 21 maj 15:58
  300 €
 • 3 foto
  Dyer
  Mobilje

  Dyer

  3 dyer ne gjendje te mir.

  Tiranë 21 maj 15:50
  10.000 Lek
 • 6 foto
  Mobilje te perdorura
  Mobilje

  Mobilje te perdorura

  Shiten mobilje te perdorura ne ne gjendje shume te mire me cmim ekonomik. 1- Tavoline e madhe ngren

  Tiranë 21 maj 15:30
  200 €
 • 5 foto
  Arredim
  Mobilje

  Arredim

  karrike dhe tavolina me nje periudh 2 mujorshe te perdorura

  Tiranë 21 maj 15:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frez magnetike
  Makina dhe vegla

  Frez magnetike

  Shitet frez magnetike e re e pa perdorur ne kuti.

  Tiranë 21 maj 15:10
  350 €
 • 1 foto
  Kollone pasticerie
  Teknik dhe paisje

  Kollone pasticerie

  Kollona Pasticerie

  Tiranë 21 maj 15:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES FRIGORIFER DYKANATESH NARDI GJENDJA SHKELQYER
  Teknik dhe paisje

  SHES FRIGORIFER DYKANATESH NARDI GJENDJA SHKELQYER

  PER SHKAK TE SHITJES SE APARTAMENTIT SHES NJE FRIGORIFER SBS SIDE BY SIDE DYKANATESH ELEKTRONIK NARD

  Tiranë 21 maj 14:38
  80.000 Lek
 • 1 foto
  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE

  Furre dhe pjanure me vatera korenti,e ardhur nga GJermanija me garanci 3 muaj,ne gjendje shum te mir

  Tiranë 21 maj 12:37
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Tavoline me hekur dhe suprina mermer ( 70x70cm )

  Tiranë 21 maj 12:11
  5.500 Lek
 • 1 foto
  Kolltuk lekure
  Mobilje

  Kolltuk lekure

  Kolltuke lekure origjinale ngyre (pana ), modeli klasik ,i perdorur pak kohe . Permasta 300 X 90 c

  Tiranë 21 maj 12:10
  850 €
 • 0 foto
  Shes 1 kanate xhami
  Mobilje

  Shes 1 kanate xhami

  Shes 1 kanate xhami me permasa 45x165.

  Tiranë 21 maj 11:30
  20 €
 • 0 foto
  Grup lavapjate
  Teknik dhe paisje

  Grup lavapjate

  Shitet grup lavapjate bashk me zgjates dhe fleksibel Si i ri

  Tiranë 21 maj 09:43
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA
  Makina dhe vegla

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA.Saldatricia eshte e perdorur pak kohe dhe eshte ne gj

  Tiranë 21 maj 07:15
  25.000 Lek
 • 7 foto
  Shiten kolltuqe
  Mobilje

  Shiten kolltuqe

  Shiten kolltuqe me dru bambuje. Ngjyrë korali. 1 kolltuk dy-vendësh, 2 kolltukë njëvendësh, një tavo

  Tiranë 21 maj 06:49
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Kornize ne Argjend liber
  Mobilje

  Kornize ne Argjend liber

  Ne gjendje te persosur estetike , dimensioni i xhamit 13.2 X 9.4 cm

  Tiranë 21 maj 06:47
  55 €
 • 1 foto
  minibar
  Mobilje

  minibar

  minibar modern per vetem 130€ minbaret jan standarte nga 2m por bejm edhe porosi mundesi kontakti ve

  Tiranë 21 maj 03:57
  129 €
 • 1 foto
  minibar modern
  Mobilje

  minibar modern

  minibar modern per vetem 130€ nr kontaktit vetem ne whats app 0685417292

  Tiranë 21 maj 02:49
  130 €
 • 1 foto
  minibar
  Mobilje

  minibar

  minibare me cmimet me te mira dhe material cilesor 140€ mundesi kontakti vetem ne whats app 😍 06954

  Tiranë 21 maj 02:49
  139 €
 • 7 foto
  Shiten mobilje te perdoruram
  Mobilje

  Shiten mobilje te perdoruram

  Shiten mobilje te perdorura ne ne gjendje shume te mire me cmim ekonomik. 1- Tavoline e madhe ngreni

  Tiranë 20 maj 23:04
  150 €
 • 1 foto
  Kolltuqe,Tavolina me karrige
  Mobilje

  Kolltuqe,Tavolina me karrige

  Shiten kolltuqe bashke me tavolina e karrige per lokal.nje vit te perdorura.shiten per arsyje mbyllj

  Tiranë 20 maj 22:21
  1.111 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 20 maj 21:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pompe lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompe lavazhi

  Pompe lavazhi per shtepi mono faze

  Tiranë 20 maj 20:00
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Tavolina set 3 cop
  Mobilje

  Tavolina set 3 cop

  Shes tavolina set 3 cop ne gjendje super te mir si ne foto.cmimi 50 mij lek.

  Tiranë 20 maj 18:41
  50 Lek
 • 4 foto
  Set tavolinash 3
  Mobilje

  Set tavolinash 3

  Shes set tavolinash seti eshte 3 si ne foto gjendje si te reja shum pak perdorura.cmimi 50 mij lek.i

  Tiranë 20 maj 18:41
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolin pune
  Mobilje

  Tavolin pune

  Tavolin pune me konstruksione metalike te lehta 250x120 Cmim okazion

  Tiranë 20 maj 18:04
  190 €
 • 2 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Tavolin mesi me permasa 60cm me 1 meter.

  Tiranë 20 maj 17:48
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Mbajtese kepuces. Permasat 1-1 meter. Materjal mdf. Cmimi i diskutueshem.

  Tiranë 20 maj 17:48
  8.000 Lek
 • 4 foto
  Mobilje dhome
  Mobilje

  Mobilje dhome

  Cmimi eshte i diskutueshem.

  Tiranë 20 maj 17:40
  320.000 Lek