Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 1 foto
  Kolltuk
  Mobilje

  Kolltuk

  Super kolltuk 4 per pune ose shtepi Shum pak i perdorur, si i ri .

  Tiranë Dje, 12:36
  20.000 Lek
 • 6 foto
  Shiten mobilje antike
  Mobilje

  Shiten mobilje antike

  Shiten mobilje antike per arsye emigrimi,ne gjendje super. Orari telefonave 11:00-13:00

  Tiranë Dje, 11:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj
  Teknik dhe paisje

  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj

  Furre pjekje Flavor Wave Turbo pa vaj pa yndyre,per mish peshk embelsira zarzavate dhe gjithcka me r

  Tiranë Dje, 11:44
  4.000 Lek
 • 4 foto
  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj
  Mobilje

  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj

  blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822

  Tiranë Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten mobilje antike
  Mobilje

  Shiten mobilje antike

  Shiten mobilje antike ne gjendje super,per arsye emigrimi. Orari telefonave: 11:00-13:00

  Tiranë Dje, 11:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion mulli misri
  Makina dhe vegla

  Okazion mulli misri

  Shitet mulli misri me 3 sita,made in italy.2muaj i perdorur.

  Tiranë Dje, 11:39
  450 €
 • 4 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Okazion Shitet gjenerator me naft 5.5kva

  Tiranë Dje, 11:38
  57.000 Lek
 • 8 foto
  Pompa
  Makina dhe vegla

  Pompa

  Shiten 2 pompa uji njera 3 fazor dhe tjetra monofaz 19000-9000

  Tiranë Dje, 11:38
  19.000 Lek
 • 3 foto
  Pedrollo
  Makina dhe vegla

  Pedrollo

  Shitet pomp pusesh per thellesi der ne 75 metra

  Tiranë Dje, 11:37
  29.000 Lek
 • 1 foto
  Motorsek
  Makina dhe vegla

  Motorsek

  Shitet motorsek origjinale homolit e ardhur nga Greqia shume i mirmbajtur

  Tiranë Dje, 11:37
  12.000 Lek
 • 10 foto
  Okazion makineri mjelese lope
  Makina dhe vegla

  Okazion makineri mjelese lope

  Shitet makineri mjelese.1 muaj e perdorur

  Tiranë Dje, 11:36
  350 €
 • 0 foto
  Krik
  Makina dhe vegla

  Krik

  Shitet krik 20 ton i ri

  Tiranë Dje, 11:36
  65.000 Lek
 • 2 foto
  Porte
  Materiale ndertimi

  Porte

  Porte hekri 2,40x2,40

  Tiranë Dje, 11:35
  180 Lek
 • 3 foto
  gjenerator super ekonimik 100€ si i ri
  Makina dhe vegla

  gjenerator super ekonimik 100€ si i ri

  Gjenerator super ekonomik ne gjendje te mir si i ri shum pak i perdorur shitet per arsye mos perdori

  Tiranë Dje, 11:35
  100 €
 • 9 foto
  KOLLTUQE
  Mobilje

  KOLLTUQE

  Shiten kolltuqe tek edhe kolltuqe cift shume pak te perdorur ne super gjendje per me shume fotot si

  Tiranë Dje, 11:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TAVOLINE PER KOMPJUTER NE GJENDJE SHUME TE MIRE
  Mobilje

  TAVOLINE PER KOMPJUTER NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  TAVOLINE KOMPJUTERI E PERDORUR NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KEMI SASI DERI NE 4 COPE. CMIMI 35 EURO.

  Kavajë Dje, 11:16
  35 €
 • 2 foto
  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA
  Mobilje

  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA

  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA KEMI SASI 7 COPE. 1 KARRIGE KUSHTON 1500 LEKE TE REJA

  Kavajë Dje, 11:16
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Shitet soxhorno(mobilje tv) e zeze mat
  Mobilje

  Shitet soxhorno(mobilje tv) e zeze mat

  Shitet soxhorno(mobilje tv) E zeze mat Permasta 3m gjatesi 40cm gjeresi dhe 40cm lartesi

  Tiranë Dje, 11:07
  150 €
 • 10 foto
  Shitet set mobiljesh
  Mobilje

  Shitet set mobiljesh

  Shes mobilje te blera dhe te perdorura ne nje shtepi me qera per 2 vite. Lista e mobiljeve dhe paisj

  Tiranë Dje, 10:29
  56.000 Lek
 • 2 foto
  Trolley per ngritjen dhe montimin e Gipsit
  Makina dhe vegla

  Trolley per ngritjen dhe montimin e Gipsit

  Trolley per ngritjen dhe montimin e Gipsit Transporti Prishtine Tirane Prishtine Shkup Prishtine

  Tiranë Dje, 10:26
  195 €
 • 5 foto
  5 Komplete tv + karrike 140 € seti
  Mobilje

  5 Komplete tv + karrike 140 € seti

  Mbyllje aktiviteti shiten komplete tavolina me palosje druri me hekur me nga 4 karrike super te for

  Tiranë Dje, 10:26
  140 Lek
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë Dje, 10:13
  520 €
 • 0 foto
  shitet ventilator italian per furre buke
  Makina dhe vegla

  shitet ventilator italian per furre buke

  shitet ventilator italian per furre buke shum pak i perdorur ne gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 10:07
  15.000 Lek
 • 4 foto
  gjenerator 7.9 kw 120.000 l
  Makina dhe vegla

  gjenerator 7.9 kw 120.000 l

  shitet gjenerator 7.9 kw i markes daewo i sapo blere me 6 muaj garaci me vetem 5 ore pune. shitet pe

  Tiranë Dje, 10:06
  100.000 Lek
 • 3 foto
  Rrethim
  Mobilje

  Rrethim

  Shitet rrethim per ambient te jashtem per bare ose veranda.rrethimi esht i perber me skelet metalik

  Tiranë Dje, 10:04
  1.500 €
 • 8 foto
  OKAZION!!! SHITEN XHAMA DHE PAISJE E XHAMAVE
  Makina dhe vegla

  OKAZION!!! SHITEN XHAMA DHE PAISJE E XHAMAVE

  AUTO ARSENI

  Kavajë Dje, 10:03
  1 €
 • 1 foto
  Kolltuqe
  Mobilje

  Kolltuqe

  Shiten 6 komplete kolltuqesh ne gjendje shum te mir bashk me tavolinen dhe pupin. Cmimi 150 mij lek

  Tiranë Dje, 10:03
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Tavolin ngrenie
  Mobilje

  Tavolin ngrenie

  Shitete tavolin per ngrenie shum cilsore drruri bashke me 6 karrike shum te rehateshme.tavolina ka p

  Tiranë Dje, 10:02
  55.000 Lek
 • 3 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  Shiten 7 komplete tavolinash me kater karrike per ambient te.brendshem.cmimi 130 mij kompleti.dhe 4

  Tiranë Dje, 10:01
  13.000 Lek
 • 12 foto
  Kasaforte
  Mobilje

  Kasaforte

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:47
  24 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:46
  234 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:46
  218 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:45
  185 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:45
  162 €
 • 1 foto
  Prozhektor me panel diellor
  Mobilje

  Prozhektor me panel diellor

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:45
  5.490 Lek
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:45
  452 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:45
  295 €
 • 1 foto
  Kondicionerë me Ujë
  Mobilje

  Kondicionerë me Ujë

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:45
  202 €
 • 1 foto
  Prozhektor LED me panel diellor
  Mobilje

  Prozhektor LED me panel diellor

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:44
  3.990 Lek
 • 2 foto
  Ndriçues LED Në Formë Shtëpie
  Mobilje

  Ndriçues LED Në Formë Shtëpie

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:43
  65 €
 • 1 foto
  Prozhektor LED me panel diellor
  Mobilje

  Prozhektor LED me panel diellor

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:43
  2.490 Lek
 • 6 foto
  TAVOLINE XHAMI ITALIANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE
  Mobilje

  TAVOLINE XHAMI ITALIANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  OKAZION TAVOLINE XHAMI ITALIANE E PERDORUR. CMIM I SHUME I MIRE PER NJE TAVOLINE TE TILLE. XHAM I TE

  Tiranë Dje, 09:42
  70 €
 • 1 foto
  Fenelina RGB Kroskoti Sipas Muzikës
  Makina dhe vegla

  Fenelina RGB Kroskoti Sipas Muzikës

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:42
  990 Lek
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:42
  119 €
 • 2 foto
  Korrëse Bari
  Makina dhe vegla

  Korrëse Bari

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:42
  10.490 Lek
 • 0 foto
  Llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:40
  79 €
 • 0 foto
  Llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:40
  57 €
 • 0 foto
  llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:40
  4.990 Lek
 • 0 foto
  Llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:40
  5.990 Lek
 • 0 foto
   llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:40
  62 €