Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 2 foto
  Vidiator 26v Makita profesional
  Makina dhe vegla

  Vidiator 26v Makita profesional

  Vidiator 26v Makita profesional

  Tiranë Dje, 11:41
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice 400amper OKAZION
  Makina dhe vegla

  Saldatrice 400amper OKAZION

  Saldatrice 400amper Ruse OKAZION e re ne kuti

  Tiranë Dje, 11:41
  100 €
 • 1 foto
  Mask saldimi elektronike
  Makina dhe vegla

  Mask saldimi elektronike

  Mask saldimi elektronike e re ne kuti

  Tiranë Dje, 11:41
  6.000 Lek
 • 2 foto
  Pistolet Ajri per kamiona
  Makina dhe vegla

  Pistolet Ajri per kamiona

  Pistolet ajri per kamioma

  Tiranë Dje, 11:41
  280 €
 • 0 foto
  vidiator Makita 12v
  Makina dhe vegla

  vidiator Makita 12v

  vidiator Makita 12v i shoqeruar me 2bateri Lithium + karikues dhe valixhen e vet

  Tiranë Dje, 11:41
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 900wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 900wat origjinal

  Nutribullet 900wat origjinal e re ne kuti per me teper kontaktoni ne tel ose ne viber 0684144128 t

  Tiranë Dje, 11:41
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 600wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 600wat origjinal

  Nutribullet 600wat origjinal e re ne kuti per me teper info kontaktoni ne tel ose ne viber 068414412

  Tiranë Dje, 11:41
  5.500 Lek
 • 2 foto
  krika makinash te ndryshem
  Makina dhe vegla

  krika makinash te ndryshem

  krika makinash me tonazh te ndryshem me cmime okazion gjithashtu kemi shumlojshmeri veglash per ser

  Tiranë Dje, 11:41
  12 Lek
 • 0 foto
  Vidiator gomash DEWALT
  Makina dhe vegla

  Vidiator gomash DEWALT

  Vidiator gomash DEWALT

  Tiranë Dje, 11:41
  230 €
 • 1 foto
  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar

  Saldatrice inverter 300amper marka Kzubr prodhim Rus #Saldatrice #saldatriqe #aparat #saldim

  Tiranë Dje, 11:41
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice Professionale per industri
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Professionale per industri

  Saldatrice profesionale per industri 400amper ponon me tension 160volt deri ne 460volt monofaz dhe

  Tiranë Dje, 11:41
  55.000 Lek
 • 0 foto
  Trapan Matrapik Bosch origjinal
  Makina dhe vegla

  Trapan Matrapik Bosch origjinal

  Trapan matrapik bosch i ardhur nga Gjermania..

  Tiranë Dje, 11:41
  11.000 Lek
 • 1 foto
  Kolltuqe per ambjente te ndryshme
  Mobilje

  Kolltuqe per ambjente te ndryshme

  Kolltuqe pothuaj te pothuaj te paperdorura. Te pershtatshme per dhoma pritje ne biznes, ambjente zyr

  Tiranë Dje, 11:14
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Tavoline xhami me 6 karike
  Mobilje

  Tavoline xhami me 6 karike

  Shitet tavoline xhami me 6 karige

  Tiranë Dje, 10:54
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shafran
  Mobilje

  Shitet shafran

  Shitet Shafran cilesi e pare ardhur nga Irani. Gjithashtu kemi dhe vaj Shafrani, Tel.068 33 33 635

  Tiranë Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 09:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Krevate & Dysheqe
  Mobilje

  Krevate & Dysheqe

  Kravatet dhe dysheqet jane te rinje.Jane te pa perdorur fare.Krevatet jane dru bambu dhe super te le

  Tiranë Dje, 08:41
  300 €
 • 2 foto
  OKazion matrapik marke i ri ne kuti hitachi
  Makina dhe vegla

  OKazion matrapik marke i ri ne kuti hitachi

  Shitet OKAZION matrapik i fuqishem I rri ne KUTI Marke Japanese hitachi cmimi 250 mije lek i padisku

  Tiranë Dje, 08:32
  250 Lek
 • 8 foto
  Shiten mjete kuzhine profesionale per restorante
  Mobilje

  Shiten mjete kuzhine profesionale per restorante

  Shiten pajisje kuzhine profesionale per restorante. Per info me kontaktoni ne whatsap per cdo cmim!!

  Kavajë Dje, 08:29
  1 €
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Teknik dhe paisje

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë Dje, 08:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Dje, 08:26
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Sobe korent furr+2vatra
  Teknik dhe paisje

  Sobe korent furr+2vatra

  2 cop Soba me 2 vatra +furre pjekje ngjyr zeze dhe e bardhe vendose ne cdo vend esh e vogel

  Tiranë Dje, 08:23
  6.000 Lek
 • 3 foto
  Dollap+komo+kristalier
  Mobilje

  Dollap+komo+kristalier

  Komplet Dollap sa faqja murit plus komo shiten per nderrin dhe rinovim shtepie. Bashke me keto edhe

  Tiranë Dje, 08:18
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 03:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kend / kolltuk okazion
  Mobilje

  Kend / kolltuk okazion

  Kend pothuajse i ri (blere ne nentor). I punuar me mikrofiber. Blere ne vleren 220.000 leke te reja.

  Tiranë 16 nëntor 23:07
  110.000 Lek
 • 4 foto
  Blejmë mobilje të përdorme
  Mobilje

  Blejmë mobilje të përdorme

  blejmë mobilje të përdorme cel 0684022822

  Tiranë 16 nëntor 22:45
  500 Lek
 • 1 foto
  Pikture me akuarel
  Mobilje

  Pikture me akuarel

  Pikture e bere me dore

  Tiranë 16 nëntor 22:41
  80 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 16 nëntor 21:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shitet generator 50kw
  Makina dhe vegla

  shitet generator 50kw

  shitet gjnerator shum pak i perdorur, ne gjendje shum te mir, 50kw, 42 dalje, cmimi 3500 euro tel 06

  Tiranë 16 nëntor 20:06
  3.500 €
 • 7 foto
  tavolina OKAZION
  Mobilje

  tavolina OKAZION

  shiten komplete tavolina bar testorant pwr amb jet te brendshem dhe te jashtem, jan shum te pastra d

  Tiranë 16 nëntor 20:05
  1 Lek
 • 3 foto
  Korrse bari me 4 rrota te ardhura nga zvicra
  Makina dhe vegla

  Korrse bari me 4 rrota te ardhura nga zvicra

  shes rreth 30 korrse bari me 4 rrota marka te njohura japoneze gjermane te sapoardhura nga zvicra si

  Tiranë 16 nëntor 18:23
  110 €
 • 6 foto
  Banjo e kompletuar
  Mobilje

  Banjo e kompletuar

  Banjo e kompletuar porcelani te cilesise maksimale me vlere 70% nga vlera e blere. 1-vaske 2-VC &am

  Tiranë 16 nëntor 13:13
  1.800 €
 • 3 foto
  Kasaforte MOSLER
  Mobilje

  Kasaforte MOSLER

  Safe Mosler ( Kasaforte metalike me nje dere) Dimensionet 76 X 76 x 55 cm. Trashesia e hekurit 1 cm

  Tiranë 16 nëntor 12:56
  1.500 €
 • 8 foto
  DYSHEKE MEMORY FORM
  Mobilje

  DYSHEKE MEMORY FORM

  DYSHEKE MEMORY FORM ME 7 ZONA DHE 5 CM MEMORY... 10 VJET GARANCI

  Tiranë 16 nëntor 12:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej Tirana Blej mobilje te perdorura
  Mobilje

  Tirane, blej Tirana Blej mobilje te perdorura

  B

  Tiranë 16 nëntor 12:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore
  Makina dhe vegla

  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore

  Ne shitje: 1. Nje aparat katabrike per prodhimin e akullores. 2. Frigorifer per ekspozim me xham (m

  Tiranë 16 nëntor 11:39
  1 Lek
 • 1 foto
  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION
  Makina dhe vegla

  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION

  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION Te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë 16 nëntor 10:43
  130 €
 • 2 foto
  Cati druri, tenda druri
  Materiale ndertimi

  Cati druri, tenda druri

  Ofrojme punime te cative dururi, tendave druri te te gjitha llojeve. Me eksperience te gjate ne kete

  Tiranë 16 nëntor 10:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AKSION Oxhak me dekor dhe montim
  Mobilje

  AKSION Oxhak me dekor dhe montim

  AKSION 1890 euro !!! - Oxhak me prejardhje të sigurtë, garantues dhe me certifikim për kudo në EU.

  Tiranë 16 nëntor 10:05
  1.890 €
 • 10 foto
  HITI Oxhaqe elektrike
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe elektrike

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë 16 nëntor 10:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  HITI Oxhaqe - Oxhak elektrik
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe - Oxhak elektrik

  Oxhak Elektrik Paraqitje e ndezjes artificiale te drurit SUPER OFERTA -- SUPER CMIME -Oxhak me avul

  Tiranë 16 nëntor 10:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi

  - Sobë me furrë dhe vatër gatimi - Kapaciteti 11-15KW - Dimensioni i furrës: 40x49 dhe lartësia 21.5

  Tiranë 16 nëntor 10:05
  295 €
 • 0 foto
  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE

  AKSION - Sobe me Pelet - 1290 EURO *Kapaciteti - 25KW *Sobe me ngrohje qendrore *Ngjyre e kuqe dhe

  Tiranë 16 nëntor 10:05
  1.290 €
 • 8 foto
  HITI OXHAQE - Sobe me dru
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE - Sobe me dru

  Modele te reja te sobave dhe oxhaqeve me dru. Adresa: SHQIPERI, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Gro

  Tiranë 16 nëntor 10:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HITI Oxhaqe
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe

  HITI OXHAQE 1. Oxhaqe dekorative dru 2. Inserte - kamina montues 3. Oxhaqe elektrike 4. Biokamina 5

  Tiranë 16 nëntor 10:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë 16 nëntor 10:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  HITI OXHAQE DEKORATIVE
  Mobilje

  HITI OXHAQE DEKORATIVE

  HITI OXHAQE 1. Oxhaqe dekorative dru 2. Inserte - kamina montues 3. Oxhaqe elektrike 4. Biokamina 5

  Tiranë 16 nëntor 10:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë 16 nëntor 10:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  THITHSE HIRI 18L dhe 20L
  Teknik dhe paisje

  THITHSE HIRI 18L dhe 20L

  - Thithse e cila mundeson pastrimin e hirit per kamin, stufa, skara dhe kalldaja te drurit dhe pelet

  Tiranë 16 nëntor 10:04
  40 €
 • 1 foto
  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE

  Stufe me pelet me ajer 10KW -Garancion 2 Vite -Ngjyre e kuqe dhe krem Shqiperi, Vore-Tirane (ne o

  Tiranë 16 nëntor 10:04
  690 €