Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 7 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë 16 nëntor 10:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.
  Materiale ndertimi

  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.

  Shesim stock materialesh perreth 65.000 kg rakorde rrubineta tuba dhe shum pjes te tjera 9 Kamiano

  Tiranë 16 nëntor 09:58
  195.000 €
 • 4 foto
  Fshese me korent, robot, fshese robot
  Teknik dhe paisje

  Fshese me korent, robot, fshese robot

  Samsung Navibot eshte nje fshese robot e programueshme dhe autonome, simbas deshires. Harten e dhome

  Tiranë 16 nëntor 09:18
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 16 nëntor 08:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mini Vaske (90*90)
  Mobilje

  Mini Vaske (90*90)

  E perdorur dhe ne gjendje shume te mire.Sapo e kam zmontuar per ndryshim mobilimi ne banjo.

  Tiranë 16 nëntor 08:38
  10 €
 • 0 foto
  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .

  Tre makina qepse per kepuce thuajse te reja shum pak te perdorura .Dy me 1 gjilper dhe nje me dy gj

  Tiranë 16 nëntor 07:40
  5.350 €
 • 5 foto
  Kolltuqe Lekure
  Mobilje

  Kolltuqe Lekure

  Kam per shitje nje komplet kolltuqesh lekure . Jane 3 kolltuk tek dhe nje tresh. Lekura eshte origji

  Tiranë 16 nëntor 01:28
  2.000 €
 • 1 foto
  oferte falas,,
  Dekorime

  oferte falas,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 16 nëntor 00:05
  30.000 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 15 nëntor 23:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej makina apartamente me klering
  Materiale ndertimi

  Blej makina apartamente me klering

  Jemi te interesuar te punojme me klering me makina ose apartamente gjithashtu dhe troje Kleringu i

  Tiranë 15 nëntor 22:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Stock e dysheme parketi ne plastik
  Materiale ndertimi

  Stock e dysheme parketi ne plastik

  Stock përbëhet nga 75,000 metra katrorë të parketeve ne plasike që mund të shiten edhe në pjesë të

  Tiranë 15 nëntor 21:02
  2 €
 • 2 foto
  Dhurata me e vecant per njeriun e zemres.
  Mobilje

  Dhurata me e vecant per njeriun e zemres.

  😍Dashuri do te thote te jesh i zhytur ne ujrat me te thella te lumturise dhe te digjesh ne zjarrin e

  Tiranë 15 nëntor 20:38
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Pompa uji ardhur nga Zvicra
  Makina dhe vegla

  Pompa uji ardhur nga Zvicra

  Shiten pompa uji te ardhura nga zvicra.pompat Jane keto ne foto. disponoj disa. Kush eshte I interes

  Tiranë 15 nëntor 18:42
  7.000 Lek
 • 5 foto
  Press
  Makina dhe vegla

  Press

  Press 12t shume praktike ne pune

  Tiranë 15 nëntor 18:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 15 nëntor 17:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Karrige + Tavolina Druri
  Mobilje

  Shiten Karrige + Tavolina Druri

  Shiten per arsye rinovimi set 150 Karrige + 30 Tavolina. Te gjitha jane drru solid dhe ne gjendje s

  Tiranë 15 nëntor 17:35
  315.000 Lek
 • 6 foto
  shitet pajisje fabrike per kepuce atlete
  Makina dhe vegla

  shitet pajisje fabrike per kepuce atlete

  shiten pajise te reja per fabrika kepuce.. numer kontakti .+355 69 977 2552

  Tiranë 15 nëntor 17:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dritare plastike dopio xham 98 me 148 cm
  Mobilje

  Dritare plastike dopio xham 98 me 148 cm

  Dritaria eshte ne gjendje shume te mire. Per me shume info na kontaktoni. Mundesojme transportin.

  Tiranë 15 nëntor 16:31
  160 €
 • 3 foto
  Mini bar ishull per shtepi
  Mobilje

  Mini bar ishull per shtepi

  Shitet minibari ne gjendje shume te mire. Dyert dhe xhamat hapen nga te dyja anet por ne fotografi

  Tiranë 15 nëntor 16:30
  180 €
 • 4 foto
   Tavoline + 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline + 6 karrige

  Dimensionet,,, GJATESIA: 140 cm GJERESIA: 80 cm LARTESIA: 76 cm bli.com

  Tiranë 15 nëntor 16:30
  250 €
 • 0 foto
  Mini bar
  Mobilje

  Mini bar

  Mini bar 2 muaj i perdor

  Tiranë 15 nëntor 16:28
  24.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION shtrydhese Jack La Lanie\'s
  Teknik dhe paisje

  OKAZION shtrydhese Jack La Lanie\'s

  Shtrydhese Jack La Lanie\'s Power Juiser Express ne gjendje shume te mire pune, shiko fotot origjin

  Tiranë 15 nëntor 15:08
  5.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION Pianure shume e mire gati e re
  Teknik dhe paisje

  OKAZION Pianure shume e mire gati e re

  Okazion, shitet pianure shume e mire gati e re, 2 vatra gaz 2 korent, shiko fotot origjinale, cmimi

  Tiranë 15 nëntor 15:08
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Mikrovale
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale

  Mikrovale

  Tiranë 15 nëntor 12:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  FIAC & MICHELIN AIR COMPRESSOR NGA SIMAKU SHPK 1992 Kompresorë që nga 1977 FIAC S.p.A. ITALI ka

  Tiranë 15 nëntor 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 15 nëntor 11:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura; si dhe servis

  Tiranë 15 nëntor 09:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale Bosch
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale Bosch

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si Bosch, me qmi

  Tiranë 15 nëntor 09:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale

  vegla pune profesjonale te reja teperdorura me qmime te mira dhe garanci. ALBAVEGLA.UNAZA E RE TIRAN

  Tiranë 15 nëntor 09:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste

  Minibar kendor i perbere nga 3 komponente. 100% prej druri Arre . Eshte i perdorur por ne super gjen

  Tiranë 15 nëntor 09:18
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Krevat Bronzi
  Mobilje

  Krevat Bronzi

  Krevat Bronzi. Përmasat 180cm * 200cm. Dyshekë dhe zgara nuk përfshihen në çmim. Çmimi 450€

  Tiranë 15 nëntor 09:18
  450 €
 • 1 foto
  Jasteke Latex Italian
  Mobilje

  Jasteke Latex Italian

  Shesim Jasteke 100% Latex te importuar nga Italia. Cmimi per 1 jastek eshte 5.200 leke te reja. (39

  Tiranë 15 nëntor 09:18
  5.200 Lek
 • 5 foto
  Dhomë Gjumi Druri Moderne.
  Mobilje

  Dhomë Gjumi Druri Moderne.

  Dhomë Gjumi Druri. Linjë Moderne. Është e përdorur. SUPER Gjëndje dhe SUPER Lluks. 1 dollap me

  Tiranë 15 nëntor 09:17
  1.300 €
 • 0 foto
  pikture origjinale.
  Mobilje

  pikture origjinale.

  pikture origjinale e ardhur nga Italia. eshte me e vjeter sesa 80-90 vite. ne super gjendje. jo kome

  Tiranë 15 nëntor 09:17
  22.000 Lek
 • 2 foto
   oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.
  Mobilje

  oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.

  Veshje / Dekor muri i gatshem per bar- kafe. Prej parketi druri dhe shkronja ne 3 d. Disponoj 2 cope

  Tiranë 15 nëntor 09:17
  33.000 Lek
 • 2 foto
  Statuja Druri
  Mobilje

  Statuja Druri

  she's 1 Statuja Druri. 4000 Mije leke te reja.

  Tiranë 15 nëntor 09:16
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale
  Mobilje

  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale

  Set me Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale. 8 pjata te thella 8 pjata te cekta 8 pjata te vogla. J

  Tiranë 15 nëntor 09:16
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Set me pjata,gota e te tjera.
  Mobilje

  Set me pjata,gota e te tjera.

  shes nje set me 4 plus 4 plus 4 pjata 4 tasa Supe. cmimi fillestar 17.000 leke te reja Çmimi ofert

  Tiranë 15 nëntor 09:16
  9.999 Lek
 • 3 foto
  Termometer me sensor presioni.
  Mobilje

  Termometer me sensor presioni.

  termometer antik . tregues me zhive. pjesa rrethore është me sensor presioni manual me zink dhe bro

  Tiranë 15 nëntor 09:16
  160 €
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.

  Super Set Porcelani për çaj marka BAVARIA. 7 filxhanë me pjata për çaj. 7 pjata për tortë. 1 kan

  Tiranë 15 nëntor 09:15
  7.800 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë

  Set Porcelani për çaj dhe Tortë. 1 pjatance për tortë 7 pjata për tortë. 7 filxhanë me pjata për

  Tiranë 15 nëntor 09:15
  6.300 Lek
 • 3 foto
  Set Filxhane per çaj.
  Mobilje

  Set Filxhane per çaj.

  Set Filxhane Çaji te rinj. Per krishtlindje dhe festa te tjera. cmimi 5.800 leke te reja.

  Tiranë 15 nëntor 09:15
  5.800 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"

  Set Porcelani për çaj marka Sandra Rich. Dizenjo me Engjëjt në qiell. 6 filxhanë me pjata për çaj/k

  Tiranë 15 nëntor 09:15
  7.300 Lek
 • 2 foto
  Poltrone e re. Oferte
  Mobilje

  Poltrone e re. Oferte

  1 cope Poltrone. Super gjendje. Cmimi fillestar 25.000 Leke te reja. Cmimi diskutohet.

  Tiranë 15 nëntor 09:14
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Mbajtese Artizanale per cadra.
  Mobilje

  Mbajtese Artizanale per cadra.

  Mbajtese artizanale per cadra. realizuar me hekur me gdhendje dhe dru Lisi. cmimi fillestar 12.000

  Tiranë 15 nëntor 09:14
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve
  Mobilje

  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve

  Shesim Mbajtëse per Vezët e Pashkëve Katolike dhe Ortodokse. Jane me format e lepujve. Jane te reja.

  Tiranë 15 nëntor 09:14
  1.200 Lek
 • 5 foto
  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.
  Mobilje

  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.

  Kuadri titullohet: "Case Rosse nel Bosco / Shtepite e kuqe ne pyll". Me Vule dhe shenje gishti t

  Tiranë 15 nëntor 09:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.

  Super kredence me dru Arrë dhe suprine xhami prej Kristali. Pasqyra me gdhëndje druri dhe xham Kris

  Tiranë 15 nëntor 09:13
  300 €
 • 1 foto
  Vetem me porosi
  Mobilje

  Vetem me porosi

  karriget kushtojne 135 euro per cope. Porosia minimumi 4 cope karrige per kategori parapagim ne mase

  Tiranë 15 nëntor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.
  Mobilje

  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.

  2 poltrona Shabby Chick. Jane te reja( nuk jane te perdorura) Cmimi fillestar 35.000 leke te reja C

  Tiranë 15 nëntor 09:12
  17.500 Lek