Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  Llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:40
  75 €
 • 0 foto
  Pompa Lavazh
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazh

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:39
  99 €
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:39
  239 €
 • 0 foto
  Tavoline Bilardoje + 4 Karrike
  Mobilje

  Tavoline Bilardoje + 4 Karrike

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:39
  399 €
 • 1 foto
   Llambadarët ILUMINARE 70% Ulje
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE 70% Ulje

  Buzi Store

  Tiranë Dje, 09:39
  39 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 09:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kondicioner INVERTER KOLLONE 48000 BTU
  Teknik dhe paisje

  Shitet kondicioner INVERTER KOLLONE 48000 BTU

  Shitet kondicioner INVERTER marka : GREE Fuqia : 48 .000 btu classi inverter ne super gjendje Ce

  Tiranë Dje, 09:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Divan kend, ndahet ne 3 pjese. Blere ne Mobileri T
  Mobilje

  Divan kend, ndahet ne 3 pjese. Blere ne Mobileri T

  Permasat: Gjeresia:105 cm Gjatesia e treshit: 307 cm Gjatesia e dyshit: 225 cm Sqarim: Kandi mund

  Tiranë Dje, 09:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mini bar ishull per shtepi
  Mobilje

  Mini bar ishull per shtepi

  Shitet minibari ne gjendje shume te mire. Dyert dhe xhamat hapen nga te dyja anet por ne fotografi

  Tiranë Dje, 09:01
  180 €
 • 4 foto
   Tavoline + 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline + 6 karrige

  Dimensionet,,, GJATESIA: 140 cm GJERESIA: 80 cm LARTESIA: 76 cm bli.com

  Tiranë Dje, 09:01
  250 €
 • 0 foto
  Grup shperndarje
  Makina dhe vegla

  Grup shperndarje

  Shiten grupe shperndarje te vajit hidraulik te reja te markave italiane.

  Tiranë Dje, 09:00
  250 €
 • 1 foto
  Kalander
  Makina dhe vegla

  Kalander

  Shitet kalander per llamarine me trashesi deri 20mm. Gjithashtu ne anesore kalandron dhe profile dhe

  Tiranë Dje, 08:59
  8.000 €
 • 0 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Shitet torno e markes italjane FIMP me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. Gjend

  Tiranë Dje, 08:59
  8.000 €
 • 1 foto
  Kalander profilesh dhe seksionesh hekuri
  Makina dhe vegla

  Kalander profilesh dhe seksionesh hekuri

  Kalander horizontale per kthimin e profileve dhe seksioneve te dimensioneve te medha. Kapaciteti mak

  Tiranë Dje, 08:59
  19.500 €
 • 1 foto
  karikues baterish makine
  Makina dhe vegla

  karikues baterish makine

  shiten karikues baterie makine marka einhell produkt gjerman tirane. Kemi ne gjendje 30 euro 0697256

  Tiranë Dje, 06:41
  30 €
 • 3 foto
  Termometer me sensor presioni.
  Mobilje

  Termometer me sensor presioni.

  termometer antik . tregues me zhive. pjesa rrethore është me sensor presioni manual me zink dhe bro

  Tiranë Dje, 06:01
  160 €
 • 8 foto
  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.
  Mobilje

  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.

  Objekte dhe orendi te ndryshme prej kristali. Komplete Gotash Kristali. Pjatanca për fruta të thara.

  Tiranë Dje, 06:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale
  Mobilje

  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale

  Set me Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale. 8 pjata te thella 8 pjata te cekta 8 pjata te vogla. J

  Tiranë Dje, 06:00
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Set me pjata,gota e te tjera.
  Mobilje

  Set me pjata,gota e te tjera.

  shes nje set me 4 plus 4 plus 4 pjata 4 tasa Supe. cmimi fillestar 17.000 leke te reja Çmimi ofert

  Tiranë Dje, 06:00
  9.999 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.

  Super Set Porcelani për çaj marka BAVARIA. 7 filxhanë me pjata për çaj. 7 pjata për tortë. 1 kan

  Tiranë Dje, 06:00
  7.800 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë

  Set Porcelani për çaj dhe Tortë. 1 pjatance për tortë 7 pjata për tortë. 7 filxhanë me pjata për

  Tiranë Dje, 06:00
  6.300 Lek
 • 3 foto
  Set Filxhane per çaj.
  Mobilje

  Set Filxhane per çaj.

  Set Filxhane Çaji te rinj. Per krishtlindje dhe festa te tjera. cmimi 5.800 leke te reja.

  Tiranë Dje, 06:00
  5.800 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice Frigorifere Lavastovilje stok.
  Mobilje

  Lavatrice Frigorifere Lavastovilje stok.

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 05:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.
  Mobilje

  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.

  Kuadri titullohet: "Case Rosse nel Bosco / Shtepite e kuqe ne pyll". Me Vule dhe shenje gishti t

  Tiranë Dje, 05:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline mesi Indiane.
  Mobilje

  Tavoline mesi Indiane.

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 05:59
  275 €
 • 0 foto
  pikture origjinale.
  Mobilje

  pikture origjinale.

  pikture origjinale e ardhur nga Italia. eshte me e vjeter sesa 80-90 vite. ne super gjendje. jo kome

  Tiranë Dje, 05:59
  22.000 Lek
 • 1 foto
  Ekspozitor produkte parukerie
  Mobilje

  Ekspozitor produkte parukerie

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 05:59
  6.900 Lek
 • 2 foto
  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.
  Mobilje

  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.

  Mensola me suprine mermeri dhe pasqyre. Antike e fundit te 1890 , fillimi i 1900. Marka Francese Lu

  Tiranë Dje, 05:59
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"

  Set Porcelani për çaj marka Sandra Rich. Dizenjo me Engjëjt në qiell. 6 filxhanë me pjata për çaj/k

  Tiranë Dje, 05:59
  7.300 Lek
 • 2 foto
  Tavoline 100% dru
  Mobilje

  Tavoline 100% dru

  Tavoline e madhe buke per 6 deri ne 8 persona Cmimi fillestar 55.000 leke te reja. Cmimi diskutohe

  Tiranë Dje, 05:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Statuja Druri
  Mobilje

  Statuja Druri

  she's 1 Statuja Druri. 4000 Mije leke te reja.

  Tiranë Dje, 05:58
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Tavoline/Kembalec me sirtar.
  Mobilje

  Tavoline/Kembalec me sirtar.

  Shes 1 tavoline kembalec qe përdoret për ne qoshe të dhomës. në mes të ambjentit te ndjenjës. ose

  Tiranë Dje, 05:58
  55 €
 • 4 foto
  Tavolinë Mesi
  Mobilje

  Tavolinë Mesi

  Tavolinë Mesi. Struktura Bronzi dhe Suprina Mermeri. Është e përdorur por ne super gjendje. Çmimi

  Tiranë Dje, 05:58
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste

  Tavoline rrethore 100% druri me gdhendje dhe suprine xhami. Modeli dhe stili eshte Rus. E blere ne R

  Tiranë Dje, 05:58
  18.400 Lek
 • 5 foto
  Dhomë Gjumi Druri Moderne.
  Mobilje

  Dhomë Gjumi Druri Moderne.

  Dhomë Gjumi Druri. Linjë Moderne. Është e përdorur. SUPER Gjëndje dhe SUPER Lluks. 1 dollap me

  Tiranë Dje, 05:57
  1.300 €
 • 3 foto
  Krevat Bronzi
  Mobilje

  Krevat Bronzi

  Krevat Bronzi. Përmasat 180cm * 200cm. Dyshekë dhe zgara nuk përfshihen në çmim. Çmimi 450€

  Tiranë Dje, 05:57
  450 €
 • 5 foto
  Dollap Druri 3 kanate.
  Mobilje

  Dollap Druri 3 kanate.

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 05:57
  350 €
 • 1 foto
  Dollap Garderobe IKEA. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Dollap Garderobe IKEA. Pagesë me 3 këste.

  Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea. Hapje me shine. Kapaket jane strukture alumini dhe xham kris

  Tiranë Dje, 05:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Abazhoure Toke per sallon.
  Mobilje

  Abazhoure Toke per sallon.

  Super gjendje. Super Abazhour per sallon. Cmimi 15.000 leke te reja. Cmimi diskutohet nga afer dhe j

  Tiranë Dje, 05:56
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhour per dhome Gjumi.
  Mobilje

  Abazhour per dhome Gjumi.

  Abazhoure me strukture bronzi dhe kupola me cope. Super gjendje. Shiten te dyja bashke 9.000 leke te

  Tiranë Dje, 05:56
  9.000 Lek
 • 2 foto
  Poltrone e re. Oferte
  Mobilje

  Poltrone e re. Oferte

  1 cope Poltrone. Super gjendje. Cmimi fillestar 25.000 Leke te reja. Cmimi diskutohet.

  Tiranë Dje, 05:56
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Dysheke Suedeze. Pagese me 3 keste mujore.
  Mobilje

  Dysheke Suedeze. Pagese me 3 keste mujore.

  Dysheke Suedeze. Modele dhe cilesi te ndryshme. Dysheke me zingjir qe lahet mbulesa. Dysheke pa ha

  Tiranë Dje, 05:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.
  Mobilje

  oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.

  Veshje / Dekor muri i gatshem per bar- kafe. Prej parketi druri dhe shkronja ne 3 d. Disponoj 2 cope

  Tiranë Dje, 05:56
  33.000 Lek
 • 1 foto
  Abazhur IKEA
  Mobilje

  Abazhur IKEA

  Abazhure moderne . Cmimi 5000 leke te reja.

  Tiranë Dje, 05:56
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhour Gjerman
  Mobilje

  Abazhour Gjerman

  Abazhour me strukture prej tunxhi dhe kupole prej cope me theke te varura. Unik ne llojin e tije. Pu

  Tiranë Dje, 05:56
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Jasteke Latex Italian
  Mobilje

  Jasteke Latex Italian

  Shesim Jasteke 100% Latex te importuar nga Italia. Cmimi per 1 jastek eshte 5.200 leke te reja. (39

  Tiranë Dje, 05:56
  5.200 Lek
 • 4 foto
  Poltrone Kolltuk
  Mobilje

  Poltrone Kolltuk

  poltrone e importuar nga suedia. Cmimi 27.000 leke te reja.

  Tiranë Dje, 05:55
  27.000 Lek
 • 0 foto
  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.
  Mobilje

  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.

  2 poltrona Shabby Chick. Jane te reja( nuk jane te perdorura) Cmimi fillestar 35.000 leke te reja C

  Tiranë Dje, 05:55
  17.500 Lek
 • 0 foto
  Kend per sallon
  Mobilje

  Kend per sallon

  kend me 4/5 vende ulje. gjeresia 315 cm gjeresia 150/160 cm thellesia 68/70 cm Eshte i përdorur. I

  Tiranë Dje, 05:55
  66.000 Lek
 • 1 foto
  Vetem me porosi
  Mobilje

  Vetem me porosi

  karriget kushtojne 135 euro per cope. Porosia minimumi 4 cope karrige per kategori parapagim ne mase

  Tiranë Dje, 05:55
  Me Marrveshje