Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 2 foto
  Set per lokale vetem 110€
  Mobilje

  Set per lokale vetem 110€

  Set tavoline me 4 karrige me strukture metalike dhe veshje plastike. Permasat e tavolines : 70 * 70

  Tiranë 12 nëntor 09:11
  110 €
 • 3 foto
  Tavoline Ngrenie ne Oferte nga 658€ behet 496€
  Mobilje

  Tavoline Ngrenie ne Oferte nga 658€ behet 496€

  ▪️Set i ndertuar nga multistrade druri me cope imitim lekure. ▪️Permasat : 125 * 78 cm, ne hapje 15

  Tiranë 12 nëntor 09:10
  496 €
 • 4 foto
  Tavolina me hpl dhe bazament metalik me cmime konkuruese.
  Mobilje

  Tavolina me hpl dhe bazament metalik me cmime konkuruese.

  Tavolin me suprin hpl dhe bazament hekuri, i disponojme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme, Tavolina

  Tiranë 12 nëntor 09:09
  5.300 Lek
 • 2 foto
  Super dhome e kompletuar vetem 650€
  Mobilje

  Super dhome e kompletuar vetem 650€

  Dhoma DONATELA Kompletuar me dollap , komo, pasqyre dhe 2_komodima , kornizë krevati 160x190 met

  Tiranë 12 nëntor 09:08
  650 €
 • 3 foto
  Divan 3-sh ne oferte.
  Mobilje

  Divan 3-sh ne oferte.

  #Divan Klik Klak nga ❌224€ behet 186€ ✅ Nje dizajn #modern , ku rendesi te #vecante i jepet #komodi

  Tiranë 12 nëntor 09:07
  186 €
 • 5 foto
  #Krevati ofertes vetem - 100€✔️
  Mobilje

  #Krevati ofertes vetem - 100€✔️

  Krevati ROYAL, është i mbuluar tërësisht me lëkurë të butë ecologjike të shkëlqyeshme, #antialergjik

  Tiranë 12 nëntor 09:07
  100 €
 • 2 foto
  Dhome Gjumi Per Femije.
  Mobilje

  Dhome Gjumi Per Femije.

  Dhoma perbehet nga: Dollap : 330 * 240 cm 2 Krevate : 90 * 190 cm 1 komodin : 57 * 57 * 50 cm E

  Tiranë 12 nëntor 09:06
  459 €
 • 2 foto
  Karrige Eventesh ne oferte.
  Mobilje

  Karrige Eventesh ne oferte.

  Bëni eventet tuaja magjike me kete oferte. Karrige Eventesh vjen me nje super çmim vetëm 20€

  Tiranë 12 nëntor 09:05
  19 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 nëntor 23:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Perde zebra
  Mobilje

  Perde zebra

  Perde zebra apo roleta me kualitet te larte te materialit dhe mekanizmit,shume te lehta ne montim dh

  Tiranë 11 nëntor 20:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikroval dhe fitez
  Teknik dhe paisje

  Mikroval dhe fitez

  Shiten per arsye mosperdorimi:Mikroval 3500 lek dhe fritez 3000 leke. Tel/WhatsApp 0693258248

  Tiranë 11 nëntor 19:59
  3.500 Lek
 • 2 foto
   OKAZION....Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  OKAZION....Hekur hekurosje profesional

  Shesim hekur hekurosje profesional per hotele por shume praktik edhe per shtepi marka Cordes i sap

  Tiranë 11 nëntor 19:59
  300 €
 • 5 foto
  -Shiten divane te perdorur ne gjendje shume te mire.
  Mobilje

  -Shiten divane te perdorur ne gjendje shume te mire.

  -Shiten divane te perdorur ne gjendje shume te mire. -Stil klasik. *Nje divan tresh qe hapen

  Tiranë 11 nëntor 18:25
  450 €
 • 2 foto
  NutriBullet
  Teknik dhe paisje

  NutriBullet

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. 📌-Veprimi cikl

  Tiranë 11 nëntor 17:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Super okazion,shiten mobilje per arredim lokali
  Mobilje

  Super okazion,shiten mobilje per arredim lokali

  Shiten mobilje per lokal 12 kolltuqe tek 6kolltuqe dopio Dhe tavolinat falas

  Tiranë 11 nëntor 13:30
  150.000 Lek
 • 3 foto
  Automat 3 fazor 10KA
  Makina dhe vegla

  Automat 3 fazor 10KA

  Shitet automat tre fazor 10 KA,i perdorur por ne gjendje shume te mire Çmimi 13000 lek i diskutueshe

  Tiranë 11 nëntor 12:16
  100 €
 • 11 foto
  vegla pune profesjonale [albavegla]
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale [albavegla]

  kemi vegla pune profesjonale te reja te perdorura nga markat me te njohura ,si dhe servis profesjona

  Tiranë 11 nëntor 12:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 nëntor 11:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mates i lageshtise dhe temperatures per inkubator
  Teknik dhe paisje

  Mates i lageshtise dhe temperatures per inkubator

  Shes matesin e lageshtise per inkubator. Baterite e matesit nuk jane te llogaritur ne cmim, ato duh

  Kavajë 11 nëntor 09:47
  13 €
 • 0 foto
  Shes mobilie te perdorura
  Mobilje

  Shes mobilie te perdorura

  Tirane, shesTIRANE Pazari I ri 0697999666 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI D

  Tiranë 11 nëntor 08:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 nëntor 08:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  0697999666 Shes/blej mobilie te perdorura
  Mobilje

  0697999666 Shes/blej mobilie te perdorura

  Tirane pazari I ri ShesMOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIV

  Tiranë 11 nëntor 08:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes/blej mobilie te perdorura
  Mobilje

  Shes/blej mobilie te perdorura

  0697999666 Shes/blej mobilie te perdorura

  Tiranë 11 nëntor 08:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  0697999666 Blejme mobilje te perdorura
  Mobilje

  0697999666 Blejme mobilje te perdorura

  Blejme mobilje te perdorura

  Tiranë 11 nëntor 07:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   0697999666 Blejme mobilje te perdorura
  Mobilje

  0697999666 Blejme mobilje te perdorura

  Blejme mobile te perdorura kuzhina minibare kenge etj

  Tiranë 11 nëntor 07:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blejmë mobilie te perdorura
  Mobilje

  Blejmë mobilie te perdorura

  Nr kontakti 0697999666

  Tiranë 11 nëntor 06:58
  1.111.111 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 nëntor 23:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kend per siogorno
  Mobilje

  Kend per siogorno

  Kend ne gjendje mjaft te mire, shume pak i perdorur. Mundesi ndarje ne 3 pjese.

  Tiranë 10 nëntor 20:06
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Set kolltuqesh 2 2 1 1 Super gjendje
  Mobilje

  Set kolltuqesh 2 2 1 1 Super gjendje

  Si te rinj, stil elegant dy dysh dhe dy kolltuqe tek. Dyshet jane dh eme hapje per fjetje me dyshek.

  Tiranë 10 nëntor 18:51
  23.000 Lek
 • 4 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Okazion Shitet gjenerator me naft 5.5kva

  Tiranë 10 nëntor 11:34
  57.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek

  Frigorifer IGNIS 10000 lek Lavatrice OCEAN 5kg 9000 lek Dyshek Dopio 190*160 10000 lek

  Tiranë 10 nëntor 10:25
  27.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 nëntor 09:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Motorr lavatriçe me kondesator 12 Euro
  Teknik dhe paisje

  Motorr lavatriçe me kondesator 12 Euro

  shes Motorr lavatriçe qe punon me kondesator 2.000 Leke

  Tiranë 10 nëntor 08:28
  12 €
 • 2 foto
  Mikrovale dhe furre 3800 i diskutueshem
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale dhe furre 3800 i diskutueshem

  Mikrovalë dhe furrë për pjekje. Shitet për arsye mospërdorimi. 0684108407

  Tiranë 10 nëntor 08:27
  30 €
 • 0 foto
  B
  Mobilje

  B

  B

  Tiranë 10 nëntor 06:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  nivel me lazer
  Makina dhe vegla

  nivel me lazer

  nivel me lazer me dy mundesi matjeje me pike dhe me vije

  Tiranë 9 nëntor 21:55
  50 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 nëntor 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Krevat per bebe
  Mobilje

  Krevat per bebe

  Krevat per bebe Fopapedretti. Blere te Prenatal 45000 lek (te reja) Perfshihet dysheku blere te Pr

  Tiranë 9 nëntor 17:51
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal

  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal te markes kontinental gjeneral motorr bojn per te gjitha mak

  Tiranë 9 nëntor 17:29
  30 €
 • 3 foto
  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark
  Makina dhe vegla

  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark

  Furce lavazhi vikan profesonale Made in denmark furcet jan te reja shitet 15€ copa jan bler ne ang

  Tiranë 9 nëntor 17:29
  15 €
 • 1 foto
  Krevat Tek 8000 leke
  Mobilje

  Krevat Tek 8000 leke

  Shitet krevat tek,permasat 90×200cm.Materiali endief, ngjyre e bardhe dhe roze si ne foto.Ne gjendje

  Tiranë 9 nëntor 14:51
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Bombula gazi CO2
  Makina dhe vegla

  Bombula gazi CO2

  bombla gazi CO2 6500 leke copa disponoj 10 cope

  Tiranë 9 nëntor 14:26
  6.500 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 nëntor 11:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION / SHITEN DYER DHE VETRATA DRURI
  Materiale ndertimi

  OKAZION / SHITEN DYER DHE VETRATA DRURI

  SHITEN DYER TE JASHTME DHE TE BRENDSHME SI DHE DY VETRATA DRURI ME XHAM ME DRU MASIV BREDHI NGJYRE N

  Tiranë 9 nëntor 11:11
  100 €
 • 0 foto
  Abazhur 1000
  Mobilje

  Abazhur 1000

  E marr ne gjermani

  Tiranë 9 nëntor 10:53
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Elektromotorr
  Makina dhe vegla

  Elektromotorr

  Elektromotorr ne gjendje 10 /10. Esht i ri i pa perdor fare. Cmimi 250 euro.i diskutushem. Per me s

  Tiranë 9 nëntor 10:38
  250 €
 • 0 foto
  B
  Mobilje

  B

  B

  Tiranë 9 nëntor 08:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shar per prerjen e sfungjerit
  Makina dhe vegla

  Shar per prerjen e sfungjerit

  Sjellim me porosi makineri per prerjen e sfungjerit

  Tiranë 8 nëntor 20:59
  9.000 €
 • 1 foto
  Makineri per blloqe~kocka betoni
  Makina dhe vegla

  Makineri per blloqe~kocka betoni

  Sjellim makineri per prodhimin e blloqeve edhe kockat e betonit me porosi

  Tiranë 8 nëntor 20:51
  10 €
 • 2 foto
  laser cutting machineri
  Makina dhe vegla

  laser cutting machineri

  sjellim te gjitha llojet e plasmave edhe laser me porosi nga kina cmimi sipas marveshjes

  Tiranë 8 nëntor 20:49
  1 €