Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 1 foto
  Pres eksentrike
  Makina dhe vegla

  Pres eksentrike

  Sjellim te gjitha llojet e presave me porosi

  Tiranë 8 nëntor 20:46
  10 €
 • 3 foto
  plotter
  Makina dhe vegla

  plotter

  Sjellim cdo lloj produkti nga kina me porosi .sjellim te gjitha makinerit per punime te reklamave

  Tiranë 8 nëntor 20:45
  10 €
 • 8 foto
  kallep per kollona
  Makina dhe vegla

  kallep per kollona

  sjellim te gjitha llojet e kallepve per kollona te betonit

  Tiranë 8 nëntor 20:43
  1 €
 • 2 foto
  makineri cnc
  Makina dhe vegla

  makineri cnc

  sjellim te gjitha llojet e makinerive CNC me porosi CNC per punime ne dru, hekur ,xham, etje

  Tiranë 8 nëntor 20:42
  1 €
 • 1 foto
  Makineri qepse CNC
  Makina dhe vegla

  Makineri qepse CNC

  Makine qepse per jorgana CNC punon 480 modele te ndryshme . Makina vjen me porosi

  Tiranë 8 nëntor 20:42
  6.500 €
 • 11 foto
  Makineri per punime hekuri
  Makina dhe vegla

  Makineri per punime hekuri

  Sjellim me porosi makineri te ndryshem per punime e hekurit makinerit jane te reja cmimi sipas marve

  Tiranë 8 nëntor 20:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 8 nëntor 18:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  B
  Mobilje

  B

  B

  Tiranë 8 nëntor 14:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MAKINE QEPSE SINGER
  Makina dhe vegla

  MAKINE QEPSE SINGER

  SHITET MAKINE QEPSE SINGER! E PA PERDORUR NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET.

  Tiranë 8 nëntor 10:51
  22.000 Lek
 • 0 foto
  Ti
  Mobilje

  Ti

  B

  Tiranë 8 nëntor 10:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  B
  Mobilje

  B

  B

  Tiranë 8 nëntor 09:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 7 nëntor 23:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 1 kanate xhami
  Mobilje

  Shes 1 kanate xhami

  Shes 1 kanate xhami me permasa 45x165.

  Tiranë 7 nëntor 21:54
  20 €
 • 7 foto
  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme
  Mobilje

  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme

  Pershendetje, ofrojme Çadra me qera, tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa dhe p

  Tiranë 7 nëntor 21:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lavapjat 5000
  Mobilje

  Lavapjat 5000

  Lavapjate inokse e bler ne gjermani 5000 lek madhi eshte 60/140 60/100 i vogli kushton 5000 esht i

  Tiranë 7 nëntor 21:07
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Tharese rrobash 15000 lek
  Teknik dhe paisje

  Tharese rrobash 15000 lek

  Shes tharese rrobash e perdorur e ardhur nga gjermania, marka ciatronik 6kg, per 15000 lek. Vendbani

  Tiranë 7 nëntor 19:53
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion 2 krevate + 2 dyshek
  Mobilje

  Okazion 2 krevate + 2 dyshek

  Shes 2 krevate + 2 dyshek

  Tiranë 7 nëntor 14:55
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Laser leica
  Makina dhe vegla

  Laser leica

  Shitet laser leica rugby cla700 , viti 2018 , gjendja si e re;

  Tiranë 7 nëntor 12:20
  950 €
 • 3 foto
  Laser HILTI PR 30-HVS A12 02
  Makina dhe vegla

  Laser HILTI PR 30-HVS A12 02

  Shitet laser HILTI PR 30-HVS A12 02 modeli me I ri viti 2018, horizental dhe vertikal, distanca max

  Tiranë 7 nëntor 12:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Laser Dewalt me 3 koka
  Makina dhe vegla

  Laser Dewalt me 3 koka

  Shiten laser Dewalt me 3 koka drit e gjelber viti 2017 shum pak te perdorura, 320 £ copa. Unaza e re

  Tiranë 7 nëntor 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZION TRAPAN BOSCH NGA GJERMANIA I RI NE KUTI
  Makina dhe vegla

  OKAZION TRAPAN BOSCH NGA GJERMANIA I RI NE KUTI

  SHITET TRAPAN BOSCH I RI NE KUTI I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA 120 mije lek te vjet ta I padiskutueshem

  Tiranë 7 nëntor 11:22
  120 Lek
 • 2 foto
  Sobe
  Teknik dhe paisje

  Sobe

  Shitet soba ne gjendje shume te mire pune shitet per arsye mosperdorimi

  Tiranë 7 nëntor 10:21
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 7 nëntor 09:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rubinet
  Makina dhe vegla

  Rubinet

  Rubinet eshte e pa perdorur e bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:59
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Fshes Simenc 35
  Teknik dhe paisje

  Fshes Simenc 35

  Fshes .simenc. ne gjendje pune . E bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:34
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Abazhur 15000
  Mobilje

  Abazhur 15000

  Abzhur i bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:30
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Tavolin xhami 17000
  Mobilje

  Tavolin xhami 17000

  Tavolin xhami ne gjendje shum te mir. E bler ne gjermani...1.60 e gjate e gjer 90 cm e lart 75 cm

  Tiranë 7 nëntor 08:30
  17.000 Lek
 • 4 foto
  ELEKTROMATOR 3000
  Teknik dhe paisje

  ELEKTROMATOR 3000

  ELEKTROMATOR I MARE NE GJERMANI NE GJENDJE SHUME TE MIRE https://www.google.com/maps/place/Inte

  Tiranë 7 nëntor 08:30
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Paisje per marangoz 3000
  Makina dhe vegla

  Paisje per marangoz 3000

  Paisje per marangoz e bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:22
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Thekse buke 1500
  Teknik dhe paisje

  Thekse buke 1500

  Thekse buke 1500

  Tiranë 7 nëntor 08:22
  1.500 Lek
 • 3 foto
  PRIZA GJERMANE 100
  Materiale ndertimi

  PRIZA GJERMANE 100

  PRIZA GJERMANE TE PERDORURA NE GJENDJE SHUME TE MIRE JANE PORCELANI COPA PER 100 . https://www.

  Tiranë 7 nëntor 08:22
  100 Lek
 • 2 foto
  Pjanur per sobe 4000
  Teknik dhe paisje

  Pjanur per sobe 4000

  pjanur per sobe 4000 l

  Tiranë 7 nëntor 08:22
  4.000 Lek
 • 5 foto
  Abazhure antike 3000
  Mobilje

  Abazhure antike 3000

  ABAZHURE GJERMANE . ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE FUKSIONOJNE . Abazhuri madhe kushton 300 Eur

  Tiranë 7 nëntor 08:10
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Hekur hekurosje 1000
  Teknik dhe paisje

  Hekur hekurosje 1000

  Hekure i bler ne gjermanj

  Tiranë 7 nëntor 08:10
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 6 nëntor 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHESIM DYER DRITARE VETRATA PAISJE HIDROSANITARE
  Mobilje

  SHESIM DYER DRITARE VETRATA PAISJE HIDROSANITARE

  SHESIM DYER DRURI&ALUMINI DRITARE DHE VETRATA ALUMINI PAISJE HIDROSANITARE WC BIDE LAVAMAN BULIE

  Tiranë 6 nëntor 13:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FURRE PJANURE XHAMI 21.000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  FURRE PJANURE XHAMI 21.000 LEKE

  Furre dhe pjanure ,me 4 vatera korenti,e ardhur nga Gjermanija,ne gjendje shum te mire...Garanci 3 m

  Tiranë 6 nëntor 13:13
  21.000 €
 • 1 foto
  FURRE DHE PJANURE XHAMI GORENJA
  Teknik dhe paisje

  FURRE DHE PJANURE XHAMI GORENJA

  Furre Gorenja,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,pjanure xhami me 4 vatera korenti,te ardhura

  Tiranë 6 nëntor 13:12
  20.000 Lek
 • 1 foto
  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE

  Lavatrice GJermane BOSCH origjinale ,me garanci 3 muaj ,25000 L ,7 kg,TEL...0683455118

  Tiranë 6 nëntor 13:10
  25.000 Lek
 • 0 foto
  LAVATRICE MIELE 18000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE MIELE 18000 LEKE

  Lavatrice miele pese kg ,me garanci 3 muaj,15000 Leke, 0696428202.

  Tiranë 6 nëntor 13:08
  15.000 Lek
 • 0 foto
  pjanure 13000 Leke
  Teknik dhe paisje

  pjanure 13000 Leke

  Pjanure e re,dy vatera korenti dy gazi...13000 Leke ....tele 0683455118

  Tiranë 6 nëntor 13:07
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJb
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJb

  B

  Tiranë 6 nëntor 12:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 6 nëntor 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 6 nëntor 09:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 5 nëntor 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA
  Mobilje

  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA

  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA KEMI SASI 7 COPE. 1 KARRIGE KUSHTON 1500 LEKE TE REJA

  Kavajë 5 nëntor 20:18
  1.500 Lek
 • 2 foto
  TAVOLINE PER KOMPJUTER NE GJENDJE SHUME TE MIRE
  Mobilje

  TAVOLINE PER KOMPJUTER NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  TAVOLINE KOMPJUTERI E PERDORUR NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KEMI SASI DERI NE 4 COPE. CMIMI 35 EURO.

  Kavajë 5 nëntor 20:17
  35 €
 • 4 foto
  GRUP lavapjate 2000 LAVAMANI 500GJERMANE
  Mobilje

  GRUP lavapjate 2000 LAVAMANI 500GJERMANE

  GRUPE LAVAMANI,GJERMANE. TE PERDORUR NE GJENDJE PUNE. 500dhe 2000 lek grup lavapjate

  Tiranë 5 nëntor 20:17
  500 Lek
 • 1 foto
  Ekspres per ne shtepi 5500
  Teknik dhe paisje

  Ekspres per ne shtepi 5500

  I bler ne gjermani

  Tiranë 5 nëntor 19:09
  5.500 Lek
 • 3 foto
  Tavolin Mermer 200 Euro
  Mobilje

  Tavolin Mermer 200 Euro

  Tavolin mermer . 1.11 me 1.11 m e larte 50 cm E bler ne gjermani

  Tiranë 5 nëntor 19:08
  200 €