Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 8 foto
  DYSHEKE MEMORY FORM
  Mobilje

  DYSHEKE MEMORY FORM

  DYSHEKE MEMORY FORM ME 7 ZONA DHE 5 CM MEMORY... 10 VJET GARANCI

  Tiranë 26 maj 15:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mobilje dhe pajisje shtepie okazion
  Mobilje

  Mobilje dhe pajisje shtepie okazion

  Shes per arsye nderrim shtepie: 1.Dollap cilesor me 2 kanata shine me permasa 247x258 cm, 70 cm thel

  Tiranë 26 maj 15:22
  1 Lek
 • 1 foto
  Dollap me 2 kanat
  Mobilje

  Dollap me 2 kanat

  shitet dollap me 2 kanat ne gjendje te mire edhe cmim i diskutueshem

  Tiranë 26 maj 14:58
  30 Lek
 • 1 foto
  Taviline ngrenie
  Mobilje

  Taviline ngrenie

  shitet tavoline ngrenie pa karige per arsyje mosperdorimi . cmimi i diskutueshem q

  Tiranë 26 maj 14:54
  40 Lek
 • 1 foto
  RFaft biblotek
  Mobilje

  RFaft biblotek

  shitet raft biblotek shume i mire. cmimi i diskutueshem

  Tiranë 26 maj 14:54
  40 Lek
 • 1 foto
  Tavolin televizori
  Mobilje

  Tavolin televizori

  Shitet tavolin televizori ne gjendje te mire cmimi i diskutueshem

  Tiranë 26 maj 14:54
  40 Lek
 • 4 foto
  Mobilje Lokali
  Mobilje

  Mobilje Lokali

  Banak, Tavolina, Karrige, Kolltuqe per ambjente te brendeshme dhe te jashtme

  Tiranë 26 maj 14:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrike lekure
  Mobilje

  Karrike lekure

  Shiten Karrike lekure. 24 cope. Karriket jan prodhim gjerman, 100 % lekure shume te forta dhe komode

  Tiranë 26 maj 14:39
  50 €
 • 1 foto
  Dollap rrobash
  Mobilje

  Dollap rrobash

  Shes dollap me dy kanata me shine. 247x258 cm, 70 cm thellesia.

  Tiranë 26 maj 14:22
  13.000 Lek
 • 5 foto
  Sobe gatimi gjermane Furre me pianure 12000 leke
  Teknik dhe paisje

  Sobe gatimi gjermane Furre me pianure 12000 leke

  Shitet furre gatimi gjermane me pianure.

  Tiranë 26 maj 13:54
  100 €
 • 1 foto
  krevat
  Mobilje

  krevat

  Shitet krevat me permasa standarte te nje dhome gjumi me tapiceri ,ngjyra pana

  Tiranë 26 maj 13:42
  25.000 Lek
 • 3 foto
  APARAT TENSIONI KARIKUES BATERI OKAZION
  Teknik dhe paisje

  APARAT TENSIONI KARIKUES BATERI OKAZION

  SHES APARAT TENSIONI TEK KYCI DORES CMIMI 25 MIJE LEKE TE VJETRA.KARIKUES BATERISHE 15 MIJE LEKE TE

  Tiranë 26 maj 13:40
  150 Lek
 • 1 foto
  SOBE ME FURRE DHE 4 VATRA KORENTI OKAZION
  Teknik dhe paisje

  SOBE ME FURRE DHE 4 VATRA KORENTI OKAZION

  SHES SOBEN ME FURRE DHE ME 4 VATRA KORENTI 2 I PUNOJNE 2 JO.FURRA NE GJENDJE PUNE.CMIMI OKAZION 30 M

  Tiranë 26 maj 13:39
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Dollap
  Mobilje

  Dollap

  Shitet dollap me permasat: Gjatësi 180 cm ,Gjerësi 53 cm , lartësi 199 cm \\ çmimi 150 mij lek

  Tiranë 26 maj 13:34
  15.000 Lek
 • 8 foto
  Kondicioner Profesional Italian AERMEC
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner Profesional Italian AERMEC

  Njësi ndarëse Efikasitet maksimal edhe në klimat me te ashpra Prodhimi i nxehtësisë me temperaturë

  Tiranë 26 maj 13:20
  3 €
 • 1 foto
  Shiten Banak
  Teknik dhe paisje

  Shiten Banak

  Shiten 2 banak teper cilsor banaket jane prej inoksi ushqimor qe mund te perdoren per Pasticeri, Res

  Tiranë 26 maj 13:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aspirator Profesional Spanjoll TMD EC
  Teknik dhe paisje

  Aspirator Profesional Spanjoll TMD EC

  2 Aspirator Profesional me dimensione të ndryshme. KARAKTERISTIKAT E PRGJITHSHME Presion të ulët,

  Tiranë 26 maj 13:18
  1 €
 • 1 foto
  OKAZION 5 komplete tavolina dhe karrige te larta
  Mobilje

  OKAZION 5 komplete tavolina dhe karrige te larta

  Shes 5 komplete tavolina dhe karrige te larta ne gjendje shume te mire, ngjyre venge, 150 Euro/kompl

  Tiranë 26 maj 13:14
  150 €
 • 5 foto
  Press
  Makina dhe vegla

  Press

  Press 10t 12t 16t 20t 32t

  Tiranë 26 maj 12:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Tavoline druri me 6 karrike e mirembajtur. Tavolina ka edhe xham mbrojtes 8 mm. ulset me material mi

  Tiranë 26 maj 12:39
  33.000 Lek
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Teknik dhe paisje

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë 26 maj 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë 26 maj 12:20
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Tende 3x3 m
  Mobilje

  Tende 3x3 m

  Buzi Store

  Tiranë 26 maj 11:28
  330 €
 • 1 foto
  She\'s qisterno ujti 1300 letra
  Makina dhe vegla

  She\'s qisterno ujti 1300 letra

  She\'s qisterno ujti shum e trash 1300 letra uj 350 euro I diskutushem 0683303330

  Tiranë 26 maj 10:55
  350 €
 • 4 foto
  OKAZJONmakineri blloqesh me dy kallup 15 20 40 dhe
  Makina dhe vegla

  OKAZJONmakineri blloqesh me dy kallup 15 20 40 dhe

  Shitet makineri blloqesh ne gjenje Pune shum te mir po thuj se e re euro i pa diskutushem

  Tiranë 26 maj 10:54
  740 €
 • 2 foto
  SHITET BOT UJTI 5 LITRA ka qen bot zarrfiksje
  Makina dhe vegla

  SHITET BOT UJTI 5 LITRA ka qen bot zarrfiksje

  Shitet bot ujti 5 litra ka qen bot zarrfiksje esht spesor i trash 630 euro i diskutushem

  Tiranë 26 maj 10:53
  630 €
 • 2 foto
  Saldatrice
  Makina dhe vegla

  Saldatrice

  Saldatrice Monofaz ne gjendje te mire pune

  Tiranë 26 maj 10:35
  100 Lek
 • 1 foto
  Toster Per Hamburger
  Teknik dhe paisje

  Toster Per Hamburger

  Shitet Toster Ne Gjendje Shume Te Mire Pune Punon Me Gas

  Tiranë 26 maj 10:35
  100 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 26 maj 08:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten tapete dhe rrugica
  Mobilje

  Shiten tapete dhe rrugica

  Shiten rrugica dhe tapete ne gjendje shume te mire dhe cilesore. Permasat jane si ne foto. Cmimi 220

  Tiranë 26 maj 00:41
  22.000 Lek
 • 5 foto
  Dhome gjumi teke trecereksh.
  Mobilje

  Dhome gjumi teke trecereksh.

  Shitet dhome gjumi teke. Raft i madh , komedine me dy sirtare. Raft per pc dhe me sirtare dhe bufe.

  Tiranë 26 maj 00:41
  600 €
 • 6 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shes kulltuqe ne gjendje te mire, cope damask me krah drruri. Divani madh behet krevat dhe eshte pot

  Tiranë 25 maj 23:05
  35.000 Lek
 • 5 foto
  Tavoline Xhami
  Mobilje

  Tavoline Xhami

  Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte ne gjendje perfekte, pjesa poshte dru dhe xham i trashe lart. D

  Tiranë 25 maj 21:55
  95 €
 • 4 foto
  OKAZIOON
  Mobilje

  OKAZIOON

  OKAZIOON...Shiten divane 3+2+1 , lekure , ne gjendje shume te mire

  Tiranë 25 maj 21:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet
  Materiale ndertimi

  shitet

  shitet cati me binare me tjegulla dhe me ulluqe 2500 euro e diskutueshme ne gjendje shume te mire

  Tiranë 25 maj 21:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mobilje okazine !!!!!!!!!
  Teknik dhe paisje

  Mobilje okazine !!!!!!!!!

  Cmimet vendosur ne foto Vendodhja unaza re astir

  Tiranë 25 maj 19:35
  1.500 Lek
 • 11 foto
  Makineri per konstruksione metalike
  Makina dhe vegla

  Makineri per konstruksione metalike

  Okazion shiten makinerit e nje punishte kontruksione metalike.Makinerit shiten te gjitha bashke.Ka

  Tiranë 25 maj 19:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet frigorifer Ariston
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigorifer Ariston

  Shitet frigorifer Ariston per arsye mos perdorimi Çmimi 50 mij lekë

  Tiranë 25 maj 18:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet dollap per rroba
  Mobilje

  shitet dollap per rroba

  shitet dollap per rroba gjendje akull shitet per arsye mosperdorimi cmimi i diskutueshem na kontakto

  Tiranë 25 maj 15:32
  170 Lek
 • 3 foto
  Shiten Karrige dhe Tavolina per ambjent te jashtem
  Mobilje

  Shiten Karrige dhe Tavolina per ambjent te jashtem

  Shiten Karrige dhe Tavolina te pershtatshme per cdo lloj ambienti te jashtem. Shume te rehatshme, ko

  Tiranë 25 maj 15:12
  16.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet Bufe+krevat me dyshek
  Mobilje

  Shitet Bufe+krevat me dyshek

  Shitet Bufe+krevat me dyshek ofert per 2 dite vetem Cmimi 250 mij Lek Per me shume informacion konta

  Tiranë 25 maj 15:12
  250 Lek
 • 3 foto
  Shitet Trapan DeWALT
  Makina dhe vegla

  Shitet Trapan DeWALT

  Trapan DeWALT shumè fuksionesh 800W i ri i papèrdorur

  Tiranë 25 maj 15:04
  17.000 Lek
 • 1 foto
  Dollape dhe rafte per dyqane (shikoni foton)
  Mobilje

  Dollape dhe rafte per dyqane (shikoni foton)

  Dollape dhe rafte per butik,dyqane etj... 1 vit te perdorura Kontaktoni per me shume info . Çmimi i

  Tiranë 25 maj 15:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Komplet Divane
  Mobilje

  Shiten Komplet Divane

  Nje divan tresh Nje divan dysh Dy kolltuk tek

  Tiranë 25 maj 14:37
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Dere e jashtme
  Mobilje

  Dere e jashtme

  1.4m me 2.4m eshte ne gjendje perfekte

  Tiranë 25 maj 13:56
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Ore MURI me motive patriotike
  Mobilje

  Ore MURI me motive patriotike

  Ore muri e punuar edhe me baker Ngjyrat : E zeze edhe baker Permasat: 60x27 Gdhendur ne te figura e

  Tiranë 25 maj 11:05
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Dollap minimalist me sirtar.
  Mobilje

  Dollap minimalist me sirtar.

  Dollap minimalist me hapesire te mjaftueshme, i persosur si per zyra dhe per korridor ose dhoma gjum

  Tiranë 25 maj 11:05
  15.000 Lek
 • 8 foto
  Tavoline ngrenie me hapje + 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline ngrenie me hapje + 6 karrige

  Tavoline ngrenie me hapje per 6 persona, kur hapet mund te ulen edhe me shume veta. Pa demtime mater

  Tiranë 25 maj 11:04
  40.000 Lek
 • 4 foto
  Tapet.
  Mobilje

  Tapet.

  Tapet i thjeshte, ngjyre bezhe/ nude. I pershtatshem per cdo lloj arredimi, minimalist dhe ne gjendj

  Tiranë 25 maj 11:04
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Tapet
  Mobilje

  Tapet

  Tapet i trashe me thekë, i pershtatet dekorit modern dhe klasik. Ne gjendje te shkelqyer. Permasat:

  Tiranë 25 maj 11:04
  5.000 Lek