Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 25 maj 08:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Materjale ndertimi
  Materiale ndertimi

  Materjale ndertimi

  Materjale ndertimi

  Tiranë 25 maj 07:50
  1 €
 • 4 foto
  shitet Truall 200m\"
  Teknik dhe paisje

  shitet Truall 200m\"

  shitet Truall 200 m ktror me hipotek kominat mbrapa fabrikës qelqit lagje e zhvilluar komplet vetem

  Tiranë 25 maj 06:42
  20.000 €
 • 2 foto
  TAVOLINË Mesi me Xham
  Mobilje

  TAVOLINË Mesi me Xham

  Tavolinë mesi për sallone Konstrukt druri dhe me sipërfaqe xhami. Ështe blere tek RO-AL dhe Shitet p

  Tiranë 25 maj 03:03
  18.000 Lek
 • 2 foto
  Kompresor CECCATO 500 L dy motorra ITALY
  Makina dhe vegla

  Kompresor CECCATO 500 L dy motorra ITALY

  Kompresor ajri CECCATO 500 litra ne gjendje shume te mire me dy motorra dhe kater pistona . MADE IN

  Tiranë 25 maj 02:18
  900 €
 • 2 foto
  Karrige Zyre
  Mobilje

  Karrige Zyre

  Shitet karrige zyre 10 mije leke te vjetra,shume funksionale .

  Tiranë 25 maj 02:18
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Dere duralumim e bardhe 202x80 kasa 199x76.5 dera
  Materiale ndertimi

  Dere duralumim e bardhe 202x80 kasa 199x76.5 dera

  E perdorur ne gjendje perfekte me doreze dhe celes brave okazion

  Tiranë 25 maj 00:54
  80 €
 • 0 foto
  Mikrovale Samsung
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale Samsung

  Mikrovale Samsung

  Tiranë 25 maj 00:54
  50 €
 • 7 foto
  Makine Qepese Syzator Gjermane AEG e re ne kuti
  Makina dhe vegla

  Makine Qepese Syzator Gjermane AEG e re ne kuti

  Shitet makine qepese syzator AEG Marke gjermane profesionale E paperdorur ne kuti Cmimi: 250 Euro K

  Tiranë 25 maj 00:43
  250 €
 • 3 foto
  Shitet set tavoline me 4 karrige per ballkone
  Mobilje

  Shitet set tavoline me 4 karrige per ballkone

  Shitet set tavoline me 4 karrige per ballkone verande ose kopshte , me pak se 6 muaj i perdorur . Ko

  Tiranë 24 maj 23:53
  100 €
 • 4 foto
  Dy Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Dy Frigorifer

  shiten dy frigorifere baresh ne gjendje pune 300 mij lek secili

  Tiranë 24 maj 23:25
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Kolltuk Me Masazh
  Mobilje

  Kolltuk Me Masazh

  Buzi Store

  Tiranë 24 maj 22:48
  649 €
 • 1 foto
  Llambadarë ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarë ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë 24 maj 22:48
  72 €
 • 0 foto
   Llambadarët ILUMINARE
  Mobilje

  Llambadarët ILUMINARE

  Buzi Store

  Tiranë 24 maj 22:48
  57 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 24 maj 22:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pianur
  Teknik dhe paisje

  Pianur

  Pianur Neff e ardhur nga gjermanija ne shendje te mire pune .

  Tiranë 24 maj 21:36
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Krevat Dormeo
  Mobilje

  Krevat Dormeo

  Shitet krevat Dormeo me permasa 180 me 2 metra bashke me zgaren vec 4 muaj i perdorur. Shitet per a

  Tiranë 24 maj 21:29
  250 €
 • 3 foto
  Mini bar
  Mobilje

  Mini bar

  Shiten 1mini bar 2 krevat tek shume te mirembsjutra cmimi i arsyshem

  Tiranë 24 maj 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion 2 krevate + 2 dyshek
  Mobilje

  Okazion 2 krevate + 2 dyshek

  Shes 2 krevate + 2 dyshek

  Tiranë 24 maj 20:05
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shafran
  Mobilje

  Shitet shafran

  Shitet Shafran cilesi e pare ardhur nga Irani. Gjithashtu kemi dhe vaj Shafrani, Tel.068 33 33 635

  Tiranë 24 maj 19:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Poltrone Berberi
  Mobilje

  Poltrone Berberi

  Poltrone Berberi

  Tiranë 24 maj 18:25
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet dyshek dopio.
  Mobilje

  Shitet dyshek dopio.

  Shitet dyshek dopio. 160*190. Pak i perdorur. Ne gjendje shume te mire. Shitet per arsiye transferim

  Tiranë 24 maj 17:53
  10.000 Lek
 • 2 foto
  kompresor i sjell nga gjermania
  Makina dhe vegla

  kompresor i sjell nga gjermania

  per me shum detaje beni tel flm

  Tiranë 24 maj 17:40
  100 €
 • 3 foto
  Karrige
  Mobilje

  Karrige

  Karrige me rrota

  Tiranë 24 maj 17:22
  4.000 Lek
 • 7 foto
  Pajisje elektro shtepiake hotelerie
  Teknik dhe paisje

  Pajisje elektro shtepiake hotelerie

  Lavatrice, lavastovilje tharese rrobesh sobe . Ne gjendje pune prodhime te General Elektric USA

  Tiranë 24 maj 17:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Kolltuqe te ndryshme
  Mobilje

  Shiten Kolltuqe te ndryshme

  Shiten kolltuqe te ndryshme per lokal ose ambjente biznesi..tel 0695673065

  Tiranë 24 maj 16:47
  1 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 24 maj 15:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  sirtar me kate te vegjel
  Mobilje

  sirtar me kate te vegjel

  Shitet sirtar me kate dhe rafte te vegjel Lartesia 70 cm Thellesia 15 cm 6 kate x 3 Ngjyra e zeze

  Tiranë 24 maj 14:53
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Toyotom 27/28 BTU on/off me garanci +montim
  Teknik dhe paisje

  Toyotom 27/28 BTU on/off me garanci +montim

  Toyotom 27 BTU ne ftohje 28btu ne ngrohje gaz 22 on/off ne gjendje sh te mire pune

  Tiranë 24 maj 13:42
  450 €
 • 3 foto
  Shitet Krevat Marinari
  Mobilje

  Shitet Krevat Marinari

  Shitet Krevat Marinari, Druri, i perdorur Permasat Total: Gjeresi: 98cm Gjatesi: 205cm Lartesi: 16

  Tiranë 24 maj 12:48
  10.000 Lek
 • 0 foto
  bufe
  Mobilje

  bufe

  për vendosjw të qelqurinave .mobilje franceze

  Tiranë 24 maj 12:32
  300 €
 • 1 foto
  Kolltuk ndenje
  Mobilje

  Kolltuk ndenje

  Shitet kolltuk per arsye mosperdorimi, ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 24 maj 12:24
  85 Lek
 • 5 foto
  Matrapik Hitachi PH - 65 A HUMMER
  Materiale ndertimi

  Matrapik Hitachi PH - 65 A HUMMER

  Shitet Matrapik Hitachi PH - 65 A HUMMER me vaj, eshte i ri, i pa perdorur (ne kuti), Fuqia 2500 Wat

  Tiranë 24 maj 11:59
  800 €
 • 1 foto
  Shitet Krevat +dyshek dopio
  Mobilje

  Shitet Krevat +dyshek dopio

  Shitet Krevat +dyshek dopio+komo pasqyre+dy komedina +dollap dy kapak te perdorura

  Tiranë 24 maj 11:15
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  BLEJME

  Tiranë 24 maj 10:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pomp. Per larje tepeti me Avull.
  Makina dhe vegla

  Pomp. Per larje tepeti me Avull.

  Pomp.

  Tiranë 24 maj 09:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Elektrosharre per lulishte
  Makina dhe vegla

  Elektrosharre per lulishte

  Motorsege per lulishte

  Tiranë 24 maj 09:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION SHITET TAVOLINE DHOME NDENJE COIN ITALIANE
  Mobilje

  OKAZION SHITET TAVOLINE DHOME NDENJE COIN ITALIANE

  SHITET TAVOLINE XHAMI PER DHOME NDENJE E BLERE TEK COIN , ELEGANTE DHE TEPER CILESORE, XHAMI ME KEMB

  Tiranë 24 maj 09:16
  18.000 Lek
 • 2 foto
  Dyshek dopio
  Mobilje

  Dyshek dopio

  Shitet dyshek dopio 190x160x23 i perdorur.Dysheku eshte i forte,me susta dhe ne gjendje te mire.

  Tiranë 24 maj 09:11
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Trapan Bosch
  Makina dhe vegla

  Trapan Bosch

  Trapan Bosch GBH 2-26 DRE 800w. Made in Germany.Cmimi i padiskutushem.

  Tiranë 24 maj 02:06
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer cmimi 150 mije lek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer cmimi 150 mije lek

  frigorifer

  Tiranë 24 maj 01:49
  150 Lek
 • 3 foto
  Shes keto mobilie
  Mobilje

  Shes keto mobilie

  Oferte

  Tiranë 24 maj 01:40
  50.000 Lek
 • 5 foto
  sobe me dy pllaka dhe furre pjekje
  Teknik dhe paisje

  sobe me dy pllaka dhe furre pjekje

  vetem 1 muaj perdorim ka eshte pothuajse e re.

  Tiranë 23 maj 23:42
  500 Lek
 • 4 foto
  Rafte
  Mobilje

  Rafte

  2 Rafte te reja me permasa : 155cm gjeresi, 193 lartesi 195cm gjeresi, 193 lartesi

  Tiranë 23 maj 22:09
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Tavoline pune mund te perdoret per parukeri, per dhome gjumi apo per zyra

  Tiranë 23 maj 22:08
  15.000 Lek
 • 8 foto
  2 Rafte + 1 Tavoline + 1 karrige OKAZION
  Mobilje

  2 Rafte + 1 Tavoline + 1 karrige OKAZION

  Rafte te reja me permasa : 155cm gjeresi, 193 lartesi 195cm gjeresi, 193 lartesi Tavolina : 130cm gj

  Tiranë 23 maj 22:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline mesi
  Mobilje

  Tavoline mesi

  Tavoline mesi ,ngjyre kafe 5000 lek i diskutueshem.

  Tiranë 23 maj 22:05
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Makineri per blloqe~kocka betoni
  Makina dhe vegla

  Makineri per blloqe~kocka betoni

  Sjellim makineri per prodhimin e blloqeve edhe kockat e betonit me porosi

  Tiranë 23 maj 21:21
  10 €
 • 0 foto
  makineri per stafa automatik
  Makina dhe vegla

  makineri per stafa automatik

  sjellim me porosi te gjitha makineri e hakurit

  Tiranë 23 maj 21:21
  14.000 €
 • 1 foto
  Pres eksentrike
  Makina dhe vegla

  Pres eksentrike

  Sjellim te gjitha llojet e presave me porosi

  Tiranë 23 maj 21:21
  10 €