Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 3 foto
  Tavolin Mermer 200 Euro
  Mobilje

  Tavolin Mermer 200 Euro

  Tavolin mermer . 1.11 me 1.11 m e larte 50 cm E bler ne gjermani

  Tiranë 5 nëntor 19:08
  200 €
 • 0 foto
  Ngrohes Uji Ariete CLASSICA
  Teknik dhe paisje

  Ngrohes Uji Ariete CLASSICA

  -Fuqia:200 W -Kapaciteti:1.7 Liter -Rrotullim:360° pa Kabull -Niveli i ujit i dukshem -Buton Auto-Fi

  Tiranë 5 nëntor 15:03
  5.499 Lek
 • 0 foto
  ARIETE HAMBURGER MAKER  (0185)
  Teknik dhe paisje

  ARIETE HAMBURGER MAKER (0185)

  Fuqia:1200 W Pllaka qe nuk ngjisin Opsion pjekjeje dhe grill Llampe spiune on/off Dimensionet: 245x2

  Tiranë 5 nëntor 14:57
  3.890 Lek
 • 0 foto
   Berese Akullore Ariete
  Teknik dhe paisje

  Berese Akullore Ariete

  Fuqia: 9.5 W Kapaciteti: 400 ml Koha e pergatitjes:20-30 min Përgatit dy kupa me akullore te shijsh

  Tiranë 5 nëntor 14:56
  4.990 Lek
 • 0 foto
  Multicooker Twist Ariete
  Teknik dhe paisje

  Multicooker Twist Ariete

  Multicooker Twist eshte paisja me e re qe nuk duhet t\'i mungoje kuzhines tuaj. Kjo paisje multifunk

  Tiranë 5 nëntor 14:49
  13.900 Lek
 • 0 foto
  Blender Ariete ( 564 )
  Teknik dhe paisje

  Blender Ariete ( 564 )

  Kapaciteti: 1.5L Shpejtesia: 2 Speed + Pulse Fuqia: 430(W) Ngjyra: White Gloss Trupi/Materiali: Plas

  Tiranë 5 nëntor 14:48
  3.890 Lek
 • 0 foto
  Tost Ariete
  Teknik dhe paisje

  Tost Ariete

  Pergatites tosti i thjeshte nga Ariete.Nje paisje kompakte dhe praktike qe nuk duhet t\'i mungoje k

  Tiranë 5 nëntor 14:47
  1.490 Lek
 • 0 foto
  Makineri kosi Yogurella Ariete ( 0617 )
  Teknik dhe paisje

  Makineri kosi Yogurella Ariete ( 0617 )

  Yogurella eshte makineria e kosit me e re me ngjyre te verdhe brilante dhe me nje dizajn esencial qe

  Tiranë 5 nëntor 14:43
  2.990 Lek
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Tiranë 5 nëntor 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 5 nëntor 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 4 nëntor 22:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej mobilje te perdorura 0688857831
  Mobilje

  Blej mobilje te perdorura 0688857831

  Blej mobilje te perdorura

  Tiranë 4 nëntor 22:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lavatrice Beko
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatrice Beko

  Shitet lavatrice Beko,6kg,klasi A+.Lavatricja eshte e re.Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë 4 nëntor 19:16
  23.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 4 nëntor 15:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KOLLTUQE PER AMBIENT LOKALI
  Mobilje

  KOLLTUQE PER AMBIENT LOKALI

  Shiten 7 komplete kolltuqesh + tavolina per lokal ne gjendje shum te mire shiten per arsye mbyllje a

  Tiranë 4 nëntor 15:33
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Kondicioner Chiller me uje ,FanCoil, boiler, grila
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner Chiller me uje ,FanCoil, boiler, grila

  Kemi 7 koka Fankoil tavanor, te pajisur me aparaturat e temperatures dhe grilat. fankoilat jane te

  Tiranë 4 nëntor 12:14
  1.200 €
 • 0 foto
  Tost & Grill Slim Ariete ( 1911 )
  Teknik dhe paisje

  Tost & Grill Slim Ariete ( 1911 )

  Fuqia : 1000 W Skare elektrike nga Ariete - nje paisje mjaft kompakte dhe elegante e kuzhines. Tashm

  Tiranë 4 nëntor 11:43
  3.590 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 4 nëntor 09:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Varke e punuar me dore
  Mobilje

  Varke e punuar me dore

  Varke e punuar me dore. Materiali Bamboo. Dimensionet: 150 cm e larte dhe 140 cm e gjate

  Tiranë 4 nëntor 07:23
  1.000 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 3 nëntor 20:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Divan karrige dhe Tavoline pc
  Mobilje

  Divan karrige dhe Tavoline pc

  Divan 190 x70 qe hapet behet krevat dopio 160x200 me 2 dysheke. Trina bambu. Karrige zyre thuajse e

  Tiranë 3 nëntor 12:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten karrige pogradeci
  Mobilje

  Shiten karrige pogradeci

  11 komplete ne gjendje perfekte ne dy ngjyra te kuqe dhe te zeza.me tavolina hpl dhe bazament hekuri

  Tiranë 3 nëntor 09:51
  18.000 Lek
 • 5 foto
  Shiten karrige dhe tavolina te reja 35 komplete
  Mobilje

  Shiten karrige dhe tavolina te reja 35 komplete

  Shume cilesore dhe te forta ,me konsteukt alumini. Cmim 290 mije lek kompleti.mga te gjitha modelet

  Tiranë 3 nëntor 09:51
  29.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 3 nëntor 09:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 3 nëntor 04:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion shiten kondicionere 12 btu Inverter
  Teknik dhe paisje

  Okazion shiten kondicionere 12 btu Inverter

  Shiten kondicionere ,madhesia 12 btu ,inverter vetem 3 muaj te perdorur . Jane ecologjik dhe kursejn

  Tiranë 2 nëntor 21:21
  450 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 2 nëntor 21:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furre ne gjendje shume te mire
  Teknik dhe paisje

  Furre ne gjendje shume te mire

  Furre gaz dhe korent,hell pak e perdorur

  Tiranë 2 nëntor 20:20
  150 €
 • 0 foto
  Mensole Luigi XVI.
  Mobilje

  Mensole Luigi XVI.

  Seti Neoklasik, ka qene pjese e arredimit te nje familje aristokratesh Suedeze. 1 mensola e vogel.

  Tiranë 2 nëntor 15:42
  13.000 Lek
 • 0 foto
  MIKSER FRAPEJE
  Teknik dhe paisje

  MIKSER FRAPEJE

  Mikser frapeje Cmime te arsyeshme. Kontakt 0672012232 Adresa: Tirane, Casa Italia Kati 3 /// ARRED

  Tiranë 2 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  WAFFLES PJEKSE BISKOTASH
  Teknik dhe paisje

  WAFFLES PJEKSE BISKOTASH

  Shitet waffles - pjekse biskotash, e re. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232. Adresa: Tirane, Casa

  Tiranë 2 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  WAFFLES PJEKESE BISKOTASH
  Teknik dhe paisje

  WAFFLES PJEKESE BISKOTASH

  Shitet waffles - pjekese biskotash, e re. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: Tirane, Casa

  Tiranë 2 nëntor 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MIKSER DORE
  Teknik dhe paisje

  MIKSER DORE

  Shitet mikser dore i ri. Cmim i arsyeshem. Kontakt: 067 20 12 232 Adresa: Autstrada Tirane-Durres, k

  Tiranë 2 nëntor 09:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SOBE 2VATRA MBI BANKO ME GAZ
  Teknik dhe paisje

  SOBE 2VATRA MBI BANKO ME GAZ

  Shitet sobe 2 vatra mbi banko, me gaz, e re. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: Tirane, C

  Tiranë 2 nëntor 09:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 2 nëntor 09:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 1 nëntor 23:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitje montim servis kondicioneri inverter
  Teknik dhe paisje

  Shitje montim servis kondicioneri inverter

  Noldi Klima ofron shitje montim servis dhe garanci per kondicioneret. Markat me te mira te sistemeve

  Tiranë 1 nëntor 20:07
  12 €
 • 12 foto
  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350
  Makina dhe vegla

  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350

  Pjese kembimi per prese Arburg origjinale BOSCH me cmime okazion. Disponojme te gjitha pjeset dhe ja

  Tiranë 1 nëntor 18:38
  1 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 1 nëntor 18:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 1 nëntor 10:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banak Berberi
  Mobilje

  Banak Berberi

  Shitet banak berberi me 2 pasqyra 2 lavaman me spote ndricimi.permasat jane 360 cm gjatesi 210 cm la

  Tiranë 1 nëntor 10:12
  350 €
 • 0 foto
  SUNDUK NGRIRES 1.5-MT
  Teknik dhe paisje

  SUNDUK NGRIRES 1.5-MT

  Shitet sunduk ngrires 1.5-mt, i ri, me nje vit garanci. Cmime te arsyeshme Kontakt 0672012232 Adresa

  Tiranë 1 nëntor 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KREPIERE DOPIO
  Teknik dhe paisje

  KREPIERE DOPIO

  Shitet krepiere dopio me korent, e re. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: Tirane, Casa It

  Tiranë 1 nëntor 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ZGARE LISHO
  Teknik dhe paisje

  ZGARE LISHO

  Shitet zgare lisho, mbi banko, e re me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232. Adresa:

  Tiranë 1 nëntor 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINERI VAKUMI
  Makina dhe vegla

  MAKINERI VAKUMI

  Shitet makineri vakumi e re, prodhim Italian, me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 06720122

  Tiranë 1 nëntor 09:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PESHORE ELEKTRONIKE
  Mobilje

  PESHORE ELEKTRONIKE

  Shitet peshore elektronike Cmim i arsyeshem. Kontakt: 067 20 12 232 Adresa: Autstrada Tirane-Durres,

  Tiranë 1 nëntor 09:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 31 tetor 23:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas.
  Mobilje

  oferte falas.

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 31 tetor 22:15
  5.000 €
 • 1 foto
  ??Armature Betoni Flutura & Çeles Shtrengues
  Materiale ndertimi

  ??Armature Betoni Flutura & Çeles Shtrengues

  🇩🇪OKAZION Per Armature Betoni 100 Cope Flutura per Armature Betoni & 3 Tre Çelesa Shtrengues,

  Tiranë 31 tetor 16:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blender Ariete ( 575 )
  Teknik dhe paisje

  Blender Ariete ( 575 )

  Blendy 575 është modeIi me i ri Ariete - një produkt shumefunksional dhe aleati kryesor i kuzhines t

  Tiranë 31 tetor 14:29
  4.490 Lek