Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 4 foto
  nivelues per beton
  Makina dhe vegla

  nivelues per beton

  nivelues per beton

  Tiranë 23 maj 21:20
  1.000 €
 • 1 foto
  Makineri qepse CNC
  Makina dhe vegla

  Makineri qepse CNC

  Makine qepse per jorgana CNC punon 480 modele te ndryshme . Makina vjen me porosi

  Tiranë 23 maj 21:19
  6.500 €
 • 2 foto
  Makineri per tuba aspirimi
  Makina dhe vegla

  Makineri per tuba aspirimi

  Sjellim me porosi makineri per tuba aspirimi

  Tiranë 23 maj 21:19
  16.000 €
 • 3 foto
  plotter
  Makina dhe vegla

  plotter

  Sjellim cdo lloj produkti nga kina me porosi .sjellim te gjitha makinerit per punime te reklamave

  Tiranë 23 maj 21:19
  10 €
 • 2 foto
  makineri cnc
  Makina dhe vegla

  makineri cnc

  sjellim te gjitha llojet e makinerive CNC me porosi CNC per punime ne dru, hekur ,xham, etje

  Tiranë 23 maj 21:18
  1 €
 • 5 foto
  Kallep per kollona betoni edhe korniza gipsi
  Makina dhe vegla

  Kallep per kollona betoni edhe korniza gipsi

  Sjellim me porosi te gjitha lloje e kallepve per kollona edhe kornizat e gipsit

  Tiranë 23 maj 21:17
  1.300 €
 • 11 foto
  Makineri per punime hekuri
  Makina dhe vegla

  Makineri per punime hekuri

  Sjellim me porosi makineri te ndryshem per punime e hekurit makinerit jane te reja cmimi sipas marve

  Tiranë 23 maj 21:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  sharre me uje
  Makina dhe vegla

  sharre me uje

  sjellim me porosi te gjitha llojet e sharave

  Tiranë 23 maj 21:16
  1.600 €
 • 0 foto
  makineri paketimi
  Makina dhe vegla

  makineri paketimi

  sjellim me porosi te gjitha lojet e makinerive te paketimit

  Tiranë 23 maj 21:15
  3.500 €
 • 4 foto
  kalander per tuba katrore edhe rrumbullake
  Makina dhe vegla

  kalander per tuba katrore edhe rrumbullake

  kalander 380v per profil katror edhe rrumbullak gjithse per 18 profile

  Tiranë 23 maj 21:14
  1.800 €
 • 3 foto
  Shes makinë qepëse 50€
  Makina dhe vegla

  Shes makinë qepëse 50€

  Shes makine qepese te perdorur por ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë 23 maj 20:54
  50 €
 • 3 foto
  Shitet Tavoline Mesi
  Mobilje

  Shitet Tavoline Mesi

  Shitet Tavoline mesi e perdorur Gjatesi: 115cm Gjeresi: 63cm Lartesi: 43cm Shitet per arsye mospe

  Tiranë 23 maj 20:14
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Karrige Verande
  Mobilje

  Karrige Verande

  Shitet karrige druri, Permasat: Lartesi: 72cm Gjeresi: 62cm Gjatesi: 80cm Shitet per arsye mosperdo

  Tiranë 23 maj 20:14
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet Zgare Dysheku
  Mobilje

  Shitet Zgare Dysheku

  Shitet Zgare Dysheku Druri Permasat: Gjatesi: 188cm Gjeresi: 140cm Lartesi: 29cm Shitet per arsye m

  Tiranë 23 maj 20:14
  3.500 Lek
 • 3 foto
  Shitet Divan
  Mobilje

  Shitet Divan

  Shitet Divan qe haper per te fjetur, i perdorur Permasat: Gjatesi: 183cm Gjeresi: 94cm Lartesi: 80c

  Tiranë 23 maj 20:14
  6.500 Lek
 • 7 foto
  PAISJE BUTIKU PER SHITJE
  Mobilje

  PAISJE BUTIKU PER SHITJE

  Shiten paisje butiku me cmim okazion. ne shitje jane 4 manekina, 2 mbajtese per manekinat 5 rafte te

  Tiranë 23 maj 18:50
  1 Lek
 • 3 foto
  Okazion- Shiten dy Krevate tre-çereksh+dysheket
  Mobilje

  Okazion- Shiten dy Krevate tre-çereksh+dysheket

  Krevatet janë tre-çereksh Dyshekët janë: mzkotik, anti-bakterial,anti-alergjik dhe me xhel Aloe Ver

  Tiranë 23 maj 18:42
  400 €
 • 2 foto
  Gaz
  Teknik dhe paisje

  Gaz

  Shitet furnele me gaz

  Tiranë 23 maj 18:33
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet kolltuk dysh
  Mobilje

  Shitet kolltuk dysh

  Shitet kolltuk dysh per arsye mosperdorimi ne gjendje shum te mir te interesuarit te kontaktojn ne k

  Tiranë 23 maj 18:02
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Sobe per ngrohje gaz/korent
  Mobilje

  Sobe per ngrohje gaz/korent

  Sobe per ngrohje me gaz dhe me korent , gjendje super

  Tiranë 23 maj 17:42
  49 €
 • 1 foto
  Kollona Pasticerie.
  Mobilje

  Kollona Pasticerie.

  Kollone Pasticerie.

  Tiranë 23 maj 16:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  karikues baterie
  Teknik dhe paisje

  karikues baterie

  shiten karikues baterie per makina te ri 25 euro Tirane 0682977199

  Tiranë 23 maj 16:22
  25 €
 • 3 foto
  Kondicioner
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner

  Kondicioner TCL . Fuqia 12000 btw . Shitje e limituar . Garanci 24 muaj. Falas montimi dhe transpo

  Tiranë 23 maj 15:54
  300 €
 • 4 foto
  Dollap per rroba
  Mobilje

  Dollap per rroba

  shitet dollap per rroba gjendje akull shitet per arsue mos perdorimi cmimi i diskutueshem na kontakt

  Tiranë 23 maj 14:05
  170 Lek
 • 6 foto
  Krevat terapie
  Teknik dhe paisje

  Krevat terapie

  Shitet ne Tiranë NUGA BEST krevat madazhi -fizoterapi -ndihmon per heqjen e celulitit e semundjev

  Tiranë 23 maj 13:57
  1.900 €
 • 3 foto
  Cilindra industriale
  Makina dhe vegla

  Cilindra industriale

  Cilindra(rula)industrial te rinj per prodhimin e vidhave te betonit.

  Tiranë 23 maj 13:53
  1.000 €
 • 1 foto
  Prese hidraulike
  Makina dhe vegla

  Prese hidraulike

  Prese hidraulike per prerje lekure,llastike per prodhim kepucesh.

  Tiranë 23 maj 13:53
  5.000 €
 • 1 foto
  Karrike 2cop
  Mobilje

  Karrike 2cop

  Karrike me ulje nritje ne gjendje te mir 2 cop 3000milek

  Tiranë 23 maj 13:15
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Bombula gazi CO2
  Makina dhe vegla

  Bombula gazi CO2

  bombla gazi CO2 6500 leke copa disponoj 10 cope

  Tiranë 23 maj 12:29
  6.500 Lek
 • 6 foto
  shitet set mobiljesh
  Mobilje

  shitet set mobiljesh

  shiten mobilje te perdorura moderne ne gjendje shum te mire me cmim ekonomik

  Tiranë 23 maj 11:01
  1.000 €
 • 0 foto
  Gjenerator Astra Korea
  Materiale ndertimi

  Gjenerator Astra Korea

  Gjenerator Astra Korea

  Tiranë 23 maj 10:46
  25.000 Lek
 • 1 foto
  GJENERATOR NET POWER 160 KVA
  Materiale ndertimi

  GJENERATOR NET POWER 160 KVA

  GJENERATOR NET POWER 160 KVA

  Tiranë 23 maj 10:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GJENERATOR KIPOR 60 KVA
  Materiale ndertimi

  GJENERATOR KIPOR 60 KVA

  GJENERATOR KIPOR 60 KVA

  Tiranë 23 maj 10:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GJENERATOR 5 KVA ME SALDATRICE
  Materiale ndertimi

  GJENERATOR 5 KVA ME SALDATRICE

  GJENERATOR 5 KVA ME SALDATRICE

  Tiranë 23 maj 10:45
  2.000 €
 • 1 foto
  GJENERATOR NORTH POWER35 KVA
  Materiale ndertimi

  GJENERATOR NORTH POWER35 KVA

  GJENERATOR NORTH POWER35 KVA

  Tiranë 23 maj 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GJENERATOR GLOBAL POWER ENERGY
  Materiale ndertimi

  GJENERATOR GLOBAL POWER ENERGY

  GJENERATOR GLOBAL POWER ENERGY

  Tiranë 23 maj 10:45
  12.000 Lek
 • 1 foto
  GJENERATOR BRUNO
  Materiale ndertimi

  GJENERATOR BRUNO

  GJENERATOR BRUNO

  Tiranë 23 maj 10:44
  1.500 €
 • 1 foto
  GJENERATOR POWER PLUS
  Materiale ndertimi

  GJENERATOR POWER PLUS

  GJENERATOR POWER PLUS

  Tiranë 23 maj 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GJENERATOR NET POWER POWER 56 KW
  Materiale ndertimi

  GJENERATOR NET POWER POWER 56 KW

  GJENERATOR NET POWER POWER 56 KW

  Tiranë 23 maj 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GJENERATOR KIPOR 3 KW SUPERSILENT ME BENZINE
  Materiale ndertimi

  GJENERATOR KIPOR 3 KW SUPERSILENT ME BENZINE

  GJENERATOR KIPOR 3 KW SUPERSILENT ME BENZINE

  Tiranë 23 maj 10:44
  1.100 €
 • 1 foto
  Gjenerator mosa me motosaldatrice
  Materiale ndertimi

  Gjenerator mosa me motosaldatrice

  Gjenerator mosa me motosaldatrice

  Tiranë 23 maj 10:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes divan
  Mobilje

  Shes divan

  Shes divan ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 23 maj 09:58
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Shes tavoline + 4 karrige
  Mobilje

  Shes tavoline + 4 karrige

  Shes tavoline + 4 karrige ne gjendje perfekte. E bere nga dru ahu. Model shume i vecante. E blere 50

  Tiranë 23 maj 09:58
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Shes 2 krevat tel + dyshek.
  Mobilje

  Shes 2 krevat tel + dyshek.

  Shes dy krevat tek + dyshek. Ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 23 maj 09:57
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 23 maj 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 22 maj 22:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavastovilje gjermane për shitje
  Teknik dhe paisje

  Lavastovilje gjermane për shitje

  Lavastovilja shitet për arsye largimi nga vendi. Lavastovilja është blerë e re në Gjermani. Përdorim

  Tiranë 22 maj 22:09
  250.000 Lek
 • 2 foto
  Set kolltukesh  3 + 2 + 1 + 1
  Mobilje

  Set kolltukesh 3 + 2 + 1 + 1

  Te ardhur nga Italia shume pak te perdor . Divani tresh hapet behet krevat me sust . Shiten per ars

  Tiranë 22 maj 20:00
  360 Lek
 • 1 foto
  Tavoline Mbledhjesh Zyre
  Mobilje

  Tavoline Mbledhjesh Zyre

  Shitet tavolin mbledhjesh per maksimum 12 personash, Permasat 260x120 Trashesia 2.5 cm Ngjyra lisi

  Tiranë 22 maj 17:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes paisjen per te bere waffles
  Teknik dhe paisje

  Shes paisjen per te bere waffles

  Shesh paisjen per te bere waffles, e perdorur me pak se 5 here gjithsej. Funksionon ne menyre perfek

  Tiranë 22 maj 17:25
  2.000 Lek