Sarandë

Shtepi & Familje në shitje në Sarandë

 • 1 foto
  100% FALAS.
  Mobilje

  100% FALAS.

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Sarandë 7 shtator 07:17
  10.000 €
 • 2 foto
  Lavazh
  Makina dhe vegla

  Lavazh

  Komplet monofaze 85000 leke te reja...profesionale..pompa+fshesa+pompa e shkumes...

  Sarandë 30 gusht 19:21
  85.000 Lek
 • 1 foto
  Hekur profesional per carcaf (Hotele)
  Teknik dhe paisje

  Hekur profesional per carcaf (Hotele)

  Jane ne gjendje shum te mire,marks Samsung privelegj,Siemens,te gjith marka gjermane,

  Sarandë 30 gusht 17:01
  300 €
 • 7 foto
  Shes mobile te verra okazion
  Mobilje

  Shes mobile te verra okazion

  Kuzhin komplet tavillon me karike dollape krevet paise té bajno telivizor pianura me qmim té lir

  Sarandë 15 gusht 20:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mobile per shtepi komplet
  Mobilje

  Mobile per shtepi komplet

  Kuzhin, dolape, tavolin, Karike, frigorefe, krevat, aksesor banjo, mobilje dhoma gjumi

  Sarandë 12 gusht 19:03
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet Frigorifer
  Mobilje

  Shitet Frigorifer

  Shitet Frigorifer, nuk ngrin eshte me ajër, shum pak i përdorur.

  Sarandë 1 gusht 23:28
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Dy divan dhe nje tryezë kuzhine
  Mobilje

  Dy divan dhe nje tryezë kuzhine

  Shes dy divan dhe një tryezë kuzhine. Mobilet janë shumë pak të përdorura. Divanet mund të përdoren

  Sarandë 30 korrik 22:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ranieri me dy motorra
  Teknik dhe paisje

  Ranieri me dy motorra

  Kliton

  Sarandë 4 korrik 15:00
  45.000 Lek
 • 6 foto
  Shes mobilje te lekures
  Mobilje

  Shes mobilje te lekures

  Shes mobile te lekures, pak te perdorura dhe ne gjendje te mrekullueshme. Jane prodhim italian, te l

  Sarandë 29 qershor 15:49
  800 €
 • 11 foto
  Linje aspirimi
  Makina dhe vegla

  Linje aspirimi

  Shesim linje aspirimi per arsye emigrimi. Cmimi i diskutueshem

  Sarandë 17 qershor 17:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrike hekuri
  Mobilje

  Karrike hekuri

  Shiten 11 karrike hekuri dhe 1 tavolin . Karriket shiten 2 500 lek copa . Tavolina 3 000 lek te reja

  Sarandë 31 maj 10:28
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Hidrosanitare
  Mobilje

  Hidrosanitare

  Shiten 7 komplete hidrosanitare

  Sarandë 28 maj 01:06
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Kaliber makinash
  Makina dhe vegla

  Kaliber makinash

  Shitet per arsye mosperdorimi marka italjane

  Sarandë 26 prill 20:29
  1 Lek
 • 9 foto
  Hidroizolim zvicerran me garancion 20 vite
  Materiale ndertimi

  Hidroizolim zvicerran me garancion 20 vite

  Hidroizolim zvicerran perdoret per teraca ballkona bodrume pishina etj rezistues ndaj temperaturave

  Sarandë 4 prill 07:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Krevate hekuri
  Mobilje

  Krevate hekuri

  Krevate hekuri dopje me gjithe dyshek ne gjendje te shkelqyer

  Sarandë 4 prill 02:35
  40.000 Lek
 • 4 foto
  Shes
  Mobilje

  Shes

  Shes mobilje te perdorura me cmim te arsyeshem

  Sarandë 4 prill 01:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjenerator 4500
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 4500

  Gjenerator shume i fuqishem me dy dalje korenti 4500watt . Benzin

  Sarandë 3 prill 11:25
  450 €
 • 0 foto
  skela dhe derrasa te perdorura
  Materiale ndertimi

  skela dhe derrasa te perdorura

  Kerkoj te blej ,Skela te perdorura per suvatime dhe dhe te ndertime te jashteme ,derrasa ,madhera te

  Sarandë 3 prill 10:57
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten materialet per armature..super okazion
  Materiale ndertimi

  Shiten materialet per armature..super okazion

  Shiten materiale per armature jan (850m2 betoform e zez) (110m2 e verdh) (36m3 binar) (290cifte skel

  Sarandë 2 prill 09:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrike
  Mobilje

  Karrike

  Shiten 20 karrike druri me rjet per perdorim te jashtem te lokaleve . Perdoren shum mir per bare ver

  Sarandë 2 prill 06:26
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Karrike hekuri
  Mobilje

  Karrike hekuri

  Jan 8 karrike hekuri te punuara me hekur . Shiten vetem per 50 mij lek copa ,

  Sarandë 2 prill 06:26
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Stola druri
  Mobilje

  Stola druri

  Shiten 15 komplete stola druri . Seti perbehet nga tavolina me 4 stola . 60 mil lek te vjetra seti .

  Sarandë 2 prill 06:25
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Fritez me gaz
  Teknik dhe paisje

  Fritez me gaz

  Fritez inoksi me gaz . 8 000 lek .

  Sarandë 2 prill 06:25
  8.000 Lek
 • 4 foto
  MAKINERI DRURI
  Makina dhe vegla

  MAKINERI DRURI

  1 X MAKINERI SQUADRIMI COMPLETE , 1 X SHIRITTE , 1X PLAN GROSETS ,1X PRES ,1X COBRESER

  Sarandë 2 prill 05:29
  13.000.000 Lek
 • 12 foto
  PAISJE PER ARGJENDARI
  Makina dhe vegla

  PAISJE PER ARGJENDARI

  Shesim te gjitha llojet e makinerive italiane,te perdorura,per argjendari.Per me shum informata mund

  Sarandë 2 prill 02:37
  11.111 €
 • 2 foto
  Shitet dhome gjumi
  Mobilje

  Shitet dhome gjumi

  Shitet dhome gjumi e re e kompletuar me krevat,dollap,komo. Eshte blere para nje muaji,e montuar pe

  Sarandë 1 prill 22:46
  70.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten mobilje Salloni
  Mobilje

  Shiten mobilje Salloni

  Shiten nje komplet kolltuqe pothuajse te paperdorur(nje kolltuk tresh,nje dysh dhe nje tek), shiten

  Sarandë 1 prill 18:38
  260.000 Lek
 • 3 foto
  Karrige (ne gjendje)
  Mobilje

  Karrige (ne gjendje)

  47 karrige ne gjendje ( per me shume info. kontaktoni ne numrin e telefonit ) 10€ per cop

  Sarandë 1 prill 01:22
  10 €
 • 6 foto
  ÇEKIÇ FURUKAWA F12 1.5 ton
  Makina dhe vegla

  ÇEKIÇ FURUKAWA F12 1.5 ton

  SHITET OKAZION Çekiç për eskavator të madh. Modeli është FURUKAWA 1.5 ton F12. Çekiçi është bler i

  Sarandë 14 mars 13:34
  10.000 €
 • 0 foto
  MATRIALE NDERTIMI
  Materiale ndertimi

  MATRIALE NDERTIMI

  SHesim 24cifte skela bashke me4 vidha ,shesim 4 m3 derresa dhe kadrona ,shesim 60 vidha +9 cifte s

  Sarandë 26 shkurt 22:34
  200.000 Lek
 • 6 foto
  VIBRATOR BETONI ME LASTIK 6METRA
  Materiale ndertimi

  VIBRATOR BETONI ME LASTIK 6METRA

  Shes vibrator me llastiken 6metra i markes ROBIN JAPONEZ per arsie mosperdorimi shiten dhe skela

  Sarandë 20 shkurt 15:35
  250 €
 • 7 foto
   Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Sarandë 5 shkurt 12:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Set Divanesh Klasik
  Mobilje

  Shitet Set Divanesh Klasik

  Shitet set divanesh klasik. Divanet jan perdorur shum pak kryesisht ne nje shtepi pushimi vetem gjat

  Sarandë 4 shkurt 01:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Skela Vida Vibrator
  Materiale ndertimi

  Skela Vida Vibrator

  Shiten skelat vidat dhe vibratori per kallupime betoni per arsie mos perdorimi cmimi I diskutushem

  Sarandë 26 janar 14:34
  1.000 €
 • 6 foto
  Sobë me gaz e korend
  Teknik dhe paisje

  Sobë me gaz e korend

  E ardhur nga italia. Ne gjendje shume te mire.7000 Leke e kompletuar. 5000Leke pa bombel.

  Sarandë 13 janar 13:34
  7.000 Lek