Sarandë

Shtepi & Familje në shitje në Sarandë

 • 5 foto
  Makina Qepese
  Makina dhe vegla

  Makina Qepese

  Ofrojme makina qepse industriale me shumice dhe pakice. Per te interesuarit te kontaktojne ne numrin

  Sarandë 10 korrik 13:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dekanter per fabrike vaji ulliri
  Makina dhe vegla

  Dekanter per fabrike vaji ulliri

  Shitet dekanter flottweg madein gjermany marka me e mire ne bote. Eshte ne gjendje si i ri

  Sarandë 24 qershor 07:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese fabrike vaj ulliri
  Makina dhe vegla

  Pjese fabrike vaj ulliri

  Shitet filter automatik per fabrike vaj ulliri ne gjendje super.

  Sarandë 24 qershor 07:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fabrike vaji pomp brumi
  Makina dhe vegla

  Fabrike vaji pomp brumi

  Shitet pompe brumi per fabrike vaji me gomine 50. Ne gjendje te super.

  Sarandë 24 qershor 07:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Faqe Muri me Cilesin me te mire
  Mobilje

  Shitet Faqe Muri me Cilesin me te mire

  Shitet faqe muri moderne me cilesin më të mir të drurit që mund të gjeni në treg! Në gjendje perfekt

  Sarandë 22 qershor 20:08
  35.000 Lek
 • 5 foto
  Makina Qepese
  Makina dhe vegla

  Makina Qepese

  Ofrojme makina qepese industriale me shumice dhe pakice. Per te interesuarit te kontaktojne ne numri

  Sarandë 16 qershor 16:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mobilje Antike 80-vjecare
  Mobilje

  Mobilje Antike 80-vjecare

  Shiten te gjitha mobiljet sic jane te paraqitura ne fotot . Jane te punuara ne dru , ne menyre artiz

  Sarandë 15 qershor 12:53
  10.000 €
 • 3 foto
  Frigorifer Bravo
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Bravo

  Shitet Frigorifer Bravo ne gjendje Pune , te interesuarit kontakt !

  Sarandë 7 qershor 07:28
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Banak frigorifer freskues
  Teknik dhe paisje

  Banak frigorifer freskues

  Është në gjendje të mir ësht punuar tre sezonet me nga 2 muaj është marrë 1800euro .TEL0696353746

  Sarandë 4 qershor 20:13
  500 €
 • 8 foto
  Home deco for sell
  Mobilje

  Home deco for sell

  2 Black Ikea photo frame for 20 Euros .one black craving wall deco for 30 Euros .blue mirrow vintage

  Sarandë 23 maj 18:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet port e blinduar
  Mobilje

  Shitet port e blinduar

  Shitet nje port e jashte e blinduar e re

  Sarandë 23 maj 15:54
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolina shume te mire per zyra dhe shtepi
  Mobilje

  Tavolina shume te mire per zyra dhe shtepi

  Tavolina nga megatek Tavolina nga xhami Ne gjendje te mire Tavolina per zyra dhe per shtepi

  Sarandë 22 maj 23:29
  25.000 Lek
 • 9 foto
  4X KARRIGE PER ZYRA DHE SHTEPI‼️‼️
  Mobilje

  4X KARRIGE PER ZYRA DHE SHTEPI‼️‼️

  4xKarrige te bardha ne gjendje te mire. Kisha bler ne megatek te re.

  Sarandë 22 maj 14:40
  30 €
 • 1 foto
  Banak bari
  Teknik dhe paisje

  Banak bari

  Banak bari

  Sarandë 4 maj 10:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer i ri
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer i ri

  Frigorifer i ri

  Sarandë 4 maj 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furre
  Teknik dhe paisje

  Furre

  Furre

  Sarandë 4 maj 10:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrike hekuri
  Mobilje

  Karrike hekuri

  Shiten 11 karrike hekuri dhe 1 tavolin . Karriket shiten 2 500 lek copa . Tavolina 3 000 lek te reja

  Sarandë 2 maj 21:01
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Fabrike vaji ulliri
  Makina dhe vegla

  Fabrike vaji ulliri

  Mulli per fabrike vaji

  Sarandë 1 prill 19:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten okazion cadra plazhi krevat druri
  Materiale ndertimi

  shiten okazion cadra plazhi krevat druri

  shiten 18 cadra plazhi kallamishte te reja vetem 2muaj te perdorura dhe 22 shezllona druri ne gjend

  Sarandë 27 mars 21:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hekur profesional per carcaf (Hotele)
  Teknik dhe paisje

  Hekur profesional per carcaf (Hotele)

  Jane ne gjendje shum te mire,marks Samsung privelegj,Siemens,te gjith marka gjermane,

  Sarandë 30 gusht 17:01
  300 €
 • 7 foto
  Shes mobile te verra okazion
  Mobilje

  Shes mobile te verra okazion

  Kuzhin komplet tavillon me karike dollape krevet paise té bajno telivizor pianura me qmim té lir

  Sarandë 15 gusht 20:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ranieri me dy motorra
  Teknik dhe paisje

  Ranieri me dy motorra

  Kliton

  Sarandë 4 korrik 15:00
  45.000 Lek
 • 6 foto
  Shes mobilje te lekures
  Mobilje

  Shes mobilje te lekures

  Shes mobile te lekures, pak te perdorura dhe ne gjendje te mrekullueshme. Jane prodhim italian, te l

  Sarandë 29 qershor 15:49
  800 €
 • 11 foto
  Linje aspirimi
  Makina dhe vegla

  Linje aspirimi

  Shesim linje aspirimi per arsye emigrimi. Cmimi i diskutueshem

  Sarandë 17 qershor 17:07
  Me Marrveshje