Shkodër

Shtepi & Familje në shitje në Shkodër

 • 6 foto
  Kose bari
  Makina dhe vegla

  Kose bari

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Shkodër 12 nëntor 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fshise lavazhine
  Makina dhe vegla

  Fshise lavazhine

  Shes ne fshise lavazhine gjendje shume te mire

  Shkodër 12 nëntor 20:10
  70 Lek
 • 3 foto
  Avi per saldimin e tubave plastik
  Makina dhe vegla

  Avi per saldimin e tubave plastik

  Shitet ose nderrohet avi per tuba plastik italiane pothuajse e re cmimi i diskutueshem.

  Shkodër 12 nëntor 13:21
  125 €
 • 5 foto
  Gershere per tuba plastik dhe multistrat
  Makina dhe vegla

  Gershere per tuba plastik dhe multistrat

  Shitet ose nderrohet gershere profesionale per tuba plastik dhe multistrat cmimi i diskutueshem.

  Shkodër 12 nëntor 13:21
  40 €
 • 4 foto
  Vidator profesional makita
  Makina dhe vegla

  Vidator profesional makita

  Shitet ose nderrohet vidator makita profesional per aparatura elektroshtepiake shum praktik pothuajs

  Shkodër 12 nëntor 13:20
  60 €
 • 10 foto
  2 kopjatrice celsash italiane
  Makina dhe vegla

  2 kopjatrice celsash italiane

  Shiten 2 kopjatrice celsash italiane pothujse te reja

  Shkodër 12 nëntor 13:14
  900 €
 • 0 foto
  Makine qethese+rroje Dingling
  Makina dhe vegla

  Makine qethese+rroje Dingling

  Shitet makine qethese dhe rroje Dingling. Cmimi 30 mije lek te vjetra.

  Shkodër 12 nëntor 12:01
  3.000 €
 • 0 foto
  Makine qethese+rroje Philips
  Makina dhe vegla

  Makine qethese+rroje Philips

  Shitet makine qethese Philips e perdorur ne gjendje perfekte. Mund te perdoret edhe si makine rroje.

  Shkodër 12 nëntor 12:01
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Saldatrice
  Makina dhe vegla

  Saldatrice

  Saldatrice 400 amp. Ne gjendje perfekte pune, shitet per arsye mosperdorimi, cmimi i diskutueshem.

  Shkodër 11 nëntor 19:28
  990 €
 • 2 foto
  Karrige ARDENO
  Mobilje

  Karrige ARDENO

  Kemi per te shitur 24 karrige. Karriget jane ne gjendje perfekte pasi jane te perdorura vetem disa m

  Shkodër 11 nëntor 14:12
  50 €
 • 3 foto
  ✅Shiten aspirator profesional inox
  Makina dhe vegla

  ✅Shiten aspirator profesional inox

  ✅Shiten aspirator profesional inox 🎯Eshte thuajse i ri i pa perdorur Vjen bashke me 20m linear

  Shkodër 11 nëntor 08:40
  1.998 €
 • 1 foto
  Dyer (porta) te medha metalike
  Materiale ndertimi

  Dyer (porta) te medha metalike

  shiten 10 dyer (5cifte) te medha metalike .me permasa 4*3.dyert jane shume pak te perdorura ne nje k

  Shkodër 10 nëntor 13:46
  200 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  F

  Shkodër 9 nëntor 09:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  🛋Shitet kend te vogel
  Mobilje

  🛋Shitet kend te vogel

  🛋Shitet kend te vogel 📐Permasa 290x190 ✅Kendi eshte i pershtatshem per ambjente te vogla , zyra et

  Shkodër 8 nëntor 11:42
  16.000 Lek
 • 3 foto
  Dy Jorgane atlasi te RINJ per dasma! Pune dore.
  Mobilje

  Dy Jorgane atlasi te RINJ per dasma! Pune dore.

  Dy Jorgane atllasi punuar me dore me mbushje pambuku te RI te paperdorur ne permasen 140x210 cm. Cm

  Shkodër 8 nëntor 10:20
  10.500 Lek
 • 2 foto
  Valixhe gjermane per udhetim.
  Mobilje

  Valixhe gjermane per udhetim.

  Valixhe per udhetim e Markes gjermane Bridge ne gjendje shume te mire me rrota e madhe dhe shume e l

  Shkodër 8 nëntor 10:20
  5.500 Lek
 • 5 foto
  Kalorifer ngrohes De Longhi nga Gjermania.
  Teknik dhe paisje

  Kalorifer ngrohes De Longhi nga Gjermania.

  Kalorifer i Markes DeLonghi i sjellur nga Gjermania per ngrohje, me rrota i manovrueshem ne gjendje

  Shkodër 8 nëntor 10:20
  5.500 Lek
 • 3 foto
  Komplet Celesash te RI gjerman 15 cope.
  Makina dhe vegla

  Komplet Celesash te RI gjerman 15 cope.

  Komplet/set celesash gjerman te ri te saposjellur nga Gjermania te paketuar origjinal. 15 celesa nga

  Shkodër 8 nëntor 10:19
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Komplet kacavidash gjerman te reja paketim origj.
  Makina dhe vegla

  Komplet kacavidash gjerman te reja paketim origj.

  Komplet kacavidash te saposjellura nga Gjermania te Reja te paketuara origjinal me Kacavida me koke

  Shkodër 8 nëntor 10:19
  3.000 Lek
 • 6 foto
  HITI Oxhaqe me Dru dhe Pelet
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe me Dru dhe Pelet

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Shkodër 8 nëntor 09:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Poltrona
  Mobilje

  Poltrona

  Shiten 2 poltrona teke

  Shkodër 7 nëntor 20:39
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Matorra riparime .
  Makina dhe vegla

  Matorra riparime .

  krah per matorra te gjdo lloji.Per 2 kohesh dhe 4 kohesh

  Shkodër 7 nëntor 18:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri me avull
  Makina dhe vegla

  Makineri me avull

  Makineri me avull dhe me solucion per larje tapicerie e kolltuqe ne gjendje perfekte

  Shkodër 7 nëntor 14:15
  350 €
 • 4 foto
  piegatubi kalander
  Makina dhe vegla

  piegatubi kalander

  piegatubi kalander tubi e profil italiane

  Shkodër 7 nëntor 11:22
  2.200 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer ngrires 2.50m me 60
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer ngrires 2.50m me 60

  Marka isa italian

  Shkodër 5 nëntor 19:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten paisje lavazhi
  Makina dhe vegla

  Shiten paisje lavazhi

  Paisje lavazhi profesionale ,si shikohen ne foto te dyja bashke 35000 lek

  Shkodër 31 tetor 16:13
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Shkodër 20 tetor 22:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  betoniere
  Materiale ndertimi

  betoniere

  betoniere italiane selinzoze 1 thesit

  Shkodër 19 tetor 08:27
  500 €
 • 2 foto
  ✅Shiten 12 tavolina per restorant permasa 80x80
  Mobilje

  ✅Shiten 12 tavolina per restorant permasa 80x80

  ✅Shiten 12 tavolina per restorant permasa 80x80 🎯Jane thuajse te reja 💰Cmimi 6.000 leke / copa

  Shkodër 18 tetor 08:50
  1 Lek
 • 2 foto
  Shitet Komplet Divanesh 3+3+1+1
  Mobilje

  Shitet Komplet Divanesh 3+3+1+1

  Shitet komplet divanesh ,3+3+1+1 cmim i diskutueshem

  Shkodër 13 tetor 21:54
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet komplet kolltukesh 3+2+1+1
  Mobilje

  Shitet komplet kolltukesh 3+2+1+1

  Shitet komplet kolltukesh 3+2+1+1 ne gjendje super te mire

  Shkodër 13 tetor 21:53
  35.000 Lek
 • 3 foto
  ✅Shiten 8 komplete
  Mobilje

  ✅Shiten 8 komplete

  ✅Shiten 8 komplete 🎯Tavoline me 4 krrige 💰Cmimi nga 31.000 leke zbret ne 18.000 leke per kompl

  Shkodër 12 tetor 12:50
  18.000 Lek
 • 8 foto
  🤩 Oferta e dites!! 🤩 🔥Nxito kape momentin!🔥
  Teknik dhe paisje

  🤩 Oferta e dites!! 🤩 🔥Nxito kape momentin!🔥

  🤩 Oferta e dites!! 🤩 🔥Nxito kape momentin!🔥 🔺Tharese rrobash Beko cmim fillestar 37.990 leke

  Shkodër 11 tetor 12:21
  1 Lek
 • 1 foto
  OKAZION shitet Wc dhe bide ne gjendje super
  Mobilje

  OKAZION shitet Wc dhe bide ne gjendje super

  Wc/bide ne gjendje shum te mir ngjyr te bardh 30mij lek copa Nqs merren te 2ja bashk 50mij lek

  Shkodër 9 tetor 17:54
  30 Lek
 • 0 foto
  Mbajtese qelqyrina
  Mobilje

  Mbajtese qelqyrina

  Mobilje italjane e re

  Shkodër 9 tetor 17:53
  120 Lek
 • 1 foto
  Minibar
  Mobilje

  Minibar

  Mobilje e re italjane

  Shkodër 9 tetor 17:53
  120 Lek
 • 3 foto
  Shiten mobilie per dhome gjumi!
  Mobilje

  Shiten mobilie per dhome gjumi!

  Mobiliet jane si te reja! Per me teper kontaktoni ne +355693079997

  Shkodër 9 tetor 01:17
  600 €
 • 3 foto
  Xhenerator + saldatrice 20 kv
  Makina dhe vegla

  Xhenerator + saldatrice 20 kv

  Xhenerator + saldatrice 20 kv shitet per arsye mosperdorimi 1500 or pune

  Shkodër 8 tetor 16:41
  3.000 €
 • 0 foto
  sharra
  Makina dhe vegla

  sharra

  shes shharre asfalti e betonit me disk 500 mm honda me variator hec vet para e mrapa. ka dy vende pe

  Shkodër 3 tetor 21:28
  11.111 €
 • 0 foto
  Kolltuk
  Mobilje

  Kolltuk

  Qmimi i diskutueshem

  Shkodër 2 tetor 20:55
  50 Lek
 • 0 foto
  Tavolin kompjutrit
  Mobilje

  Tavolin kompjutrit

  Qmimi i diskutueshem

  Shkodër 1 tetor 17:58
  100 Lek
 • 4 foto
  ford mondeo
  Makina dhe vegla

  ford mondeo

  shes ford mondeo viti 2002 , motorr 200 ne gjendje te mir motorrike edhe xhenerike , per info nr tel

  Shkodër 1 tetor 16:28
  1.300 €
 • 2 foto
  Shiten skela sovatimesh
  Materiale ndertimi

  Shiten skela sovatimesh

  Prsh kam për shitje këto skela suvatimesh me dërrasa vida lidhje komplet jan krejt pak të përdorura

  Shkodër 30 shtator 10:08
  1.500 €
 • 2 foto
  ???Shiten 6 rafta kancelarie???
  Mobilje

  ???Shiten 6 rafta kancelarie???

  🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥 ✅Jane perdorur me pak se 1 vit ✅Gjendje 9/10 ❌Vlera e blerje

  Shkodër 27 shtator 12:09
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Gjenerator 16 kwa
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 16 kwa

  Ne gjendje shume te mire pune, shitet per arsye mosperdorimi, cmimi i diskutueshem

  Shkodër 26 shtator 21:05
  900 €
 • 3 foto
  Frigorifere vaske tamel.
  Teknik dhe paisje

  Frigorifere vaske tamel.

  Vasca Frigorifere per qumesht.600 lt me motore 380.me temperature 4 .cmimi850.euro. vasca 800 lt.mo

  Shkodër 26 shtator 18:41
  850 €
 • 11 foto
  Mobilim per lokal
  Mobilje

  Mobilim per lokal

  Shiten karriget dhe tavolinat ne gjendje te mire

  Shkodër 26 shtator 12:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet matrapik makita ere
  Makina dhe vegla

  Shitet matrapik makita ere

  Shitet matrapik makita 2300wat siq eshihni ne foto ekompletuar

  Shkodër 25 shtator 08:28
  300 Lek
 • 1 foto
  Viberator
  Makina dhe vegla

  Viberator

  shiten viberator per ngjeshjen e pllakave 400 € copa te ri te pa perdorur ne kuti

  Shkodër 22 shtator 20:46
  400 €
 • 1 foto
  shitet minibar
  Mobilje

  shitet minibar

  shitet minibar qmimi 350 euro

  Shkodër 22 shtator 11:43
  350 €