Shkodër

Shtepi & Familje në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Dyer (porta) te medha metalike
  Materiale ndertimi

  Dyer (porta) te medha metalike

  shiten 10 dyer (5cifte) te medha metalike .me permasa 4*3.dyert jane shume pak te perdorura ne nje k

  Shkodër Sot, 18:00
  200 €
 • 1 foto
  Shiten brumatice dhe afetatrice
  Mobilje

  Shiten brumatice dhe afetatrice

  shiten brumatice dhe afetatrice ne gjendje te mire . Brumaticja kushton 30.000 lek te reja ndersa af

  Shkodër Sot, 17:53
  65.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Bolitor 200 mije lek
  Mobilje

  Shitet Bolitor 200 mije lek

  Bolitor 200 mije lek

  Shkodër Sot, 17:53
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten Furre per 6 tava frigorifer banak
  Mobilje

  Shiten Furre per 6 tava frigorifer banak

  Shiten furre per 6 tava te medha per njeher dhe frigorifer shume pak te perdorura. furra kushton 3.

  Shkodër Sot, 17:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Prerese patatesh dhe Perimesh
  Mobilje

  Shiten Prerese patatesh dhe Perimesh

  Kemi per te shitur Prerese patatesh dhe perimesh ,Pajisjet jane shume pak te perdorura. Te dyja bash

  Shkodër Sot, 17:51
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Prerese perimesh
  Mobilje

  Shitet Prerese perimesh

  Shitet Prerese perimesh

  Shkodër Sot, 17:51
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet afetatrice
  Mobilje

  Shitet afetatrice

  Shitet afetatrice ne gjendje te mire

  Shkodër Sot, 17:51
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 3 margarite llambadar
  Mobilje

  Shiten 3 margarite llambadar

  Shiten 3 margarite llambadar shume pak te perdurura ku secila kushton 25.000 lek te reja

  Shkodër Sot, 17:50
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Paisje per kamina. 200 euro
  Mobilje

  Paisje per kamina. 200 euro

  Paisje per kamina. 200 euro

  Shkodër Sot, 17:50
  200 €
 • 1 foto
  Shiten mbajteve vere dhe 3 margarite llambadar
  Mobilje

  Shiten mbajteve vere dhe 3 margarite llambadar

  SHiten mbajtse vere dhe 3 cope margarite per llambadar Mbajtesja e Veres kusjton 250 euro Ndersa 1 m

  Shkodër Sot, 17:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet frigorifer banak
  Mobilje

  Shitet frigorifer banak

  Shitet frigoriferi banak me 12 vasketa kushton 50.000 lek te reja

  Shkodër Sot, 17:49
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Makine qethese+rroje Dingling
  Makina dhe vegla

  Makine qethese+rroje Dingling

  Shitet makine qethese dhe rroje Dingling. Cmimi 30 mije lek te vjetra.

  Shkodër Sot, 16:26
  3.000 €
 • 0 foto
  Makine qethese+rroje Philips
  Makina dhe vegla

  Makine qethese+rroje Philips

  Shitet makine qethese Philips e perdorur ne gjendje perfekte. Mund te perdoret edhe si makine rroje.

  Shkodër Sot, 16:26
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Tapete
  Mobilje

  Tapete

  Tapete i perdorur ne gjendje te mire.Permasat gjatesia 2.30 gjeresia 1.45

  Shkodër Sot, 16:06
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Matorra riparime .
  Makina dhe vegla

  Matorra riparime .

  krah per matorra te gjdo lloji.Per 2 kohesh dhe 4 kohesh

  Shkodër Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sobe me gaz
  Teknik dhe paisje

  Sobe me gaz

  Sobe me gaz ne gjendje te mire,pak e perdorur.

  Shkodër Sot, 14:19
  3.500 Lek
 • 6 foto
  HITI Oxhaqe me Dru dhe Pelet
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe me Dru dhe Pelet

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Shkodër Sot, 14:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion
  Makina dhe vegla

  Okazion

  Shiten te gjitha se bashku.199€

  Shkodër Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigorifer

  Shitet frigorifer per ngrirje Eshte blere me ne Itali 1500€ Sot shitet per vetem 700€ Kontakto Sh

  Shkodër Sot, 12:47
  700 €
 • 4 foto
  Pomp lavazhi 3 fazore e sapo ardhur nga gjermania
  Makina dhe vegla

  Pomp lavazhi 3 fazore e sapo ardhur nga gjermania

  Shitet pomp lavazhi 3-fazore e sapo ardhur nga gjermania (me rripa) ne gjendje perfekte pune,,, per

  Shkodër Sot, 09:22
  350 Lek
 • 2 foto
  Karrige ARDENO
  Mobilje

  Karrige ARDENO

  Kemi per te shitur 24 karrige. Karriget jane ne gjendje perfekte pasi jane te perdorura vetem disa m

  Shkodër Sot, 07:45
  50 €
 • 0 foto
  Fshise lavazhine
  Makina dhe vegla

  Fshise lavazhine

  Shes ne fshise lavazhine gjendje shume te mire

  Shkodër Dje, 21:10
  70 Lek
 • 6 foto
  Tavolinë në punim Artizanal
  Mobilje

  Tavolinë në punim Artizanal

  Shitet tavolinë e punuar me dorë diametri 160cm, lartësia 60cm

  Shkodër Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  grila
  Makina dhe vegla

  grila

  shes grila aspirimi italjane alumini

  Shkodër Dje, 13:13
  20 €
 • 3 foto
  Komplet Celesash te RI gjerman 15 cope.
  Makina dhe vegla

  Komplet Celesash te RI gjerman 15 cope.

  Komplet/set celesash gjerman te ri te saposjellur nga Gjermania te paketuar origjinal. 15 celesa nga

  Shkodër Dje, 10:31
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Komplet kacavidash gjerman te reja paketim origj.
  Makina dhe vegla

  Komplet kacavidash gjerman te reja paketim origj.

  Komplet kacavidash te saposjellura nga Gjermania te Reja te paketuara origjinal me Kacavida me koke

  Shkodër Dje, 10:31
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Dy Jorgane atlasi te RINJ per dasma! Pune dore.
  Mobilje

  Dy Jorgane atlasi te RINJ per dasma! Pune dore.

  Dy Jorgane atllasi punuar me dore me mbushje pambuku te RI te paperdorur ne permasen 140x210 cm. Cm

  Shkodër Dje, 10:31
  10.500 Lek
 • 2 foto
  Valixhe gjermane per udhetim.
  Mobilje

  Valixhe gjermane per udhetim.

  Valixhe per udhetim e Markes gjermane Bridge ne gjendje shume te mire me rrota e madhe dhe shume e l

  Shkodër Dje, 10:31
  5.500 Lek
 • 5 foto
  Kalorifer ngrohes De Longhi nga Gjermania.
  Teknik dhe paisje

  Kalorifer ngrohes De Longhi nga Gjermania.

  Kalorifer i Markes DeLonghi i sjellur nga Gjermania per ngrohje, me rrota i manovrueshem ne gjendje

  Shkodër Dje, 10:31
  5.500 Lek
 • 2 foto
  Dyshek me ajer gjerman i ri 1,40x2 Meter.
  Mobilje

  Dyshek me ajer gjerman i ri 1,40x2 Meter.

  Dyshek i ri i paketuar origjinal me masen 140x200 cm. Ideal per mysafire mqs fryhet dhe shfryet leht

  Shkodër Dje, 10:31
  8.500 Lek
 • 10 foto
  2 kopjatrice celsash italiane
  Makina dhe vegla

  2 kopjatrice celsash italiane

  Shiten 2 kopjatrice celsash italiane pothujse te reja

  Shkodër 20 korrik 18:20
  900 €
 • 3 foto
  🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥
  Mobilje

  🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥 ✅Jane perdorur me pak se 1 vit ✅Gjendje 9/10 ❌Vlera e blerjes

  Shkodër 20 korrik 09:18
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet tavoline kompjuteri
  Mobilje

  Shitet tavoline kompjuteri

  Shitet tavoline per komjuter

  Shkodër 19 korrik 12:42
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Kend televizori
  Mobilje

  Shitet Kend televizori

  Shitet mbajtese televizori

  Shkodër 19 korrik 12:41
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet komplet kolltukesh 3+2+1+1
  Mobilje

  Shitet komplet kolltukesh 3+2+1+1

  Shitet komplet kolltukesh 3+2+1+1 ne gjendje super te mire

  Shkodër 19 korrik 12:40
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten vegla dhe materiale tè ardhura nga gjermani
  Makina dhe vegla

  Shiten vegla dhe materiale tè ardhura nga gjermani

  Shiten vegla pune te ardhura nga gjermania per me teper telefono ne 0699777575

  Shkodër 18 korrik 10:23
  1 Lek
 • 10 foto
  Makineri per larje tapicerie
  Makina dhe vegla

  Makineri per larje tapicerie

  Shitet makineri per larje tapicerie e ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte pune dhe me gjith aks

  Shkodër 18 korrik 10:09
  300 Lek
 • 6 foto
  Shiten paisje lavazhi
  Makina dhe vegla

  Shiten paisje lavazhi

  Paisje lavazhi profesionale ,si shikohen ne foto te dyja bashke 35000 lek

  Shkodër 18 korrik 09:44
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Makine qepse syzator Siruba
  Makina dhe vegla

  Makine qepse syzator Siruba

  Kontakt ne whats up

  Shkodër 17 korrik 16:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makine qepse lineare Pfaff
  Makina dhe vegla

  Makine qepse lineare Pfaff

  Kontakt ne whats up

  Shkodër 17 korrik 16:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Komplet Divanesh 3+3+1+1
  Mobilje

  Shitet Komplet Divanesh 3+3+1+1

  Shitet komplet divanesh ,3+3+1+1 cmim i diskutueshem

  Shkodër 17 korrik 15:41
  30.000 Lek
 • 3 foto
  zgara me vijaka
  Makina dhe vegla

  zgara me vijaka

  shiten zgara profesionale per restorante ne gjendje pune shiten per arsye mos perdorimi te 2 ja 500

  Shkodër 17 korrik 15:17
  500 €
 • 0 foto
  Grirese per plastike
  Makina dhe vegla

  Grirese per plastike

  Disponojme granulator te vogel per grirjen e plastikes .Cmimi 800 euro

  Shkodër 16 korrik 22:31
  800 €
 • 0 foto
  Kompresor industrial
  Makina dhe vegla

  Kompresor industrial

  Kemi nje kompresor industrial 7 kw me nje bombul 500 l .Cmimi800 euro

  Shkodër 16 korrik 22:31
  800 €
 • 2 foto
  Prese Sandretto 135 t
  Makina dhe vegla

  Prese Sandretto 135 t

  Kemi nje prese Sandretto 135t Dhe nje Mir 200t te dyja jane ne gjendje te shkelqyer te revizionuara.

  Shkodër 16 korrik 22:30
  10.000 €
 • 2 foto
  Makineri kafe
  Teknik dhe paisje

  Makineri kafe

  Makineri kafe.ideale per fabrika.makineria jeep 7 produkte kafeje E programume me leke shqiptare.ka

  Shkodër 16 korrik 20:06
  300 €
 • 2 foto
  ???Shiten 6 rafta kancelarie???
  Mobilje

  ???Shiten 6 rafta kancelarie???

  🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥 ✅Jane perdorur me pak se 1 vit ✅Gjendje 9/10 ❌Vlera e blerje

  Shkodër 16 korrik 12:41
  50.000 Lek
 • 11 foto
  Pompa lavazhi monofaz te ardhur nga gjermania
  Makina dhe vegla

  Pompa lavazhi monofaz te ardhur nga gjermania

  Shesim pompa lavazhi te ardhura nga Gjermania ne gjendje perfekte pune, pompat jan monofaz dhe jan m

  Shkodër 15 korrik 20:06
  80 Lek
 • 0 foto
  matrapik
  Materiale ndertimi

  matrapik

  shes matrapik matrix i ran vetem per thyrje toke betoni asht i ri 4 or pun ska punuar ma shum e j

  Shkodër 14 korrik 20:03
  300 €
 • 0 foto
  Makina qepse lineare juki
  Makina dhe vegla

  Makina qepse lineare juki

  Cmimi ?.kontakt ne whats up 0699626926

  Shkodër 13 korrik 23:22
  Me Marrveshje