Shqipëri
 • 2 foto
  Shes divana
  Mobilje

  Shes divana

  Shes divana salloni

  Mat Sot, 13:54
  13.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten Karrige
  Mobilje

  Shiten Karrige

  Shiten Karrige 52 cope,2 muaj te perdorur si te reja.3500 leke copa.

  Tiranë Sot, 11:34
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Karrige Bare kafe,Restorante,Lokale
  Mobilje

  Karrige Bare kafe,Restorante,Lokale

  Shiten 52 karrige 2 muaj te perdorura cmimi 3500 leke copa.

  Tiranë Sot, 11:34
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Blej mobilje te perdorura 0698521858
  Mobilje

  Blej mobilje te perdorura 0698521858

  Blejm mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura

  Tiranë Sot, 11:13
  150.000 Lek
 • 3 foto
  Elektromotorr makinqepse
  Makina dhe vegla

  Elektromotorr makinqepse

  Eletromotorr makin Qepse industriale 150 Mij çopa (per info Wouadsap 00393403892205))) Ofert 100 mi

  Mallakastër Sot, 09:34
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Makin Qepse Bordator automatike
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Bordator automatike

  Bordator OFERT "300euro (( elektomotorra Nga 80 euro )) ofera !!!! Ulje 200 euro Ofert 150 eur

  Mallakastër Sot, 09:34
  150 €
 • 0 foto
  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe
  Mobilje

  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe

  Blej mobilje te perdorura

  Tiranë Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatrice "Electrolux"
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice "Electrolux"

  Shitet lavatricja ne gjendje te shkelqyer pune dhe gati per aktivizim. Lavatricja nuk ka asnje defek

  Tiranë Dje, 22:34
  120 €
 • 5 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  shitet gjeneratori 50 kva i perdor me motorr perkins 1500 rpm i diskutueshem

  Lezhë Dje, 21:54
  6.500 €
 • 4 foto
  Shes komplet divanesh ne gjendje te mire
  Mobilje

  Shes komplet divanesh ne gjendje te mire

  Komplet divanesh nje 3 nje 2 dhe 2 teke 3 dhe 2 jane te pajisur me krevat. Jane te pajisura me mbule

  Krujë Dje, 21:54
  200 Lek
 • 2 foto
  Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ50VA 18btu inverter A+
  Teknik dhe paisje

  Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ50VA 18btu inverter A+

  Lloji: Inverter Efikasiteti i ftohjes: 5.0 (1.3-5.0) kW Efikasiteti i nxehtësisë: 5.4 (1.4-6.5) kW K

  Elbasan Dje, 21:54
  899 €
 • 3 foto
  Kolltuqe 1 dysh 2 tek
  Mobilje

  Kolltuqe 1 dysh 2 tek

  1 dysh 2 tek kolltuqe lekure ne gjendje shume te mir te perdorur i kam zevendesu me te reja cmim i d

  Tiranë Dje, 20:35
  130 Lek
 • 4 foto
  Tavolina dhe Karrige
  Mobilje

  Tavolina dhe Karrige

  Shes tavolina dhe karrige zyre. te perdorshme per Call Center, zyra, klasa etj. Cmim i leverdisshem

  Tiranë Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pompe uji 3 fazore
  Makina dhe vegla

  pompe uji 3 fazore

  shitet pompe uji 3 fazore e markes gjermani wilo pak e perdorur ne gjendje shume te mire pune i disk

  Tiranë Dje, 20:34
  200 €
 • 5 foto
  Gjenerator Topco Italia
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Topco Italia

  Gjenerator italian , me nafte . 24 kw i levizeshem . Me te gjitha sherbimet e kryera . Ne gjendje

  Tiranë Dje, 19:34
  1.250 €
 • 0 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  Shitet guzhina 3.2 m e gjate. Material endief, e re e paperdorur. Shume cilesore!

  Tiranë Dje, 18:54
  70.000 Lek
 • 1 foto
  makita videator gipsi 18 v 3 ah
  Makina dhe vegla

  makita videator gipsi 18 v 3 ah

  videator gipsi me bateri 2 bateri 18 v 3Ah Karrikues Valixhe plastike Vegla eshte e re ne dyqan

  Tiranë Dje, 18:34
  370 €
 • 5 foto
  makita Combo kit 4 vegla 18v 3 ah
  Makina dhe vegla

  makita Combo kit 4 vegla 18v 3 ah

  makita 18 volt 3 ah Sharre 36 v videtor 18 v videator impuls 18 v trapan me goditje 18 v karrikue

  Tiranë Dje, 17:34
  850 €
 • 0 foto
  Tavoline mesi
  Mobilje

  Tavoline mesi

  Tavonile mjafte elegante dhe praktike per sallonet e shtepive tuaja. Krijon mjafte komoditet dhe sha

  Tiranë Dje, 15:54
  135 €
 • 0 foto
  Furre Gatimi Electrolux
  Teknik dhe paisje

  Furre Gatimi Electrolux

  🔹Klasa energjise A 🔹8 programe gatimi 🔹Me ventilim 🔹Permasat 60 CM 🔹Paneli i Kontrolli Mekanik 🔹Kapa

  Tiranë Dje, 15:54
  31.500 Lek
 • 1 foto
  Okazion. Shiten pajisjet e nje klinike dentare.
  Makina dhe vegla

  Okazion. Shiten pajisjet e nje klinike dentare.

  Shiten pajisjet e nje klinike dentare per arsye emigrimi Ne cmim perfshihen: Poltroni dentar Kamera

  Tiranë Dje, 14:54
  6.000 €
 • 0 foto
  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe
  Mobilje

  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe

  Blej mobilje te perdorura

  Tiranë Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OXHAQE ELEKTRIKE -Tani me super cmim 149euro
  Mobilje

  OXHAQE ELEKTRIKE -Tani me super cmim 149euro

  ***Super oferte për gjate gjith muajit Shkurt 2018*** *KAMIN ELEKTRIK Viotta tani me super cmim per

  Tiranë Dje, 14:34
  149 €
 • 11 foto
  🔥KAMINA ELEKTRIK nga IDEAL®🔥
  Teknik dhe paisje

  🔥KAMINA ELEKTRIK nga IDEAL®🔥

  🔥KAMINA ELEKTRIK nga IDEAL®🔥 Kemi në dispozicion në disa dimensione të ndryshme për t'u përshtatur

  Tiranë Dje, 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe
  Mobilje

  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe

  Blej mobilje te perdorura

  Tiranë Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Avi me gas , Gas Torch Bernzomatic UL2317, USA
  Makina dhe vegla

  Avi me gas , Gas Torch Bernzomatic UL2317, USA

  Shitet Avi me gaz (Mapp Gas Torch), e Re. Marka: Bernzomatic UL2317 nga markat me te mira ne bote pe

  Tiranë Dje, 13:34
  3.000 Lek
 • 5 foto
  POMPE UJI ZHYTESE
  Teknik dhe paisje

  POMPE UJI ZHYTESE

  Shitet pompe uji zhytese ne gjendje perfekte e perdorur vetem 1 jave bashke me 7m kabull litar dhe

  Durrës Dje, 12:54
  220 Lek
 • 0 foto
  Okazion.pomp uji me mishel
  Makina dhe vegla

  Okazion.pomp uji me mishel

  Pompe uji 2 koheshe cm.40 ne gjendje shum te mire. Per tharje pusesh osé vaditje .konsum shum i ule

  Fier Dje, 12:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kend
  Mobilje

  Kend

  Kend 310x250 me dy pupa

  Tiranë Dje, 12:54
  60.000 Lek
 • 0 foto
   Kriss3 7 kW
  Teknik dhe paisje

  Kriss3 7 kW

  🔥Falni familjes ngrohtesi dhe komoditet ne keto dite te ftohta dimri🔥 ⏩Modeli Kriss3 7 kW sjellë n

  Tiranë Dje, 12:34
  124.999 Lek
 • 0 foto
  FREZ - MAKINE QEPSE
  Makina dhe vegla

  FREZ - MAKINE QEPSE

  Pajisje per punime kepucari. Freza per riparime kepucesh multifunksjonale Mono Faze ne gjendje shum

  Krujë Dje, 11:54
  140.000 Lek
 • 9 foto
  Elektro bango
  Materiale ndertimi

  Elektro bango

  Ne gjendje shume te mire pune

  Korçë Dje, 11:54
  4.500 €
 • 1 foto
  OXHAK ME DRU PER NGROHJE ME AJER
  Teknik dhe paisje

  OXHAK ME DRU PER NGROHJE ME AJER

  🔥Krijoni rehatine maksimale per familjen tuaj!🔥 ⏩OXHAK ME DRU PER NGROHJE ME AJER 💸Cmimi : 211,999

  Tiranë Dje, 11:34
  211.999 Lek
 • 0 foto
   Kondicionere MAXA ECO PLUS 12 000 BTU
  Teknik dhe paisje

  Kondicionere MAXA ECO PLUS 12 000 BTU

  🔥Ngrohtesi dhe komoditet me Kondicioneret MAXA! ⏩ECO PLUS 12 000 BTU 💸Cmimi : 67,999 Leke ⏩Kondi

  Tiranë Dje, 10:36
  67.999 Lek
 • 0 foto
  kONDICIONERE ECO PLUS 9000 BTU
  Teknik dhe paisje

  kONDICIONERE ECO PLUS 9000 BTU

  🔥Qendroni ngrohte ne kete atmosfere festash me Kondicioneret MAXA !🔥 ⏩ECO PLUS 9000 BTU 💸Cmimi : 5

  Tiranë Dje, 09:54
  58.999 Lek
 • 0 foto
  Krevat dopio ne oferte!
  Mobilje

  Krevat dopio ne oferte!

  Krevat eshte i ndertuar nga multistrade druri dhe eshte i veshur i gjithi me lekure eco pele . Perma

  Tiranë Dje, 09:34
  32.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 3 komplete kolltuqesh per bare kafe
  Mobilje

  Shiten 3 komplete kolltuqesh per bare kafe

  Shiten 3 komplete kolltuqesh per bar kafe cmimi 35000 euro

  Tiranë Dje, 08:54
  35.000 €
 • 0 foto
  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe
  Mobilje

  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe

  Blej mobilje te perdorura

  Tiranë Dje, 08:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kontaktora 16A/20A/25A
  Materiale ndertimi

  Kontaktora 16A/20A/25A

  Tregtoj Kontaktora te Ndryshem me 2 Pal dhe 4 pal Kontakte Dhe te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor

  Durrës Dje, 02:54
  15 Lek
 • 5 foto
  Kontaktora 16A/20A/25A
  Makina dhe vegla

  Kontaktora 16A/20A/25A

  Tregtoj Kontaktora te Ndryshem me 2 Pal dhe 4 pal Kontakte Dhe te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor

  Durrës Dje, 01:34
  15 Lek
 • 12 foto
  PAISJE PER ARGJENDARI
  Makina dhe vegla

  PAISJE PER ARGJENDARI

  Shesim te gjitha llojet e makinerive italiane,te perdorura,per argjendari.Per me shum informata mund

  Sarandë Dje, 00:34
  11.111 €
 • 0 foto
  OKAZION!!!
  Mobilje

  OKAZION!!!

  Dere alumini dhe grille ne gjendje shume te mire 1.80 m x 2.40m

  Tiranë 17 dhjetor 21:54
  200 €
 • 0 foto
  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe
  Mobilje

  Tirane 0685555888, Blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi,guzhina,dollape,karrige,krevate,divan e,kollt uqe,kundrabufe

  Blej mobilje te perdorura

  Tiranë 17 dhjetor 21:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Voltemeter(Mates Tensioni)
  Makina dhe vegla

  Voltemeter(Mates Tensioni)

  Shes Mates Tensioni (Voltmeter) Mjafton ta vendosni ne Prizen e shtepis dhe menjehere ju tregon tens

  Durrës 17 dhjetor 21:34
  10 Lek
 • 3 foto
  Kaldaj per ngrohje
  Teknik dhe paisje

  Kaldaj per ngrohje

  Shitet kaldaj per ngrohje.. Lenda djegse..Gas Eshte shum pak e perdorur..ka rreth 15 ore pune

  Lushnjë 17 dhjetor 20:54
  500 €
 • 0 foto
  MIELE TDB 230 WP D LW ACTIVE
  Teknik dhe paisje

  MIELE TDB 230 WP D LW ACTIVE

  tharese miele.....super

  Elbasan 17 dhjetor 20:34
  850 €
 • 0 foto
  Pikture
  Mobilje

  Pikture

  Pikture e punu qe me akuarel

  Tiranë 17 dhjetor 19:54
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Pajisje per salle lojrash
  Mobilje

  Pajisje per salle lojrash

  Dy kolltuqe per playstation, te paperdorur, komode dhe moderne. Cmimi 8000 lek copa.

  Tiranë 17 dhjetor 19:54
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Blej
  Makina dhe vegla

  Blej

  Kerkoj te blej sharre me disk per metal

  Tiranë 17 dhjetor 19:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tharse robash BOSCh 22000
  Teknik dhe paisje

  Tharse robash BOSCh 22000

  Ne gjendje shum te mir e bler ne gjermania

  Tiranë 17 dhjetor 18:34
  22.000 Lek