Shqipëri

Shtepi & Familje në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 23:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KOMPRESOR SILENCIOZ (me vide) 15 KW (pa bombel)
  Makina dhe vegla

  KOMPRESOR SILENCIOZ (me vide) 15 KW (pa bombel)

  Shitet kompresor silencioz me vide shum i fuqishem per fabrika e servise .Aktualisht eshte ne pune

  Durrës Dje, 22:58
  2.000 €
 • 5 foto
   Hapse gomash profesionale
  Makina dhe vegla

  Hapse gomash profesionale

  Shitet hapse gomash profesionale me krah full. Kap nga disk 13\" deri ne 24\".Hapsja eshte ne gjendj

  Durrës Dje, 22:58
  1.700 €
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Materiale ndertimi

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte ,Jan komponent te cilet montohet ne kuader zen v

  Durrës Dje, 22:48
  25 Lek
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Teknik dhe paisje

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga Tensjoni i Ulet dhe i Larte ,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin s

  Durrës Dje, 22:48
  25 Lek
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Makina dhe vegla

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa

  Durrës Dje, 22:48
  25 Lek
 • 5 foto
  Fluke 325 True Rms (I Ri)
  Materiale ndertimi

  Fluke 325 True Rms (I Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Cmimi 185 Euro. Cel 069 73 09 899

  Durrës Dje, 22:47
  185 €
 • 5 foto
  Mates Energjie Elektrike(Sahat)
  Materiale ndertimi

  Mates Energjie Elektrike(Sahat)

  Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh. Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci. Mates Monofaz

  Durrës Dje, 22:46
  30 Lek
 • 6 foto
  (Sahat)Mates Energjie Elektrike
  Makina dhe vegla

  (Sahat)Mates Energjie Elektrike

  Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh. Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci. Mates Monofaz

  Durrës Dje, 22:46
  30 Lek
 • 3 foto
  Voltmeter (Mates Tensioni)
  Materiale ndertimi

  Voltmeter (Mates Tensioni)

  Shes Mates Tensioni (Voltmeter) Mjafton ta vendosni ne Prizen e shtepis dhe menjehere ju tregon ten

  Durrës Dje, 22:46
  10 Lek
 • 4 foto
  Mates Elektronik (Mono Faz +3 Fazor)
  Makina dhe vegla

  Mates Elektronik (Mono Faz +3 Fazor)

  Tregtojm Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz dhe 3 Fazor per shtepia .Mund ta montoni

  Durrës Dje, 22:46
  30 Lek
 • 4 foto
  Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)
  Materiale ndertimi

  Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)

  Shesim Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz adhe 3 Fazor .Mund ta montoni ne kuader sh

  Durrës Dje, 22:46
  30 Lek
 • 4 foto
  Voltemeter(Mates Tensioni)
  Makina dhe vegla

  Voltemeter(Mates Tensioni)

  Shes Mates Tensioni (Voltmeter) Mjafton ta vendosni ne Prizen e shtepis dhe menjehere ju tregon tens

  Durrës Dje, 22:46
  5 Lek
 • 2 foto
  Sonoff Wireless( 4 Kanale) Ndezje nga Telefoni
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless( 4 Kanale) Ndezje nga Telefoni

  Tregoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura njekohesisht.

  Durrës Dje, 22:45
  30 Lek
 • 2 foto
  Sonoff Wireless(4 Kanale)
  Makina dhe vegla

  Sonoff Wireless(4 Kanale)

  Tregtoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura te ndryshme nj

  Durrës Dje, 22:45
  30 Lek
 • 6 foto
   Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)
  Makina dhe vegla

  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose duke cf

  Durrës Dje, 22:45
  1.000 Lek
 • 6 foto
  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose edhe nga

  Durrës Dje, 22:45
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle)220V 16A
  Materiale ndertimi

  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle)220V 16A

  Tregtojme Rele Kohe(0.5 Deri 20Min) per Ndricim Shakalle por qe munde ta perdoresh edhe per te ven n

  Durrës Dje, 22:45
  15 Lek
 • 4 foto
  Kontaktora(Leshusa) 16A/20A/25A/40A
  Materiale ndertimi

  Kontaktora(Leshusa) 16A/20A/25A/40A

  Tregtoj Kontaktora (Leshusa) te amperazheve te ndryshme. Kontaktor 16A- 13 mij lek.(Te vjetra) Konta

  Durrës Dje, 22:45
  13 Lek
 • 4 foto
  Kontaktora (Leshusa) 16A/20A/25A/40A
  Makina dhe vegla

  Kontaktora (Leshusa) 16A/20A/25A/40A

  Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 13 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 20A-

  Durrës Dje, 22:45
  13 Lek
 • 4 foto
  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle.)
  Makina dhe vegla

  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle.)

  Tregtojme Rele Kohe(0.5 Deri 20Min) per Ndricim Shakalle por qe munde ta perdoresh edhe per te ven

  Durrës Dje, 22:45
  15 Lek
 • 5 foto
  Automat Per Nderrim Linje
  Materiale ndertimi

  Automat Per Nderrim Linje

  Tregtojm Automat per Nderrim Linje Automatike dhe Manuale: Automat Nderrim Linje 63A- 20 mij lek te

  Durrës Dje, 22:43
  20 Lek
 • 2 foto
  Automat 4Polar (80A/100A/125A)
  Materiale ndertimi

  Automat 4Polar (80A/100A/125A)

  Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme. Automat 4 Polar 80A - 30 mij lek te vjetra. Autom

  Durrës Dje, 22:43
  30 Lek
 • 2 foto
  Automat 4 Polar (80A/100A/125A)
  Makina dhe vegla

  Automat 4 Polar (80A/100A/125A)

  Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme. Automat 4 Polar 80A - 30 mij lek te vjetra. Aut

  Durrës Dje, 22:43
  30 Lek
 • 4 foto
  Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A/40A
  Makina dhe vegla

  Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A/40A

  Tregtoj Salvavita te Reja.10A/16A/20A/25A/32A/40A Cmimi 15 lek copa me shumic kan cmim tjeter.

  Durrës Dje, 22:43
  15 Lek
 • 3 foto
  Priza me Gradim (1 deri 10 ore)
  Materiale ndertimi

  Priza me Gradim (1 deri 10 ore)

  Tregtoj Priza me Gradim nga 1 deri ne 10 ore. Jan shum.te thjeshta ne perdorim mjafton ta vendosni n

  Durrës Dje, 22:42
  12 Lek
 • 3 foto
  Priza me Gradim (1 deri 10 ore)
  Makina dhe vegla

  Priza me Gradim (1 deri 10 ore)

  Tregtoj Priza me Gradim nga 1 deri ne 10 ore. Jan shum.te thjeshta ne perdorim mjafton ta vendosni n

  Durrës Dje, 22:42
  10 Lek
 • 1 foto
  Banak
  Mobilje

  Banak

  Shes banak druri me tre sirtare dhe hapesire ne dy ane per te mbajtur materiale te ndryshme,banaku e

  Durrës Dje, 22:42
  11.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!
  Teknik dhe paisje

  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!

  OKAZION! Shes 2 pompa te reja per kaldaja te per objekte te medha. Sistem ngrohje, pompat jane blere

  Tiranë Dje, 22:36
  600 €
 • 6 foto
  Kose bari
  Makina dhe vegla

  Kose bari

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Shkodër Dje, 22:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritare diral
  Materiale ndertimi

  Dritare diral

  Dritare dural e perdorur ne gjendje shume te mire dopio xham.permasat gjatesi114 lartesi 121

  Fier Dje, 22:22
  100 Lek
 • 0 foto
  Tavolin praktike per dhomen tende per zyren tende!
  Mobilje

  Tavolin praktike per dhomen tende per zyren tende!

  Tavolin praktike per dhomen tende per zyren tende! Vjen me nje cmim prej 50mi te vjetra esht e re! C

  Tiranë Dje, 22:19
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Sharre shirit
  Makina dhe vegla

  Sharre shirit

  Shitet sharre shirit monofaze Italjane ne gjendje super te mire..Jo mesazhe.

  Fier Dje, 22:19
  600 €
 • 2 foto
  Gozhdatrice me ajer
  Makina dhe vegla

  Gozhdatrice me ajer

  Shitet nje gozhdatrice me ajer .E re ne valixhe.Gozhdet mund te jene deri 5 cm.Jo mesazhe.

  Fier Dje, 22:18
  700 Lek
 • 3 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Shitet trapano betoni.Gjendje super .E ardhur nga Anglia 3.1A 710w pak e perdorur .Origjinale prod

  Fier Dje, 22:16
  120 Lek
 • 2 foto
  Shkalle Teleskopike
  Makina dhe vegla

  Shkalle Teleskopike

  Shiten shkalle teleskopike alumini te ardhura nga Greqia .Nga 90 cm deri 4m ne hapje.Jo mesazhe.

  Fier Dje, 22:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Share me kend
  Makina dhe vegla

  Share me kend

  Hitachi disk 235 255 . 1520w . 5000 xhiro . Super e mirembajtur.

  Fier Dje, 22:15
  350 Lek
 • 4 foto
  Brucatore me nafte per kaldaje
  Makina dhe vegla

  Brucatore me nafte per kaldaje

  Brucatore me naft per kaldaje,ardhur nga Italia ne gjendje te mire pune Me marrveshje

  Kavajë Dje, 21:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7
  Makina dhe vegla

  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7

  Gjenerator I frekuences larte tipi XFG - 7, shoqeruar se bashku me manualin e perdorimit si dhe ski

  Kavajë Dje, 21:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet dhome gjumi me porosi
  Mobilje

  Shitet dhome gjumi me porosi

  Shitet dhome gjumi me porosi per arsye emigracioni.Per me shum info kontaktoni.

  Durrës Dje, 21:38
  1.000 €
 • 6 foto
  Lavastovilje
  Teknik dhe paisje

  Lavastovilje

  Lavastovilje CANDY ne gjendje te mir pune shum pak e perdorur ardhur nga italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Grup Dhome Frigoriferike
  Makina dhe vegla

  Grup Dhome Frigoriferike

  Grup per dhome frigoriferike se bashku me Fryresin.ne gjendje te more teknike.ardhur nga it. monofaz

  Kavajë Dje, 21:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kaldaje Gazi Ecoflam
  Teknik dhe paisje

  Kaldaje Gazi Ecoflam

  Kaldaje Gazi per vila tre kateshe se bashku me aksesoret e saj. E perdorur per nje periudhe shume t

  Kavajë Dje, 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline kompjuteri
  Mobilje

  Tavoline kompjuteri

  Tavoline kompjuteri pak e perdorur, ne gjendje te mire , shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi : me m

  Kavajë Dje, 21:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shiten betoforma te verha dhe te zeza
  Materiale ndertimi

  shiten betoforma te verha dhe te zeza

  shiten materiale ndertimi per mbyllje bisnesi betoforma te verdha 3 metra te gjata 50 te gjera

  Durrës Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanella Oksigjeni (set)
  Makina dhe vegla

  Kanella Oksigjeni (set)

  Kanella oksigjeni per prerje dhe ngjitje me oksigjen (aksesore saldimi me oksigjen ),te ardhura nga

  Kavajë Dje, 21:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Elektropompa uji per kaldaja
  Makina dhe vegla

  Elektropompa uji per kaldaja

  Elektropompa uji per kaldaja, 3 fazore si dhe monofaz, te ardhura nga It., ne gjendje te mire, Me m

  Kavajë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorra per frigorifer te vegjel
  Makina dhe vegla

  Motorra per frigorifer te vegjel

  Shiten motorra frigoriferesh te ndrysem te ardhurnga gjermanija te perdoerur po ne gjendje te mir te

  Durrës Dje, 21:06
  30 €
 • 0 foto
  Shes tjegulla te vjetra
  Materiale ndertimi

  Shes tjegulla te vjetra

  Shes tjegulla te vjetra

  Durrës Dje, 21:01
  1 Lek
 • 8 foto
  Shiten okazion 3 tavolina 150 €
  Mobilje

  Shiten okazion 3 tavolina 150 €

  Shiten per arsyje mospordorimi

  Elbasan Dje, 20:54
  150 €