Shtime

Shtepi & Familje në shitje në Shtime

 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Shtime Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Shtime Sot, 08:55
  23 €
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO m2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO m2

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE

  Shtime Sot, 08:52
  37 €
 • 11 foto
  PERDE TRAK SHIRITORE +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE TRAK SHIRITORE +383 44 100 035

  PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE STORE ROLLO PERDE ZEBRA ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  Shtime Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  PROGRAMI I PUNES ROLLO PERDE STORE ROLLO PERDE ZEBRA ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI PE

  Shtime Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Shtime Sot, 08:23
  60 €
 • 11 foto
  DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!!!
  Mobilje

  DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!!!

  TE HESATI ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne treg.

  Shtime Sot, 03:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Shtime Sot, 03:20
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI ME QMIM 37 EURO METRA KATROR.KEMI EDHE ROLE

  Shtime Dje, 23:58
  37 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI SCHTRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 M

  Shtime Dje, 23:57
  100 €
 • 1 foto
  Tavolina me 6 karrika
  Mobilje

  Tavolina me 6 karrika

  Kontaktoni ne viber +41 79 655 20 35

  Shtime Dje, 22:24
  350 €
 • 1 foto
  Tavolina me 6 karrika
  Mobilje

  Tavolina me 6 karrika

  Kontaktoni ne viber +41 79 655 20 35

  Shtime Dje, 22:24
  150 €
 • 4 foto
  Kauqat,tavolina,komoda
  Mobilje

  Kauqat,tavolina,komoda

  Kontaktoni ne viber +41 79 655 20 35

  Shtime Dje, 22:16
  1.000 €
 • 5 foto
  BETON TË GATSHUM “Euro Beton” Shtime
  Materiale ndertimi

  BETON TË GATSHUM “Euro Beton” Shtime

  Shesum Beton të gatshum të cilsis së lartë. Fabrika gjindet në Shtime, në rrugen Shtime-Lipjan. Fab

  Shtime Dje, 20:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tjegulla - Qeremide Traj e mertek
  Materiale ndertimi

  Tjegulla - Qeremide Traj e mertek

  Shes: 1200 copa Tjegulla Qeremide (kikinda) 15 cent Traj 12x15 - 5 M = 9 copa 12 € Mertek 8x12 -4 M

  Shtime Dje, 20:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dhe, HUMUS për kopshte e serra, Shtime 5€ KUBIKU
  Materiale ndertimi

  Dhe, HUMUS për kopshte e serra, Shtime 5€ KUBIKU

  Ndërmarrja "KOPSHTI-BA" me seli ne Shtime,bënë furnizimin dhe shitjen e DHEUT (humusit) per kopshte

  Shtime Dje, 20:09
  5 €
 • 5 foto
  Dhee-Humus për kopshte e sera
  Materiale ndertimi

  Dhee-Humus për kopshte e sera

  Shesim dhee - humus per kopshte dhe sera. Bazen e companis e kemi në Shtime Qmimi per Shtime eshte 5

  Shtime Dje, 20:09
  5 €
 • 5 foto
  Maqine per hapjen e filetave
  Makina dhe vegla

  Maqine per hapjen e filetave

  Shitet maqina per hapje te filetave prej f 3/8 deri ne f 115 me rryme monofazore e ardhur ngs zvicrr

  Shtime Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes dekore alumini 3d per gilindera
  Makina dhe vegla

  Shes dekore alumini 3d per gilindera

  Prodhoj dhe shes dekore alumini te cilat mund te montohen (kombinohen) me gypa metali 044228512

  Shtime Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Shtime Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Shtime Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyer dhe Dritare - Sllovene
  Mobilje

  Dyer dhe Dritare - Sllovene

  1 Cop, Dritare: 80cm x 80cm – 17€. 1 Cop, Dritare: 80cm x 90cm – 17€. 3 Cop, Dritare: 1.39cm x 1

  Shtime Dje, 17:26
  17 €
 • 4 foto
  Dyer dhe Dritare Sllovene
  Mobilje

  Dyer dhe Dritare Sllovene

  3 Cop, Dritare: 1.39cm x 1.39cm – Çmimi për cop është 35€. 1 Cop, Dritare: 1.17cm x 1.38cm – 35

  Shtime Dje, 17:26
  17 €
 • 11 foto
  ofert separe 044945578
  Mobilje

  ofert separe 044945578

  separe me qmime te lira 044945578

  Shtime Dje, 16:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Shtime Dje, 14:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  punojm separe te drurit viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  punojm separe te drurit viber+38345805512

  separe

  Shtime 21 maj 21:47
  150 €
 • 10 foto
  separe te ndryshme viber+38345805512
  Mobilje

  separe te ndryshme viber+38345805512

  separe

  Shtime 21 maj 21:46
  150 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER 65 EURO
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER 65 EURO

  Shes frigoriferin ne gjendje te rregullt punon shum mir arsyja mos pordorimi viber +38344416665

  Shtime 21 maj 19:29
  65 €
 • 7 foto
  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba
  Makina dhe vegla

  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Prodhojm rrjeta me dimezjone te dryshme tel me gjeba punojm [rrjeta jasht standartit dhe me trashsi

  Shtime 21 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Shtime 21 maj 18:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,
  Mobilje

  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,

  Prodhijm me Dimensjone, Dizajne, modele si dhe Nxhyra sipas deshires suaj. Kualiteti dëshmon në trad

  Shtime 21 maj 17:48
  330 €
 • 11 foto
  Dyer të brendshme - Edi Company
  Materiale ndertimi

  Dyer të brendshme - Edi Company

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer sta

  Shtime 21 maj 09:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Shtime 21 maj 09:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Shtime 21 maj 09:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Shtime 21 maj 09:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Shtime 21 maj 09:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer te dhomav montimi gratis 044945578
  Mobilje

  dyer te dhomav montimi gratis 044945578

  dyer 60-120 euro edhe i montojm viber +38344945578

  Shtime 21 maj 08:59
  60 €
 • 2 foto
  Komoda edhe kthesa
  Mobilje

  Komoda edhe kthesa

  Komoda ka ardh nga zvicrra fin re asht Per me shum na kontaktoni

  Shtime 21 maj 01:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Shtime 20 maj 15:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CNC-Sherbime profesionale
  Mobilje

  CNC-Sherbime profesionale

  Kryejm gjitha sherbimet profesionale me CNC ne MDF, plastik etj Gjindemi ne Greme-Ferizaj

  Shtime 20 maj 08:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Shtime 20 maj 00:15
  169 €
 • 4 foto
  Makina e zdrukthtaris
  Makina dhe vegla

  Makina e zdrukthtaris

  Shitet makina e zdrukthtaris ne gjendje shum te mir prodhim i Turkise

  Shtime 19 maj 22:41
  850 €
 • 11 foto
  Punojm Dyer dhe dritare nga druri
  Materiale ndertimi

  Punojm Dyer dhe dritare nga druri

  Punojm Dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzionet dhe ngjyrat me modele te ndryshme dyer me

  Shtime 19 maj 14:06
  60 €
 • 11 foto
  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045327459
  Mobilje

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045327459

  ponojm dyer e dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet dyer me masa standarte dyer pe

  Shtime 18 maj 15:37
  60 €
 • 1 foto
  Makina të Piletit
  Makina dhe vegla

  Makina të Piletit

  Makina për prodhimin e piletit të gjitha këto makina janë në linjë që do të thotë se janë të komplet

  Shtime 18 maj 15:31
  25.000 €
 • 4 foto
  Shporet alfa
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa

  Shes shporet alfa i perdort po ne gjendje te rregullt 044592431

  Shtime 18 maj 11:13
  280 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Shtime 17 maj 18:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Derë hrje Bungu
  Mobilje

  Derë hrje Bungu

  Shes derë bungu.Është shumë i ruajtur

  Shtime 16 maj 19:35
  100 €
 • 2 foto
  Ram i Aluminit
  Materiale ndertimi

  Ram i Aluminit

  Rami është i aluminit dy dritaret anash hapen njëra horizontale e tjetra vertikale... Për më shumë

  Shtime 16 maj 15:46
  145 €
 • 2 foto
  Shitet shporeti per nxemje 12kw
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti per nxemje 12kw

  Shitet shporeti per nxemje 12kw dot thot per 5 radiator i nxen pa problem per info viber +3834564793

  Shtime 14 maj 21:23
  300 €