Shtime

Shtepi & Familje në shitje në Shtime

 • 2 foto
  Alfa shpored i nxemjes qendrore
  Teknik dhe paisje

  Alfa shpored i nxemjes qendrore

  Shes shporedin Alfa 20 kw furre prej ma tmdhajav 40cm po thuaj se i ri vetem 6 muj i perdorur Nr

  Shtime Sot, 08:15
  700 €
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Shtime Sot, 01:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komoda edhe kthesa
  Mobilje

  Komoda edhe kthesa

  Komoda ka ardh nga zvicrra fin re asht Per me shum na kontaktoni

  Shtime Sot, 01:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Alfa
  Teknik dhe paisje

  Alfa

  Shesim shporeta alfa për nxemje qendrore

  Shtime Dje, 21:18
  300 €
 • 11 foto
  Dyer te dhomave sipas dimenzionve
  Materiale ndertimi

  Dyer te dhomave sipas dimenzionve

  Punojm dyr sipas masave qmimet 60euro deri 110euro viber+38345.911606

  Shtime Dje, 15:04
  60 €
 • 11 foto
  Punojm Dyer te dhomave sipas dimenzionve
  Materiale ndertimi

  Punojm Dyer te dhomave sipas dimenzionve

  Punojm dyr sipas masave qmimet 60euro deri 110euro viber+38345.911606

  Shtime Dje, 15:04
  60 €
 • 6 foto
  Maqina per llamarin
  Makina dhe vegla

  Maqina per llamarin

  Shitet dy runde per per llamarin Apkan 1 M Pres dore 1 M Te gjitha kto jan ne gjendje te rregullt

  Shtime Dje, 10:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe -karrika tavolina viber+38345333998
  Mobilje

  separe -karrika tavolina viber+38345333998

  separe

  Shtime 29 mars 21:48
  170 €
 • 8 foto
  kreveta dysheka +38345496906
  Materiale ndertimi

  kreveta dysheka +38345496906

  punojm kreveta dhoma me te gjitha dimenzjonet e ngjyra te ndryshme 045496906

  Shtime 29 mars 19:28
  65 €
 • 11 foto
  DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!!!
  Mobilje

  DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!!!

  TE HESATI ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne treg.

  Shtime 29 mars 18:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe 160euro kreveta 50 euro 044919970
  Mobilje

  tavolina separe 160euro kreveta 50 euro 044919970

  tavolina kreveta separe dysheka 044919970

  Shtime 29 mars 16:45
  50 €
 • 1 foto
  Rund per llamarin deri ne 5mm
  Makina dhe vegla

  Rund per llamarin deri ne 5mm

  Rundi osht ne gjendje shumë te mir si dhe ne terezi llamarinen e profilon (kthen) deri ne 5mm trashë

  Shtime 27 mars 14:49
  400 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Shtime 27 mars 12:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dhe, HUMUS për kopshte e serra, Shtime 5€ KUBIKU
  Materiale ndertimi

  Dhe, HUMUS për kopshte e serra, Shtime 5€ KUBIKU

  Ndërmarrja "KOPSHTI-BA" me seli ne Shtime,bënë furnizimin dhe shitjen e DHEUT (humusit) per kopshte

  Shtime 27 mars 11:09
  5 €
 • 1 foto
  Cerkullar
  Makina dhe vegla

  Cerkullar

  Shitet cerkullari ne gjendje te rregullt pune Eshte edhe strug Qeron miser blun miser

  Shtime 26 mars 22:47
  350 €
 • 5 foto
  Dhee-Humus për kopshte e sera
  Materiale ndertimi

  Dhee-Humus për kopshte e sera

  Shesim dhee - humus per kopshte dhe sera. Bazen e companis e kemi në Shtime Qmimi per Shtime eshte 5

  Shtime 26 mars 22:01
  5 €
 • 5 foto
  BETON TË GATSHUM “Euro Beton” Shtime
  Materiale ndertimi

  BETON TË GATSHUM “Euro Beton” Shtime

  Shesum Beton të gatshum të cilsis së lartë. Fabrika gjindet në Shtime, në rrugen Shtime-Lipjan. Fab

  Shtime 26 mars 22:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbritje Dyr te Dhomave me extra kualitet
  Materiale ndertimi

  Zbritje Dyr te Dhomave me extra kualitet

  Shesim dyer per shtepi me qmime te lira 60euro deri 100euro me krejt dimenzjonet .

  Shtime 26 mars 10:27
  60 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare 25 euro 045964609
  Mobilje

  dyer dhe dritare 25 euro 045964609

  dyer dhe dritare 25 euro 045964609

  Shtime 25 mars 10:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe -karrika tavolina viber+38345333998
  Mobilje

  separe -karrika tavolina viber+38345333998

  separe

  Shtime 24 mars 10:35
  170 €
 • 0 foto
  Punojm me Mermer,Granit,Taraser,Qeshme etj.
  Materiale ndertimi

  Punojm me Mermer,Granit,Taraser,Qeshme etj.

  Punojm Mermer,Granit,Tarasera,Qeshme e shume gjera te tjera.

  Shtime 21 mars 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  Shes kuzhinën në gjendje shumë të mirë e ruajtur shumë për më tepër ju lutem në tel. +383 49 622

  Shtime 20 mars 21:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Shtime 20 mars 18:31
  169 €
 • 1 foto
  Derë e hymjes
  Mobilje

  Derë e hymjes

  Shitet dera e hymjes ne gjendje perfekte,shumë pak e perdorur. Pa dëmtime! Ndërrohet edhe me gjëra t

  Shtime 18 mars 16:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Derë e hymjes
  Mobilje

  Derë e hymjes

  Shitet dera e hymjes ne gjendje perfekte,shumë pak e perdorur. Pa dëmtime! Ndërrohet edhe me gjëra t

  Shtime 18 mars 16:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Shtime 15 mars 11:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ulese, tavoline, komode
  Mobilje

  Ulese, tavoline, komode

  Shes uleset 3,2,1 me tepih Shes 2 komodet dhe tavolinen Te gjitha ne gjendje shume te mire Çmimi s

  Shtime 14 mars 14:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,
  Mobilje

  PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,

  Prodhijm me Dimensjone, Dizajne, modele si dhe Nxhyra sipas deshires suaj. Kualiteti dëshmon në trad

  Shtime 13 mars 23:42
  330 €
 • 3 foto
  Shitet cerkullari
  Makina dhe vegla

  Shitet cerkullari

  Shitet cerkullari ne gjendje shume tmir pune Pren dru eshte edhe strug

  Shtime 13 mars 20:39
  350 €
 • 6 foto
  Tenda Klasike
  Mobilje

  Tenda Klasike

  Loni Tenda

  Shtime 13 mars 16:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mbuloja me xham
  Mobilje

  Mbuloja me xham

  Loni Tenda

  Shtime 13 mars 16:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet cerkullari
  Makina dhe vegla

  Shitet cerkullari

  Shitet cerkullari ne gjendje te rregullt punon mire Eshte edhe per blurjen e misrit eshte edhe me s

  Shtime 11 mars 19:18
  300 €
 • 1 foto
  Makina të Piletit
  Makina dhe vegla

  Makina të Piletit

  Makina për prodhimin e piletit të gjitha këto makina janë në linjë që do të thotë se janë të komplet

  Shtime 7 mars 09:41
  25.000 €
 • 0 foto
  Aloe vera
  Mobilje

  Aloe vera

  Shitet dysheki aloe vera i ri

  Shtime 3 mars 21:54
  60 €
 • 3 foto
  CNC-Sherbime profesionale
  Mobilje

  CNC-Sherbime profesionale

  Kryejm gjitha sherbimet profesionale me CNC ne MDF, plastik etj Gjindemi ne Greme-Ferizaj

  Shtime 5 shkurt 12:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba
  Makina dhe vegla

  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Prodhojm rrjeta me dimezjone te dryshme tel me gjeba punojm [rrjeta jasht standartit dhe me trashsi

  Shtime 27 janar 18:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtrat per beba shume pak i perdorur cmimi lire
  Mobilje

  Shtrat per beba shume pak i perdorur cmimi lire

  Shtrat per beba shume pak i perdorur, me gjendje shume te mire, cmimi shume i lire. 044 177 863

  Shtime 19 janar 15:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frez asfalti zhabic Autolarje me benzin
  Makina dhe vegla

  Frez asfalti zhabic Autolarje me benzin

  Shiten mjetet e punes Autolarja motorr Honda , 9.0Frez asfalti 9.5 motorr Honda zhabica Vacker rr

  Shtime 14 janar 20:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  motoorr i meshalices sllovene
  Materiale ndertimi

  motoorr i meshalices sllovene

  shes motorrin e meshalices eshte ne gjendje te mir

  Shtime 2 janar 10:04
  40 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Shtime 17 dhjetor 07:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavoina ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +3834428087

  Shtime 16 dhjetor 00:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Shtime 18 nëntor 18:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Tupan për pjekje dhe dy rregullator për r
  Teknik dhe paisje

  Shes Tupan për pjekje dhe dy rregullator për r

  Shes Tupan për pjekje dhe dy rregullator për rrym jan në gjendje te mir

  Shtime 15 nëntor 17:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet tavolina
  Mobilje

  Shitet tavolina

  Shitet tavolina me 6 karrige esht mjaft e mir mund të zmadhohet edhe me shum Qmimi ekstra i lir Per

  Shtime 7 nëntor 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motor fleks
  Makina dhe vegla

  Motor fleks

  Motori fleks që pren gurë, beton, asfalt etj. Motori është i ri nga Gjermania. Shumë pak i përdoru

  Shtime 2 nëntor 20:06
  1.200 €
 • 5 foto
  DHE-HOMUS për kopshte e sera! 5€ kubiku në Shtime
  Materiale ndertimi

  DHE-HOMUS për kopshte e sera! 5€ kubiku në Shtime

  Ndërmarrja "KOPSHTI-BA" me seli ne Shtime,bënë furnizimin dhe shitjen e DHEUT (humusit) per kopshte,

  Shtime 21 tetor 22:07
  5 €
 • 6 foto
  Dhe, HUMUS per kopshte,serra, 5 € kubiku ne Shtime
  Materiale ndertimi

  Dhe, HUMUS per kopshte,serra, 5 € kubiku ne Shtime

  Ndërmarrja "KOPSHTI-BA" me seli ne Shtime,bënë furnizimin dhe shitjen e DHEUT (humusit) per kopshte,

  Shtime 21 tetor 22:07
  5 €
 • 11 foto
  Dyer të brendshme - Edi Company
  Materiale ndertimi

  Dyer të brendshme - Edi Company

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer sta

  Shtime 21 tetor 15:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Shtime 21 tetor 15:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Shtime 21 tetor 15:54
  Me Marrveshje