Skënderaj

Shtepi & Familje në shitje në Skënderaj

 • 3 foto
  Komoda
  Mobilje

  Komoda

  Shitet komoda e re ,per me shume info me kontaktoni ne numer ose viber +38349535355.

  Skënderaj 17 tetor 18:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyre e dritare
  Materiale ndertimi

  Dyre e dritare

  Shite dyr e dritare te drurit komplet me releta qmimi per cope 30 euro

  Skënderaj 15 tetor 22:25
  30 €
 • 4 foto
  Komod per banjo
  Materiale ndertimi

  Komod per banjo

  Shitet komoda per banjo, e ka edhe qeshmen e montume shumë e rujtne

  Skënderaj 15 tetor 06:56
  85 €
 • 4 foto
  Shiten dyrt
  Materiale ndertimi

  Shiten dyrt

  Shitet nje der e hymjes e blindune Dhe 6copa dyr te dhomave

  Skënderaj 15 tetor 06:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamin me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kamin me pelet

  Shes kaminin me pelet vetem 3 muaj i perdorur, ne gjendje shume te mire pothuajse i ri, gjendja e ti

  Skënderaj 12 tetor 10:15
  550 €
 • 3 foto
  shitet shporeti
  Teknik dhe paisje

  shitet shporeti

  shitet shporeti pak i perdorun shum i rujtshum

  Skënderaj 12 tetor 09:43
  180 €
 • 3 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  Bejm montimin ne gjithe kosoven ju mirpresim

  Skënderaj 11 tetor 09:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Teknik dhe paisje

  Shitet

  Shitet ngjendje shum te mir

  Skënderaj 9 tetor 22:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mobile te perdorura
  Mobilje

  Mobile te perdorura

  Shiten mobilet, tavolina, si dhe tepihi pothuajse te reja

  Skënderaj 9 tetor 21:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Teknik dhe paisje

  Shitet

  Shitet ngjendje shum te mir

  Skënderaj 9 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mobile te perdorura
  Mobilje

  Mobile te perdorura

  Shiten mobilet, tavolina, si dhe tepihi pothuajse te reja

  Skënderaj 9 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shporet

  Shitet shporet alfa shum pak i perdorum per ma shum na kontaktoni

  Skënderaj 8 tetor 23:49
  350 €
 • 4 foto
  invertar per sallon ondulimi
  Mobilje

  invertar per sallon ondulimi

  shiten paisjet per sallon ondulimi vetm nje muaj te perdorne. 2 karrika 1flok larse 2 tavolina me p

  Skënderaj 8 tetor 09:49
  1.999 €
 • 3 foto
  Garnitur 3321
  Mobilje

  Garnitur 3321

  Garnitura/kauqa 3321 jan me hapje per me fjet jan sjum te rujtum thujse te ri as dy vite te perdo

  Skënderaj 6 tetor 17:08
  350 €
 • 4 foto
  Shes Kaminin “PRITY”
  Teknik dhe paisje

  Shes Kaminin “PRITY”

  Është në gjendje te mirë, i posedon edhe qyngat.

  Skënderaj 6 tetor 13:06
  120 €
 • 2 foto
  Shes Friz
  Teknik dhe paisje

  Shes Friz

  Shes Frizin eshte shume pak i perdorur.

  Skënderaj 5 tetor 17:51
  120 €
 • 1 foto
  Friz
  Teknik dhe paisje

  Friz

  shes frizin shum pak te perdorur

  Skënderaj 5 tetor 09:23
  90 €
 • 12 foto
  Zbritje Dyer te Dhomave 045396941
  Mobilje

  Zbritje Dyer te Dhomave 045396941

  Punojm Dyer te dhomave 70euro 80euro me dimenzjone te ,ndryshme modele e ngjyra sipas porosis .

  Skënderaj 5 tetor 08:09
  70 €
 • 2 foto
  Kreveta
  Mobilje

  Kreveta

  Shiten krevetat te perdorur shum pak qmimi 130 euro mund te na kontaktoni ne viber

  Skënderaj 4 tetor 13:54
  130 €
 • 2 foto
  Shitet kamini komplet me qynga,
  Teknik dhe paisje

  Shitet kamini komplet me qynga,

  Shitet Kamini komplet me qynga, eshte pothuajse i paperdorur ose i perdorur vetem 3 muaj sezonen e d

  Skënderaj 4 tetor 10:14
  100 €
 • 1 foto
  Shitet golldoni
  Teknik dhe paisje

  Shitet golldoni

  Shitet golldoni veq niher i perdorun me naft osht ne gjendje te mir

  Skënderaj 2 tetor 17:09
  550 €
 • 3 foto
  Shitet Kalldaja 2 vite Garancion
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kalldaja 2 vite Garancion

  Shitet Kalldaja me Pelet . Eshte shum pak e perdorur ka Garancion edhe dy vite . Numri Kontaktues :

  Skënderaj 30 shtator 11:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shporet Smedereva
  Teknik dhe paisje

  Shporet Smedereva

  Shporeti asht ky ne foto asht shum i mir nxen shym mir dhe pjek shum mir 1 vit i perdirum per me s

  Skënderaj 28 shtator 20:26
  150 €
 • 2 foto
  Shes
  Materiale ndertimi

  Shes

  Shes tjegulla jan afro 2600 cmimi 10 cent

  Skënderaj 27 shtator 09:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolinë buke
  Mobilje

  Tavolinë buke

  Tavolinë buke me 6 karrige. Pak e përdorur. Gati si e re.

  Skënderaj 23 shtator 17:31
  250 €
 • 6 foto
  Agregat 4.3w benzinë
  Makina dhe vegla

  Agregat 4.3w benzinë

  Agregat shum pak i perdorun ne gjendje te mir per ma shum kontaktoni

  Skënderaj 22 shtator 16:16
  250 €
 • 2 foto
  shitet urgjent
  Mobilje

  shitet urgjent

  shitet tavolina me 6 karrika

  Skënderaj 18 shtator 13:48
  30 €
 • 1 foto
  Shitet
  Mobilje

  Shitet

  Shiten dyert e koridorit nje gjam osht i thyer vetem

  Skënderaj 18 shtator 13:44
  40 €
 • 4 foto
  Rrypa per shkall
  Materiale ndertimi

  Rrypa per shkall

  Reypa te shkurt per lidhjen e shkallve etj Tel 044-294-657 & 044-214-292 2.5€ copa

  Skënderaj 11 shtator 23:27
  2 €
 • 2 foto
  SHITET MOBILJE PER SALLON QMIMI SHUM I VOLITSHEM
  Mobilje

  SHITET MOBILJE PER SALLON QMIMI SHUM I VOLITSHEM

  :SHITET MOBILJE PER SALLON QMIMI SHUM I VOLITSHEM SHITEN (DY 3SHA, DY 2SHA , TRE 1SHA) CMIMI I SHU

  Skënderaj 11 shtator 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Agregat
  Makina dhe vegla

  Agregat

  shitet agregati 6.7 kv ne gjendje perfekte pune e shume pake ore te bera.

  Skënderaj 10 shtator 17:17
  470 €
 • 2 foto
  Tavolin me karrika po thuaj se te reja
  Mobilje

  Tavolin me karrika po thuaj se te reja

  Shiten Tavolina me karrika shum pak e perdorun po thuaj se e re per me shum info lajmrohuni ne tel

  Skënderaj 9 shtator 20:01
  170 €
 • 4 foto
  Dritare
  Materiale ndertimi

  Dritare

  Jane 3 Dritare me dimension 210x0.80cm, 1 dritare 140x140cm, jane me tre Diktuna shume te ruajtura s

  Skënderaj 9 shtator 12:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten mobiljet për sallon të përdorura
  Mobilje

  Shiten mobiljet për sallon të përdorura

  Shiten mobiljet për sallon të përdorura, mirëpo janë më gjendje të mirë dhe të përdorshme siç shihen

  Skënderaj 9 shtator 08:32
  550 €
 • 5 foto
  Motor per dyer të oborrit
  Teknik dhe paisje

  Motor per dyer të oborrit

  Qmimi 300€ sa si e limituar 2 vjet garancion me te gjitha paisjet si ne foto jan te reja dhe dyrt t

  Skënderaj 7 shtator 18:32
  300 €
 • 2 foto
  Shes tavolinen urgjent
  Mobilje

  Shes tavolinen urgjent

  Shes tavolinen e xhamit e punes e pershtatshme per shume bizenese eshte e prej profilit shume te mir

  Skënderaj 1 shtator 14:46
  80 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Komoda e tv =50€ Tavolinat

  Skënderaj 1 shtator 10:21
  330 €
 • 2 foto
  Shes tryezë (Trapezari) me 6 karrige
  Mobilje

  Shes tryezë (Trapezari) me 6 karrige

  Shes tryezë (Trapezari) me 6 karrige. Eshte e perdorur shume pak, nuk ka asnje defekt-grrithe.

  Skënderaj 31 gusht 15:55
  200 €
 • 1 foto
  Shiten Qeremidet
  Materiale ndertimi

  Shiten Qeremidet

  Shiten Qeremidet

  Skënderaj 30 gusht 20:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Urgjent ulse per ballkon
  Mobilje

  Shiten Urgjent ulse per ballkon

  Jan shum te mira i kam perdor 5 muaj shes 3-2 dhe tavolinen i kam bler 170€ dhe i shes 130€ arsya po

  Skënderaj 29 gusht 23:26
  130 €
 • 4 foto
  Inventar
  Mobilje

  Inventar

  Inventar per kafiq Seti i kuq 360x4 Seti i zi 270x2 Separea 880x1

  Skënderaj 27 gusht 19:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet komoda e perdorur
  Mobilje

  Shitet komoda e perdorur

  Komoda eshte e perdorur, eshte funksionale dhe shume e shfrytezueshme per televizor dhe pajisje te t

  Skënderaj 15 gusht 14:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  kreveta me dysheka 70 euro
  Mobilje

  kreveta me dysheka 70 euro

  shtreter me joga te ri per dhoma gjumit 70 euro 045973984

  Skënderaj 15 gusht 08:37
  70 €
 • 1 foto
  Shporet per ngrohje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet per ngrohje qendrore

  Shporeti 17kw posedon Pompen invertor batarin dhe qyngat . Shitet me tgjitha pajisjet eshte ne gjend

  Skënderaj 14 gusht 18:33
  650 €
 • 4 foto
  Shes Frizin&EnLarsen
  Teknik dhe paisje

  Shes Frizin&EnLarsen

  Shes frizin&enlarsen ne gjendja perfekte

  Skënderaj 14 gusht 12:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komodine dhe televizor
  Mobilje

  Komodine dhe televizor

  Shes vitrinen dhe TV, e pershtatshme per dhome te pritjes, si dhe TV (Telefunken) i perdorur dhe ne

  Skënderaj 13 gusht 16:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dhuratë e një kontrolli serioz dhe të sinqertë
  Materiale ndertimi

  dhuratë e një kontrolli serioz dhe të sinqertë

  dhuratë e një kontrolli serioz dhe të sinqertë Më falni për këtë postim, por gjeta vetëm këtë mundë

  Skënderaj 12 gusht 17:33
  2 €
 • 3 foto
  Shes maqinen e Akullit
  Mobilje

  Shes maqinen e Akullit

  250 kg 24h

  Skënderaj 12 gusht 13:14
  1.900 €
 • 5 foto
  ORENDI PER DHOMA PRITJE
  Mobilje

  ORENDI PER DHOMA PRITJE

  2, treshe 1,dyshe 1,njeshe, qmimi eshte i diskutueshem..

  Skënderaj 11 gusht 22:11
  320 €
 • 2 foto
  Shitet shporeti me pelet
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti me pelet

  Shitete shporeti me pelet, 25 kw, dy vjet i pèrdorur. Qmimi sipas marrveshjes.

  Skënderaj 11 gusht 21:36
  Me Marrveshje