Skënderaj

Shtepi & Familje në shitje në Skënderaj

 • 3 foto
  Lavatriçe e mir e lir
  Teknik dhe paisje

  Lavatriçe e mir e lir

  Lavatriçja eshte ne gjendje shum te mir punon perfekt po ashtu eshte edhe shum e rujtn, nuk u perdor

  Skënderaj 1 tetor 18:34
  140 €
 • 2 foto
  Makin per qepje me overlluk me senzor
  Makina dhe vegla

  Makin per qepje me overlluk me senzor

  Makin per qepje me overlluk me senzor Garatoi gjithqka oer maqina kontakt 049623266

  Skënderaj 26 shtator 18:23
  850 €
 • 0 foto
  Shitet mulliri me vegla
  Makina dhe vegla

  Shitet mulliri me vegla

  Ne gjendje te rregullt per me shum nr +38343911528

  Skënderaj 24 shtator 20:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet dhoma 480€
  Mobilje

  shitet dhoma 480€

  është e përdort pak pothuajse ë re dhe është hiq shihet në foto komplet

  Skënderaj 23 shtator 13:29
  480 €
 • 5 foto
  Shitje dhe servis
  Teknik dhe paisje

  Shitje dhe servis

  Bejm shitjen dhe servisimin e teknikes e bardh te prodhimeve gjetmane +38649243340 044712474

  Skënderaj 20 shtator 22:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pushimore nga Druri dhe Mobile me Porosi.
  Mobilje

  Pushimore nga Druri dhe Mobile me Porosi.

  Kryejm keto pune: Pushimore nga druri. Dhoma gjumi Kuzhina Paradhoma etj.

  Skënderaj 20 shtator 20:24
  1 €
 • 1 foto
  Shes makinen
  Makina dhe vegla

  Shes makinen

  Shes makinen qe ben shpiarjen e hekurave ne gjendje te mir pune 1450 euro

  Skënderaj 19 shtator 19:22
  1.450 €
 • 8 foto
  Punojm me DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!
  Mobilje

  Punojm me DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!

  Limi PVC ju ofron Dyer dhe Dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe garancion shume vjeqar. Dye

  Skënderaj 18 shtator 01:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavulin e mir
  Mobilje

  Tavulin e mir

  Tavulin e mir

  Skënderaj 16 shtator 22:45
  50 €
 • 1 foto
  Shitet kamina me pelet
  Teknik dhe paisje

  Shitet kamina me pelet

  E shes kaminen me pelet e ardhur nga Italia 10 kw Punon shume mire , Shume pak eshte e perdorur Te

  Skënderaj 16 shtator 21:25
  450 €
 • 0 foto
  Qadra
  Mobilje

  Qadra

  Qadra per lokale ose shpija te dimenzionit gjeresija 3.37 m me gjatesi 2.5 m

  Skënderaj 13 shtator 23:07
  270 €
 • 1 foto
  Mobilat per femi
  Mobilje

  Mobilat per femi

  Shtrati me dyshek + orman

  Skënderaj 13 shtator 18:04
  150 €
 • 1 foto
  Dere e Hymjes
  Mobilje

  Dere e Hymjes

  Vetem korniza i mungon .

  Skënderaj 13 shtator 13:25
  30 €
 • 0 foto
  Shes Vitrinen e ardhur nga zvicrra
  Mobilje

  Shes Vitrinen e ardhur nga zvicrra

  Shes Vitrinen e ardhur nga zvicrra

  Skënderaj 12 shtator 19:34
  250 €
 • 1 foto
  Kendore per qendrim ditor
  Mobilje

  Kendore per qendrim ditor

  shume pake te perdorur

  Skënderaj 11 shtator 18:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Joga
  Mobilje

  Joga

  Shiten 2 joga per arsyje mos perdorimi 1.90cm x 90cm

  Skënderaj 10 shtator 14:04
  25 €
 • 1 foto
  Motorr mullini
  Makina dhe vegla

  Motorr mullini

  Shes motorr mullini 2.2 1410

  Skënderaj 6 shtator 11:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ernest
  Makina dhe vegla

  Ernest

  Per kontakt thirrni ne viber:+38349168632

  Skënderaj 3 shtator 19:18
  190 €
 • 0 foto
  per larjen e tepihave
  Teknik dhe paisje

  per larjen e tepihave

  per larjen e tepihav

  Skënderaj 3 shtator 16:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobile Per Sallon
  Mobilje

  Mobile Per Sallon

  Shiten mobilet per salllon 2 treshe 1 dyshe dhe nje 1she mobilet jan te rujtne siq po shihen edhe

  Skënderaj 1 shtator 16:12
  170 €
 • 3 foto
  Kulmin
  Materiale ndertimi

  Kulmin

  Shes kulmin koplet Qeremide mortek drrasa Viber +38346143274 Tel 046143274

  Skënderaj 1 shtator 10:31
  1.000 €
 • 4 foto
  Polac Skenderaj
  Materiale ndertimi

  Polac Skenderaj

  Tjegulla 1800 copë Trena 4 dhe 6 metra (12-14 cm) Mertek 4 metra (10-12cm) Shipka,Shtafne,Llamperia

  Skënderaj 29 gusht 19:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Paletar
  Makina dhe vegla

  Paletar

  Paletar pesha e ngritjes 1000 kg

  Skënderaj 29 gusht 13:05
  550 €
 • 1 foto
  Tavolina e Korrika Kopshti
  Mobilje

  Tavolina e Korrika Kopshti

  Tavolina e korrika kopshti nga Metali e Druri

  Skënderaj 28 gusht 16:11
  250 €
 • 0 foto
  qilim
  Teknik dhe paisje

  qilim

  qilim

  Skënderaj 24 gusht 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Brener
  Makina dhe vegla

  Brener

  Brener per prerjen e detaleve dhe saldim

  Skënderaj 18 gusht 13:30
  150 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita viber +383 49 886 141

  Skënderaj 12 gusht 11:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mobileria  \" NOTI \"
  Mobilje

  Mobileria \" NOTI \"

  Marojmë: Dhoma gjumi Kuzhina Pushimore Sipas porosis suaj.

  Skënderaj 11 gusht 12:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet maqina larese Gorenje
  Teknik dhe paisje

  Shitet maqina larese Gorenje

  Maqina është ne gjendje te mirë teknike.

  Skënderaj 7 gusht 08:52
  150 €
 • 2 foto
  Shes mobile 1 2 3
  Mobilje

  Shes mobile 1 2 3

  Shes mobilet 1 2 3

  Skënderaj 6 gusht 17:43
  150 €
 • 4 foto
  Pironer
  Makina dhe vegla

  Pironer

  Pironer pesha e ngritjes 1500 kg ka baterijat e reja punon shum mir

  Skënderaj 5 gusht 14:18
  850 €
 • 3 foto
  Dhome gjumi
  Mobilje

  Dhome gjumi

  Shitet mobilje, dhoma gjumi me gjendje te mirë

  Skënderaj 5 gusht 11:41
  333 €
 • 1 foto
  Shiten dritaret dhe qeremidet
  Materiale ndertimi

  Shiten dritaret dhe qeremidet

  Shiten qeremidet e perdorura dhe dritaret e drurit qmimi si pas marrveshjes

  Skënderaj 5 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet frizi
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi

  shitet frizi ngjedje trregullt

  Skënderaj 5 gusht 11:29
  450 €
 • 2 foto
  Shes kosen e ardhur nga danimarka
  Makina dhe vegla

  Shes kosen e ardhur nga danimarka

  Shes kosen ne gjendje shum te mir

  Skënderaj 3 gusht 11:45
  100 €
 • 3 foto
  Shes kosen e ardhur nga danimarka
  Makina dhe vegla

  Shes kosen e ardhur nga danimarka

  Shes kosen e ardhur nga danimarka ne gjendje shum te mir

  Skënderaj 3 gusht 11:45
  90 €
 • 3 foto
  Sharr per dru
  Teknik dhe paisje

  Sharr per dru

  Shitet Sharra krejtsisht e re per dru (e prodhuar nga Gjermania) me garancion per 2 vite 270 mirep

  Skënderaj 29 korrik 17:55
  270 €
 • 10 foto
  Sallon ondulimi
  Mobilje

  Sallon ondulimi

  Shitet invertari per frizerka komplet i ri pa perdorur

  Skënderaj 21 korrik 14:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cisternen
  Makina dhe vegla

  Cisternen

  Shes cisternen

  Skënderaj 20 korrik 20:07
  550 €
 • 6 foto
  Kuzhinë druri,se bashku me paisjet përcjellëse.
  Mobilje

  Kuzhinë druri,se bashku me paisjet përcjellëse.

  Shes Kuzhinen se bashku me paisjet përcjellëse si:Shporet Elektrik,Frigorifer,Enëlarëse. Arsyeja e s

  Skënderaj 19 korrik 00:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dere per lokal
  Materiale ndertimi

  Dere per lokal

  Shes deren per lokal, ne gjendje shume te mire Dimensionet jane 4 x 2.40 m E pershtatshme per gjit

  Skënderaj 18 korrik 14:12
  540 €
 • 0 foto
  shes ndrrroj dyr dritare plstike
  Materiale ndertimi

  shes ndrrroj dyr dritare plstike

  t katsh

  Skënderaj 17 korrik 19:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cekullar
  Makina dhe vegla

  Cekullar

  Shes cekullarin 14 m gjatesi, drrasa leviz ne vaganete me rrota ne hyrje dhe dalje te cekullarit 12

  Skënderaj 13 korrik 22:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes cisternen per ujë
  Teknik dhe paisje

  Shes cisternen per ujë

  Shitet cisterna per uje, 3 mijë litra.

  Skënderaj 12 korrik 19:54
  550 €
 • 8 foto
  Shiten mobiljet e shtepis
  Mobilje

  Shiten mobiljet e shtepis

  Shiten mobiljet e shtepis

  Skënderaj 11 korrik 21:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kulemi
  Materiale ndertimi

  Shitet kulemi

  Shitet , kulemi, komplet me qeremide , qmimi sipas marrveshjes.

  Skënderaj 11 korrik 18:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Trafo
  Teknik dhe paisje

  Trafo

  Shitet trafo e rrynes shum profesionale e ardhun nga zvicrra ne gjendje te rregullt

  Skënderaj 7 korrik 19:00
  250 €
 • 2 foto
  Qeremide
  Materiale ndertimi

  Qeremide

  Janë te ruajtura siç shihet dhe ne foto janë mbi 1500 copa kush është i interesuar thirr në numer

  Skënderaj 6 korrik 18:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per prerjen e betonit stihl 800 viti 2015
  Makina dhe vegla

  Makin per prerjen e betonit stihl 800 viti 2015

  Shitet makin per prerje te betonit si dhe 3 tushbateri qmimi sipas marrveshjes

  Skënderaj 6 korrik 15:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Dyr te oborrit
  Mobilje

  Dyr te oborrit

  Shes dyr te oborrit me lartesi 2.5m dhe Gjersi 3m dyrt jan te ruajtura Qmimi sipas marrveshjes

  Skënderaj 5 korrik 18:20
  250 €