Skënderaj

Shtepi & Familje në shitje në Skënderaj

 • 2 foto
  tavolin e bukes
  Mobilje

  tavolin e bukes

  shes tavolinen e bukes me 6 karrika ne gjendje shum te mir Qmimi 130 euro

  Skënderaj 4 qershor 17:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  drita te pllafonit
  Mobilje

  drita te pllafonit

  shes këto 20 copa drita te gjitha ne rregull me qmime te Voliteshem

  Skënderaj 2 qershor 20:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Centrifuga
  Teknik dhe paisje

  Centrifuga

  Centrifuga per tepija te gjith llojet me porosi brenda 2 jave centrifuga me rrota 2.70m - 3.000€ 3

  Skënderaj 1 qershor 17:34
  1 €
 • 2 foto
  Enlarese
  Teknik dhe paisje

  Enlarese

  Shitet Maqine enlarese per 12 persona pa perdor .

  Skënderaj 1 qershor 15:07
  220 €
 • 0 foto
  Aksion shes pasqyre 20 euro bej ndrrim nese me per
  Mobilje

  Aksion shes pasqyre 20 euro bej ndrrim nese me per

  Aksion:she\'s pasqyren 20 euro bej ndrrim nese me pershtatet per info shkruj viber 049882616 gjinde

  Skënderaj 31 maj 13:20
  20 €
 • 11 foto
  panell
  Materiale ndertimi

  panell

  Europanell është fabrik e specializuar në prerje të sakta ku bëjm prerjen,montimin dhe gjithqka tjet

  Skënderaj 30 maj 19:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Komoda
  Teknik dhe paisje

  Shitet Komoda

  Shitet komoda shume pak e perdorur 044705882 Skenderaj

  Skënderaj 30 maj 18:18
  90 €
 • 3 foto
  Shes kreveta dhe nje komod
  Mobilje

  Shes kreveta dhe nje komod

  Shes krevetat jan shum te mir i shes per shkak te ndrrimit te mobileve esht nje fotele dhe 2 tresha

  Skënderaj 29 maj 20:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lulen fikus te madhe
  Mobilje

  Shes lulen fikus te madhe

  Shes lulen fikus shum te madhe qmimi 120 euro 044255564

  Skënderaj 29 maj 17:35
  120 €
 • 2 foto
  Karrika tavolina shankerica
  Mobilje

  Karrika tavolina shankerica

  7 kompleta tavolina me 4 karriga 100€ kompleti

  Skënderaj 29 maj 09:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtet kulmi
  Materiale ndertimi

  Shtet kulmi

  Shitet kulmi me llastra italjane llastrat jan origjinale 9 milimetra tebplot te ardhura nga italija

  Skënderaj 28 maj 21:15
  2.500 €
 • 5 foto
  Shes KUZHINEN e perdorun 1 vjet
  Mobilje

  Shes KUZHINEN e perdorun 1 vjet

  Eshte e riajtur shum mir e perdorun 1 vjet

  Skënderaj 28 maj 12:02
  600 €
 • 2 foto
  Mobilje Salloni,Komodë
  Mobilje

  Mobilje Salloni,Komodë

  Shiten mobilje me prodhim italian 3+2+1+1 Tv komode shume pak e perdorne

  Skënderaj 28 maj 08:59
  500 €
 • 1 foto
  shitet ndrrohet   t 4
  Materiale ndertimi

  shitet ndrrohet t 4

  T 4 viti 94 dizell regjitrim ska ndrrim mayerial ndertimor

  Skënderaj 24 maj 22:07
  1 €
 • 0 foto
  shitet ndrrohet kombi t 4
  Materiale ndertimi

  shitet ndrrohet kombi t 4

  Dizell 2.4 94 viti

  Skënderaj 24 maj 21:47
  1 €
 • 2 foto
  shes ndrroj 3 dyr t humjes  t drunit
  Materiale ndertimi

  shes ndrroj 3 dyr t humjes t drunit

  Dyrt jon komplet me gjame me rom 150 copa

  Skënderaj 24 maj 21:27
  150 €
 • 3 foto
  Shiten Tendat (Qadrat)
  Mobilje

  Shiten Tendat (Qadrat)

  Shiten Tendat ne gjendje te rregullt Dimenzionet 4.0x4.0 (m) Sasia: 4 copë Çmimi: 265€/copa

  Skënderaj 23 maj 13:19
  265 €
 • 3 foto
  shitet inventari komplet
  Teknik dhe paisje

  shitet inventari komplet

  shitet inventari komplet

  Skënderaj 22 maj 00:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Qeremidet ( tjegullat )
  Materiale ndertimi

  Shiten Qeremidet ( tjegullat )

  Shiten Qeremidet ( tjegullat ) jan mbi 1500 cop , cmimi 0.25 per cop . Komuna Skenderaj

  Skënderaj 21 maj 14:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten paisjet
  Makina dhe vegla

  Shiten paisjet

  Shiten paisjet e punes shlajferic Bosch e pa perdorur se bashku me garancion i ardhur nga Gjermania

  Skënderaj 21 maj 12:14
  260 €
 • 2 foto
  Pompa per derivate te naftes-benzines
  Makina dhe vegla

  Pompa per derivate te naftes-benzines

  shes pompat salzkotten ne gjendje shum te mir me servis te kryn me 2+2 pistole bejme edhe servisi

  Skënderaj 21 maj 08:52
  1.500 €
 • 2 foto
  Tavoline e bukes
  Mobilje

  Tavoline e bukes

  Pershendetje

  Skënderaj 20 maj 21:03
  130 €
 • 2 foto
  Shitete tavulina
  Mobilje

  Shitete tavulina

  Shitet tavulina e bukes me 6 ulese shum e ruajtur

  Skënderaj 19 maj 22:33
  130 €
 • 1 foto
  Aku BOSCH
  Makina dhe vegla

  Aku BOSCH

  Shes akun e firmes Bosch e ardhur nga Gjermanija Aku ka baterin e hargjume.

  Skënderaj 19 maj 15:19
  10 €
 • 3 foto
  Komod per TV
  Mobilje

  Komod per TV

  Shitet Komda per TV shum pak e perdorur Tel 049 335 345

  Skënderaj 18 maj 17:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolin Buke
  Mobilje

  Tavolin Buke

  Tavolin Buke +6karrika e perdorur 1vit nga 1000€ ne 500€

  Skënderaj 15 maj 14:51
  500 €
 • 1 foto
  Meshalice
  Materiale ndertimi

  Meshalice

  Shume e ruajtur

  Skënderaj 15 maj 01:22
  170 €
 • 6 foto
  Shiten mobilet 3+3+2+1
  Mobilje

  Shiten mobilet 3+3+2+1

  Shtien mobilet e sallonit 3+3+2+1, dy 3-shat shtrihen. Jane te pershtashme per qendrim ditor dhe per

  Skënderaj 14 maj 12:40
  350 €
 • 2 foto
  Karrika per tarasa
  Mobilje

  Karrika per tarasa

  Shes 5 kopleta te tavolinav me karrika jan te perdorta veq 4 muj Ndrrim i munshum

  Skënderaj 12 maj 17:27
  450 €
 • 2 foto
  Shiten gurt
  Materiale ndertimi

  Shiten gurt

  Shiten gurt qmimi me marveshje

  Skënderaj 11 maj 07:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Europanell me 10%zbritje
  Materiale ndertimi

  Europanell me 10%zbritje

  Europanell është fabrik e specializuar në prerje të sakta ku bëjm prerjen,montimin dhe gjithqka tjet

  Skënderaj 10 maj 22:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuzhine e perdorur
  Mobilje

  Kuzhine e perdorur

  Shes Kuzhine e perdorur shume e rujtne materiale dru pishe , eshte e gjate 4 metra.

  Skënderaj 10 maj 21:54
  400 €
 • 2 foto
  Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Tjegulla

  Skënderaj 10 maj 19:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet Gjysum Alfa
  Teknik dhe paisje

  Shporet Gjysum Alfa

  Shes Shporeti Gjysem alfa Gjersia e shporetit 47 46cm shumm pak i përdoru thuja iri finder per ma sh

  Skënderaj 10 maj 13:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet alfa
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa

  Baj ndrrim shporeti e druve me pula katuni

  Skënderaj 8 maj 22:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Shiten tjegullat te vitev 90’ 0,30cent copa

  Skënderaj 7 maj 14:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Termostata
  Teknik dhe paisje

  Termostata

  Shiten termostata per info +38345374533 ose 049215848 transport ne krejt kosoven punojme edhe inku

  Skënderaj 3 maj 10:31
  35 €
 • 2 foto
  Kabin per banjo
  Mobilje

  Kabin per banjo

  Kabin per banjo per qdo info na kontaktoni ne nr e telefonit

  Skënderaj 30 prill 20:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Mobile na kontaktoni ne nr te telefonit

  Skënderaj 30 prill 20:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TJEGULLA
  Materiale ndertimi

  TJEGULLA

  Jan 1700copa tjegulla. Qmimi 5cent copa per me shum kontakto numrin

  Skënderaj 29 prill 16:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten mobiljet
  Mobilje

  Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet ne gjendje te mire,pak te perdorura jane 3-3-2-1 Numri kontaktues +38349693563 Viber

  Skënderaj 29 prill 14:51
  350 €
 • 3 foto
  Shiten termostata
  Teknik dhe paisje

  Shiten termostata

  Shesim termostata per inkupator per info +38344374533 ose 049215848

  Skënderaj 27 prill 17:11
  30 €
 • 1 foto
  Kartel grafike gaming
  Teknik dhe paisje

  Kartel grafike gaming

  AMD RX 580 8GB video memory

  Skënderaj 25 prill 16:30
  250 €
 • 0 foto
  Kartel grafike asus amd RX 580 ,8GB memorie
  Teknik dhe paisje

  Kartel grafike asus amd RX 580 ,8GB memorie

  E re per gaming

  Skënderaj 24 prill 19:39
  280 €
 • 2 foto
  shes Komoden e rujtne shum
  Mobilje

  shes Komoden e rujtne shum

  Komoda prodhim Italjan shum gjendje timir bejm dhe ndrrim mvaret me qka +38345207804

  Skënderaj 24 prill 01:21
  120 €
 • 3 foto
  Dritare drunit
  Mobilje

  Dritare drunit

  Shes drit sllovene madhsi te ndryshme 15 cop

  Skënderaj 22 prill 15:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin mej eliminu mikrobet me avull
  Teknik dhe paisje

  Maqin mej eliminu mikrobet me avull

  Maqin me avull eliminon mikrobet

  Skënderaj 20 prill 23:09
  70 €
 • 4 foto
  Kamin per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Kamin per nxemje qendrore

  Kamin per nxemje qendrore Lenda djegse pelet Fuqia 25-35 W Garancion edhe 1 vite nga servisi Ne gjen

  Skënderaj 20 prill 13:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Termo
  Teknik dhe paisje

  Termo

  Shitet termoja e perdorur vetem nje vit

  Skënderaj 19 prill 12:30
  130 €
 • 0 foto
  Tavoline (pa karrige)
  Mobilje

  Tavoline (pa karrige)

  Shitet tavolina pa karrige ne gjendje te mire , e ruajtur dhe shum pak e perdorur .

  Skënderaj 19 prill 12:10
  80 €