Skënderaj

Shtepi & Familje në shitje në Skënderaj

 • 2 foto
   Dyr te oborrit
  Mobilje

  Dyr te oborrit

  Shes dyr te oborrit me lartesi 2.5m dhe Gjersi 3m dyrt jan te ruajtura Qmimi sipas marrveshjes

  Skënderaj 5 korrik 18:20
  250 €
 • 2 foto
  Shitet Komodja per TV dhe tavolina e bukes
  Mobilje

  Shitet Komodja per TV dhe tavolina e bukes

  Shiten

  Skënderaj 5 korrik 12:02
  400 €
 • 2 foto
  Shitet cisterna per uje, 3 mijë litra, 550 euro
  Teknik dhe paisje

  Shitet cisterna per uje, 3 mijë litra, 550 euro

  Shitet cisterna per uje, 3 mijë litra, 550 euro

  Skënderaj 4 korrik 18:51
  550 €
 • 0 foto
  Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Te perdorura çmimi me marrveshje

  Skënderaj 1 korrik 11:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pollug perfergusan
  Makina dhe vegla

  pollug perfergusan

  pollug per fergusan

  Skënderaj 1 korrik 10:58
  15 €
 • 0 foto
  Shes shtrat per dhom gjumi shum komod
  Mobilje

  Shes shtrat per dhom gjumi shum komod

  Shes shtrat shum komod dhe i veqant ne llojin e tij, esht bler vetem shtrati 270 euro para 1 viti

  Skënderaj 26 qershor 06:15
  100 €
 • 1 foto
  Shporet i smedereves shum i ruajtur
  Teknik dhe paisje

  Shporet i smedereves shum i ruajtur

  Qmimi i fundit 150 euro

  Skënderaj 26 qershor 06:15
  150 €
 • 0 foto
  Shes mobile me qmim shum te volitshem
  Mobilje

  Shes mobile me qmim shum te volitshem

  Shes mobile 3+1+1, shporet eletrik, lavatrinqe gorenje, si dhe komod per tv. Qmimi i fundit 300 eur

  Skënderaj 26 qershor 05:55
  300 €
 • 1 foto
  Shes tavolin druri me 8 karriga
  Mobilje

  Shes tavolin druri me 8 karriga

  Qmimi i fundit 150 euro

  Skënderaj 26 qershor 05:43
  150 €
 • 1 foto
  Komodin shum clasike dhe e bukur
  Mobilje

  Komodin shum clasike dhe e bukur

  Shes komodin druri shum e veqant ne llojin e saj

  Skënderaj 26 qershor 05:43
  130 €
 • 3 foto
  Mobile per sallon 3+3+2+1
  Mobilje

  Mobile per sallon 3+3+2+1

  Shes mobile per sallon 3+3+2+1, Jan bler para 5 muje 850 euro, i shes sepse jam shprengul dhe sme d

  Skënderaj 26 qershor 05:35
  350 €
 • 1 foto
  Tavolin e sallonit
  Mobilje

  Tavolin e sallonit

  Shes tavolinen komplet me gjam

  Skënderaj 25 qershor 17:43
  25 €
 • 1 foto
  Tavolin e nejes
  Mobilje

  Tavolin e nejes

  Shes tavolin me xham

  Skënderaj 21 qershor 22:02
  25 €
 • 3 foto
  Apkan
  Makina dhe vegla

  Apkan

  Shitet apkan 6 metra me gershan 044196213 049196373

  Skënderaj 20 qershor 19:06
  2.200 €
 • 4 foto
  Shtall urgjent
  Materiale ndertimi

  Shtall urgjent

  Dimenzionet 8 metra gat 5 metra gjan Komplet nuk ndahet Per informata ma shumm 049328128 Qmimi me ma

  Skënderaj 17 qershor 19:04
  1 €
 • 3 foto
  Rezevar 3000litra
  Teknik dhe paisje

  Rezevar 3000litra

  Rezervar 3000 litra, qmimi sipas marreveshjes!

  Skënderaj 16 qershor 23:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina salloni 2 copa
  Mobilje

  Tavolina salloni 2 copa

  tavolina salloni

  Skënderaj 15 qershor 13:45
  110 €
 • 2 foto
  Apkan
  Makina dhe vegla

  Apkan

  Apkan 6 metra me gershan

  Skënderaj 14 qershor 13:24
  2.300 €
 • 4 foto
  Shes kositsn per bari
  Makina dhe vegla

  Shes kositsn per bari

  Kositse barit Viber +38345207804

  Skënderaj 12 qershor 09:20
  120 €
 • 0 foto
  kuzhin italiane
  Mobilje

  kuzhin italiane

  3 metra gjatsi, pa inventar shitet urgjentisht. Per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr 0491

  Skënderaj 12 qershor 00:18
  200 €
 • 3 foto
  Tavolin buke
  Mobilje

  Tavolin buke

  Shum pak e perdort shum e rujtne as nje grith Se te interesuar thirnni nenumrin 049135029

  Skënderaj 11 qershor 17:48
  110 €
 • 2 foto
  Gilindera te aluminit per shtepi
  Mobilje

  Gilindera te aluminit per shtepi

  Shes gilinderat te perdorur vetem nje vit per nje kat te shtepis qmimi kur i kam marrur ka qen metra

  Skënderaj 9 qershor 17:46
  250 €
 • 0 foto
  Shes shporetin
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin

  Shes shporetin me plin 4 plloqa 2 me rrym 2 me plin te interesuarit le te kontaktojn ......

  Skënderaj 8 qershor 12:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shporet per ngrohje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet per ngrohje qendrore

  Shitet shporeti per ngrohje qendrore \"Termomont\" me kapacitet 30 kw qe mund ta perdorni me dru dhe

  Skënderaj 6 qershor 19:05
  750 €
 • 3 foto
  SHTIHL 026
  Makina dhe vegla

  SHTIHL 026

  shesh shtill 026 ne gjendje te shkelqyer. i ardhur prej austris per me shum info kontakto ne viber +

  Skënderaj 4 qershor 18:01
  240 €
 • 0 foto
  Tavolin per kompjuter
  Mobilje

  Tavolin per kompjuter

  Shes tavolin per kompjuter

  Skënderaj 1 qershor 11:42
  40 €
 • 4 foto
  Shes hamar kosh te hekurt
  Materiale ndertimi

  Shes hamar kosh te hekurt

  Shes hamar prej druri te vjeter E shes shum lire vetem hajdeni merrne Kosh prej druri dhe kosh pr

  Skënderaj 6 korrik 20:49
  250 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Dekorime

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktoj

  Skënderaj 23 shkurt 03:13
  200 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Makina dhe vegla

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë sidomos në mes të 8000 € për 3,000,000 € person të jetë në gjendj

  Skënderaj 16 janar 13:21
  1.000 €