Skënderaj

Shtepi & Familje në shitje në Skënderaj

 • 1 foto
  Grill per obor
  Teknik dhe paisje

  Grill per obor

  Bejm punime me porosi te Grillave per oborre ,per me shum Info kontakto ne nr: 046175970

  Skënderaj 17 prill 11:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqina
  Makina dhe vegla

  Maqina

  Shes edge boj ndrrim

  Skënderaj 16 prill 22:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet auto larja
  Teknik dhe paisje

  Shitet auto larja

  Shitet auto larja ne gjendje te rregulltë 045-707-774

  Skënderaj 16 prill 19:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritare
  Teknik dhe paisje

  Dritare

  Shiten dritaret me marveshje

  Skënderaj 15 prill 23:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes mobilje shtepiake
  Mobilje

  Shes mobilje shtepiake

  Nje dhome gjumi 700€ Tavolin buke me shtate ulese 250€ Si dhe mobile te sallonit 2x2 dyshe nje tresh

  Skënderaj 15 prill 21:38
  1.550 €
 • 0 foto
  Lavatriqe Gorenje
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje

  Bej nderrim

  Skënderaj 15 prill 19:29
  60 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika Tradita

  Skënderaj 13 prill 14:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser
  Teknik dhe paisje

  Mikser

  Mikser per brum 150 kg TYP M120 Alexanderwerk prodhues gjerman Malli eshte ne gjermani dhe ne kete

  Skënderaj 12 prill 21:59
  3.200 €
 • 0 foto
  Shiten qeremidet
  Materiale ndertimi

  Shiten qeremidet

  Shiten qeremidet

  Skënderaj 11 prill 16:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kartel grafike GTx 1050 2gb
  Teknik dhe paisje

  Kartel grafike GTx 1050 2gb

  Shes kartel grafike nvidia geforce GTx 1050 2gb Gaming

  Skënderaj 11 prill 16:37
  70 €
 • 0 foto
  Shiten qeremidet
  Materiale ndertimi

  Shiten qeremidet

  Shiten qeremidet

  Skënderaj 11 prill 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karrika tavolina shakerica
  Mobilje

  Karrika tavolina shakerica

  Shes 5 kompleta karrika me tavolin 5 ngjyra Qmimi per komplet 120€ Shankericat tavolin 60€ copa ul

  Skënderaj 9 prill 21:58
  120 €
 • 0 foto
  Shes vitrinen dhe TV-ne
  Mobilje

  Shes vitrinen dhe TV-ne

  Shes vitrinen dhe TV, e pershtatshme per dhome te pritjes, si dhe TV (Telefunken) i perdorur dhe ne

  Skënderaj 8 prill 22:40
  500 €
 • 2 foto
  Shes deren e alominit
  Materiale ndertimi

  Shes deren e alominit

  Dera asht ne gjendje shum te mir per montim

  Skënderaj 8 prill 16:27
  90 €
 • 1 foto
  Shitet pompa per nxemje
  Teknik dhe paisje

  Shitet pompa per nxemje

  Shes pompen per nxemje qenrore cmimi 50 euro Bej edhe nderrim nese me konvenon Tel;+38349395377

  Skënderaj 2 prill 12:16
  50 €
 • 1 foto
  Shiten ose ndrrohen Gurë,
  Materiale ndertimi

  Shiten ose ndrrohen Gurë,

  Shiten ose ndrrohen Guret, me qka te me konvenon,, naj motorr, ATV. etj.

  Skënderaj 31 mars 22:28
  1 €
 • 1 foto
  Shes shporetin qe pjek me plin
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin qe pjek me plin

  Shës shporetin qe pjek me plinë

  Skënderaj 28 mars 16:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Televizor techwood 120€
  Teknik dhe paisje

  Televizor techwood 120€

  ne gjendje shum te mir

  Skënderaj 24 mars 21:09
  120 €
 • 1 foto
  Shes hidroforin
  Teknik dhe paisje

  Shes hidroforin

  Shes hidroforin 100%sloven me paisje Pres bleres serjoz 044 701 186

  Skënderaj 24 mars 16:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes shporetin i smadreves
  Teknik dhe paisje

  shes shporetin i smadreves

  shess shpretin shum mir ne qmim lir

  Skënderaj 19 mars 11:07
  30 €
 • 0 foto
  Inkupatora
  Teknik dhe paisje

  Inkupatora

  Marojme inkupatora me porosi

  Skënderaj 12 mars 23:56
  80 €
 • 0 foto
  Maqin
  Makina dhe vegla

  Maqin

  Shite maqina e tamlit boj edhe ndrrim

  Skënderaj 10 mars 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika te thuja tereja qmimi 17 ero
  Mobilje

  Karrika te thuja tereja qmimi 17 ero

  Karikat shiten me cop dhe komplet mund ti shihni ne foto.

  Skënderaj 10 mars 00:08
  17 €
 • 0 foto
  Tulla
  Materiale ndertimi

  Tulla

  Shes tulla per ndertim te agjaqeve etje,edhe gure qmimi sipas marrveshnes te interesuarit te lajmroh

  Skënderaj 6 mars 19:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tulla
  Materiale ndertimi

  Tulla

  Shes tulla per ndertim te agjaqeve etje,edhe gure qmimi sipas marrveshnes te interesuarit te lajmroh

  Skënderaj 6 mars 10:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   sene te ndryshme
  Teknik dhe paisje

  sene te ndryshme

  Hinalim , peshore boc tavolin Per info +38344540200 viber

  Skënderaj 2 mars 12:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolim zvicerran
  Materiale ndertimi

  Izolim zvicerran

  Bejm hidro dhe termoizolimin e terasave ballkonave bodrumave pishinave me materjal zvicerra te firme

  Skënderaj 5 janar 18:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes hamar kosh te hekurt
  Materiale ndertimi

  Shes hamar kosh te hekurt

  Shes hamar prej druri te vjeter E shes shum lire vetem hajdeni merrne Kosh prej druri dhe kosh pr

  Skënderaj 6 korrik 20:49
  250 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Dekorime

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktoj

  Skënderaj 23 shkurt 03:13
  200 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Makina dhe vegla

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë sidomos në mes të 8000 € për 3,000,000 € person të jetë në gjendj

  Skënderaj 16 janar 13:21
  1.000 €