Skrapar

Shtepi & Familje në shitje në Skrapar

 • 0 foto
  Baleta Druri
  Materiale ndertimi

  Baleta Druri

  Kam 40 Baleta Druri me permasa 120 me 80 cmimi i copes kushton 3 mijelek te intersuarit te kontaktoj

  Skrapar 16 maj 17:34
  3 Lek
 • 3 foto
  Oxhaxhe me gdhendje punim artizanal
  Materiale ndertimi

  Oxhaxhe me gdhendje punim artizanal

  Bejm oxhaqe guri me gdhendje te ndryshem punim totalisht artizanal

  Skrapar 2 prill 05:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Oxhak prej guri i gdhendur
  Materiale ndertimi

  Oxhak prej guri i gdhendur

  Shes oxhaqe guri me gdhendje artizanale marr dhe porosi

  Skrapar 2 prill 05:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Oxhaqe guri me gdhendje
  Mobilje

  Oxhaqe guri me gdhendje

  Bejm oxhaqe cezma porta me gdhendje ne gure natyrale punim dore pune artistike marrim dhe porosi

  Skrapar 2 prill 05:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DYER TE DHOMAVE
  Mobilje

  DYER TE DHOMAVE

  DYER TE DHOMAVE prodhojm dyer per shtepin tu

  Skrapar 9 mars 15:55
  60 €
 • 3 foto
  Shtepi
  Mobilje

  Shtepi

  Shitet Shtepia 2+1 me pishin me garazhd me mobilje te intersuarti te telfonojen ne numeri 0699987379

  Skrapar 28 shkurt 13:11
  35.000 €
 • 6 foto
  Oxhaqe me skalitje ne gure
  Mobilje

  Oxhaqe me skalitje ne gure

  Bejm oxhaqe ne gure natyral me gdhendje te gjith modelet porta cezma etj

  Skrapar 5 gusht 08:09
  Me Marrveshje