Suharekë

Shtepi & Familje në shitje në Suharekë

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +383/44-799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +383/44-799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Suharekë Sot, 09:04
  550 €
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME 37 m2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME 37 m2

  ROLETA TE JASHTME TE ALUMINIT ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRIT

  Suharekë Sot, 09:01
  37 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Suharekë Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA

  Suharekë Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Suharekë Sot, 08:41
  60 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Suharekë Sot, 08:27
  23 €
 • 12 foto
   DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Suharekë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe.
  Mobilje

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe.

  Prodhojm tavolina karrika dhe separe ngjyra dhe dimenzioni sipas porosis +38344857313 (viber)

  Suharekë Sot, 08:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559

  Dyer per automatike per garazha Dyer industriale Dyer pa izolim shvintore Dyer per oborre nga metal

  Suharekë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim tenda moderne karrika dhe tavolina jeni te mir pritur numri per kontakt 044280873 v

  Suharekë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYER ME NGJYRA TE BARDHA PER DHOMA
  Mobilje

  DYER ME NGJYRA TE BARDHA PER DHOMA

  Prodhojm dyer me ngjyra dhe masa te ndryshme dyer te dhomav 60, 70, 80euro dyer te bardha dyr te kaf

  Suharekë Sot, 00:17
  60 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Suharekë Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet paisja per pjekjen e pulave per 30cop.
  Teknik dhe paisje

  Shitet paisja per pjekjen e pulave per 30cop.

  Shes ket paisje per pjekjen e pulave, e pa perdorur asnjeher, me sasi prej 30 copave per me shum ne

  Suharekë Dje, 18:03
  3.200 €
 • 2 foto
  Friz dobok
  Teknik dhe paisje

  Friz dobok

  Shes frizin dobok pak i perdoren punon Shum mir qmimi i lir 60 ero

  Suharekë Dje, 17:18
  60 €
 • 3 foto
  Bojler 500 -600-700 litersh
  Teknik dhe paisje

  Bojler 500 -600-700 litersh

  Kemi bojler te ndryshem shiten me qmim te velitshem jan te perdorur

  Suharekë Dje, 15:45
  60 €
 • 6 foto
  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion
  Mobilje

  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

  Tenda dielli me shumic dhe pakic.. Tenda klasike , Tenda dy anesore SANTANA, Tenda perde, Tenda kepu

  Suharekë Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kosa Fraza dhe paisje per kopshte nga zvicrra
  Makina dhe vegla

  Kosa Fraza dhe paisje per kopshte nga zvicrra

  Sapo arriten mjetet per kopshtari nga zvicrra kemi shum artikuj te ndryshem siq jan kosa me benzin

  Suharekë Dje, 14:55
  100 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Suharekë Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ?kompresor 1000litra italian?
  Makina dhe vegla

  ?kompresor 1000litra italian?

  Shitet kompresori ose ndrrohet me kompresor 500litrav Esht funksional ne gjendje pune me dy motorra

  Suharekë Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina Karcher per autolarje
  Makina dhe vegla

  Makina Karcher per autolarje

  Makina per autolarje te importuara nga zvicrra, ne gjendje shum te rregullt, kemi makina te markave

  Suharekë 22 maj 01:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina te reja per Autolarje
  Makina dhe vegla

  Makina te reja per Autolarje

  Makina te reja, te pa perdorura, per autolarje te importuara nga zvicrra, pa asnje ore pune, makinat

  Suharekë 22 maj 01:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina per Autolarje nga CH
  Makina dhe vegla

  Makina per Autolarje nga CH

  Makina per autolarje tegjitha te ardhura nga zvicrra, te llojllojshme, duke filluar nga me te voglat

  Suharekë 22 maj 01:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Makina per autolarje
  Makina dhe vegla

  Makina per autolarje

  Makina per autolarje te importuara nga zvicrra, ne gjendje shum te rregullt, kemi makina te markave

  Suharekë 22 maj 01:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina per autolarje dhe servisim
  Makina dhe vegla

  Makina per autolarje dhe servisim

  Makina per autolarje te tipit Kew, te llojllojshem me gyp dhe pistol, ne gjendjee shum te rregullt,

  Suharekë 22 maj 01:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kew 40A2KL
  Makina dhe vegla

  Kew 40A2KL

  Makin per Autolarje Kew 40, e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt pothuajse e re siq shihet ne foto

  Suharekë 22 maj 01:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina per Autolarje Kew
  Makina dhe vegla

  Makina per Autolarje Kew

  Makina per autolarje te tipit Kew te ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt , kan presion te lart me

  Suharekë 22 maj 01:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Kew
  Makina dhe vegla

  Autolarje Kew

  Makin per autolarje trefaz Kew 3340C, e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, 5.3

  Suharekë 22 maj 01:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Autolarje Karcher me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje Karcher me uj te ngroht

  Autolarje Karcher HDS 690 me uj te ngroht, 3 faz, ne gjendje te rregullt me zor dhe pistol. Nr.tel:

  Suharekë 22 maj 01:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje Kranzler
  Makina dhe vegla

  Autolarje Kranzler

  Makin per autolarje te tipit Kranzler me rrym 3fazore origjinal gjerman, te importuara nga zvicrra.

  Suharekë 22 maj 01:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Kew 3040HA me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje Kew 3040HA me uj te ngroht

  Kew 3040HA me uj te ngroht e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr me pistol, ka presion

  Suharekë 22 maj 01:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Kransler me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje Kransler me uj te ngroht

  Autolarje Kransler origjinal gjerman me uj te ngroht e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt

  Suharekë 22 maj 01:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ngrohese e ujit per Autolarje
  Makina dhe vegla

  Ngrohese e ujit per Autolarje

  Ngrohese uji e ardhur nga zvicrra, mund te lidhet ne makina te autolarjes te cilat e kan ujin e ftof

  Suharekë 22 maj 01:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Kew
  Makina dhe vegla

  Autolarje Kew

  Makin per autolarje Kew trefaz ne gjendje te rregullt e ardhur nga ch, ka presion te lart,me zorr dh

  Suharekë 22 maj 01:38
  350 €
 • 6 foto
  Dizhalic, Kran, Demag
  Makina dhe vegla

  Dizhalic, Kran, Demag

  Dizhalic Demag e ardhur nga ch, origjinal gjerman, ne gjendje te rregullt, me rrym 3fazore, per me s

  Suharekë 22 maj 01:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  prodhojm separe tavolina karriga +38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe tavolina karriga +38344945578

  separe me shum modele e ngjyra 160 euro viber +38344945578

  Suharekë 21 maj 20:49
  160 €
 • 1 foto
  Fellna te aluminit
  Makina dhe vegla

  Fellna te aluminit

  Shesimi fellat te aluminit jan 13 per yugo opel kadet dhe per kors dhe golfit 2 shes gomat me badash

  Suharekë 21 maj 18:37
  60 €
 • 0 foto
  Shesmi pllakat e betanit
  Makina dhe vegla

  Shesmi pllakat e betanit

  Shesmi pllakat e betanit qmimi per meter katror 7 eroh mob 049311993

  Suharekë 21 maj 18:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Termoh 3.5 asht ne gjedje te rregull
  Makina dhe vegla

  Termoh 3.5 asht ne gjedje te rregull

  Termoh 3.5 asht ne gjedje te rregull

  Suharekë 21 maj 18:37
  130 €
 • 1 foto
  Stopat e pasatit karavan edhe 1 Lades
  Makina dhe vegla

  Stopat e pasatit karavan edhe 1 Lades

  Shes stopat e pasatit karavan ne gjedje te rregull mob 049 311 993

  Suharekë 21 maj 18:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjes per vetura
  Makina dhe vegla

  Pjes per vetura

  Pjes per vetura per yugo lada \'¨¨¨¨¨¨¨¨ kam nje vetllator per shtalla te lopve¨^^ ^^^dhe per ujsjel

  Suharekë 21 maj 18:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Asoret per kamjon
  Makina dhe vegla

  Asoret per kamjon

  Shes asoret per kamjon ja ne gjedje te rregull lartesija asht 2.40 me 60 COPA 70 EROH mob 049 311 99

  Suharekë 21 maj 18:36
  70 €
 • 1 foto
   SHes aparatin e salldimint **** SHFASIN****
  Makina dhe vegla

  SHes aparatin e salldimint **** SHFASIN****

  SHes aparatin e salldimit asht ne gjedejet te mir asht tre fas me eltroda mob 049 311 993

  Suharekë 21 maj 18:35
  350 €
 • 1 foto
  Shes dritaren e drunit 120*140
  Makina dhe vegla

  Shes dritaren e drunit 120*140

  shes dritaren e drunit 120*140 qe to te zezat ja pa rama edhe qmimi asht 10 eroh copa

  Suharekë 21 maj 18:35
  15 €
 • 2 foto
  Japimi tenda tavolina friza karika te pllastikes
  Makina dhe vegla

  Japimi tenda tavolina friza karika te pllastikes

  Japmi tenda tavolina friza dhe dekorime per dasma qerah

  Suharekë 21 maj 18:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba
  Makina dhe vegla

  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Prodhojm rrjeta me dimezjone te dryshme tel me gjeba punojm [rrjeta jasht standarit dhe me trashsi t

  Suharekë 21 maj 18:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ZBRITJE DYER TE DHOMAVE 60EURO.
  Materiale ndertimi

  ZBRITJE DYER TE DHOMAVE 60EURO.

  Bejm prodhimin e dyerve dhe dritareve me qmime duke fillu nga 60euro punojm gjitha porosit dhe ngjyr

  Suharekë 21 maj 18:27
  60 €
 • 8 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Suharekë 21 maj 18:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te Bardha me Xhom NR.045613117
  Materiale ndertimi

  Dyer te Bardha me Xhom NR.045613117

  Punojm Dyer 60-100euro +38345613117

  Suharekë 21 maj 17:28
  60 €
 • 11 foto
  AKSION I MADHE 50% Zbritje Dyer italiane
  Mobilje

  AKSION I MADHE 50% Zbritje Dyer italiane

  Aksion Dyer italiane me qmime te lira nga 90euro Punojm mbi 100 modele Kontakto.045-61-31-17 viber o

  Suharekë 21 maj 17:22
  89 €
 • 11 foto
  DYER 045-61-31-17
  Mobilje

  DYER 045-61-31-17

  Dyer me qmime te lira me mbi 100modele punojm dhe me porosi na kontaktoni ne numrin 045-61-31-17 ose

  Suharekë 21 maj 11:20
  Me Marrveshje