Tepelenë

Shtepi & Familje në shitje në Tepelenë

 • 1 foto
  Express de loghni
  Teknik dhe paisje

  Express de loghni

  Expressi eshte i paperdorur

  Tepelenë 3 prill 15:00
  3.500 Lek
 • 2 foto
  kompresor 25 lit
  Makina dhe vegla

  kompresor 25 lit

  kompresor 25lit 2 hp 220 volt ju mirepresim 0682010084/0698252627

  Tepelenë 2 prill 01:27
  12.000 Lek
 • 0 foto
  shitet sob druri per arsye mos perdorimi
  Mobilje

  shitet sob druri per arsye mos perdorimi

  sob druri

  Tepelenë 1 prill 16:41
  5.000 Lek
 • 11 foto
  Dyer per dhoma Viber +38345612876
  Mobilje

  Dyer per dhoma Viber +38345612876

  Dyer per dhoma Viber +38345612876 prodhojm dyer dhe dritare per sh

  Tepelenë 1 prill 01:20
  60 €