Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 2 prill 17:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten mobilje per shtepi
  Mobilje

  Shiten mobilje per shtepi

  Shiten mobilje per shtepi Shitet nje dhome gjumi me 6 kanate pa dyshek Shitet nje minibar per Tv

  Tiranë 2 prill 12:04
  1.000 Lek
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Teknik dhe paisje

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë 2 prill 11:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë 2 prill 11:57
  7.000 Lek
 • 2 foto
  NutriBullet
  Teknik dhe paisje

  NutriBullet

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. 📌-Veprimi cikl

  Tiranë 2 prill 11:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kolltuk 3sh
  Mobilje

  kolltuk 3sh

  kolltuku është i ri, cmimi i pa diskutueshëm

  Tiranë 2 prill 11:20
  30.000 Lek
 • 10 foto
  Zgare metalike
  Teknik dhe paisje

  Zgare metalike

  Shitet zgar metalike shum praktike per tu perdorur dhe per ta mar per kamping

  Tiranë 2 prill 11:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.
  Materiale ndertimi

  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.

  Shesim stock materialesh perreth 65.000 kg rakorde rrubineta tuba dhe shum pjes te tjera 9 Kamiano

  Tiranë 2 prill 10:58
  195.000 €
 • 0 foto
  SHITET KUZHINA PER 100 MIJE LEKE TE VJETRA
  Mobilje

  SHITET KUZHINA PER 100 MIJE LEKE TE VJETRA

  Shitete kuzhina 100 mije leke

  Tiranë 2 prill 10:54
  100 Lek
 • 2 foto
  dyshek italian okazion
  Mobilje

  dyshek italian okazion

  pershendetje. shitet dyshek italian i paperdorur shitet per arsye mosperdorimi nuk kam dyqan, (me k

  Tiranë 2 prill 10:44
  60 €
 • 3 foto
  Shitet soxhorno(mobilje tv) e zeze mat
  Mobilje

  Shitet soxhorno(mobilje tv) e zeze mat

  Shitet soxhorno(mobilje tv) E zeze mat Permasta 3m gjatesi 40cm gjeresi dhe 40cm lartesi

  Tiranë 2 prill 10:44
  150 €
 • 1 foto
  Shtrydhese Frutash BOSCH
  Teknik dhe paisje

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Tiranë 2 prill 10:28
  8.500 Lek
 • 2 foto
  Kompresor ajri 50lt
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri 50lt

  Kompresor ajri Delir 50lt

  Tiranë 2 prill 10:28
  17.000 Lek
 • 2 foto
  Krik makinash 2.5ton
  Makina dhe vegla

  Krik makinash 2.5ton

  Krik makinash 2.5 ton

  Tiranë 2 prill 10:28
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Kompresor Ajri 50L professional
  Makina dhe vegla

  Kompresor Ajri 50L professional

  kompresor ajri 50L i ri ne kuti te ardhur nga gjermania i markes abks

  Tiranë 2 prill 10:28
  22.000 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice inverter 300amph
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter 300amph

  saldatrice 300ampershe inverter ne kuti prodhim rus e ardhur nga gjermania. Cilesia e garantuar.

  Tiranë 2 prill 10:28
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Motorrsharre me benzin profesionale 1vit garanci
  Makina dhe vegla

  Motorrsharre me benzin profesionale 1vit garanci

  Motorrsharre me benzin profesionale 100% origjinale Marka Fuite prodhim Rus Garanci te plote 1vit p

  Tiranë 2 prill 10:28
  99 €
 • 0 foto
  Saldatrice TIG AC/DC profesionale
  Makina dhe vegla

  Saldatrice TIG AC/DC profesionale

  Saldatrice TIG AC/DC per punime profesionale per punimin e Auluminit, Inoksit, Bronxit, Bakrit, Heku

  Tiranë 2 prill 10:28
  670 €
 • 0 foto
  Trapan Matrapik Bosch origjinal
  Makina dhe vegla

  Trapan Matrapik Bosch origjinal

  Trapan matrapik bosch i ardhur nga Gjermania..

  Tiranë 2 prill 10:28
  11.000 Lek
 • 4 foto
  sharra dhe sega te ndryshme
  Makina dhe vegla

  sharra dhe sega te ndryshme

  sharra dhe sega te ndryshme te perdorura ne gjendje te rregull te sapoardhura nga Gjermania te inter

  Tiranë 2 prill 10:27
  11 €
 • 2 foto
  Pistolet Ajri per kamiona
  Makina dhe vegla

  Pistolet Ajri per kamiona

  Pistolet ajri per kamioma

  Tiranë 2 prill 10:27
  280 €
 • 8 foto
  Pistoleta ajri te ndryshme OKAZION
  Makina dhe vegla

  Pistoleta ajri te ndryshme OKAZION

  Pistoleta ajri te ndryshme me cmime okazion

  Tiranë 2 prill 10:27
  11 Lek
 • 8 foto
  Paisje per atuservise
  Makina dhe vegla

  Paisje per atuservise

  Paisje per atuservise te ndryshme , celesa , kacavida ,sete kit te ndryshme , krika , pistoleta ajri

  Tiranë 2 prill 10:27
  11 €
 • 0 foto
  vidiator Makita 12v
  Makina dhe vegla

  vidiator Makita 12v

  vidiator Makita 12v i shoqeruar me 2bateri Lithium + karikues dhe valixhen e vet

  Tiranë 2 prill 10:27
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Mikser Makita
  Makina dhe vegla

  Mikser Makita

  Mikser Makita

  Tiranë 2 prill 10:27
  55 €
 • 0 foto
  Luciduese makinash Makita
  Makina dhe vegla

  Luciduese makinash Makita

  Luciduese makinash Makita

  Tiranë 2 prill 10:27
  56 €
 • 0 foto
  Ofroj te Gjith llojet e Saldatriceve
  Makina dhe vegla

  Ofroj te Gjith llojet e Saldatriceve

  Ofroj te Gjith llojet e Saldatriceve me cmimin dhe cilesine me te mire ne vend , kemi saldatrice te

  Tiranë 2 prill 10:27
  11 €
 • 2 foto
  Saldatrice TIG/MMA 300AMPER
  Makina dhe vegla

  Saldatrice TIG/MMA 300AMPER

  Saldatrice TIG/MMA 300ampershe per punimin e aluminit,inoksit,bakrit, hekurit, etj shkrirja e elektr

  Tiranë 2 prill 10:27
  37.000 Lek
 • 1 foto
  Fresibel me gradim 900wat
  Makina dhe vegla

  Fresibel me gradim 900wat

  Fresibel me gradim 900wat KZURB super cilesi e garantuar prodhim Rus i ri ne kuti ka dhe 2kaprochina

  Tiranë 2 prill 10:27
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Kompresor Ajri te ndryshem
  Makina dhe vegla

  Kompresor Ajri te ndryshem

  Kompresor Ajri te gjitha lloje me zhurm pa zhurm Silent te interesuarit te kontaktojn ne tel 068414

  Tiranë 2 prill 10:27
  12 Lek
 • 10 foto
  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania
  Makina dhe vegla

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania te interesuarit cel 0684144128 trapan,matrapike,vidiator

  Tiranë 2 prill 10:26
  11 Lek
 • 0 foto
  Komplet celesash fiso professional
  Makina dhe vegla

  Komplet celesash fiso professional

  Komplet celesash fiso professional seti permban 23copa nga 6 deri tek 32mm te interesuarit te tele

  Tiranë 2 prill 10:26
  6.500 Lek
 • 1 foto
  Mask saldimi elektronike
  Makina dhe vegla

  Mask saldimi elektronike

  Mask saldimi elektronike e re ne kuti

  Tiranë 2 prill 10:26
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Vidiator 36V Profesional
  Makina dhe vegla

  Vidiator 36V Profesional

  Vidiator 36V Profesional

  Tiranë 2 prill 10:26
  85 €
 • 0 foto
  Sharre per Lule
  Makina dhe vegla

  Sharre per Lule

  Sharre per Lule

  Tiranë 2 prill 10:26
  58 €
 • 0 foto
  Karikues Baterish makine Bateri Starter
  Makina dhe vegla

  Karikues Baterish makine Bateri Starter

  Karikues Baterish makine Bateri Starter Profesionale

  Tiranë 2 prill 10:26
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar

  Saldatrice inverter 300amper marka Kzubr prodhim Rus #Saldatrice #saldatriqe #aparat #saldim

  Tiranë 2 prill 10:26
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice Industriale 500amper
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Industriale 500amper

  Saldatrice Industriale 500amper elektronike

  Tiranë 2 prill 10:26
  2.300 €
 • 2 foto
  Vidiator 26v Makita profesional
  Makina dhe vegla

  Vidiator 26v Makita profesional

  Vidiator 26v Makita profesional

  Tiranë 2 prill 10:25
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice 400amper OKAZION
  Makina dhe vegla

  Saldatrice 400amper OKAZION

  Saldatrice 400amper Ruse OKAZION e re ne kuti

  Tiranë 2 prill 10:25
  100 €
 • 1 foto
  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION
  Makina dhe vegla

  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION

  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION Te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë 2 prill 10:25
  130 €
 • 1 foto
  celesa kriket 12kende professional
  Makina dhe vegla

  celesa kriket 12kende professional

  celesa kriket 12kende profesional te markes TOP HELPER

  Tiranë 2 prill 10:25
  11.000 Lek
 • 1 foto
  Monometer (rregullator) CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2,
  Makina dhe vegla

  Monometer (rregullator) CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2,

  Monometer (rregullator) per CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2, ACETLENE. manometri esht i ri ne kuti prodhim

  Tiranë 2 prill 10:25
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 600wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 600wat origjinal

  Nutribullet 600wat origjinal e re ne kuti per me teper info kontaktoni ne tel ose ne viber 068414412

  Tiranë 2 prill 10:25
  5.500 Lek
 • 0 foto
  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper
  Makina dhe vegla

  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper

  Saldatrice co2 me tel edhe plus elektrod 400ampershe ne nje aparat , marka KZUBR prodhim Rus , per m

  Tiranë 2 prill 10:25
  46.000 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Sinbo
  Teknik dhe paisje

  Tenxhere Elektrike Sinbo

  Tenxhere Elektrike Sinbo te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë 2 prill 10:25
  50 €
 • 1 foto
  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit
  Makina dhe vegla

  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit

  Saldatrice AC/DC profesionale per punimin e auluminit bakrit bronxit inoksit etj per me shum info ko

  Tiranë 2 prill 10:25
  12 Lek
 • 2 foto
  krika makinash te ndryshem
  Makina dhe vegla

  krika makinash te ndryshem

  krika makinash me tonazh te ndryshem me cmime okazion gjithashtu kemi shumlojshmeri veglash per ser

  Tiranë 2 prill 10:25
  12 Lek
 • 4 foto
  Plasma Cut60
  Makina dhe vegla

  Plasma Cut60

  Plasma Cut60 #plasma

  Tiranë 2 prill 10:25
  650 €
 • 2 foto
  OKAZION vetem per disa dit Matrapik i madh HITACHI
  Makina dhe vegla

  OKAZION vetem per disa dit Matrapik i madh HITACHI

  Matrapik i madh ka dhe 2punto..

  Tiranë 2 prill 10:25
  22.000 Lek