Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 22:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj
  Mobilje

  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj

  blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822

  Tiranë Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavoline Televizori me Rafte
  Mobilje

  Tavoline Televizori me Rafte

  Shes: Tavoline Televizori me Rafte, Ne gjendje shume te mire. Emaili im eshte: [email protected]

  Tiranë Sot, 17:04
  5.000 Lek
 • 1 foto
  OFERTE FALAS..
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë Sot, 12:11
  30.000 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 11:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 06:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 15:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kolltuk Karla qe behet krevat per vetem 180 euro!
  Mobilje

  Kolltuk Karla qe behet krevat per vetem 180 euro!

  #Kolltuk @Karla - 180€ 😍 📞Porosit tani ne 068 60 56 112 @Karla është një kolltuk qe behte edhe nje

  Tiranë Dje, 14:27
  180 €
 • 4 foto
  Kuzhina Urban me permasa 335 * 60 * 215 cm
  Mobilje

  Kuzhina Urban me permasa 335 * 60 * 215 cm

  #Kuzhina_Urban -88.000 lek ✅ ⏩Prakticiteti, #rehatia dhe #dizajni janë #kulmi i Kuzhines Urban. #F

  Tiranë Dje, 14:23
  88.000 Lek
 • 0 foto
  Kend Saturn me mekanizem relaksi qe behet krevat per vetem 390 euro!
  Mobilje

  Kend Saturn me mekanizem relaksi qe behet krevat per vetem 390 euro!

  Një nga koleksionet tona më të gjithanshme ende vazhdon te mendoj per ju duke e bërë atë perfundimis

  Tiranë Dje, 14:11
  390 €
 • 0 foto
  Kendi Freedom me strukture druri dhe cope mikrofiber per vetem 700 euro!
  Mobilje

  Kendi Freedom me strukture druri dhe cope mikrofiber per vetem 700 euro!

  Këndi Freedom ka detaje të veçantë të pëlhures antimakja, e cila është e butë në prekje duke shtuar

  Tiranë Dje, 13:48
  700 €
 • 0 foto
  Tavoline mesi Nora MDF per vetem 70 euro!
  Mobilje

  Tavoline mesi Nora MDF per vetem 70 euro!

  Nje tavoline kafeje e ndertuar thjeshte dhe bukur per t'u pershtatur me cdo ambjent. E ndertuar nga

  Tiranë Dje, 13:43
  70 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR

  shiten pompa lavazhi te reja ne kuti 140 bar.300 euro.

  Tiranë Dje, 07:45
  300 €
 • 4 foto
  Mobilje per Sallon - Super Okazion
  Mobilje

  Mobilje per Sallon - Super Okazion

  Mobilje Salloni Totali: 5 cope Set 3+2+1 Divane 3+3 Gjendja Shume e mire Shitet per arsye emigrimi.

  Tiranë Dje, 07:39
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Krevate & Dysheqe
  Mobilje

  Krevate & Dysheqe

  Kravatet dhe dysheqet jane te rinje.Jane te pa perdorur fare.Krevatet jane dru bambu dhe super te le

  Tiranë Dje, 07:38
  300 €
 • 3 foto
  Tabele rreklamuese
  Mobilje

  Tabele rreklamuese

  Shitet nje tabele e re rreklamuese metalike.

  Tiranë Dje, 07:34
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  Mobilje

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Dje, 07:33
  3.000 Lek
 • 7 foto
  Banak frigoriferik
  Teknik dhe paisje

  Banak frigoriferik

  Shitet nje banak frigoriferik inoksi me 2 dyer i gjate 320cm gjeresi 75cm lartesi 90-110cm.

  Tiranë Dje, 07:33
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten divane 2copë
  Mobilje

  Shiten divane 2copë

  Shiten divane 2copë në gjendje të mirë. 10000 total.

  Tiranë Dje, 07:31
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA
  Makina dhe vegla

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA.Saldatricia eshte e perdorur pak kohe dhe eshte ne gj

  Tiranë Dje, 07:07
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Cnc per perpunimin e metalit
  Makina dhe vegla

  Cnc per perpunimin e metalit

  Shitet cnc indumasch per metal Viti 2015 Prodhim gjerman Ne gjendje pune maqina gjindet ne maqedon

  Tiranë Dje, 00:06
  9.300 €
 • 2 foto
  Dyer duroalumini termik,dopio xham.
  Materiale ndertimi

  Dyer duroalumini termik,dopio xham.

  Shes dyer duroalumini te paperdorura,te vena ne nje pallat te ri.Dyert jane te nje cilesie shume t

  Tiranë 21 tetor 23:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KOLLTUQE PER AMBIENT LOKALI
  Mobilje

  KOLLTUQE PER AMBIENT LOKALI

  Shiten 7 komplete kolltuqesh + tavolina per lokal ne gjendje shum te mire shiten per arsye mbyllje a

  Tiranë 21 tetor 22:33
  50.000 Lek
 • 5 foto
  Luge argjendi
  Mobilje

  Luge argjendi

  Shiten luge argjendi made in italy..te ardhur nga italia..10 cope

  Tiranë 21 tetor 22:30
  70 €
 • 3 foto
  Krevat druri per femije
  Mobilje

  Krevat druri per femije

  Krevat druri i punuar me dore per femije nga mosha 0-4 vjec. Cmimi i tregut eshte 50,000 lek. Ne gje

  Tiranë 21 tetor 22:28
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shtylla ndricimi
  Materiale ndertimi

  Shtylla ndricimi

  Shes shtylla ndricimi me lartesi 8 dhe 9 metra!Styllat jane me spresor te trashe dhe kane mbajtesen

  Tiranë 21 tetor 22:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furre ne gjendje shume te mire
  Teknik dhe paisje

  Furre ne gjendje shume te mire

  Furre gaz dhe korent,hell pak e perdorur

  Tiranë 21 tetor 22:20
  150 €
 • 7 foto
  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme
  Mobilje

  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme

  Pershendetje, ofrojme Çadra me qera, tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa dhe p

  Tiranë 21 tetor 21:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punime Duralumini
  Materiale ndertimi

  Punime Duralumini

  Ofrojme punime duralimini te te gjitha llojeve,,montime riparime,,Vetrata,Dritare,Dyer,Grila,, Gjend

  Tiranë 21 tetor 21:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Cracineska te ndryshme
  Makina dhe vegla

  Cracineska te ndryshme

  Shesim cracineska te ndryshme te gjitha llojet per me shum info mund te telefonini ne 0682026492 06

  Tiranë 21 tetor 21:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton
  Makina dhe vegla

  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton

  Shes vinc 2,5 ton ure per kapanano ne gjendje pune kemi dhe tale te ndryshme 0682026492 069891195

  Tiranë 21 tetor 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikrovale Samsung
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale Samsung

  Mikrovale Samsung

  Tiranë 21 tetor 21:14
  50 €
 • 2 foto
  Shitet tavoline per thonje
  Mobilje

  Shitet tavoline per thonje

  Shitet tavoline druri per thonje, ngjyre venge ne gjendje te mire

  Tiranë 21 tetor 21:09
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Kend per siogorno
  Mobilje

  Kend per siogorno

  Kend ne gjendje mjaft te mire, shume pak i perdorur. Mundesi ndarje ne 3 pjese.

  Tiranë 21 tetor 21:08
  50.000 Lek
 • 3 foto
  Automat 3 fazor 10KA
  Makina dhe vegla

  Automat 3 fazor 10KA

  Shitet automat tre fazor 10 KA,i perdorur por ne gjendje shume te mire Çmimi 13000 lek i diskutueshe

  Tiranë 21 tetor 19:49
  100 €
 • 4 foto
  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota
  Teknik dhe paisje

  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota

  Notribullet shtrydhese frutash e re ne kuti ka fuqine te nxjerre vlerat ushqyese qe ndodhen ne ushqi

  Tiranë 21 tetor 19:37
  50 €
 • 0 foto
  Tavoline per PC
  Mobilje

  Tavoline per PC

  Shiten tavolina per pc, ne gjendje shume te mire , jane te lidhura 6+4 por edhe mund te ndahen.

  Tiranë 21 tetor 18:36
  230 €
 • 3 foto
  OKAZION
  Mobilje

  OKAZION

  Shiten mobilje salloni (2 divane, 2 kolltuqe, tapet, tavoline mesi, televizor) ne gjendje shume te m

  Tiranë 21 tetor 18:36
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .

  Tre makina qepse per kepuce thuajse te reja shum pak te perdorura .Dy me 1 gjilper dhe nje me dy gj

  Tiranë 21 tetor 18:06
  5.350 €
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Teknik dhe paisje

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë 21 tetor 17:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë 21 tetor 17:48
  7.000 Lek
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  Mobilje

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME

  Tiranë 21 tetor 17:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  Mobilje

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale ger

  Tiranë 21 tetor 17:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA
  Makina dhe vegla

  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA

  Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor, kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje , fuq

  Tiranë 21 tetor 17:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION Ngrohese Heliosa
  Teknik dhe paisje

  OKAZION Ngrohese Heliosa

  Shiten ngrohese Heliosa italiane. Shume efikase per ambientet e jashtme te lokaleve dhe verandat. Ng

  Tiranë 21 tetor 15:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet set tavolinash xhami per apartament
  Mobilje

  Shitet set tavolinash xhami per apartament

  Shiten set. Tavoline ngrenie me permasa gjatesi 123 cm, gjeresi 70 cm, dhe e larte nga dyshemeja 74

  Tiranë 21 tetor 13:57
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Toster Per Hamburger
  Teknik dhe paisje

  Toster Per Hamburger

  Shitet Toster Ne Gjendje Shume Te Mire Pune Punon Me Gas

  Tiranë 21 tetor 13:16
  100 Lek
 • 11 foto
  DYSHEKE ORTOPEDIK
  Mobilje

  DYSHEKE ORTOPEDIK

  dysheke ortopedik nga italia dopjo dhe teka per ato qe kane probleme me shtyllen kurrizore.cmimi i d

  Tiranë 21 tetor 12:36
  680 €
 • 5 foto
  JASTEK MEMORY ITALIAN
  Mobilje

  JASTEK MEMORY ITALIAN

  jastek memory origjinal te ardhur nga italia.cmimi i diskutushem ne varsi te sasise.

  Tiranë 21 tetor 12:36
  30 €