Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Krevat Tek 8000 leke
  Mobilje

  Krevat Tek 8000 leke

  Shitet krevat tek,permasat 90×200cm.Materiali endief, ngjyre e bardhe dhe roze si ne foto.Ne gjendje

  Tiranë 5 dhjetor 22:13
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 5 dhjetor 21:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OKAZION shtrydhese Jack La Lanie\'s
  Teknik dhe paisje

  OKAZION shtrydhese Jack La Lanie\'s

  Shtrydhese Jack La Lanie\'s Power Juiser Express ne gjendje shume te mire pune, shiko fotot origjin

  Tiranë 5 dhjetor 18:18
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 4 dhjetor 23:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 4 dhjetor 07:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stol hekuri
  Mobilje

  Stol hekuri

  OKAZION - Stol hekuri ne shitje se bashku me 2 shilte komode per ambjente te jashtme (produkt nga J

  Tiranë 3 dhjetor 23:20
  200 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 3 dhjetor 21:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrige ngrenie ne oferte.
  Mobilje

  Karrige ngrenie ne oferte.

  Karrige me konstruksion metalik dhe veshje lekure ecologjike, e disponjme ne disa ngjyra te ndryshme

  Tiranë 3 dhjetor 15:08
  19 €
 • 6 foto
  Shitet sallon pritjeje i kompletuar
  Mobilje

  Shitet sallon pritjeje i kompletuar

  shitet sallon pritjeje i kompletuar shume pak i perdorur i cili perbehet nga kendi i pritjes, tavoli

  Tiranë 3 dhjetor 14:12
  70.000 Lek
 • 2 foto
  Karrige Eventesh ne oferte.
  Mobilje

  Karrige Eventesh ne oferte.

  Bëni eventet tuaja magjike me kete oferte. Karrige Eventesh vjen me nje super çmim vetëm 20€

  Tiranë 3 dhjetor 11:19
  19 €
 • 2 foto
  Dhome Gjumi Per Femije.
  Mobilje

  Dhome Gjumi Per Femije.

  Dhoma perbehet nga: Dollap : 330 * 240 cm 2 Krevate : 90 * 190 cm 1 komodin : 57 * 57 * 50 cm E

  Tiranë 3 dhjetor 11:18
  459 €
 • 5 foto
  #Krevati ofertes vetem - 100€✔️
  Mobilje

  #Krevati ofertes vetem - 100€✔️

  Krevati ROYAL, është i mbuluar tërësisht me lëkurë të butë ecologjike të shkëlqyeshme, #antialergjik

  Tiranë 3 dhjetor 11:18
  100 €
 • 3 foto
  Divan 3-sh ne oferte.
  Mobilje

  Divan 3-sh ne oferte.

  #Divan Klik Klak nga ❌224€ behet 186€ ✅ Nje dizajn #modern , ku rendesi te #vecante i jepet #komodi

  Tiranë 3 dhjetor 11:17
  186 €
 • 4 foto
  Tavolina me hpl dhe bazament metalik me cmime konkuruese.
  Mobilje

  Tavolina me hpl dhe bazament metalik me cmime konkuruese.

  Tavolin me suprin hpl dhe bazament hekuri, i disponojme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme, Tavolina

  Tiranë 3 dhjetor 11:16
  5.300 Lek
 • 2 foto
  Set per lokale vetem 110€
  Mobilje

  Set per lokale vetem 110€

  Set tavoline me 4 karrige me strukture metalike dhe veshje plastike. Permasat e tavolines : 70 * 70

  Tiranë 3 dhjetor 11:14
  110 €
 • 11 foto
  Karrige per lokale te gjitha llojeve.
  Mobilje

  Karrige per lokale te gjitha llojeve.

  Disponojme modele te ndrysheme te karrigeve plastike dhe metalike, per ambjente te jashteme dhe te b

  Tiranë 3 dhjetor 11:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kend Aleks vetem 390€
  Mobilje

  Kend Aleks vetem 390€

  Kend i ri, me permasa 240 * 160 cm me jatek te medhenje per me shume rehati. I ndertuar me lumtistra

  Tiranë 3 dhjetor 11:14
  390 €
 • 1 foto
  Kolltuk tek me krevat.
  Mobilje

  Kolltuk tek me krevat.

  Karla është një kolltuk qe behte edhe nje shtrat praktik. Mekanizmi i brendshëm i tij ju lejon të ha

  Tiranë 3 dhjetor 11:13
  180 €
 • 3 foto
  Kend me krevat dhe magazinim ne oferte!
  Mobilje

  Kend me krevat dhe magazinim ne oferte!

  MUNDESI BLERJE ME KESTE ME 0% INTERES! Kend i pershtatshem per ambient familjar, i paisur me krevat

  Tiranë 3 dhjetor 11:12
  900 €
 • 1 foto
  Dhome me e shitur vazhdon me super cmim!
  Mobilje

  Dhome me e shitur vazhdon me super cmim!

  Përshkrimi:Dhome gjumi e kompletuar me dollap, krevat, dy komodina dhe komo me pasqyre. Materiali C

  Tiranë 3 dhjetor 11:09
  490 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 3 dhjetor 10:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  matravid
  Teknik dhe paisje

  matravid

  3.8 nga 2 pol ne gjendje te shkelqyer 300mij lek

  Tiranë 3 dhjetor 09:28
  300 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 3 dhjetor 08:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet pajisje fabrike per kepuce atlete
  Makina dhe vegla

  shitet pajisje fabrike per kepuce atlete

  shiten pajise te reja per fabrika kepuce.. numer kontakti .+355 69 977 2552

  Tiranë 2 dhjetor 11:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 2 dhjetor 11:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale

  vegla pune profesjonale te reja teperdorura me qmime te mira dhe garanci. ALBAVEGLA.UNAZA E RE TIRAN

  Tiranë 2 dhjetor 08:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Matrapik wacker neuson BH55
  Makina dhe vegla

  Matrapik wacker neuson BH55

  Shitet matrapik wacker neuson BH55 ne gjendje si I ri. Viti 10-2018, qmimi I tij real esht ne foto l

  Tiranë 2 dhjetor 08:46
  1.200 €
 • 2 foto
  Laser leica
  Makina dhe vegla

  Laser leica

  Shitet laser leica rugby cla700 , viti 2018 , gjendja si e re;

  Tiranë 2 dhjetor 08:39
  950 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 2 dhjetor 06:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 1 dhjetor 22:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 1 dhjetor 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 1 dhjetor 10:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 30 nëntor 23:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 30 nëntor 19:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kasaforte MOSLER
  Mobilje

  Kasaforte MOSLER

  Safe Mosler ( Kasaforte metalike me nje dere) Dimensionet 76 X 76 x 55 cm. Trashesia e hekurit 1 cm

  Tiranë 30 nëntor 17:57
  1.500 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 30 nëntor 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale

  vegla pune profesjonale nga markat me te mira me qmime te arsyeshme.ALBAVEGLA .UNAZA E RE TIRAN

  Tiranë 30 nëntor 08:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 29 nëntor 22:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZION TRAPAN BOSCH NGA GJERMANIA I RI NE KUTI
  Makina dhe vegla

  OKAZION TRAPAN BOSCH NGA GJERMANIA I RI NE KUTI

  SHITET TRAPAN BOSCH I RI NE KUTI I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA 120 mije lek te vjet ta I padiskutueshem

  Tiranë 29 nëntor 20:56
  120 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 29 nëntor 11:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 29 nëntor 08:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 28 nëntor 22:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 28 nëntor 12:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas..
  Dekorime

  Oferte falas..

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 28 nëntor 07:57
  50.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas,,
  Dekorime

  Oferte falas,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Tiranë 28 nëntor 07:46
  5.000 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 28 nëntor 06:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  bufe
  Mobilje

  bufe

  për vendosjw të qelqurinave .mobilje franceze

  Tiranë 27 nëntor 13:29
  300 €
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale Bosch
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale Bosch

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si Bosch, me qmi

  Tiranë 27 nëntor 11:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 26 nëntor 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 26 nëntor 16:55
  Me Marrveshje