Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  Ekspres Riviera Zacconi Aquila
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Riviera Zacconi Aquila

  Ne gjendje shum te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë Sot, 05:23
  900 €
 • 9 foto
  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50

  Ne gje gjendje shume te mire estetike , i pastruar profesinalisht, telat qe lidhen me rezistencen ja

  Tiranë Sot, 05:23
  850 €
 • 0 foto
  ? Video Citofoni ✔️
  Mobilje

  ? Video Citofoni ✔️

  🔹 Video Citofoni ✔️ 🔹 Instalim falas 🔧 🔹Garanci 1 vit 🔹 🔹 Cmimi 200 euro 🔹📱 0692704848

  Tiranë Sot, 01:44
  200 €
 • 3 foto
  Kend / kolltuk okazion
  Mobilje

  Kend / kolltuk okazion

  Kend pothuajse i ri (blere ne nentor). I punuar me mikrofiber. Blere ne vleren 220.000 leke te reja.

  Tiranë Dje, 23:07
  110.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 23:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Blejmë mobilje të përdorme
  Mobilje

  Blejmë mobilje të përdorme

  blejmë mobilje të përdorme cel 0684022822

  Tiranë Dje, 22:45
  500 Lek
 • 1 foto
  Pikture me akuarel
  Mobilje

  Pikture me akuarel

  Pikture e bere me dore

  Tiranë Dje, 22:41
  80 Lek
 • 1 foto
  Elektrosharre per lulishte
  Makina dhe vegla

  Elektrosharre per lulishte

  Motorsege per lulishte

  Tiranë Dje, 20:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pomp. Per larje tepeti me Avull.
  Makina dhe vegla

  Pomp. Per larje tepeti me Avull.

  Pomp.

  Tiranë Dje, 20:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Perde zebra
  Mobilje

  Perde zebra

  Perde zebra apo roleta me kualitet te larte te materialit dhe mekanizmit,shume te lehta ne montim dh

  Tiranë Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA
  Makina dhe vegla

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA.Saldatricia eshte e perdorur pak kohe dhe eshte ne gj

  Tiranë Dje, 20:11
  25.000 Lek
 • 2 foto
   OKAZION....Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  OKAZION....Hekur hekurosje profesional

  Shesim hekur hekurosje profesional per hotele por shume praktik edhe per shtepi marka Cordes i sap

  Tiranë Dje, 20:09
  300 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 19:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj
  Mobilje

  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj

  blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822

  Tiranë Dje, 19:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  Mobilje

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME

  Tiranë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  Mobilje

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale ger

  Tiranë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet tavoline per thonje
  Mobilje

  Shitet tavoline per thonje

  Shitet tavoline druri per thonje, ngjyre venge ne gjendje te mire

  Tiranë Dje, 15:28
  3.000 Lek
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Teknik dhe paisje

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Dje, 13:20
  7.000 Lek
 • 6 foto
  Banjo e kompletuar
  Mobilje

  Banjo e kompletuar

  Banjo e kompletuar porcelani te cilesise maksimale me vlere 70% nga vlera e blere. 1-vaske 2-VC &am

  Tiranë Dje, 13:13
  1.800 €
 • 0 foto
  Shitet pikture e punuar ne Greqi
  Mobilje

  Shitet pikture e punuar ne Greqi

  Shitet pikture e punuar ne Greqi,ne gjendje te mire,madhesia 130 ×90cm.Cmimi 150 mije leke te vjetra

  Tiranë Dje, 12:58
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek

  Frigorifer IGNIS 10000 lek Lavatrice OCEAN 5kg 9000 lek Dyshek Dopio 190*160 10000 lek

  Tiranë Dje, 12:42
  27.000 Lek
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë Dje, 11:55
  520 €
 • 0 foto
  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore
  Makina dhe vegla

  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore

  Ne shitje: 1. Nje aparat katabrike per prodhimin e akullores. 2. Frigorifer per ekspozim me xham (m

  Tiranë Dje, 11:39
  1 Lek
 • 5 foto
  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva
  Makina dhe vegla

  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva

  Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatshem per pune Viti i p

  Tiranë Dje, 10:59
  100 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 10:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dhomë Gjumi Druri Moderne.
  Mobilje

  Dhomë Gjumi Druri Moderne.

  Dhomë Gjumi Druri. Linjë Moderne. Është e përdorur. SUPER Gjëndje dhe SUPER Lluks. 1 dollap me

  Tiranë Dje, 10:19
  1.300 €
 • 0 foto
  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.
  Mobilje

  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.

  2 poltrona Shabby Chick. Jane te reja( nuk jane te perdorura) Cmimi fillestar 35.000 leke te reja C

  Tiranë Dje, 10:19
  17.500 Lek
 • 3 foto
  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.

  Super kredence me dru Arrë dhe suprine xhami prej Kristali. Pasqyra me gdhëndje druri dhe xham Kris

  Tiranë Dje, 10:19
  300 €
 • 8 foto
  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.
  Mobilje

  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.

  Objekte dhe orendi te ndryshme prej kristali. Komplete Gotash Kristali. Pjatanca për fruta të thara.

  Tiranë Dje, 10:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kristalier. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier. Pagesë me 3 këste.

  Shes një Kristalier me Dru Ahu. Eshte i përdorur por ne super gjendje. me kanate druri dhe xhami kr

  Tiranë Dje, 10:19
  370 €
 • 2 foto
  Abazhour per dhome Gjumi.
  Mobilje

  Abazhour per dhome Gjumi.

  Abazhoure me strukture bronzi dhe kupola me cope. Super gjendje. Shiten te dyja bashke 9.000 leke te

  Tiranë Dje, 10:18
  9.000 Lek
 • 3 foto
  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.

  Super Kristalierë e markes Fulgini. Me xhama KRISTALI cilesia e parë 24 karat. Dizenjuar me sistemi

  Tiranë Dje, 10:18
  56.300 Lek
 • 0 foto
  Kend per sallon
  Mobilje

  Kend per sallon

  kend me 4/5 vende ulje. gjeresia 315 cm gjeresia 150/160 cm thellesia 68/70 cm Eshte i përdorur. I

  Tiranë Dje, 10:18
  66.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste

  Tavoline rrethore 100% druri me gdhendje dhe suprine xhami. Modeli dhe stili eshte Rus. E blere ne R

  Tiranë Dje, 10:18
  18.400 Lek
 • 0 foto
  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste

  Eshte e perdorur. Ne gjendje shumë te mirë Antike me dru Arrë. Çmimi 435 €. Panorama shitet ne vete

  Tiranë Dje, 10:18
  145 €
 • 2 foto
  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.
  Mobilje

  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.

  Mensola me suprine mermeri dhe pasqyre. Antike e fundit te 1890 , fillimi i 1900. Marka Francese Lu

  Tiranë Dje, 10:17
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.

  viti 1940-1950. Prejardhja nga Austria. 100% dru me Gdhëndje. Statujat jane imazhi i Perendeshes Ven

  Tiranë Dje, 10:17
  33.000 Lek
 • 10 foto
  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.
  Materiale ndertimi

  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.

  Shesim stock materialesh perreth 65.000 kg rakorde rrubineta tuba dhe shum pjes te tjera 9 Kamiano

  Tiranë Dje, 09:58
  195.000 €
 • 10 foto
  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI
  Mobilje

  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI

  Shes ore shume cilesore per lokale shpi edhe zyra ora eshte totalisht e kompletuar 0692211323 face

  Tiranë Dje, 08:42
  2.200 Lek
 • 1 foto
  4 Karrige antike te viteve 800
  Mobilje

  4 Karrige antike te viteve 800

  Ne gjendje shum te mire estetike, ndejteset jane te riveshua me lekure 100%

  Tiranë Dje, 06:29
  460 €
 • 5 foto
  Kolltuqe Lekure
  Mobilje

  Kolltuqe Lekure

  Kam per shitje nje komplet kolltuqesh lekure . Jane 3 kolltuk tek dhe nje tresh. Lekura eshte origji

  Tiranë Dje, 01:28
  2.000 €
 • 2 foto
  karrige lokali
  Mobilje

  karrige lokali

  Shiten 15 cop karrige te blera te Nova , shume pak te perdorura . 3000 lek / copa .do ket ulje nese

  Tiranë 17 janar 22:04
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 17 janar 21:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Stock e dysheme parketi ne plastik
  Materiale ndertimi

  Stock e dysheme parketi ne plastik

  Stock përbëhet nga 75,000 metra katrorë të parketeve ne plasike që mund të shiten edhe në pjesë të

  Tiranë 17 janar 21:02
  2 €
 • 1 foto
  Kornize ne Argjend liber
  Mobilje

  Kornize ne Argjend liber

  Ne gjendje te persosur estetike , dimensioni i xhamit 13.2 X 9.4 cm

  Tiranë 17 janar 20:13
  55 €
 • 3 foto
  Shiten Karrige + Tavolina Druri
  Mobilje

  Shiten Karrige + Tavolina Druri

  Shiten per arsye rinovimi set 150 Karrige + 30 Tavolina. Te gjitha jane drru solid dhe ne gjendje s

  Tiranë 17 janar 17:35
  315.000 Lek
 • 0 foto
  Dyer
  Mobilje

  Dyer

  Modelet me te fundit te dyerve. Te cilat prodhohen me permasat dhe ngjyra te ndryshme ! Na kotaktoni

  Tiranë 17 janar 14:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Saldatrice Industriale 500amper
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Industriale 500amper

  Saldatrice Industriale 500amper elektronike

  Tiranë 17 janar 14:08
  2.300 €
 • 10 foto
  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania
  Makina dhe vegla

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania te interesuarit cel 0684144128 trapan,matrapike,vidiator

  Tiranë 17 janar 13:57
  11 Lek