Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 4 foto
  Abazhoure Toke per sallon.
  Mobilje

  Abazhoure Toke per sallon.

  Super gjendje. Super Abazhour per sallon. Cmimi 15.000 leke te reja. Cmimi diskutohet nga afer dhe j

  Tiranë Sot, 10:38
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhour per dhome Gjumi.
  Mobilje

  Abazhour per dhome Gjumi.

  Abazhoure me strukture bronzi dhe kupola me cope. Super gjendje. Shiten te dyja bashke 9.000 leke te

  Tiranë Sot, 10:38
  9.000 Lek
 • 3 foto
  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.

  Super Kristalierë e markes Fulgini. Me xhama KRISTALI cilesia e parë 24 karat. Dizenjuar me sistemi

  Tiranë Sot, 10:38
  56.300 Lek
 • 2 foto
  Tavoline 100% dru
  Mobilje

  Tavoline 100% dru

  Tavoline e madhe buke per 6 deri ne 8 persona Cmimi fillestar 55.000 leke te reja. Cmimi diskutohe

  Tiranë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llampadar me kristale dhe bronz.Pagese me 3 Keste
  Mobilje

  Llampadar me kristale dhe bronz.Pagese me 3 Keste

  Llampadar bronzi i lare ne flori. Me kristale Svarowski. Super lluks. Prodhim i viteve 1940. Importu

  Tiranë Sot, 10:38
  182 €
 • 3 foto
  Tavoline me hapje
  Mobilje

  Tavoline me hapje

  Tavoline e RE. 140*80 cm me hapje. Cmimi fillestar 22.000 leke te reja

  Tiranë Sot, 10:38
  22.000 Lek
 • 2 foto
  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.
  Mobilje

  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.

  Mensola me suprine mermeri dhe pasqyre. Antike e fundit te 1890 , fillimi i 1900. Marka Francese Lu

  Tiranë Sot, 10:38
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.

  Super kredence me dru Arrë dhe suprine xhami prej Kristali. Pasqyra me gdhëndje druri dhe xham Kris

  Tiranë Sot, 10:38
  300 €
 • 1 foto
  Abazhur IKEA
  Mobilje

  Abazhur IKEA

  Abazhure moderne . Cmimi 5000 leke te reja.

  Tiranë Sot, 10:38
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste

  Tavoline rrethore 100% druri me gdhendje dhe suprine xhami. Modeli dhe stili eshte Rus. E blere ne R

  Tiranë Sot, 10:38
  18.400 Lek
 • 2 foto
  Abazhour Gjerman
  Mobilje

  Abazhour Gjerman

  Abazhour me strukture prej tunxhi dhe kupole prej cope me theke te varura. Unik ne llojin e tije. Pu

  Tiranë Sot, 10:38
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Kend per sallon
  Mobilje

  Kend per sallon

  kend me 4/5 vende ulje. gjeresia 315 cm gjeresia 150/160 cm thellesia 68/70 cm Eshte i përdorur. I

  Tiranë Sot, 10:37
  66.000 Lek
 • 2 foto
  Divan Neoklasik.Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Divan Neoklasik.Pagesë me 3 këste.

  Divan dysh Neoklasik. Strukture Druri. Importuar nga Suedia. Përdoret në.sallone,butique,bare,shtepi

  Tiranë Sot, 10:37
  130 €
 • 2 foto
  Tavoline/Kembalec me sirtar.
  Mobilje

  Tavoline/Kembalec me sirtar.

  Shes 1 tavoline kembalec qe përdoret për ne qoshe të dhomës. në mes të ambjentit te ndjenjës. ose

  Tiranë Sot, 10:37
  55 €
 • 4 foto
  Tavolinë Mesi
  Mobilje

  Tavolinë Mesi

  Tavolinë Mesi. Struktura Bronzi dhe Suprina Mermeri. Është e përdorur por ne super gjendje. Çmimi

  Tiranë Sot, 10:37
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Lavapjat 5000
  Mobilje

  Lavapjat 5000

  Lavapjate inokse e bler ne gjermani 5000 lek madhi eshte 60/140 60/100 i vogli kushton 5000 esht i

  Tiranë Sot, 10:27
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Tavolin Mermer 200 Euro
  Mobilje

  Tavolin Mermer 200 Euro

  Tavolin mermer . 1.11 me 1.11 m e larte 50 cm E bler ne gjermani

  Tiranë Sot, 10:24
  200 €
 • 2 foto
  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal

  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal te markes kontinental gjeneral motorr bojn per te gjitha mak

  Tiranë Sot, 10:13
  30 €
 • 7 foto
  Vegla pune
  Makina dhe vegla

  Vegla pune

  Shiten saldatriqe n 160 A 150 mije leke 180 A 170 mije leke 300 A 180 mije leke 350A 200 mije leke

  Tiranë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Krevate & Dysheqe
  Mobilje

  Krevate & Dysheqe

  Kravatet dhe dysheqet jane te rinje.Jane te pa perdorur fare.Krevatet jane dru bambu dhe super te le

  Tiranë Sot, 10:06
  300 €
 • 5 foto
  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva
  Makina dhe vegla

  Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva

  Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatshem per pune Viti i p

  Tiranë Sot, 10:06
  100 €
 • 3 foto
  Tharese rrobash pothuaj e paperdorur
  Teknik dhe paisje

  Tharese rrobash pothuaj e paperdorur

  Tharese rrobash ne gjendje fabrike. Marka Zanussi.

  Tiranë Sot, 10:02
  30.000 Lek
 • 7 foto
  DYSHEKE GJERMANE
  Mobilje

  DYSHEKE GJERMANE

  dysheke latexs 100/100 natyral me veshje antialergjike, poket spring 1480, 1960, 3000. cop, me shtr

  Tiranë Sot, 09:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  Materiale ndertimi

  Derrasa paleta Tuba Elektrike hidraulike Vaj makinerish 2000 litra 300l litri Puntela 15 mije lek co

  Tiranë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mulli kafeje
  Teknik dhe paisje

  mulli kafeje

  mulli kafeje ne gjendje perfekte cmimi okazioooon

  Tiranë Sot, 09:43
  99 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice 400amper OKAZION
  Makina dhe vegla

  Saldatrice 400amper OKAZION

  Saldatrice 400amper Ruse OKAZION e re ne kuti

  Tiranë Sot, 09:26
  100 €
 • 1 foto
  celesa kriket 12kende professional
  Makina dhe vegla

  celesa kriket 12kende professional

  celesa kriket 12kende profesional te markes TOP HELPER

  Tiranë Sot, 09:26
  11.000 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung
  Teknik dhe paisje

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung

  Tenxhere Elektrike Multicooker Samsung te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 09:26
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice inverter 300amph
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter 300amph

  saldatrice 300ampershe inverter ne kuti prodhim rus e ardhur nga gjermania. Cilesia e garantuar.

  Tiranë Sot, 09:26
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper
  Makina dhe vegla

  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper

  Saldatrice co2 me tel edhe plus elektrod 400ampershe ne nje aparat , marka KZUBR prodhim Rus , per m

  Tiranë Sot, 09:26
  46.000 Lek
 • 2 foto
  Saldatrice TIG/MMA 300AMPER
  Makina dhe vegla

  Saldatrice TIG/MMA 300AMPER

  Saldatrice TIG/MMA 300ampershe per punimin e aluminit,inoksit,bakrit, hekurit, etj shkrirja e elektr

  Tiranë Sot, 09:26
  37.000 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit
  Makina dhe vegla

  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit

  Saldatrice AC/DC profesionale per punimin e auluminit bakrit bronxit inoksit etj per me shum info ko

  Tiranë Sot, 09:26
  12 Lek
 • 4 foto
  Plasma Cut60
  Makina dhe vegla

  Plasma Cut60

  Plasma Cut60 #plasma

  Tiranë Sot, 09:26
  650 €
 • 4 foto
  Kompresor Ajri te ndryshem
  Makina dhe vegla

  Kompresor Ajri te ndryshem

  Kompresor Ajri te gjitha lloje me zhurm pa zhurm Silent te interesuarit te kontaktojn ne tel 068414

  Tiranë Sot, 09:26
  12 Lek
 • 10 foto
  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania
  Makina dhe vegla

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania

  vegla te perdorura te ardhura nga gjermania te interesuarit cel 0684144128 trapan,matrapike,vidiator

  Tiranë Sot, 09:25
  11 Lek
 • 4 foto
  sharra dhe sega te ndryshme
  Makina dhe vegla

  sharra dhe sega te ndryshme

  sharra dhe sega te ndryshme te perdorura ne gjendje te rregull te sapoardhura nga Gjermania te inter

  Tiranë Sot, 09:25
  11 €
 • 2 foto
  Pistolet Ajri per kamiona
  Makina dhe vegla

  Pistolet Ajri per kamiona

  Pistolet ajri per kamioma

  Tiranë Sot, 09:25
  280 €
 • 2 foto
  OKAZION vetem per disa dit Matrapik i madh HITACHI
  Makina dhe vegla

  OKAZION vetem per disa dit Matrapik i madh HITACHI

  Matrapik i madh ka dhe 2punto..

  Tiranë Sot, 09:25
  22.000 Lek
 • 2 foto
  Matrapik hitachi japan
  Makina dhe vegla

  Matrapik hitachi japan

  Mattapik i madh hitchi japan

  Tiranë Sot, 09:25
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter 300Amper cilesi e garantuar

  Saldatrice inverter 300amper marka Kzubr prodhim Rus #Saldatrice #saldatriqe #aparat #saldim

  Tiranë Sot, 09:25
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice Industriale 500amper
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Industriale 500amper

  Saldatrice Industriale 500amper elektronike

  Tiranë Sot, 09:25
  2.300 €
 • 0 foto
  Matrapik BOSCH 1050wat
  Makina dhe vegla

  Matrapik BOSCH 1050wat

  Matrapik BOSCH 1050wat i shoqeruar me 2dalta te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 09:24
  170 €
 • 0 foto
  Komplet celesash fiso professional
  Makina dhe vegla

  Komplet celesash fiso professional

  Komplet celesash fiso professional seti permban 23copa nga 6 deri tek 32mm te interesuarit te tele

  Tiranë Sot, 09:24
  6.500 Lek
 • 2 foto
  Vidiator 26v Makita profesional
  Makina dhe vegla

  Vidiator 26v Makita profesional

  Vidiator 26v Makita profesional

  Tiranë Sot, 09:24
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Monometer (rregullator) CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2,
  Makina dhe vegla

  Monometer (rregullator) CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2,

  Monometer (rregullator) per CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2, ACETLENE. manometri esht i ri ne kuti prodhim

  Tiranë Sot, 09:24
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Mask saldimi elektronike
  Makina dhe vegla

  Mask saldimi elektronike

  Mask saldimi elektronike e re ne kuti

  Tiranë Sot, 09:24
  6.000 Lek
 • 0 foto
  vidiator Makita 12v
  Makina dhe vegla

  vidiator Makita 12v

  vidiator Makita 12v i shoqeruar me 2bateri Lithium + karikues dhe valixhen e vet

  Tiranë Sot, 09:24
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 900wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 900wat origjinal

  Nutribullet 900wat origjinal e re ne kuti per me teper kontaktoni ne tel ose ne viber 0684144128 t

  Tiranë Sot, 09:24
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 600wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 600wat origjinal

  Nutribullet 600wat origjinal e re ne kuti per me teper info kontaktoni ne tel ose ne viber 068414412

  Tiranë Sot, 09:24
  5.500 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice 400ampershe Germany
  Makina dhe vegla

  Saldatrice 400ampershe Germany

  Saldatrice 4ampershe Texa Germany #Saldatrice #saldatriqe #aparat #saldim.

  Tiranë Sot, 09:24
  30.000 Lek