Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Komplet celesash fiso professional
  Makina dhe vegla

  Komplet celesash fiso professional

  Komplet celesash fiso professional seti permban 23copa nga 6 deri tek 32mm te interesuarit te tele

  Tiranë Sot, 09:24
  6.500 Lek
 • 2 foto
  Vidiator 26v Makita profesional
  Makina dhe vegla

  Vidiator 26v Makita profesional

  Vidiator 26v Makita profesional

  Tiranë Sot, 09:24
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Monometer (rregullator) CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2,
  Makina dhe vegla

  Monometer (rregullator) CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2,

  Monometer (rregullator) per CO2,N2,ARGON,PROPANE,O2, ACETLENE. manometri esht i ri ne kuti prodhim

  Tiranë Sot, 09:24
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Mask saldimi elektronike
  Makina dhe vegla

  Mask saldimi elektronike

  Mask saldimi elektronike e re ne kuti

  Tiranë Sot, 09:24
  6.000 Lek
 • 0 foto
  vidiator Makita 12v
  Makina dhe vegla

  vidiator Makita 12v

  vidiator Makita 12v i shoqeruar me 2bateri Lithium + karikues dhe valixhen e vet

  Tiranë Sot, 09:24
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 900wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 900wat origjinal

  Nutribullet 900wat origjinal e re ne kuti per me teper kontaktoni ne tel ose ne viber 0684144128 t

  Tiranë Sot, 09:24
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Nutribullet 600wat origjinal
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet 600wat origjinal

  Nutribullet 600wat origjinal e re ne kuti per me teper info kontaktoni ne tel ose ne viber 068414412

  Tiranë Sot, 09:24
  5.500 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice 400ampershe Germany
  Makina dhe vegla

  Saldatrice 400ampershe Germany

  Saldatrice 4ampershe Texa Germany #Saldatrice #saldatriqe #aparat #saldim.

  Tiranë Sot, 09:24
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Tenxhere Elektrike Sinbo
  Teknik dhe paisje

  Tenxhere Elektrike Sinbo

  Tenxhere Elektrike Sinbo te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 09:24
  50 €
 • 2 foto
  krika makinash te ndryshem
  Makina dhe vegla

  krika makinash te ndryshem

  krika makinash me tonazh te ndryshem me cmime okazion gjithashtu kemi shumlojshmeri veglash per ser

  Tiranë Sot, 09:24
  12 Lek
 • 0 foto
  Vidiator gomash DEWALT
  Makina dhe vegla

  Vidiator gomash DEWALT

  Vidiator gomash DEWALT

  Tiranë Sot, 09:24
  230 €
 • 0 foto
  Trapan Matrapik Bosch origjinal
  Makina dhe vegla

  Trapan Matrapik Bosch origjinal

  Trapan matrapik bosch i ardhur nga Gjermania..

  Tiranë Sot, 09:24
  11.000 Lek
 • 1 foto
  Shtrydhese Frutash BOSCH
  Teknik dhe paisje

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Shtrydhese Frutash BOSCH

  Tiranë Sot, 09:23
  8.500 Lek
 • 1 foto
  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION
  Makina dhe vegla

  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION

  saldatrice 400amper Gjermane OKAZION Te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 09:23
  130 €
 • 2 foto
  Kompresor ajri 50lt
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri 50lt

  Kompresor ajri Delir 50lt

  Tiranë Sot, 09:23
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Zmerilus
  Makina dhe vegla

  Zmerilus

  Zmerilus

  Tiranë Sot, 09:23
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Krik makinash 2.5ton
  Makina dhe vegla

  Krik makinash 2.5ton

  Krik makinash 2.5 ton

  Tiranë Sot, 09:23
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Kompresor Ajri 50L professional
  Makina dhe vegla

  Kompresor Ajri 50L professional

  kompresor ajri 50L i ri ne kuti te ardhur nga gjermania i markes abks

  Tiranë Sot, 09:23
  22.000 Lek
 • 8 foto
  Pistoleta ajri te ndryshme OKAZION
  Makina dhe vegla

  Pistoleta ajri te ndryshme OKAZION

  Pistoleta ajri te ndryshme me cmime okazion

  Tiranë Sot, 09:23
  11 Lek
 • 1 foto
  Fresibel me gradim 900wat
  Makina dhe vegla

  Fresibel me gradim 900wat

  Fresibel me gradim 900wat KZURB super cilesi e garantuar prodhim Rus i ri ne kuti ka dhe 2kaprochina

  Tiranë Sot, 09:23
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Karikues Baterish makine Bateri Starter
  Makina dhe vegla

  Karikues Baterish makine Bateri Starter

  Karikues Baterish makine Bateri Starter Profesionale

  Tiranë Sot, 09:23
  27.000 Lek
 • 0 foto
  Bullnatrice per lirim e dadiqekve (bullonave)
  Makina dhe vegla

  Bullnatrice per lirim e dadiqekve (bullonave)

  Bullnatrice per lirimin e dadiqekve

  Tiranë Sot, 09:23
  12.000 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice Professionale per industri
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Professionale per industri

  Saldatrice profesionale per industri 400amper ponon me tension 160volt deri ne 460volt monofaz dhe

  Tiranë Sot, 09:23
  55.000 Lek
 • 3 foto
  Dollap+komo+kristalier
  Mobilje

  Dollap+komo+kristalier

  Komplet Dollap sa faqja murit plus komo shiten per nderrin dhe rinovim shtepie. Bashke me keto edhe

  Tiranë Sot, 09:18
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer 2019.  22000 Lek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer 2019. 22000 Lek

  Shitet për arsye mospërdorimi. I sapo blerë dhe i papërdorur. Ne gjendje perfekte. I pajisur me de

  Tiranë Sot, 09:13
  22.000 Lek
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Teknik dhe paisje

  MAKINE QEPESE

  Shes makine qepese Butterfly ne gjendje shume te mire e kontrolluar nga tekniku.

  Tiranë Sot, 08:56
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Tavoline druri me 6 karrike e mirembajtur. Tavolina ka edhe xham mbrojtes 8 mm. ulset me material mi

  Tiranë Sot, 08:53
  33.000 Lek
 • 2 foto
   OKAZION....Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  OKAZION....Hekur hekurosje profesional

  Shesim hekur hekurosje profesional per hotele por shume praktik edhe per shtepi marka Cordes i sap

  Tiranë Sot, 08:45
  300 €
 • 0 foto
  SOPATË GERBER ORIGJINALE
  Makina dhe vegla

  SOPATË GERBER ORIGJINALE

  Shitet sopatë gerber origjinale me kllëf plus thike sharre e cila deperton ne bishtin e sopatës me

  Tiranë Sot, 07:55
  50 €
 • 3 foto
  Shiten Dyer dhe Vetrat
  Mobilje

  Shiten Dyer dhe Vetrat

  Vetrat duralumini 199x68cm Dere dhome 205x85cm, hapje djathtas. Dere hyrje kryesore me dy kanata, 21

  Tiranë Sot, 07:47
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA
  Makina dhe vegla

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA

  Shitet saldatrice monofaze e ardhur nga ITALIA.Saldatricia eshte e perdorur pak kohe dhe eshte ne gj

  Tiranë Sot, 07:03
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!
  Teknik dhe paisje

  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!

  OKAZION! Shes 2 pompa te reja per kaldaja te per objekte te medha. Sistem ngrohje, pompat jane blere

  Tiranë Sot, 02:48
  600 €
 • 2 foto
  shes Minibar tv+ tavolin mesi
  Mobilje

  shes Minibar tv+ tavolin mesi

  shes minibar kend mbajtes tv ne gjendje te mire materiali emtief me permasat 2m 10 cm lartesi /gjers

  Tiranë Sot, 00:44
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Kend / kolltuk okazion
  Mobilje

  Kend / kolltuk okazion

  Kend pothuajse i ri (blere ne nentor). I punuar me mikrofiber. Blere ne vleren 220.000 leke te reja.

  Tiranë Sot, 00:07
  110.000 Lek
 • 4 foto
  Blejmë mobilje të përdorme
  Mobilje

  Blejmë mobilje të përdorme

  blejmë mobilje të përdorme cel 0684022822

  Tiranë Dje, 23:45
  500 Lek
 • 1 foto
  Pikture me akuarel
  Mobilje

  Pikture me akuarel

  Pikture e bere me dore

  Tiranë Dje, 23:41
  80 Lek
 • 2 foto
  Makineri për bërjen e japrakëve(Dollma).
  Teknik dhe paisje

  Makineri për bërjen e japrakëve(Dollma).

  Përshkrimi Makineri per mbeshtjelljen e shpejte te japrakeve, byreckave, sushi, role te mbushura. M

  Tiranë Dje, 23:36
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Makineri për bërjen e japrakëve(Dollma)
  Teknik dhe paisje

  Makineri për bërjen e japrakëve(Dollma)

  Përshkrimi Makineri per mbeshtjelljen e shpejte te japrakeve, byreckave, sushi, role te mbushura.

  Tiranë Dje, 23:34
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Punime Duralumini
  Materiale ndertimi

  Punime Duralumini

  Ofrojme punime duralimini te te gjitha llojeve,,montime riparime,,Vetrata,Dritare,Dyer,Grila,, Gjend

  Tiranë Dje, 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 21:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  tavolina OKAZION
  Mobilje

  tavolina OKAZION

  shiten komplete tavolina bar testorant pwr amb jet te brendshem dhe te jashtem, jan shum te pastra d

  Tiranë Dje, 21:24
  1 Lek
 • 0 foto
  Krik
  Makina dhe vegla

  Krik

  Shitet krik 20 ton i ri

  Tiranë Dje, 19:23
  65.000 Lek
 • 3 foto
  Pedrollo
  Makina dhe vegla

  Pedrollo

  Shitet pomp pusesh per thellesi der ne 75 metra

  Tiranë Dje, 19:21
  29.000 Lek
 • 8 foto
  Pompa
  Makina dhe vegla

  Pompa

  Shiten 2 pompa uji njera 3 fazor dhe tjetra monofaz 19000-9000

  Tiranë Dje, 19:20
  19.000 Lek
 • 2 foto
  Super Okazion Pompe
  Makina dhe vegla

  Super Okazion Pompe

  Shitet pompe zhytese per puse der 165meter shume e fuqishme ,monofaz 2.2kv e ardhur nga Italia

  Tiranë Dje, 19:20
  35.000 Lek
 • 4 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Okazion Shitet gjenerator me naft 5.5kva

  Tiranë Dje, 19:19
  57.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion! Shitet sharrë karrel
  Makina dhe vegla

  Okazion! Shitet sharrë karrel

  Okazion! Shitet sharrë karrel, shume pak i përdorur. Gjendja: shume e mirë Çmimi: 1000 euro Adresa:

  Tiranë Dje, 18:55
  1.000 €
 • 1 foto
  Matrapik gjerman
  Makina dhe vegla

  Matrapik gjerman

  Shes matrapik gjerman 1600 wat gjendja perfekte.cmimi 80 mije leke.

  Tiranë Dje, 18:33
  80 Lek
 • 1 foto
  Matrapik gjerman
  Makina dhe vegla

  Matrapik gjerman

  Shes matrapik gjerman 1600 wat Hjendje perfekte.cmimi 100 mij leke

  Tiranë Dje, 18:33
  100 Lek