Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 4 foto
  Shitje montim servis kondicioneri inverter
  Teknik dhe paisje

  Shitje montim servis kondicioneri inverter

  Noldi Klima ofron shitje montim servis dhe garanci per kondicioneret. Markat me te mira te sistemeve

  Tiranë Dje, 08:03
  12 €
 • 2 foto
  Kervati
  Mobilje

  Kervati

  Shitet kervat dopjo i pa perdor as edhe nje dit cmimi 180 euro idiskutushem

  Tiranë Dje, 08:03
  180 €
 • 0 foto
  Mobilje per kafe
  Mobilje

  Mobilje per kafe

  Mobilje qe jan perdorur per dyqan kafeje,super cilesore...cmim i arsyeshem

  Tiranë Dje, 07:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cnc per perpunimin e metalit
  Makina dhe vegla

  Cnc per perpunimin e metalit

  Shitet cnc indumasch per metal Viti 2015 Prodhim gjerman Ne gjendje pune maqina gjindet ne maqedon

  Tiranë 19 janar 23:06
  9.300 €
 • 2 foto
  Mikroval dhe fitez
  Teknik dhe paisje

  Mikroval dhe fitez

  Shiten per arsye mosperdorimi:Mikroval 3500 lek dhe fritez 3000 leke. Tel/WhatsApp 0693258248

  Tiranë 19 janar 22:02
  3.500 Lek
 • 5 foto
  Luge argjendi
  Mobilje

  Luge argjendi

  Shiten luge argjendi made in italy..te ardhur nga italia..10 cope

  Tiranë 19 janar 21:30
  70 €
 • 3 foto
  Krevat druri per femije
  Mobilje

  Krevat druri per femije

  Krevat druri i punuar me dore per femije nga mosha 0-4 vjec. Cmimi i tregut eshte 50,000 lek. Ne gje

  Tiranë 19 janar 21:28
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 19 janar 20:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Makineri për punim duralumini ose pvc, për dyer e dritare etj.

  Tiranë 19 janar 19:44
  1 €
 • 0 foto
  Shitet shafran
  Mobilje

  Shitet shafran

  Shitet Shafran cilesi e pare ardhur nga Irani. Gjithashtu kemi dhe vaj Shafrani, Tel.068 33 33 635

  Tiranë 19 janar 18:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION
  Mobilje

  OKAZION

  Shiten mobilje salloni (2 divane, 2 kolltuqe, tapet, tavoline mesi, televizor) ne gjendje shume te m

  Tiranë 19 janar 17:36
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Tavoline e madhe ngrenje me 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline e madhe ngrenje me 6 karrige

  Druri e perdorur, ne gjendje shume te mire me 6 karrige. Laprake, Tirane.

  Tiranë 19 janar 15:14
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion 2 krevate + 2 dyshek
  Mobilje

  Okazion 2 krevate + 2 dyshek

  Shes 2 krevate + 2 dyshek

  Tiranë 19 janar 15:13
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Dollap rrobash
  Mobilje

  Dollap rrobash

  Shes dollap rrobash okazion

  Tiranë 19 janar 15:13
  9.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 19 janar 14:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION Ngrohese Heliosa
  Teknik dhe paisje

  OKAZION Ngrohese Heliosa

  Shiten ngrohese Heliosa italiane. Shume efikase per ambientet e jashtme te lokaleve dhe verandat. Ng

  Tiranë 19 janar 14:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet set tavolinash xhami per apartament
  Mobilje

  Shitet set tavolinash xhami per apartament

  Shiten set. Tavoline ngrenie me permasa gjatesi 123 cm, gjeresi 70 cm, dhe e larte nga dyshemeja 74

  Tiranë 19 janar 12:57
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Kolltuqe per ambjente te ndryshme
  Mobilje

  Kolltuqe per ambjente te ndryshme

  Kolltuqe pothuaj te pothuaj te paperdorura. Te pershtatshme per dhoma pritje ne biznes, ambjente zyr

  Tiranë 19 janar 11:14
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.
  Mobilje

  Shes/Nderroj Pikture Origjinale.

  Kuadri titullohet: "Case Rosse nel Bosco / Shtepite e kuqe ne pyll". Me Vule dhe shenje gishti t

  Tiranë 19 janar 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetem me porosi
  Mobilje

  Vetem me porosi

  karriget kushtojne 135 euro per cope. Porosia minimumi 4 cope karrige per kategori parapagim ne mase

  Tiranë 19 janar 11:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Poltrone e re. Oferte
  Mobilje

  Poltrone e re. Oferte

  1 cope Poltrone. Super gjendje. Cmimi fillestar 25.000 Leke te reja. Cmimi diskutohet.

  Tiranë 19 janar 11:00
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Mbajtese Artizanale per cadra.
  Mobilje

  Mbajtese Artizanale per cadra.

  Mbajtese artizanale per cadra. realizuar me hekur me gdhendje dhe dru Lisi. cmimi fillestar 12.000

  Tiranë 19 janar 11:00
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale
  Mobilje

  Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale

  Set me Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale. 8 pjata te thella 8 pjata te cekta 8 pjata te vogla. J

  Tiranë 19 janar 11:00
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Set me pjata,gota e te tjera.
  Mobilje

  Set me pjata,gota e te tjera.

  shes nje set me 4 plus 4 plus 4 pjata 4 tasa Supe. cmimi fillestar 17.000 leke te reja Çmimi ofert

  Tiranë 19 janar 11:00
  9.999 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj marka BAVARIA.

  Super Set Porcelani për çaj marka BAVARIA. 7 filxhanë me pjata për çaj. 7 pjata për tortë. 1 kan

  Tiranë 19 janar 11:00
  7.800 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë

  Set Porcelani për çaj dhe Tortë. 1 pjatance për tortë 7 pjata për tortë. 7 filxhanë me pjata për

  Tiranë 19 janar 11:00
  6.300 Lek
 • 2 foto
  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve
  Mobilje

  Mbajtëse për Vezët e Pashkëve

  Shesim Mbajtëse per Vezët e Pashkëve Katolike dhe Ortodokse. Jane me format e lepujve. Jane te reja.

  Tiranë 19 janar 11:00
  1.200 Lek
 • 3 foto
  Set Filxhane per çaj.
  Mobilje

  Set Filxhane per çaj.

  Set Filxhane Çaji te rinj. Per krishtlindje dhe festa te tjera. cmimi 5.800 leke te reja.

  Tiranë 19 janar 11:00
  5.800 Lek
 • 3 foto
  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"
  Mobilje

  Set Porcelani për çaj ose kafe.marka \"Rich\"

  Set Porcelani për çaj marka Sandra Rich. Dizenjo me Engjëjt në qiell. 6 filxhanë me pjata për çaj/k

  Tiranë 19 janar 11:00
  7.300 Lek
 • 3 foto
  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste

  Minibar kendor i perbere nga 3 komponente. 100% prej druri Arre . Eshte i perdorur por ne super gjen

  Tiranë 19 janar 10:59
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Krevat Bronzi
  Mobilje

  Krevat Bronzi

  Krevat Bronzi. Përmasat 180cm * 200cm. Dyshekë dhe zgara nuk përfshihen në çmim. Çmimi 450€

  Tiranë 19 janar 10:59
  450 €
 • 0 foto
  pikture origjinale.
  Mobilje

  pikture origjinale.

  pikture origjinale e ardhur nga Italia. eshte me e vjeter sesa 80-90 vite. ne super gjendje. jo kome

  Tiranë 19 janar 10:59
  22.000 Lek
 • 2 foto
   oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.
  Mobilje

  oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.

  Veshje / Dekor muri i gatshem per bar- kafe. Prej parketi druri dhe shkronja ne 3 d. Disponoj 2 cope

  Tiranë 19 janar 10:59
  33.000 Lek
 • 2 foto
  Tavoline/Kembalec me sirtar.
  Mobilje

  Tavoline/Kembalec me sirtar.

  Shes 1 tavoline kembalec qe përdoret për ne qoshe të dhomës. në mes të ambjentit te ndjenjës. ose

  Tiranë 19 janar 10:59
  55 €
 • 4 foto
  Tavolinë Mesi
  Mobilje

  Tavolinë Mesi

  Tavolinë Mesi. Struktura Bronzi dhe Suprina Mermeri. Është e përdorur por ne super gjendje. Çmimi

  Tiranë 19 janar 10:59
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Termometer me sensor presioni.
  Mobilje

  Termometer me sensor presioni.

  termometer antik . tregues me zhive. pjesa rrethore është me sensor presioni manual me zink dhe bro

  Tiranë 19 janar 10:59
  160 €
 • 1 foto
  Jasteke Latex Italian
  Mobilje

  Jasteke Latex Italian

  Shesim Jasteke 100% Latex te importuar nga Italia. Cmimi per 1 jastek eshte 5.200 leke te reja. (39

  Tiranë 19 janar 10:59
  5.200 Lek
 • 4 foto
  Abazhoure Toke per sallon.
  Mobilje

  Abazhoure Toke per sallon.

  Super gjendje. Super Abazhour per sallon. Cmimi 15.000 leke te reja. Cmimi diskutohet nga afer dhe j

  Tiranë 19 janar 10:58
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Tavoline 100% dru
  Mobilje

  Tavoline 100% dru

  Tavoline e madhe buke per 6 deri ne 8 persona Cmimi fillestar 55.000 leke te reja. Cmimi diskutohe

  Tiranë 19 janar 10:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline me hapje
  Mobilje

  Tavoline me hapje

  Tavoline e RE. 140*80 cm me hapje. Cmimi fillestar 22.000 leke te reja

  Tiranë 19 janar 10:58
  22.000 Lek
 • 3 foto
  Dysheke Suedeze. Pagese me 3 keste mujore.
  Mobilje

  Dysheke Suedeze. Pagese me 3 keste mujore.

  Dysheke Suedeze. Modele dhe cilesi te ndryshme. Dysheke me zingjir qe lahet mbulesa. Dysheke pa ha

  Tiranë 19 janar 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Abazhur IKEA
  Mobilje

  Abazhur IKEA

  Abazhure moderne . Cmimi 5000 leke te reja.

  Tiranë 19 janar 10:58
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Kredence Cheap and Dale. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kredence Cheap and Dale. Pagesë me 4 këste.

  Super kredence me kanate dhe sirtare. prodhim i viteve 1935-1945. Super gjendje. Cmimi fillestar 140

  Tiranë 19 janar 10:58
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhour Gjerman
  Mobilje

  Abazhour Gjerman

  Abazhour me strukture prej tunxhi dhe kupole prej cope me theke te varura. Unik ne llojin e tije. Pu

  Tiranë 19 janar 10:58
  12.000 Lek
 • 4 foto
  Poltrone Kolltuk
  Mobilje

  Poltrone Kolltuk

  poltrone e importuar nga suedia. Cmimi 27.000 leke te reja.

  Tiranë 19 janar 10:57
  27.000 Lek
 • 2 foto
  Statuja Druri
  Mobilje

  Statuja Druri

  she's 1 Statuja Druri. 4000 Mije leke te reja.

  Tiranë 19 janar 10:57
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Dollap Garderobe IKEA. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Dollap Garderobe IKEA. Pagesë me 3 këste.

  Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea. Hapje me shine. Kapaket jane strukture alumini dhe xham kris

  Tiranë 19 janar 10:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Divan Neoklasik.Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Divan Neoklasik.Pagesë me 3 këste.

  Divan dysh Neoklasik. Strukture Druri. Importuar nga Suedia. Përdoret në.sallone,butique,bare,shtepi

  Tiranë 19 janar 10:57
  130 €
 • 12 foto
  vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale

  shiten vegla pune profesionale te reja te perdorura nga markat me te njohura . unaza e re tiran , p

  Tiranë 19 janar 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dollap+komo+kristalier
  Mobilje

  Dollap+komo+kristalier

  Komplet Dollap sa faqja murit plus komo shiten per nderrin dhe rinovim shtepie. Bashke me keto edhe

  Tiranë 19 janar 08:18
  50.000 Lek