Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Guzhine ne oferte
  Mobilje

  Guzhine ne oferte

  Kuzhine e ndertuar me cleaf (rimeso druri).E punojme ne disa ngjyra.

  Tiranë 13 shtator 09:33
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shafran
  Mobilje

  Shitet shafran

  Shitet Shafran cilesi e pare ardhur nga Irani. Gjithashtu kemi dhe vaj Shafrani, Tel.068 33 33 635

  Tiranë 13 shtator 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mbajtese televizori vetem 156€
  Mobilje

  Mbajtese televizori vetem 156€

  Mbajtese televizori mjafte elegante dhe funksionale. Permasat : 220 * 45 cm

  Tiranë 13 shtator 09:19
  156 €
 • 2 foto
  Kervati
  Mobilje

  Kervati

  Shitet kervat dopjo i pa perdor as edhe nje dit cmimi 180 euro idiskutushem

  Tiranë 13 shtator 09:03
  180 €
 • 0 foto
  Mobilje per kafe
  Mobilje

  Mobilje per kafe

  Mobilje qe jan perdorur per dyqan kafeje,super cilesore...cmim i arsyeshem

  Tiranë 13 shtator 08:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 shtator 07:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TAVOLINA MESI MODERNE
  Mobilje

  TAVOLINA MESI MODERNE

  tavolina mesi moderen me cmime shum te mira kemi dhe modle tjera ne instagram sergiosalotti.al

  Tiranë 13 shtator 07:27
  70 €
 • 0 foto
  Cnc per perpunimin e metalit
  Makina dhe vegla

  Cnc per perpunimin e metalit

  Shitet cnc indumasch per metal Viti 2015 Prodhim gjerman Ne gjendje pune maqina gjindet ne maqedon

  Tiranë 13 shtator 00:06
  9.300 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 shtator 23:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet krevat marinari
  Mobilje

  Shitet krevat marinari

  SHITET KREVAT MARINARI ME PERMASA 165 CM×90 CM CMIMI 200 MIJ LEK TE VJETRA BASHK ME DYSHEQET. 1 VIT

  Tiranë 12 shtator 22:51
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Luge argjendi
  Mobilje

  Luge argjendi

  Shiten luge argjendi made in italy..te ardhur nga italia..10 cope

  Tiranë 12 shtator 22:30
  70 €
 • 3 foto
  Krevat druri per femije
  Mobilje

  Krevat druri per femije

  Krevat druri i punuar me dore per femije nga mosha 0-4 vjec. Cmimi i tregut eshte 50,000 lek. Ne gje

  Tiranë 12 shtator 22:28
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Blej makina apartamente me klering
  Materiale ndertimi

  Blej makina apartamente me klering

  Jemi te interesuar te punojme me klering me makina ose apartamente gjithashtu dhe troje Kleringu i

  Tiranë 12 shtator 22:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatrice miele 5l
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice miele 5l

  Lavatrice italiane funksionale. Nuk ze shume hapesire. Kapaciteti 5 Litra

  Tiranë 12 shtator 22:03
  100 €
 • 3 foto
  SHITET Krevat Dopjo+Dyshek+Zgara, permasa 190-160.
  Mobilje

  SHITET Krevat Dopjo+Dyshek+Zgara, permasa 190-160.

  Shitet Krevat Dopjo , Bashke me dyshekun si dhe me zagren. Permasat 190 cm gjatesi dhe 160 cm gjeres

  Tiranë 12 shtator 21:31
  25.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET KREVAT+DYSHEK PER BEBE 0-5 vjec...
  Mobilje

  SHITET KREVAT+DYSHEK PER BEBE 0-5 vjec...

  Shitet Krevat per Bebe, mund te perdoret nga 0-5 Vjec , shume i mire, Dru komplet, me zgare ( ristel

  Tiranë 12 shtator 21:31
  22.000 Lek
 • 3 foto
  Shes 2 krevate + dyshek.
  Mobilje

  Shes 2 krevate + dyshek.

  Shes 2 krevat tek + dyshek. Ne gjendje shume te mire dhe pa gervishtje.

  Tiranë 12 shtator 20:09
  180 €
 • 1 foto
  Shes Tavoline Ngrenie + 4 karrige.
  Mobilje

  Shes Tavoline Ngrenie + 4 karrige.

  Shes Tavoline ngrenie + 4 karrige. Tavolina dhe karriket jane te bera nga dru ahu. Ne gjendje shume

  Tiranë 12 shtator 20:09
  170 €
 • 0 foto
  Shes 1 kanate xhami
  Mobilje

  Shes 1 kanate xhami

  Shes 1 kanate xhami me permasa 45x165.

  Tiranë 12 shtator 20:09
  20 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 shtator 19:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet dhoma e gjumit
  Mobilje

  Shitet dhoma e gjumit

  Shitet dhoma e gjumit me dollap 3.40×2.20×57 2 Krevate tek bashk me dysheqe,scrivania dhe bibliote

  Tiranë 12 shtator 19:43
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Tavoline e madhe ngrenje me 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline e madhe ngrenje me 6 karrige

  Druri e perdorur, ne gjendje shume te mire me 6 karrige. Laprake, Tirane.

  Tiranë 12 shtator 18:45
  20.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION
  Mobilje

  OKAZION

  Shiten mobilje salloni (2 divane, 2 kolltuqe, tapet, tavoline mesi, televizor) ne gjendje shume te m

  Tiranë 12 shtator 18:36
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Shes ekspres kafeje 3 grupsh,+mulli profesional
  Makina dhe vegla

  Shes ekspres kafeje 3 grupsh,+mulli profesional

  Shes ekspres kafeje 3grupsh 40000 lek+1 mulli kafeje profesional 18000 lek

  Tiranë 12 shtator 16:51
  58.000 Lek
 • 0 foto
  shiten 10 tavolina per lokal
  Mobilje

  shiten 10 tavolina per lokal

  shiten 10 tavolina lokali te reja te ardhura nga greqia almeco

  Tiranë 12 shtator 15:43
  70 €
 • 2 foto
  Makine kafe ekspres superautomatike
  Teknik dhe paisje

  Makine kafe ekspres superautomatike

  Shitet ekspres kafe, super automatike e markes Delonghi (modeli DeLonghi ECAM 23.125.B). E perdorur

  Tiranë 12 shtator 15:10
  300 €
 • 7 foto
  Tulla te vjetra, antike dhe te reja.
  Materiale ndertimi

  Tulla te vjetra, antike dhe te reja.

  Tregetojme tulla te ndryshme, ngjyra, forma dhe permasa, me cmime konkuruese. Mbi 100 lloj artikujs

  Tiranë 12 shtator 14:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VAZO ME LULE DEKORATIVE
  Mobilje

  VAZO ME LULE DEKORATIVE

  SHITEN 5 VAZO ME LULE DEKORATIVE LARTESIA E LULEVE I ARRIN 2_20 CM JANE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI V

  Tiranë 12 shtator 14:44
  500 €
 • 0 foto
  Materjale
  Materiale ndertimi

  Materjale

  Shes nje lavaman me dy gropa dhe kulluesen,nje lavaman inoks me nje grope,nje kolitir elektrik ,nje

  Tiranë 12 shtator 14:31
  23.000 Lek
 • 1 foto
  Tende lokali
  Mobilje

  Tende lokali

  Shiten dy tenda lokali te perdorura por ne gjendje te mire tendat jan jan 4 m secila te gjera dhe ka

  Tiranë 12 shtator 14:03
  120.000 Lek
 • 8 foto
  Varke e punuar me dore
  Mobilje

  Varke e punuar me dore

  Varke e punuar me dore. Materiali Bamboo. Dimensionet: 150 cm e larte dhe 140 cm e gjate

  Tiranë 12 shtator 12:55
  1.000 €
 • 3 foto
  Mini bar ishull per shtepi
  Mobilje

  Mini bar ishull per shtepi

  Shitet minibari ne gjendje shume te mire. Dyert dhe xhamat hapen nga te dyja anet por ne fotografi

  Tiranë 12 shtator 11:52
  180 €
 • 9 foto
  DYER & DRITARE
  Mobilje

  DYER & DRITARE

  Punojm me Dyer dhe dritare nga kualiteti i lart me qmime te lira 70euro punojm te gjitha permasat dy

  Tiranë 12 shtator 11:37
  70 €
 • 0 foto
  Hekur Portativ Ariete ( 4167 )
  Teknik dhe paisje

  Hekur Portativ Ariete ( 4167 )

  Hekur portativ ARIETE - e mbani kudo me vete gjate udhetimeve tuaja. Avulli i fuqishem siguron nje h

  Tiranë 12 shtator 11:16
  4.190 Lek
 • 1 foto
  Komplet kolltuqesh për ambjente lokali
  Mobilje

  Komplet kolltuqesh për ambjente lokali

  Shes komplet kolltuqesh teke dhe çifte për ambjente lokali:30 kulltuqe teke me 9 tavolina;8 kulltuqe

  Tiranë 12 shtator 11:10
  350.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 shtator 10:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tharse rrobesh dhe Lavatrice
  Mobilje

  Tharse rrobesh dhe Lavatrice

  shiten lavatrice dhe tharse rrobesh ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike marka beko cmicmi 430

  Tiranë 12 shtator 10:42
  430 Lek
 • 1 foto
  trapan Hilti me bateri vidator
  Makina dhe vegla

  trapan Hilti me bateri vidator

  shum i fuqishm 22v shitet pa karikus

  Tiranë 12 shtator 10:42
  170 €
 • 1 foto
  Blej mobilje te perdorura 0688857831
  Mobilje

  Blej mobilje te perdorura 0688857831

  Blej mobilje te perdorura

  Tiranë 12 shtator 09:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyshek Dopio
  Mobilje

  Dyshek Dopio

  Shiten 2 Dyshek Dopio dhe 1 suste dopio, gjendja e dyshekeve perfekte, materiali dhe marka e prodhim

  Tiranë 12 shtator 09:38
  17.000 Lek
 • 5 foto
  Kondicionera aspirime oxhaqe kapa guzhine.
  Teknik dhe paisje

  Kondicionera aspirime oxhaqe kapa guzhine.

  Kondicionera te rinj te perdorur aspirime oxhaqe kapa guzhine

  Tiranë 12 shtator 09:21
  1 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 shtator 08:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Dekorime

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mobilje per Hotel , Bar , Kafe
  Mobilje

  Mobilje per Hotel , Bar , Kafe

  17 x Kolltuqe per Dhoma Gjumi dhe Pritje qe muden te Perdoren edhe per Krevat , Ngjürre Portokalli 5

  Tiranë 11 shtator 22:28
  1 €
 • 2 foto
  ?Makine qepse!?
  Makina dhe vegla

  ?Makine qepse!?

  Shes makine qepse shtepie! Eshte me te gjitha opsionet, motorr elektrik te fuqishem dhe drite led te

  Tiranë 11 shtator 22:00
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Fshes
  Teknik dhe paisje

  Fshes

  Fshes per karje me avull qe arrin deri ne 120 grad Euroflex monster prodhim italian per her te par e

  Tiranë 11 shtator 21:20
  60 €
 • 3 foto
  OKAZION!! Komodine + Krevat + Sirtare
  Mobilje

  OKAZION!! Komodine + Krevat + Sirtare

  Shitet komodin + krevat dopjo + krevat tek per femije +dyshek DORMEO dopjo / tek + sirtare set i kom

  Tiranë 11 shtator 20:48
  1 Lek
 • 4 foto
  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich
  Teknik dhe paisje

  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich

  Ne gjendje te perkryer

  Tiranë 11 shtator 20:13
  80 €
 • 0 foto
  DIVANE ME HAPJE
  Mobilje

  DIVANE ME HAPJE

  Shiten dy divan me hapje ne gjendje te mire ngjyre portokalli dhe mente .

  Tiranë 11 shtator 19:08
  10.000 Lek
 • 10 foto
  Shiten mobilje shtepie
  Mobilje

  Shiten mobilje shtepie

  Shiten mobilje shtepie, ne gjendje shume te mire. Dhome gjumi cifti perfshire dhe krevati e dysheku,

  Tiranë 11 shtator 18:48
  65.000 Lek