Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 janar 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 janar 22:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme
  Mobilje

  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme

  Pershendetje, ofrojme Çadra me qera, tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa dhe p

  Tiranë 10 janar 18:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 janar 11:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doos

  Tiranë 10 janar 09:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  GJENERATOR 33 KVA 26.4 KW,MOTORR BAUDOIN (FRANCEZ) ME ALTERNATOR STAMFORD (ANGLEZ) LINJE TREFAZORE

  Tiranë 10 janar 09:02
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350
  Makina dhe vegla

  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350

  Pjese kembimi per prese Arburg origjinale BOSCH me cmime okazion. Disponojme te gjitha pjeset dhe ja

  Tiranë 10 janar 08:24
  1 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 janar 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 janar 19:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 janar 13:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark
  Makina dhe vegla

  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark

  Furce lavazhi vikan profesonale Made in denmark furcet jan te reja shitet 15€ copa jan bler ne ang

  Tiranë 9 janar 12:51
  15 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 janar 11:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VAZO ME LULE DEKORATIVE
  Mobilje

  VAZO ME LULE DEKORATIVE

  SHITEN 5 VAZO ME LULE DEKORATIVE LARTESIA E LULEVE I ARRIN 2_20 CM JANE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI V

  Tiranë 9 janar 09:01
  500 €
 • 3 foto
  Tavolin Mermer 200 Euro
  Mobilje

  Tavolin Mermer 200 Euro

  Tavolin mermer . 1.11 me 1.11 m e larte 50 cm E bler ne gjermani

  Tiranë 9 janar 08:18
  200 €
 • 5 foto
  Lavapjat 5000
  Mobilje

  Lavapjat 5000

  Lavapjate inokse e bler ne gjermani 5000 lek madhi eshte 60/140 60/100 i vogli kushton 5000 esht i

  Tiranë 9 janar 08:17
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 janar 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 8 janar 19:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej mobilje te perdorura 0698521858 si : Dhoma gjumi,kende,divane,kundrabufe,minibare,portmonto,tavolina,karige,rafte etj.. per me shum kontaktoni: 0698521858
  Mobilje

  Blej mobilje te perdorura 0698521858 si : Dhoma gjumi,kende,divane,kundrabufe,minibare,portmonto,tavolina,karige,rafte etj.. per me shum kontaktoni: 0698521858

  Blejm mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura

  Tiranë 8 janar 18:54
  150.000 Lek
 • 0 foto
  OFERTE
  Materiale ndertimi

  OFERTE

  Parket laminat 8mm Ac4 Class 33 Me reliev te ndjeshem. Me fuge v4. Me veshje vinyli ,kunder lagesht

  Tiranë 8 janar 15:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tigan i Dyfishte
  Teknik dhe paisje

  Tigan i Dyfishte

  Tigan dopio DESSINI ,Vjen me nje cmim super oferte Per vetem 25 Euro Ose 30 Mije Lek Tiganin mun

  Tiranë 8 janar 08:52
  25 €
 • 4 foto
  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota
  Teknik dhe paisje

  Super Oferte NOTRI BULLET me 3 Gota

  Notribullet shtrydhese frutash e re ne kuti ka fuqine te nxjerre vlerat ushqyese qe ndodhen ne ushqi

  Tiranë 8 janar 08:52
  50 €
 • 2 foto
  Rubinet Uji Elektrike Oferte
  Teknik dhe paisje

  Rubinet Uji Elektrike Oferte

  Rrubinet elektrike Uje i ngrohte vetem per pak sekonda Uje i filtruar i ngrohte dhe i ftohte Ekran

  Tiranë 8 janar 08:52
  30 €
 • 3 foto
  Elektromotorr
  Makina dhe vegla

  Elektromotorr

  Elektromotorr ne gjendje 10 /10. Esht i ri i pa perdor fare. Cmimi 250 euro.i diskutushem. Per me s

  Tiranë 8 janar 08:22
  250 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 8 janar 07:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet inverter
  Teknik dhe paisje

  Shitet inverter

  Shitet inverter 2 her esht perdor esht bler i ri 5400 euro

  Tiranë 8 janar 00:54
  2.200 €
 • 0 foto
  Mobilje Farmacie
  Mobilje

  Mobilje Farmacie

  Shiten Mobilje Farmacie,punim cilsor,super banak,rafte,peshore elektronike pesh+gjatesi,frigorifer b

  Tiranë 7 janar 20:33
  5.000 €
 • 1 foto
  Tapet
  Mobilje

  Tapet

  Tapet pak i perdorur Permasa 220cm dhe 150cm

  Tiranë 7 janar 19:33
  50 Lek
 • 2 foto
  Mikrovale dhe furre 3800 i diskutueshem
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale dhe furre 3800 i diskutueshem

  Mikrovalë dhe furrë për pjekje. Shitet për arsye mospërdorimi. 0684108407

  Tiranë 7 janar 19:05
  30 €
 • 1 foto
  Set kolltuqesh 2 2 1 1 Super gjendje
  Mobilje

  Set kolltuqesh 2 2 1 1 Super gjendje

  Si te rinj, stil elegant dy dysh dhe dy kolltuqe tek. Dyshet jane dh eme hapje per fjetje me dyshek.

  Tiranë 7 janar 17:10
  23.000 Lek
 • 7 foto
  DYSHEKE GJERMANE
  Mobilje

  DYSHEKE GJERMANE

  dysheke latexs 100/100 natyral me veshje antialergjike, poket spring 1480, 1960, 3000. cop, me shtr

  Tiranë 7 janar 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Korrse bari me 4 rrota te ardhura nga zvicra
  Makina dhe vegla

  Korrse bari me 4 rrota te ardhura nga zvicra

  shes rreth 30 korrse bari me 4 rrota marka te njohura japoneze gjermane te sapoardhura nga zvicra si

  Tiranë 7 janar 10:32
  110 €
 • 3 foto
  Mini bar ishull per shtepi
  Mobilje

  Mini bar ishull per shtepi

  Shitet minibari ne gjendje shume te mire. Dyert dhe xhamat hapen nga te dyja anet por ne fotografi

  Tiranë 7 janar 09:57
  180 €
 • 4 foto
   Tavoline + 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline + 6 karrige

  Dimensionet,,, GJATESIA: 140 cm GJERESIA: 80 cm LARTESIA: 76 cm bli.com

  Tiranë 7 janar 09:57
  250 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 7 janar 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mbulese per krevat dopio
  Mobilje

  Mbulese per krevat dopio

  Shes mbulesen e krevatit dopio per arsye mos perdorimi. E re.

  Tiranë 7 janar 09:10
  5.500 Lek
 • 0 foto
  tapet punim dore
  Mobilje

  tapet punim dore

  shes tapetet dhe mobilie te tjera te shtepis private per arsye emigrimi. te interesuarit per mobilj

  Tiranë 7 janar 09:09
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhur
  Mobilje

  Abazhur

  Shitet abazhuri antik bakri i blere ne Greqi.

  Tiranë 7 janar 09:07
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Pasqyre
  Mobilje

  Pasqyre

  Shitet pasqyra e stilit antik

  Tiranë 7 janar 08:49
  10.000 Lek
 • 1 foto
  ??Armature Betoni Flutura & Çeles Shtrengues
  Materiale ndertimi

  ??Armature Betoni Flutura & Çeles Shtrengues

  🇩🇪OKAZION Per Armature Betoni 100 Cope Flutura per Armature Betoni & 3 Tre Çelesa Shtrengues,

  Tiranë 7 janar 08:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 6 janar 22:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ?Makine qepse!?
  Makina dhe vegla

  ?Makine qepse!?

  Shes makine qepse shtepie! Eshte me te gjitha opsionet, motorr elektrik te fuqishem dhe drite led te

  Tiranë 6 janar 20:09
  20.000 Lek
 • 8 foto
  DYSHEKE MEMORY FORM
  Mobilje

  DYSHEKE MEMORY FORM

  DYSHEKE MEMORY FORM ME 7 ZONA DHE 5 CM MEMORY... 10 VJET GARANCI

  Tiranë 6 janar 16:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 6 janar 15:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pjanure 13000 Leke
  Teknik dhe paisje

  pjanure 13000 Leke

  Pjanure e re,dy vatera korenti dy gazi...13000 Leke ....tele 0683455118

  Tiranë 6 janar 13:16
  13.000 Lek
 • 8 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Vegla pune te sapo ardhura profesjonale te reja te perdorura, luqidus Bosch modeli fundit I 2018, pi

  Tiranë 6 janar 11:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 6 janar 11:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tabele rreklamuese
  Mobilje

  Tabele rreklamuese

  Shitet nje tabele e re rreklamuese metalike.

  Tiranë 6 janar 09:00
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 5 janar 23:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 5 janar 20:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtese veglash
  Makina dhe vegla

  Mbajtese veglash

  Mbajtese veglash

  Tiranë 5 janar 12:23
  100 Lek