Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Okazion!!!! Shiten 2 divana 29€ secili
  Mobilje

  Okazion!!!! Shiten 2 divana 29€ secili

  Shiten dy divana ngjyre kaf/gold. Gjatesi 220cm. Ne gjendje shume te mire. 29 euro secili,ne zonen e

  Tiranë 11 shtator 18:28
  29 €
 • 2 foto
  shiten mobilje dhome gjumi vajzash e negociushme
  Mobilje

  shiten mobilje dhome gjumi vajzash e negociushme

  mobilje ngjyre roze,bardhe, kuqe gjendje shume e mire. perfshihet krevat,komodine,tavolin makeupi+

  Tiranë 11 shtator 18:20
  600 €
 • 5 foto
  Guzhin
  Mobilje

  Guzhin

  Okazion cmimi: 1700 cmimi I diskutueshem nr permasat 430 me 244 nr cel 0683663115

  Tiranë 11 shtator 16:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm
  Makina dhe vegla

  Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm

  Shitet Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm, disk 185mm Pajisja eshte e re, e pa perdoru

  Tiranë 11 shtator 16:30
  8.500 Lek
 • 0 foto
  Sharre me lama vertikale, Sharre Sege 800w
  Makina dhe vegla

  Sharre me lama vertikale, Sharre Sege 800w

  Shitet Sharre me lama vertikale, Sharre Sege Fuqia 800w, shpejteeia e prerjes 800-3200 rpm, Trashe

  Tiranë 11 shtator 16:29
  8.000 Lek
 • 4 foto
   Tavoline + 6 karrige
  Mobilje

  Tavoline + 6 karrige

  Dimensionet,,, GJATESIA: 140 cm GJERESIA: 80 cm LARTESIA: 76 cm bli.com

  Tiranë 11 shtator 16:18
  250 €
 • 0 foto
  KOMPLET KOLLTUQE 3+1+1
  Mobilje

  KOMPLET KOLLTUQE 3+1+1

  Shiten komplet kolltuqe divan tresh qe hapet per te fjetur dhe dy kolltuqe tek me gjendje te mire. N

  Tiranë 11 shtator 16:14
  10.000 Lek
 • 1 foto
  KOLLTUQE 3+1+1
  Mobilje

  KOLLTUQE 3+1+1

  Shitet divan qe hapet me krevat dopjo per te fjetur dhe dy kolltuqe tek ne gjendje te mire. Ndodhen

  Tiranë 11 shtator 16:13
  10.000 Lek
 • 4 foto
  makineri per tuba presioni hidraulike
  Makina dhe vegla

  makineri per tuba presioni hidraulike

  Makineri per tuba presioni ne gjendje pune. Cmimi i arsyeshem..

  Tiranë 11 shtator 14:48
  999.999.999.999 €
 • 0 foto
  Porte metalike
  Materiale ndertimi

  Porte metalike

  Porte metalike me hapje ( dere e madhe dere e vogel) 245 cm gjeresi 225 cm lartesi

  Tiranë 11 shtator 14:28
  140 €
 • 5 foto
  Fshese ROBOT me bateri
  Teknik dhe paisje

  Fshese ROBOT me bateri

  Fshese me bateri, marka Vileda Virobi. Ideale per pastrim, leviz ne menyre autonome dhe pastron pa q

  Tiranë 11 shtator 14:22
  75 Lek
 • 2 foto
  NutriBullet
  Teknik dhe paisje

  NutriBullet

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. 📌-Veprimi cikl

  Tiranë 11 shtator 14:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET BOT UJTI 5 LITRA ka qen bot zarrfiksje
  Makina dhe vegla

  SHITET BOT UJTI 5 LITRA ka qen bot zarrfiksje

  Shitet bot ujti 5 litra ka qen bot zarrfiksje esht spesor i trash 630 euro i diskutushem

  Tiranë 11 shtator 13:25
  630 €
 • 4 foto
  OKAZJONmakineri blloqesh me dy kallup 15 20 40 dhe
  Makina dhe vegla

  OKAZJONmakineri blloqesh me dy kallup 15 20 40 dhe

  Shitet makineri blloqesh ne gjenje Pune shum te mir po thuj se e re euro i pa diskutushem

  Tiranë 11 shtator 13:22
  740 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 shtator 12:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHESIM DYER DRITARE VETRATA PAISJE HIDROSANITARE
  Mobilje

  SHESIM DYER DRITARE VETRATA PAISJE HIDROSANITARE

  SHESIM DYER DRITARE VETRATA PAISJE HIDROSANITARE TE PERDORURA ETJ

  Tiranë 11 shtator 12:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kolltuqe lekure ngjyre pana
  Mobilje

  Kolltuqe lekure ngjyre pana

  Shitet Kolltuqe Lekure ngjyre Pana jane te pastra e te pademtuara. Per me shume info kontaktoni 067

  Tiranë 11 shtator 12:47
  130 €
 • 0 foto
  Dhome gjumi ngjyre Krem
  Mobilje

  Dhome gjumi ngjyre Krem

  Shitet dhome gjumi pothuajse e pa perdorur perbehet nga: •Krevat Dopio (Dysheke+ Suste + Korniza)

  Tiranë 11 shtator 12:27
  350 €
 • 0 foto
  pjanure 13000 Leke
  Teknik dhe paisje

  pjanure 13000 Leke

  Pjanure e re,dy vatera korenti dy gazi...13000 Leke ....tele 0683455118

  Tiranë 11 shtator 10:39
  13.000 Lek
 • 1 foto
  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  FURRE BOSCH DHE PJANURE 25000 LEKE

  Furre dhe pjanure me vatera korenti,e ardhur nga GJermanija me garanci 3 muaj,ne gjendje shum te mir

  Tiranë 11 shtator 10:27
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Mikrovale
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale

  Mikrovale

  Tiranë 11 shtator 09:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 shtator 09:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 Karrige antike te viteve 800
  Mobilje

  4 Karrige antike te viteve 800

  Ne gjendje shum te mire estetike, ndejteset jane te riveshua me lekure 100%

  Tiranë 11 shtator 07:48
  460 €
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale Bosch
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale Bosch

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si Bosch, me qmi

  Tiranë 11 shtator 07:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura, si dhe servis p

  Tiranë 11 shtator 07:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  vegla pune profesjonale

  vegla pune profesjonale te reja teperdorura me qmime te mira dhe garanci. ALBAVEGLA.UNAZA E RE TIRAN

  Tiranë 11 shtator 07:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vegla pune profesjonale,
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale,

  Shitet set makita I ri . Ne ofert 480 euro, kemi dhe vegla tjera te gjitha profesionale dhe me garan

  Tiranë 11 shtator 07:35
  480 €
 • 0 foto
  Shiten 2 vetrata xhami me dere
  Mobilje

  Shiten 2 vetrata xhami me dere

  Shiten 2 vetrata xhami me dere, dimensionet 3m x 3m, bashke me kornizen dhe aksesoret. Cmimi 1 milio

  Tiranë 11 shtator 01:06
  100.000 Lek
 • 0 foto
  ? Video Citofoni ✔️
  Mobilje

  ? Video Citofoni ✔️

  🔹 Video Citofoni ✔️ 🔹 Instalim falas 🔧 🔹Garanci 1 vit 🔹 🔹 Cmimi 200 euro 🔹📱 0692704848

  Tiranë 10 shtator 23:20
  200 €
 • 3 foto
  Kolltuqe 3+2+1
  Mobilje

  Kolltuqe 3+2+1

  Gjendje super te mire. Ne cmim perfshihen dy pale mbulesa , dimerore dhe verore. Divani tresh hapet

  Tiranë 10 shtator 23:07
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Tavoline e vogel
  Mobilje

  Tavoline e vogel

  Tavolinat shiten vec ose se bashku. Permasat jane te njejta. Mund te perdoren ne mes te kolltukeve,

  Tiranë 10 shtator 22:27
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Dhomë gjumi gjermane
  Mobilje

  Dhomë gjumi gjermane

  Shitet dhomë gjumi komplet (pa dyshek), krevat dopio, dy komedina, dollap me 6 Kanata dhe 2 pasqyra,

  Tiranë 10 shtator 20:27
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Thekse buke 1500
  Teknik dhe paisje

  Thekse buke 1500

  Thekse buke 1500

  Tiranë 10 shtator 20:03
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Fshes Simenc 35
  Teknik dhe paisje

  Fshes Simenc 35

  Fshes .simenc. ne gjendje pune . E bler ne gjermani

  Tiranë 10 shtator 19:03
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Paisje per marangoz 3000
  Makina dhe vegla

  Paisje per marangoz 3000

  Paisje per marangoz e bler ne gjermani

  Tiranë 10 shtator 19:02
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Ekspres per ne shtepi 5500
  Teknik dhe paisje

  Ekspres per ne shtepi 5500

  I bler ne gjermani

  Tiranë 10 shtator 19:01
  5.500 Lek
 • 2 foto
  Pjanur per sobe 4000
  Teknik dhe paisje

  Pjanur per sobe 4000

  pjanur per sobe 4000 l

  Tiranë 10 shtator 18:59
  4.000 Lek
 • 6 foto
  Shtrydhse limoni ose portokalle 2000
  Teknik dhe paisje

  Shtrydhse limoni ose portokalle 2000

  Shtrydhse limoni ose portokalle 3000. E bler ne gjermani Shtrydhse universale kushton 3000

  Tiranë 10 shtator 18:58
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Rubinet
  Makina dhe vegla

  Rubinet

  Rubinet eshte e pa perdorur e bler ne gjermani

  Tiranë 10 shtator 18:55
  2.000 Lek
 • 4 foto
  ELEKTROMATOR 3000
  Teknik dhe paisje

  ELEKTROMATOR 3000

  ELEKTROMATOR I MARE NE GJERMANI NE GJENDJE SHUME TE MIRE https://www.google.com/maps/place/Inte

  Tiranë 10 shtator 18:55
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Abazhur 1000
  Mobilje

  Abazhur 1000

  E marr ne gjermani

  Tiranë 10 shtator 18:55
  1.000 Lek
 • 4 foto
  GRUP lavapjate 2000 LAVAMANI 500GJERMANE
  Mobilje

  GRUP lavapjate 2000 LAVAMANI 500GJERMANE

  GRUPE LAVAMANI,GJERMANE. TE PERDORUR NE GJENDJE PUNE. 500dhe 2000 lek grup lavapjate

  Tiranë 10 shtator 18:47
  500 Lek
 • 3 foto
  PRIZA GJERMANE 100
  Materiale ndertimi

  PRIZA GJERMANE 100

  PRIZA GJERMANE TE PERDORURA NE GJENDJE SHUME TE MIRE JANE PORCELANI COPA PER 100 . https://www.

  Tiranë 10 shtator 18:43
  100 Lek
 • 1 foto
  Hekur hekurosje 1000
  Teknik dhe paisje

  Hekur hekurosje 1000

  Hekure i bler ne gjermanj

  Tiranë 10 shtator 18:35
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet set per ambjent te jashtem.
  Mobilje

  Shitet set per ambjent te jashtem.

  Shiten te pa perdorura te blera tek Megateku,me cmimin 24.000 leke.Seti në ngjyrë të zezë përbën një

  Tiranë 10 shtator 18:15
  15.000 Lek
 • 11 foto
  Shiten set divanesh,karrike-tavolina zyre
  Mobilje

  Shiten set divanesh,karrike-tavolina zyre

  Shiten set divanesh dhe tavolina per holl zyrash ose hoteleri,karrike zyrash dhe tavolina,2frigorife

  Tiranë 10 shtator 16:55
  123.456 Lek
 • 6 foto
  Shiten paisje per dyqan
  Mobilje

  Shiten paisje per dyqan

  Shiten paisje per dyqan ,kas fiskale 1 muaj e perdorur ,manekina 7 copne gjendje shum te mir ,pasqyr

  Tiranë 10 shtator 16:15
  375 Lek
 • 3 foto
  Shiten paisje per dyqan
  Mobilje

  Shiten paisje per dyqan

  Shiten paisje per duqan mbajtse rrobash dhe rafte 1 muaj te perdorura , gjithashtu pasqyr e madhe mu

  Tiranë 10 shtator 15:59
  130 Lek
 • 2 foto
  Qilim Artizanal
  Mobilje

  Qilim Artizanal

  Shitet qilimi i i ruajtur me kujdes nder vite shum i vecant ne llojin e tij. Me permasat 3m×2.2m .

  Tiranë 10 shtator 14:47
  250 €
 • 1 foto
  Shiter divan pothuajse i ri
  Mobilje

  Shiter divan pothuajse i ri

  Divani shiter 15000 lek

  Tiranë 10 shtator 14:06
  15.000 Lek