Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 4 janar 23:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fshes Simenc 35
  Teknik dhe paisje

  Fshes Simenc 35

  Fshes .simenc. ne gjendje pune . E bler ne gjermani

  Tiranë 4 janar 21:52
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Orshilograf mjeksor i vitit 1945
  Teknik dhe paisje

  Orshilograf mjeksor i vitit 1945

  Aparat mjeksor antik i vitit 1945 orshilograf ne gjendje perfekte i pa perdorur me te gjith aksesore

  Tiranë 4 janar 21:09
  200 €
 • 1 foto
  Krevat per te semur me korent
  Makina dhe vegla

  Krevat per te semur me korent

  Krevat per te semure me korent ngrihet ne 3 pozicione me telekomand

  Tiranë 4 janar 21:04
  300 €
 • 4 foto
  Fshes
  Teknik dhe paisje

  Fshes

  Fshes per karje me avull qe arrin deri ne 120 grad Euroflex monster prodhim italian per her te par e

  Tiranë 4 janar 18:03
  60 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 4 janar 16:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 4 janar 08:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ore muri Sondor - Vintage
  Mobilje

  Ore muri Sondor - Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë 3 janar 20:41
  170 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 3 janar 19:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Super okazion,shiten mobilje per arredim lokali
  Mobilje

  Super okazion,shiten mobilje per arredim lokali

  Shiten mobilje per lokal 12 kolltuqe tek 6kolltuqe dopio Dhe tavolinat falas

  Tiranë 3 janar 13:11
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 3 janar 08:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MAKINE QEPSE SINGER
  Makina dhe vegla

  MAKINE QEPSE SINGER

  SHITET MAKINE QEPSE SINGER! E PA PERDORUR NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET.

  Tiranë 2 janar 23:34
  22.000 Lek
 • 2 foto
  Sobe Grill për gatim me ujë 2300 lekë
  Teknik dhe paisje

  Sobe Grill për gatim me ujë 2300 lekë

  grill për gatim ne zjarr ose në sobë. Përdoret me ujë kur gatuan edhe në shtëpi.... e përshtatshme p

  Tiranë 2 janar 22:43
  18 €
 • 1 foto
   Motorr lavatriçe me kondesator 12 Euro
  Teknik dhe paisje

  Motorr lavatriçe me kondesator 12 Euro

  shes Motorr lavatriçe qe punon me kondesator 2.000 Leke

  Tiranë 2 janar 22:42
  12 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 2 janar 19:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrige dhe Tavolina te reja
  Mobilje

  Karrige dhe Tavolina te reja

  Mobileria jone prodhon karrige dhe tavolina per lokalet dhe shtepite tuaja me cilesine dhe cmimet me

  Tiranë 2 janar 17:36
  9.900 Lek
 • 4 foto
  Karrige druri te reja
  Mobilje

  Karrige druri te reja

  Prodhojme karrige druri te reja per ambjent te brendshem dhe te jashtem te lokaleve tuaja. Ngjyra e

  Tiranë 2 janar 17:34
  15.000 Lek
 • 3 foto
  TAVOLINA KARRIGE DHE STOLA TE RINJ DRURI
  Mobilje

  TAVOLINA KARRIGE DHE STOLA TE RINJ DRURI

  Prodhojme tavolina, karrige dhe stola te rinj komplet dru, me dizenjo dhe ngjyre sipas shijes tuaj.

  Tiranë 2 janar 17:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Raft per dosje OKAZJON
  Mobilje

  Raft per dosje OKAZJON

  Shitet raft dosjesh Ne gjendje te mire Ka disa gervishtje prandaj shitet me kte cmim

  Tiranë 2 janar 10:37
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 2 janar 08:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 1 janar 12:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 1 janar 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 31 dhjetor 20:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Laser HILTI PR 30-HVS A12 02
  Makina dhe vegla

  Laser HILTI PR 30-HVS A12 02

  Shitet laser HILTI PR 30-HVS A12 02 modeli me I ri viti 2018, horizental dhe vertikal, distanca max

  Tiranë 31 dhjetor 12:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 31 dhjetor 06:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE BOSCH 25000 LEKE

  Lavatrice GJermane BOSCH origjinale ,me garanci 3 muaj ,25000 L ,7 kg,TEL...0683455118

  Tiranë 30 dhjetor 12:46
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Tharese rrobash pothuaj e paperdorur
  Teknik dhe paisje

  Tharese rrobash pothuaj e paperdorur

  Tharese rrobash ne gjendje fabrike. Marka Zanussi.

  Tiranë 30 dhjetor 12:12
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Ekspres per ne shtepi 5500
  Teknik dhe paisje

  Ekspres per ne shtepi 5500

  I bler ne gjermani

  Tiranë 30 dhjetor 08:38
  5.500 Lek
 • 3 foto
  Thekse buke 1500
  Teknik dhe paisje

  Thekse buke 1500

  Thekse buke 1500

  Tiranë 30 dhjetor 08:32
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Abazhur 1000
  Mobilje

  Abazhur 1000

  E marr ne gjermani

  Tiranë 30 dhjetor 08:30
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Tavolin xhami 17000
  Mobilje

  Tavolin xhami 17000

  Tavolin xhami ne gjendje shum te mir. E bler ne gjermani...1.60 e gjate e gjer 90 cm e lart 75 cm

  Tiranë 30 dhjetor 08:27
  17.000 Lek
 • 3 foto
  PRIZA GJERMANE 100
  Materiale ndertimi

  PRIZA GJERMANE 100

  PRIZA GJERMANE TE PERDORURA NE GJENDJE SHUME TE MIRE JANE PORCELANI COPA PER 100 . https://www.

  Tiranë 30 dhjetor 08:22
  100 Lek
 • 4 foto
  ELEKTROMATOR 3000
  Teknik dhe paisje

  ELEKTROMATOR 3000

  ELEKTROMATOR I MARE NE GJERMANI NE GJENDJE SHUME TE MIRE https://www.google.com/maps/place/Inte

  Tiranë 30 dhjetor 08:21
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Rubinet
  Makina dhe vegla

  Rubinet

  Rubinet eshte e pa perdorur e bler ne gjermani

  Tiranë 30 dhjetor 08:19
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 29 dhjetor 21:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion Shitet shtrrydhese frutash professionale
  Teknik dhe paisje

  Okazion Shitet shtrrydhese frutash professionale

  Shtrrydhese frutash per shtepi ose lokal profesionale Jo shume e perdorur . Gjendje te mire me gryke

  Tiranë 29 dhjetor 20:28
  120 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 29 dhjetor 12:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion punime dore me flori
  Mobilje

  Okazion punime dore me flori

  Kanavac punime qyteti antik Bizantin ,,,punim me Dore shume I vecante me pllaka ari .. perm

  Tiranë 29 dhjetor 11:09
  350 €
 • 1 foto
  FURRE PJANURE XHAMI 21.000 LEKE
  Teknik dhe paisje

  FURRE PJANURE XHAMI 21.000 LEKE

  Furre dhe pjanure ,me 4 vatera korenti,e ardhur nga Gjermanija,ne gjendje shum te mire...Garanci 3 m

  Tiranë 29 dhjetor 11:08
  21.000 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 29 dhjetor 09:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje per marangoz 3000
  Makina dhe vegla

  Paisje per marangoz 3000

  Paisje per marangoz e bler ne gjermani

  Tiranë 29 dhjetor 09:04
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Pjanur per sobe 4000
  Teknik dhe paisje

  Pjanur per sobe 4000

  pjanur per sobe 4000 l

  Tiranë 29 dhjetor 09:03
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhur 15000
  Mobilje

  Abazhur 15000

  Abzhur i bler ne gjermani

  Tiranë 29 dhjetor 09:00
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Prerese pllakash Sigma -129 cm
  Makina dhe vegla

  Prerese pllakash Sigma -129 cm

  Sigma 129 cm origjinale Makina eshte e re ne dyqan me fature Tvsh 1 vit garanci

  Tiranë 28 dhjetor 22:15
  580 €
 • 2 foto
  Sigma shine 332 cm
  Makina dhe vegla

  Sigma shine 332 cm

  Sigma shine 332 cm e kompletuar Valixhe plus cante Te gjitha aksesoret Disponoj Sigma 128 cm Si

  Tiranë 28 dhjetor 22:12
  1 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 28 dhjetor 13:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 27 dhjetor 19:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej Mobilje te perdorura 0693132737
  Mobilje

  Blej Mobilje te perdorura 0693132737

  Blej shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura 0693132737

  Tiranë 27 dhjetor 13:29
  5.000 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 27 dhjetor 11:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Minibar tv super ofert !!!
  Mobilje

  Minibar tv super ofert !!!

  masat jane nga 160 deri 200 cm ngjyrat jane te gjitha

  Tiranë 27 dhjetor 11:11
  89 €