Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Kend vetem 350€!
  Mobilje

  Kend vetem 350€!

  Kend i ri, me permasa 240 * 160 cm me jatek te medhenje per me shume rehati. I ndertuar me lumtistra

  Tiranë 9 shtator 16:20
  350 €
 • 0 foto
  Tavoline ngrenie me super cmim
  Mobilje

  Tavoline ngrenie me super cmim

  Tavoline ngrenie e ndertur me cleaf (rimeso druri). Pemasat :135 * 80 cm

  Tiranë 9 shtator 16:20
  8.500 Lek
 • 0 foto
  Kend ne oferte.
  Mobilje

  Kend ne oferte.

  Kend Aros nga ❌1.250€ behet 1.000€âœ… 📞Kontakt--->068 40 61 490 Linjat e pastra dhe të forta të

  Tiranë 9 shtator 16:16
  1.000 €
 • 0 foto
  Kend me cope mikrofiber.
  Mobilje

  Kend me cope mikrofiber.

  Kendi eshte i ndertuar me strukture multistrade druri dhe cope mikrofiber ne vevet. E punojme ne ngj

  Tiranë 9 shtator 16:16
  1.200 €
 • 0 foto
  Kend i levizshem vetem 1050€
  Mobilje

  Kend i levizshem vetem 1050€

  Kendi Conponibel është një Kend me hapsira te bollshme me një dizajn modern dhe mikpritës. Ulëse e m

  Tiranë 9 shtator 16:14
  1.050 €
 • 0 foto
  Dhome gjumi Giada Marina
  Mobilje

  Dhome gjumi Giada Marina

  Pemasat: 270*437*240h. Materiali kleaf . Krevta me lekure ecopelle. Permasat 160* 190 cm.

  Tiranë 9 shtator 16:14
  113.000 Lek
 • 0 foto
  Karrige plastike.
  Mobilje

  Karrige plastike.

  Karrige plastike e pershtetshem per ambjente te jashtem, rezistente ndaj kushteve atmosferikt. E dis

  Tiranë 9 shtator 16:13
  31 €
 • 0 foto
  Dhoma donatella vetem 350€
  Mobilje

  Dhoma donatella vetem 350€

  Dhoma e gjumit perfshin krevatin me permasat: 160 * 190 cm, dollapin 230 * 240 cm, dy komodina dhe n

  Tiranë 9 shtator 16:13
  350 €
 • 0 foto
  Tavoline televizori.
  Mobilje

  Tavoline televizori.

  E perbere nga dru i lyer me suprine xhami te temperuar. Permasat: 220 * 40 cm

  Tiranë 9 shtator 16:12
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Karrige plastike EMA.
  Mobilje

  Karrige plastike EMA.

  Karrige plastike rezistente ndaj kushteve atmosferike. E disponojme ne disa ngjyra

  Tiranë 9 shtator 16:11
  27 €
 • 0 foto
  Kend ne oferte.
  Mobilje

  Kend ne oferte.

  #Materiali: Multistrad druri, veshur me cope mikrofiber dhe kembe inoksi. Permasat: 310 * 220 cm

  Tiranë 9 shtator 16:10
  806 €
 • 0 foto
  Dhome gjumi ne oferte me zgare dhe dyshek.
  Mobilje

  Dhome gjumi ne oferte me zgare dhe dyshek.

  Dhoma e gjumit perfshin krevatin me permasat: 160 * 190 cm, dollapin 230 * 240 cm, dy komodina dhe n

  Tiranë 9 shtator 16:10
  700 €
 • 0 foto
  Tavoline me 6 karrige vetem 196€
  Mobilje

  Tavoline me 6 karrige vetem 196€

  Okazion tavolina me 6 karrige per vetem 196€ nga 240€. Materiali i perdorur ,Laminat. Permasat : 80

  Tiranë 9 shtator 16:10
  196 €
 • 0 foto
  Kend luksoze
  Mobilje

  Kend luksoze

  Nje kend luksoz me strukture druri dhe cope velvet me shkelqim, kendi eshte i paisur edhe ne jastek

  Tiranë 9 shtator 16:09
  1.200 €
 • 0 foto
  Glob Me Magnet
  Mobilje

  Glob Me Magnet

  Globi qendron ne ajer me ane te forces magnetike duke krijuar iluzionin qe po fluturon. Per me shume

  Tiranë 9 shtator 15:52
  85 €
 • 0 foto
  SHITET MBAJTESE (ZGARE) DYSHEKU DOPIO OKAZION
  Mobilje

  SHITET MBAJTESE (ZGARE) DYSHEKU DOPIO OKAZION

  Shitet per mos perdorim zgare dysheku dopio me dru bambuje dhe zgare hekuri, ne gjendje te mire dhe

  Tiranë 9 shtator 15:20
  4.500 Lek
 • 11 foto
  Ekspres Riviera Zacconi Aquila
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Riviera Zacconi Aquila

  Ne gjendje shum te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë 9 shtator 15:01
  900 €
 • 3 foto
  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark
  Makina dhe vegla

  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark

  Furce lavazhi vikan profesonale Made in denmark furcet jan te reja shitet 15€ copa jan bler ne ang

  Tiranë 9 shtator 13:57
  15 €
 • 0 foto
  Okazio Saldatrice tik
  Makina dhe vegla

  Okazio Saldatrice tik

  Shes saldatrice tik ne gjendje shume te mire pune

  Tiranë 9 shtator 13:51
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion saldatrice me argon
  Makina dhe vegla

  Okazion saldatrice me argon

  Shes saldatrice me argon ne gjendje shume te mire pune

  Tiranë 9 shtator 13:51
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Grirese Ariete(1835)
  Teknik dhe paisje

  Grirese Ariete(1835)

  I fuqishem dhe kompakt: motori 400 W, i cili mund të aktivizohet thjesht duke shtypur kapakun, ju le

  Tiranë 9 shtator 13:47
  2.190 Lek
 • 0 foto
  Makineri kosi Yogurella Ariete ( 0617 )
  Teknik dhe paisje

  Makineri kosi Yogurella Ariete ( 0617 )

  Yogurella eshte makineria e kosit me e re me ngjyre te verdhe brilante dhe me nje dizajn esencial qe

  Tiranë 9 shtator 13:46
  2.990 Lek
 • 0 foto
  Ngrohes Ushqimi Elektrik - Ariete
  Teknik dhe paisje

  Ngrohes Ushqimi Elektrik - Ariete

  Ariete paraqet paisjen e saj me te re - Scaldi - ngrohesi elektrik i ushqimit. Fale formes se re dre

  Tiranë 9 shtator 13:35
  4.790 Lek
 • 0 foto
  Tryeza ngrenie me 6 karrige -30 000 leke
  Mobilje

  Tryeza ngrenie me 6 karrige -30 000 leke

  Shes tryeze ngrenieje me 6 karrige ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 9 shtator 13:31
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Mikroval e perdorur okazion
  Makina dhe vegla

  Mikroval e perdorur okazion

  ne gjndje shume te mire pune e perdorur, 2500 lek i padiskutushem.

  Tiranë 9 shtator 12:19
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Shiten Mobilje Restoranti
  Mobilje

  Shiten Mobilje Restoranti

  Shiten: • 25 Karrige Druri te renda • 5 Tavolina Druri • Vinotek(raft i madh per vera) • Raf

  Tiranë 9 shtator 12:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Mikrovale Samsung
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale Samsung

  Shitet Mikrovale Samsung Eshte ne gjendje te mire pune. Eshte perdorur shume pak. Ka nje deformim te

  Tiranë 9 shtator 11:59
  4.000 Lek
 • 4 foto
  Mbajtese TV
  Mobilje

  Mbajtese TV

  Shitet Mbajtese TV PLB-2522T MOUNT SBOX PLB-2522T Suggested Screen Size: 23” - 43” / 58 cm - 10

  Tiranë 9 shtator 11:52
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 shtator 11:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Robot Ariete (smoothie maker)
  Teknik dhe paisje

  Robot Ariete (smoothie maker)

  Shitet robot per smoothie dhe leng frutash i markes Ariete. Perdorur max 2 here sa per prove. Cmimi

  Tiranë 9 shtator 11:40
  5.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet Frigorifer Whirlpool
  Teknik dhe paisje

  Shitet Frigorifer Whirlpool

  Shitet Frigorifer Whirlpool,blere tek dyqani i Neptunit,me cmimin 220.000 leke te reja,modeli Amerik

  Tiranë 9 shtator 10:58
  40.000 Lek
 • 1 foto
  lavatrice candy
  Teknik dhe paisje

  lavatrice candy

  lavatricja eshte ne gjendje shume te mire

  Tiranë 9 shtator 10:31
  100 €
 • 0 foto
  Tharese Frutash dhe perimesh Ariete ( 616 )
  Teknik dhe paisje

  Tharese Frutash dhe perimesh Ariete ( 616 )

  Falë shpërndarjes së barabartë të nxehtësisë, Ariete B-Dry është një dehidrator i ushqimit që siguro

  Tiranë 9 shtator 09:46
  5.690 Lek
 • 0 foto
  Blender Ariete ( 575 )
  Teknik dhe paisje

  Blender Ariete ( 575 )

  Blendy 575 është modeIi me i ri Ariete - një produkt shumefunksional dhe aleati kryesor i kuzhines t

  Tiranë 9 shtator 09:40
  4.490 Lek
 • 0 foto
  Multicooker Twist Ariete
  Teknik dhe paisje

  Multicooker Twist Ariete

  Multicooker Twist eshte paisja me e re qe nuk duhet t\'i mungoje kuzhines tuaj. Kjo paisje multifunk

  Tiranë 9 shtator 09:39
  13.900 Lek
 • 0 foto
  Tost Ariete
  Teknik dhe paisje

  Tost Ariete

  Pergatites tosti i thjeshte nga Ariete.Nje paisje kompakte dhe praktike qe nuk duhet t\'i mungoje k

  Tiranë 9 shtator 09:39
  1.490 Lek
 • 2 foto
  MAKINERI PER KREPA ARIETE
  Teknik dhe paisje

  MAKINERI PER KREPA ARIETE

  Fuqia:1000 W Pjata jo ngjitese Termostat:PO Llampe spiune:ON/OFF 2 Spatula Druri te perfshira

  Tiranë 9 shtator 09:38
  3.490 Lek
 • 4 foto
  HEKUR HEKUROSJE ME DEPOZITE ARIETE
  Teknik dhe paisje

  HEKUR HEKUROSJE ME DEPOZITE ARIETE

  Fuqia:2300 W Pllaka:Qeramike Kapaciteti i Rezervuarit:1.7 Liter Vetepastrim:PO Kursim Energjie:50% D

  Tiranë 9 shtator 09:38
  9.990 Lek
 • 0 foto
   Berese Akullore Ariete
  Teknik dhe paisje

  Berese Akullore Ariete

  Fuqia: 9.5 W Kapaciteti: 400 ml Koha e pergatitjes:20-30 min Përgatit dy kupa me akullore te shijsh

  Tiranë 9 shtator 09:37
  4.990 Lek
 • 0 foto
  Beres per Waffle Ariete
  Teknik dhe paisje

  Beres per Waffle Ariete

  Pergatites per Waffle Ariete. Pllakat e saj elektrike realizojne ne menyre te perkryer pergatitjen e

  Tiranë 9 shtator 09:37
  2.890 Lek
 • 0 foto
  Ariete HEALTHY STEAM ( 911 )
  Teknik dhe paisje

  Ariete HEALTHY STEAM ( 911 )

  Healthy Steam është hapësira e re e avullit nga Ariete, e cila është ideale për avullimin e peshkut,

  Tiranë 9 shtator 09:36
  4.500 Lek
 • 0 foto
  Hekur me Avull Ariete ( 6215 )
  Teknik dhe paisje

  Hekur me Avull Ariete ( 6215 )

  Hekuri Ariete (6215 ) eshte paisja ideale per hekurosje te perditshme. Realizon hekurosje jashtëzako

  Tiranë 9 shtator 09:36
  2.590 Lek
 • 0 foto
  ARIETE HAMBURGER MAKER  (0185)
  Teknik dhe paisje

  ARIETE HAMBURGER MAKER (0185)

  Fuqia:1200 W Pllaka qe nuk ngjisin Opsion pjekjeje dhe grill Llampe spiune on/off Dimensionet: 245x2

  Tiranë 9 shtator 09:35
  3.890 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 shtator 09:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten rafte inoksi te nje cilesie shume te larte
  Mobilje

  Shiten rafte inoksi te nje cilesie shume te larte

  Shes 4 rafte inoksi te nje cilesie shume te larte. Shiten te gjithe bashke 500 EUR ose 150 EUR copa.

  Tiranë 9 shtator 08:04
  150 €
 • 11 foto
  Shiten rafte metalike te nikeluara prodhim USA
  Mobilje

  Shiten rafte metalike te nikeluara prodhim USA

  Shes rafte metalike te permasave ne baze 45 x 90 cm ose 45 x 180 cm me lartesi 90 ose 180 cm. Raftet

  Tiranë 9 shtator 08:04
  30 €
 • 2 foto
  TAVOLINË Mesi me Xham
  Mobilje

  TAVOLINË Mesi me Xham

  Tavolinë mesi për sallone Konstrukt druri dhe me sipërfaqe xhami. Ështe blere tek RO-AL dhe Shitet p

  Tiranë 9 shtator 01:11
  18.000 Lek
 • 5 foto
  Vegla duralumini
  Makina dhe vegla

  Vegla duralumini

  Shiten te gjitha veglat e duraluminit bashke per arsye mbyllje biznesi

  Tiranë 9 shtator 00:11
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Ndruçues te varur linear
  Materiale ndertimi

  Ndruçues te varur linear

  Ndricuesa linear per: Magazina Depo Ndermarje Parkinge Salla

  Tiranë 8 shtator 23:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  lavastovilje inkaso
  Teknik dhe paisje

  lavastovilje inkaso

  shitet lavastovilje inkaso ne gjendje shumë të mirë .shitet për arsye mos përdorimi cmimi 60€

  Tiranë 8 shtator 23:11
  60 €