Tropojë

Shtepi & Familje në shitje në Tropojë

 • 1 foto
  OFERTE FALAS..
  Mobilje

  OFERTE FALAS..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tropojë 11 tetor 07:18
  5.000 €
 • 3 foto
  Dyre dhe dritare
  Mobilje

  Dyre dhe dritare

  Shiten dyre dhe dritare ne gjendje shum te mir. Qmimi sipas marrveshjes.

  Tropojë 5 qershor 09:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Shes gjeneratorin \"ACME\" prodhim italian 2.2 kw benzin eshte pak i perdorun Qmimi me mareveshje. T

  Tropojë 4 prill 02:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyer per dhomave
  Mobilje

  Dyer per dhomave

  prodhojm dyer dhe dritare nga druri. der dere dyr dere

  Tropojë 3 prill 00:15
  70 €
 • 3 foto
  Prese16t shum praktike per servise
  Makina dhe vegla

  Prese16t shum praktike per servise

  Prese16t shum praktike per servise

  Tropojë 2 prill 14:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES MAKINERI METAL PRERËSE-RETIFIKE
  Makina dhe vegla

  SHES MAKINERI METAL PRERËSE-RETIFIKE

  Shitet Retifike Cometa modeli HMI 1000 në gjëndje shumë të mirë teknike

  Tropojë 2 prill 09:50
  400.000 Lek
 • 3 foto
  TAVOLINA DRURI 55X55X50 likujdim malli
  Mobilje

  TAVOLINA DRURI 55X55X50 likujdim malli

  SHITEN TAVOLINA DRURURI SHUM TE PERSHTATSHME PER SALLONE ....LOKALE ETJ PRODUKT IKEA GJERMAN 55 M

  Tropojë 21 mars 13:54
  15 €
 • 0 foto
  Sfungjera dhe jastek
  Mobilje

  Sfungjera dhe jastek

  Sfungjer te mbeshtellur me cope kadife dhe me zingjire anash per pastrim me te lehte dhe me te mire

  Tropojë 4 mars 14:34
  700 Lek
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Tropojë 5 shkurt 11:35
  Me Marrveshje