Vlorë

Shtepi & Familje në shitje në Vlorë

 • 4 foto
  Tavolina karrige frigorifer per lokale
  Mobilje

  Tavolina karrige frigorifer per lokale

  OKAZION ! Shiten dy frigorifera ne gjendje shume te mire njeri ngrires tjetri ftohes me garanci per

  Vlorë Sot, 11:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjekes me avull
  Teknik dhe paisje

  Pjekes me avull

  MUNDESI DERGIMI NE TIRANE I paperdorur me pare. Permban 3 shporta per gatim, pra mund te pergatiten

  Vlorë Dje, 22:26
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Mobilje per lokale
  Mobilje

  Mobilje per lokale

  OKAZION ! Shiten tavolina karrige 10 komplete per lokale ..2 frigorifera njeri ngrires tjeteri ftohe

  Vlorë Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET  HEKUR  ME KALDAJE
  Teknik dhe paisje

  SHITET HEKUR ME KALDAJE

  HEKUR ME KALDAJE TERMOZETA ITALIAN PERFEKT CMIMI 50MIJE LEKE

  Vlorë 31 mars 10:10
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Shes friteze De longhi ne vlore
  Teknik dhe paisje

  Shes friteze De longhi ne vlore

  Shes friteze de longhi,me tub shkarkimi te vajit,ne gjendje shume te mire,dy here e perdorur,cmim i

  Vlorë 30 mars 21:46
  4.000 Lek
 • 6 foto
  Aredim per dhoma hoteli
  Mobilje

  Aredim per dhoma hoteli

  Mobilje per dhoma hoteli te perdorura 1-Tavoline 1-Dollap 1-Koke Krevati 1-Mbajtese valixhesh 2-Komo

  Vlorë 30 mars 00:16
  100 €
 • 0 foto
  Shes betoniere
  Makina dhe vegla

  Shes betoniere

  Shes betoniere tre fazoreshe ,e perdorur,ne gjendje pune,cmimi25000 lek

  Vlorë 27 mars 08:53
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Shes tenxhere multicooker Delimano Vlore
  Teknik dhe paisje

  Shes tenxhere multicooker Delimano Vlore

  Shes nje tenxhere me presion multicooker Pro Delimano,e paperdorur,e pahapur ne Vlore cmimi i diskut

  Vlorë 27 mars 08:25
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Motorr sharrë 236
  Makina dhe vegla

  Motorr sharrë 236

  Shes motorr sharrë 236 në gjëndje shum të mir pune jo shum e përdorur. Është bler e re dhe sështë pë

  Vlorë 26 mars 17:54
  200 €
 • 2 foto
  Sobe
  Mobilje

  Sobe

  sobe shume pak e perdorur eshte pothuajse e re...

  Vlorë 25 mars 21:20
  100 Lek
 • 0 foto
  koke krevati
  Mobilje

  koke krevati

  koke krevati permasat: 196-108 cmimi: 10 mije leke

  Vlorë 25 mars 21:19
  10 Lek
 • 3 foto
  Kamera
  Teknik dhe paisje

  Kamera

  Shiten 8 kamera+ dvr shum pak te perdorura me pak se 1 muaj

  Vlorë 24 mars 19:58
  150 €
 • 0 foto
  Trapano Bosch
  Makina dhe vegla

  Trapano Bosch

  Trapano e re e paperdorur. Imitim i prodhuar ne itali me cilesi sh te larte

  Vlorë 22 mars 14:26
  50 €
 • 0 foto
  Shiten materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  Shiten materiale ndertimi

  Shiten : Skela, puntela, celsa kollone, tubo, shina alumini 1m dhe 0.5 , bazamak dhe kunja etj. Lend

  Vlorë 20 mars 06:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   SOBE GATIMI  ITALIANE INOKS
  Teknik dhe paisje

  SOBE GATIMI ITALIANE INOKS

  SHITET SOBE GATIMI 60CM E GJERE NE FOTO INOKS ME 2 Vatra KORENT DHE 2 GAS ME FURRE

  Vlorë 18 mars 21:27
  25.000 Lek
 • 4 foto
  Qylym model qeparis
  Mobilje

  Qylym model qeparis

  Qylym punim me tezgjah , 100% lesh, model qeparis, me permasa 2,20m x 2.80m.

  Vlorë 16 mars 21:17
  49.000 Lek
 • 3 foto
  tavoline made in USA dru lisi
  Mobilje

  tavoline made in USA dru lisi

  Tavoline anesore set me 2 cope. dru lisi Made in USA. Ne gjendje te shkelqyer.

  Vlorë 16 mars 21:16
  300 €
 • 2 foto
  Karrige punim artizanal me tapiceri qylum
  Mobilje

  Karrige punim artizanal me tapiceri qylum

  Komplet prej 6 karrige trapezarie te punuara me veshje qilim . Punim cilesor me qylym te ngjyrosur n

  Vlorë 16 mars 21:16
  1.200 €
 • 3 foto
  Manikina dhe karige
  Mobilje

  Manikina dhe karige

  Manikine dhe karige te gjata ne gjendje shume te mire me cmim te arsyeshem

  Vlorë 16 mars 15:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  stola per berber
  Makina dhe vegla

  stola per berber

  karrige për berberan 2 cop të disponueshem

  Vlorë 13 mars 11:41
  100 €
 • 1 foto
  SHITET PRESE HIDRAULIKE RAVAGLIOLI 10T
  Makina dhe vegla

  SHITET PRESE HIDRAULIKE RAVAGLIOLI 10T

  SHITET PRESE HIDRAULIKE , MARKA PROFESIONALE RAVAGLIOLI 10T. PRESION MAXIMAL 629 BAR PESHA 110KG CM

  Vlorë 9 mars 15:08
  65.000 Lek
 • 0 foto
  SALDATRICE TELWIN BIMAX 4.165
  Makina dhe vegla

  SALDATRICE TELWIN BIMAX 4.165

  SHITET SALDATRICE E RE TELWIN BIMAX 4.165 VOLT 230V FREKUENCE 50HZ A MIN/MAX 30-145 A DIAMETER TEL

  Vlorë 9 mars 14:53
  30.000 Lek
 • 7 foto
  Tranxhe hekuri
  Materiale ndertimi

  Tranxhe hekuri

  Tranxhe hekuri per prerjen e hekurit deri ne fill 50. Banko per perpunimin e hekurit.

  Vlorë 9 mars 14:39
  4.500 €
 • 0 foto
  Matrapik
  Makina dhe vegla

  Matrapik

  ....

  Vlorë 8 mars 19:09
  600 €
 • 0 foto
  Frez
  Makina dhe vegla

  Frez

  Perdoret:Per te hapur birra ne mur,beton etj...

  Vlorë 8 mars 19:01
  3.500 €
 • 0 foto
  Pistolet per gozhd betoni
  Makina dhe vegla

  Pistolet per gozhd betoni

  ......

  Vlorë 8 mars 19:01
  600 €
 • 0 foto
  Limus mermeri
  Makina dhe vegla

  Limus mermeri

  .....

  Vlorë 8 mars 19:01
  1.000 €
 • 0 foto
  Krevat ortopedik per persona te semure
  Mobilje

  Krevat ortopedik per persona te semure

  Krevat ortopedik per persona te semure ose te paralizuar. Krevati eshte punon me korrent dhe eshte n

  Vlorë 7 mars 18:20
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Dyshek me korrent anti dekubitues per te semure
  Mobilje

  Dyshek me korrent anti dekubitues per te semure

  Shitet dyshek me korrent anti dekubitues per persona te semure ose te paralizuar. 1 muaj i perdorur

  Vlorë 7 mars 18:00
  4.500 Lek
 • 0 foto
  Troko Bosch e re
  Makina dhe vegla

  Troko Bosch e re

  Trokoja eshte e re e paperdorur. Imitim i prodhuar ne itali me cilesi shume te mire.

  Vlorë 7 mars 14:26
  50 €
 • 1 foto
  Matrapyk hitaci 2500w
  Makina dhe vegla

  Matrapyk hitaci 2500w

  Matrapyku eshte i ri i paperdorur. Eshte imitim i prodhuar ne itali.

  Vlorë 7 mars 14:26
  250 €
 • 0 foto
  sharre
  Makina dhe vegla

  sharre

  sharre ne gjendje shum te mirre

  Vlorë 4 mars 09:09
  70.000 Lek
 • 1 foto
  Brezore per karpentier italiane FERVI
  Materiale ndertimi

  Brezore per karpentier italiane FERVI

  Shiten brezore per karpentier italiane FERVI. Cmimi okazion per arsye likujdim stoku. 850 lek/cop

  Vlorë 2 mars 14:51
  850 Lek
 • 4 foto
  Shitet motorr elektrik
  Makina dhe vegla

  Shitet motorr elektrik

  Shitet motorr elektrik . Eshte 1.5 Kw dhe 220/380 Volt. Motorri eshte ne gjendje pune .

  Vlorë 1 mars 20:09
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet lavatrice
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatrice

  Shitet lavatrice me hapje nga lart , model i vjeter . Ne gjendje shume te mire , ze pak hapsire dhe

  Vlorë 1 mars 20:08
  110 €
 • 2 foto
  Handmade floor pillow
  Dekorime

  Handmade floor pillow

  Handmade floor or sofa pillow.

  Vlorë 29 shkurt 16:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kilim upholstered dinning chair
  Mobilje

  Kilim upholstered dinning chair

  Dinning chairs in kilim upholstery, weathered finish. Very fine work , handmade and ethnic design.6

  Vlorë 29 shkurt 16:44
  1.200 €
 • 0 foto
  SHITET KRIKO HIDRAULIKE 50T
  Makina dhe vegla

  SHITET KRIKO HIDRAULIKE 50T

  SHITET KRIKO ITALIANE HIDRAULIKE 50T , MARKA OMCN 130/A CMIMI : 55.000 lek

  Vlorë 25 shkurt 09:43
  55.000 Lek
 • 3 foto
  ELEKTRODA SALDIMI
  Makina dhe vegla

  ELEKTRODA SALDIMI

  ELEKTRODA SALDIMI GJERMANE 2.5MM NEGATIVE , ETJ . GJENDJE STOCK 10TON CMIMI OKAZION 750 LEK/PAKO , 1

  Vlorë 25 shkurt 09:42
  750 Lek
 • 1 foto
  Sharr guri&mermeri
  Makina dhe vegla

  Sharr guri&mermeri

  Shitet sharr per prerjen e gurit dhe te mermerit.Me disk 350 deri ne 400,Sharra esht trefazore,eshte

  Vlorë 23 shkurt 14:32
  2.000 €
 • 3 foto
  LAVATRICE   9KG    E RE
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE 9KG E RE

  SHITET LAVATRICE E RE 9 KG HISENSE TEPER CILESORE ESHTE NE GARANCI PER 2 VJET :ME

  Vlorë 22 shkurt 09:46
  40.000 Lek
 • 3 foto
  KEND NE GJENDJE SHUME TE MIRE
  Mobilje

  KEND NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  SHITET KENDI SI NE FOTO ME VESHJE LEKURE DHE SHILTE KAMOSH PASTROHET KOLLAJ DHE NUK MBAN

  Vlorë 15 shkurt 16:11
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Qilim me motive
  Mobilje

  Qilim me motive

  Qilim i cilesise se pare ( me lesh te artistikes per sixhade) .3m me 2m.

  Vlorë 4 shkurt 22:10
  48.000 Lek
 • 2 foto
  Me kanata te lyera okazion
  Mobilje

  Me kanata te lyera okazion

  Okazion

  Vlorë 23 janar 15:01
  300 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Dekorime

  Oferte falas.

  Përshëndetje zotëri apo zonjë A jeni refuzuar nga shumë banka? Ju duhet të financimi për të

  Vlorë 20 janar 09:08
  20.000 €
 • 11 foto
  Shiten dekorimi origjinale
  Mobilje

  Shiten dekorimi origjinale

  Cmim okazion, te gjitha jane origjinale. Cmim okazion dhe i diskutueshem

  Vlorë 9 janar 14:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 3 frigorifere
  Teknik dhe paisje

  Shiten 3 frigorifere

  Shiten 3 frigorifere per market.1 kollone freskues.1 banak freskues.dhe 1 ngrires per akullore.jane

  Vlorë 24 dhjetor 11:50
  1 €
 • 2 foto
  Kolltuqe turk ne gjendje shume te mir
  Mobilje

  Kolltuqe turk ne gjendje shume te mir

  Kolltuqe janë në gjendje të mirë

  Vlorë 5 dhjetor 22:33
  300 Lek
 • 0 foto
  Shiten komodina
  Mobilje

  Shiten komodina

  Shiten komodina per krevate, te pershtatshme per hotele, dhoma plazhi. Pothuajse te reja

  Vlorë 28 nëntor 15:45
  1.000 Lek
 • 0 foto
  shes nje kolltuk tek te ri
  Mobilje

  shes nje kolltuk tek te ri

  pershendetje! shes nje kolltuk tek te ri te paperdorur asnjehere. Çmimi me marreveshje. Nr. kontak

  Vlorë 20 nëntor 15:07
  Me Marrveshje