Vlorë

Shtepi & Familje në shitje në Vlorë

 • 4 foto
  Shitet dhome gjumi
  Mobilje

  Shitet dhome gjumi

  Shitet dhome gjumi ne gjendje shume te mire Eshte e perbere nga : 1. dollapi me permasa 373 240 53

  Vlorë Sot, 12:00
  60.000 Lek
 • 1 foto
  Sharr guri&mermeri
  Makina dhe vegla

  Sharr guri&mermeri

  Shitet sharr per prerjen e gurit dhe te mermerit.Me disk 350 deri ne 400,Sharra esht trefazore,eshte

  Vlorë Sot, 09:12
  2.000 €
 • 2 foto
  Sobe
  Mobilje

  Sobe

  sobe shume pak e perdorur eshte pothuajse e re...

  Vlorë Sot, 07:10
  100 Lek
 • 5 foto
  Makineri akullore
  Makina dhe vegla

  Makineri akullore

  Okazion shitet makineri akullore e ardhur nga Italia ne gjendje te mir pune shum pak e perdorur me c

  Vlorë Dje, 20:06
  300 €
 • 1 foto
  Brezore per karpentier italiane FERVI
  Materiale ndertimi

  Brezore per karpentier italiane FERVI

  Shiten brezore per karpentier italiane FERVI. Cmimi okazion per arsye likujdim stoku. 850 lek/cop

  Vlorë Dje, 08:08
  850 Lek
 • 4 foto
  SHARRE MAKITA 5143 R
  Makina dhe vegla

  SHARRE MAKITA 5143 R

  SHARRE MAKITA 5143R 2.200 Watt 14,5 kg 355 mm max. Schnitttiefe bei 90° 130 mm CMIMI : 50.000 LEK

  Vlorë Dje, 08:07
  50.000 Lek
 • 3 foto
  ELEKTRODA SALDIMI
  Makina dhe vegla

  ELEKTRODA SALDIMI

  ELEKTRODA SALDIMI GJERMANE 2.5MM NEGATIVE , ETJ . GJENDJE STOCK 10TON CMIMI OKAZION 750 LEK/PAKO , 1

  Vlorë Dje, 08:06
  750 Lek
 • 2 foto
  OKAZION SKOC KAF AVANA 5CM
  Materiale ndertimi

  OKAZION SKOC KAF AVANA 5CM

  SHITET SKOC KAF AVANA 5CM, CMIM STOKU 80 LEK/COP

  Vlorë Dje, 08:04
  80 Lek
 • 0 foto
  SHITET KRIKO HIDRAULIKE 50T
  Makina dhe vegla

  SHITET KRIKO HIDRAULIKE 50T

  SHITET KRIKO ITALIANE HIDRAULIKE 50T , MARKA OMCN 130/A CMIMI : 55.000 lek

  Vlorë Dje, 08:04
  55.000 Lek
 • 3 foto
  shiten aspirator guzhine dhe ajri selenciozo
  Makina dhe vegla

  shiten aspirator guzhine dhe ajri selenciozo

  shiten aspirator ajri selwnciozo per ambjente te medha shum pak te perdorur myllje aktivitwti dhe nj

  Vlorë 9 korrik 17:06
  300 €
 • 1 foto
  Shitet pjekje mishi
  Makina dhe vegla

  Shitet pjekje mishi

  Shitet pjekse mishi shum pak e perdorur me dy akse me furr e me rrota

  Vlorë 9 korrik 17:06
  500 €
 • 1 foto
  Shitet nje komo bashk me 3 pasyra te medha!
  Makina dhe vegla

  Shitet nje komo bashk me 3 pasyra te medha!

  Shitet nje komo per parukeri dhe 3 pasqyra te medha,tavolin recepsjoni dhe nje pasqyr per dhom depil

  Vlorë 9 korrik 10:09
  200 Lek
 • 5 foto
  MAKINERI PROFESIONALE ITALIANE PUNIME HEKURI
  Makina dhe vegla

  MAKINERI PROFESIONALE ITALIANE PUNIME HEKURI

  Makineritë janë në gjendje të shkëlqyer pune. Prodhime italiane shumë të mira. Shiten veç e veç ose

  Vlorë 7 korrik 22:16
  130.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Mobilje 400.000 leke ( e diskutushme)
  Mobilje

  Shitet Mobilje 400.000 leke ( e diskutushme)

  Shitet mobilje ( ka shume hapsire ) per sallon parukerie ose mund te perdoret dhe per zyra ... shume

  Vlorë 7 korrik 14:27
  400.000 Lek
 • 2 foto
  Paisje lavanderie
  Teknik dhe paisje

  Paisje lavanderie

  shes paisje lavanderie.. hekur dhe lavatrice 8kg.profesionale... mbyllje aktiviteti cmimi i negociu

  Vlorë 7 korrik 12:21
  1.200 €
 • 4 foto
  Shitet motorr elektrik
  Makina dhe vegla

  Shitet motorr elektrik

  Shitet motorr elektrik . Eshte 1.5 Kw dhe 220/380 Volt. Motorri eshte ne gjendje pune .

  Vlorë 7 korrik 11:52
  12.000 Lek
 • 3 foto
  Kondicioner
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner

  Shitet cmim i arsyshem .esht ne gjende pune... e nderrova per arsyr se mora nje me t ri..

  Vlorë 6 korrik 21:48
  1 €
 • 0 foto
  Troko Bosch e re
  Makina dhe vegla

  Troko Bosch e re

  Trokoja eshte e re e paperdorur. Imitim i prodhuar ne itali me cilesi shume te mire.

  Vlorë 6 korrik 10:17
  50 €
 • 2 foto
  Gril persianie aluminu
  Mobilje

  Gril persianie aluminu

  PERSIANE OSE GRIL ALUMINI PER AMJENT TE JASHTEM . Me permasa 229.5cm e larte dhe 197cm e gjer . Shit

  Vlorë 5 korrik 19:59
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Kafaz per zogj
  Mobilje

  Kafaz per zogj

  Shitet ky kafaz per zogj siç edhe mund ta shihni qarte nga fotot me lart. Kafazi eshte i madh si dhe

  Vlorë 5 korrik 17:14
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Bombel shkume per lavazho.Okazion
  Makina dhe vegla

  Bombel shkume per lavazho.Okazion

  Shitet bombel shkume per lavazho,e sapo ardhur nga italia,e re.kapaciteti 100 lt.

  Vlorë 5 korrik 14:37
  270 €
 • 2 foto
  Portmando
  Mobilje

  Portmando

  Shitet portmando si e re e përdorur shumë pak. E blerë 350000 lekë shitet 200000 lekë për mospëlqim

  Vlorë 4 korrik 21:30
  200.000 Lek
 • 2 foto
  tavolin pune zyre
  Mobilje

  tavolin pune zyre

  tavolin kompjuteri ose per zyr ne forem L mjaft cilesore dhe dizenjo perfekte, disponoj edhe nje tav

  Vlorë 4 korrik 17:27
  1 Lek
 • 3 foto
  rafte druri kollon
  Mobilje

  rafte druri kollon

  Mobilje raft druri kollon 4cop te pershtacme per biznese, disponoj 4 rafte ku secila ka nje numer te

  Vlorë 4 korrik 17:25
  1 Lek
 • 2 foto
  Shes tenxhere multicooker Delimano Vlore
  Teknik dhe paisje

  Shes tenxhere multicooker Delimano Vlore

  Shes nje tenxhere me presion multicooker Pro Delimano,e paperdorur,e pahapur ne Vlore cmimi i diskut

  Vlorë 4 korrik 13:53
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Shes friteze De longhi ne vlore
  Teknik dhe paisje

  Shes friteze De longhi ne vlore

  Shes friteze de longhi,me tub shkarkimi te vajit,ne gjendje shume te mire,dy here e perdorur,cmim i

  Vlorë 4 korrik 13:51
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Shes betoniere
  Makina dhe vegla

  Shes betoniere

  Shes betoniere tre fazoreshe ,e perdorur,ne gjendje pune,cmimi25000 lek

  Vlorë 4 korrik 13:49
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet komo dhe komodin.
  Mobilje

  Shitet komo dhe komodin.

  Shitet Komodina bashke me komo me cmime te arsyshe. 200 lek. Kontakte 0697072401.

  Vlorë 3 korrik 16:01
  2.000 Lek
 • 6 foto
  Plasma prof 120 Cebora
  Makina dhe vegla

  Plasma prof 120 Cebora

  Shitet Plasma prof 120, marka cebora ne gjendje te mire pune ,e hardhur nga italia shitet per mos pe

  Vlorë 3 korrik 11:38
  550 €
 • 3 foto
  Vegla lavazho
  Makina dhe vegla

  Vegla lavazho

  Shiten

  Vlorë 2 korrik 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET PRESE HIDRAULIKE RAVAGLIOLI 10T
  Makina dhe vegla

  SHITET PRESE HIDRAULIKE RAVAGLIOLI 10T

  SHITET PRESE HIDRAULIKE , MARKA PROFESIONALE RAVAGLIOLI 10T. PRESION MAXIMAL 629 BAR PESHA 110KG CM

  Vlorë 30 qershor 10:25
  65.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET  HEKUR  ME KALDAJE
  Teknik dhe paisje

  SHITET HEKUR ME KALDAJE

  HEKUR ME KALDAJE TERMOZETA ITALIAN PERFEKT CMIMI 50MIJE LEKE

  Vlorë 29 qershor 11:09
  4.500 Lek
 • 2 foto
   SOBE GATIMI  ITALIANE INOKS
  Teknik dhe paisje

  SOBE GATIMI ITALIANE INOKS

  SHITET SOBE GATIMI 60CM E GJERE NE FOTO INOKS ME 2 Vatra KORENT DHE 2 GAS ME FURRE

  Vlorë 29 qershor 11:07
  25.000 Lek
 • 9 foto
  Okazion entief me lyerje nga te gjitha anet
  Mobilje

  Okazion entief me lyerje nga te gjitha anet

  Okazion tagg...audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.cali

  Vlorë 27 qershor 23:12
  3 Lek
 • 3 foto
  Kolltuqe 3 ,2,1 ne gjendje te mir
  Mobilje

  Kolltuqe 3 ,2,1 ne gjendje te mir

  Okazion tagg...audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.cali

  Vlorë 27 qershor 23:07
  350 Lek
 • 3 foto
  Divane
  Mobilje

  Divane

  Kemi divane ne gjendje shum te mire 1 tresh 1 dysh dhe 2 tek..okazion

  Vlorë 27 qershor 18:11
  400 €
 • 6 foto
  OKAZION - Karrige zyre 99% e re
  Mobilje

  OKAZION - Karrige zyre 99% e re

  Shes nje karrige zyre, siç mund ta shihni qarte dhe nga fotot. Karrigia eshte pothuajse e re, e perd

  Vlorë 26 qershor 16:29
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Trapano Bosch
  Makina dhe vegla

  Trapano Bosch

  Trapano e re e paperdorur. Imitim i prodhuar ne itali me cilesi sh te larte

  Vlorë 25 qershor 14:56
  50 €
 • 1 foto
  Matrapyk hitaci 2500w
  Makina dhe vegla

  Matrapyk hitaci 2500w

  Matrapyku eshte i ri i paperdorur. Eshte imitim i prodhuar ne itali.

  Vlorë 25 qershor 14:56
  250 €
 • 6 foto
  Paisje parukerie
  Makina dhe vegla

  Paisje parukerie

  Shiten dy Karrige,komo,4 pasqyra te medha dhe 1 tavolin recepsjoni te gjitha pasije parukerie ose b

  Vlorë 25 qershor 11:13
  250 Lek
 • 0 foto
  Shiten materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  Shiten materiale ndertimi

  Shiten : Skela, puntela, celsa kollone, tubo, shina alumini 1m dhe 0.5 , bazamak dhe kunja etj. Lend

  Vlorë 23 qershor 14:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavoline zyre (komputeri)
  Mobilje

  Tavoline zyre (komputeri)

  Shitet tavoline computeri, e perdorur vetem pak muaj. Me dizajn hark, me vend tastiere dhe me 4 raft

  Vlorë 23 qershor 13:54
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer kollon
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer kollon

  Shes frigorifer kollon ne gjendje te shkelqyer shume pak i perdorur + mbajtese patatinash cmimi shu

  Vlorë 23 qershor 09:39
  350 Lek
 • 0 foto
  Sfungjer Akustik Per Studio 6x90x90 cm
  Materiale ndertimi

  Sfungjer Akustik Per Studio 6x90x90 cm

  sfungjer akustik te rinj 6x90x90 cm Per izolim studio muzikore dhe per cdo ambient tjeter qe ka nevo

  Vlorë 22 qershor 22:48
  18.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet lavatrice
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatrice

  Shitet lavatrice me hapje nga lart , model i vjeter . Ne gjendje shume te mire , ze pak hapsire dhe

  Vlorë 18 qershor 14:10
  110 €
 • 0 foto
  Makine qepse industriale
  Makina dhe vegla

  Makine qepse industriale

  Shitet Pfaff 953

  Vlorë 17 qershor 17:36
  500 €
 • 3 foto
  Tavoline me paleta
  Mobilje

  Tavoline me paleta

  Shitet tavoline e punuar ne menyre artizanale me paleta druri.Kombinohet perfekt ne ambiente te jash

  Vlorë 16 qershor 00:24
  70 €
 • 2 foto
  Shes ventilator tavani i varur me ndricues
  Teknik dhe paisje

  Shes ventilator tavani i varur me ndricues

  Shes ventilator tavani ,i paperdorur,cmimi 6000 lek,i negociueshem

  Vlorë 15 qershor 12:46
  600 Lek
 • 2 foto
  Shitet frigirifer i bardhe
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigirifer i bardhe

  Shtiet frigorifer Rex i perdorur ngjyre te bardhe. Cmimi 100 00 leke. Nr kontakti: 0698955766 Vendod

  Vlorë 15 qershor 08:05
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Shes nje suste krevati me dyshek dopjo
  Mobilje

  Shes nje suste krevati me dyshek dopjo

  Shitet nje suste krevati dopjo metalike me gjithe dyshek,te dyja jane ne gjendje shume te mira,susta

  Vlorë 12 qershor 10:52
  100 €