Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Shtepi luksoze nè Dragodan

  Shtepi luksoze nè Dragodan

  Shtepia posedon 185 m2 oshte dy kat t. i4.Dhoma gjumit . 2. Sallona. 2..Banjo. 1Teras te madhe. 1.Garazh. 1. Podrum. me bahshqe te rregulluat. truall 2.70.ari. Me Qmim te volitshem Qmimi 115.000

  115.000 €
  Prishtinë
  Sot, 06:42
 • Shtëpi me qera në

  Shtëpi me qera në " Marigona 2"

  Lëshojmë shtëpi me qera në " Marigona 2" (50 metra nga Baumarketi) në Veternik, Prishtinë. Kati përdhesë ka dhomën e madhe të ditës, kuzhinën, një dhomë gjumi, një banjo dhe një depo. Kati i para ka

  750 €
  Prishtinë
  Sot, 06:42
 • Shtepi funksionale ne ndertim

  Shtepi funksionale ne ndertim

  Shtepi funksionale ne ndertim. Shtepia ka 2.66 ari truall me gjith infrastrukturen percjellese ne proces te legalizimit e rrethuar me rrethj 2 m te larta. Kati i pare sallon kuzhine shpajz banjo dhe d

  67.000 €
  Prishtinë
  Sot, 04:46
 • NE TAUKBASHQE shtepi dhe lokal ne shitje

  NE TAUKBASHQE shtepi dhe lokal ne shitje

  Ne 10ari truall shitet hapsira afariste prej 1000m2 dhe shtepiia me 350m2. Pasuria eshte prane parkut Taukbashqe me terrene sportive, me shtigje per ecje e vrapim, me plote gjelbrim. Eshte vetem 500

  490.000 €
  Prishtinë
  Sot, 03:35
 • Shtepia ne shitje GJILAN

  Shtepia ne shitje GJILAN

  Shitet shtepia te rruga e Koretishtes menjiher permi Gavran 2 mbrapa ish restaurant Lundrimit, shtepia eshte e re e perfunduar, shtepia eshte e izoluar me stiropor 10cm, Dritaret prej plastike aluplas

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:35
 • Moler & Njyrosje & rinovime

  Moler & Njyrosje & rinovime

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:56
 • Shitet shtepia 180m2

  Shitet shtepia 180m2

  shes shtepin ne fush kosov 120 metra lag rruges kryesore prishtin fush kosov afer qerdhes se shtetit afer shkolles fillore me 180 m katror 2 katshe sallon kuzhin shpajz 3 dhoma 2 banjo 3 ballkona gar

  99.000 €
  Fushë Kosovë
  Sot, 00:46
 • Shtepia ne rrugen Petro Marko

  Shtepia ne rrugen Petro Marko

  Shitet Shtepia ne rrugen Petro Marko .Shtepia ka 4 dhoma te fjetjes, 1 Sallon, 1 Banjo dhe Kuzhina. Shtepia ka 3 ari.

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 00:46
 • Shtepi ne Elbasan

  Shtepi ne Elbasan

  Shtepia ndodhet afer sportit te vjeter elbasan... me dokumonta te rregullta me hipotek + akt shfrytzimi cmimi i diskitushem

  Me Marrveshje
  Elbasan
  Dje, 23:02
 • Shtepi ne Elbasan

  Shtepi ne Elbasan

  shtepia me te gjitha dokumentat + akt shfrytzimi

  Me Marrveshje
  Elbasan
  Dje, 23:02
 • Shtepi pushimi ne Velipoje

  Shtepi pushimi ne Velipoje

  Shitet shtepi pushimi ne plazhin Velipojes. Vila eshte 2 kateshe dhe eshte ideale per dy familje. Ajo ka nje siperfaqe 90 meter katrore secili kat dhe eshte ndertuar ne nje truall rreth 200 meter katr

  130.000 €
  Shkodër
  Dje, 22:12
 • Shtëpi moderne 690m2 në lagjen Veterrnik

  Shtëpi moderne 690m2 në lagjen Veterrnik

  Shtëpi moderne 690m2 në shitje në lagjen Veterrnik. Shtëpia gjendet mrapa qendrës tregtare “Grand Store” dhe ka qasje nga rruga kryesore nga Restoran Ariu. Shtëpia ka gjithsej 4.28Ari truall si dh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:55
 • Shtëpija ne Peje

  Shtëpija ne Peje

  Shtëpija në shitje Vitomiricë të xhamija Shes shtëtepin 2 katshe dhe prodrum pa.300 Kv² me 17.250 ari vendë Qmimi i shitejes 85000€ Per me shum informata na kontaktoni : +46769496620

  85.000 €
  Pejë
  Dje, 21:45
 • Okazion vendbanim

  Okazion vendbanim

  Shtepi bashke me 2 mije metra toke ..me dokumentacion te rregullt ..

  55.000 €
  Tiranë
  Dje, 21:23
 • Shtepi Private 300 m2 Truall + Shtepi

  Shtepi Private 300 m2 Truall + Shtepi

  Shtepia eshte me Hipotek,ka Oborr,BaÇe me peme,mundesi per kate tjeter.

  78.000 €
  Tiranë
  Dje, 21:22
 • Shtepi dhe dy dyqane

  Shtepi dhe dy dyqane

  Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, në lëmën e druve -15 metra afër postës së vogël, apo -30 metra afër sheshit, shesim : - shtëpinë e mirëmbajtur, të mobiluar, me sipërfaqe prej 100 m/2, si dhe - dy

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Dje, 20:54
 • Shtëpi 385m2 në Lagjen Qëndresa Veterrni

  Shtëpi 385m2 në Lagjen Qëndresa Veterrni

  Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik. Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau Marktet. Shtëpia ka gjithsej 8 ari truall, është 2 katëshe B+P+1+nënkulm, ka një investim ekstra si

  280.000 €
  Prishtinë
  Dje, 20:36
 • Shtëpi 500m2 me qira në Gërmi

  Shtëpi 500m2 me qira në Gërmi

  Shtëpi 500m2 me qira në Gërmi. Shtëpia gjendet mbrapa UNIVERSITETIT AMERIKAN (AUK) dhe ka gjithsej 8.5Ari TOKË. Shtëpia ka 4 kate: Podrumi: 1. Sallon 1. Kuzhinë verore 1. Dhomë 1. Banjo 1. Sauna Kati

  2.500 €
  Prishtinë
  Dje, 20:35
 • Shtepi okazjon te 6-kaci ne Vlore

  Shtepi okazjon te 6-kaci ne Vlore

  Shitet shtepi 1+1 70meter katror ,shtepija ndodhet te 6-kateshi pran bashkis vlore ne katin e fundit catija e sapo izolual e mobiluar me te gjitha .cemimi i diskutushem

  25.000 €
  Vlorë
  Dje, 20:22
 • shtepia ne shitje gjindet ne prishtin ndrrohet

  shtepia ne shitje gjindet ne prishtin ndrrohet

  shtepia osht afer hotel princi arbrit ka 4 ari aborr rruga ne kubza deri ne oborr ka bodrum garazh dy kate te plota ne emer timin dokumentacion i rregullt ndrrim me shpi ne podujev ose tok bujqsore nd

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 19:51
 • LINA Parcela 3.4ari në Veternik Prishtinë

  LINA Parcela 3.4ari në Veternik Prishtinë

  Shitet : Parcela Hapësirë: 3.4 ari Adresa;Veternik-Prishtinë Infrastrukturë; Kompletë Pronar; Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë Parcela është e përshtatëshme për banim . Parcela ka infrastruktu

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 19:36
 • LINA-Shiten 13.6ari në Rr.Driton Islami 22/16T

  LINA-Shiten 13.6ari në Rr.Driton Islami 22/16T

  Shitet;Toka Hapsirë; 16.3ari Adresa; Rruga Driton Islam Pronari; Shqipëtarë Dokumentacion;Në Rregull Toka gjendet në pozicion shumë të mirë ka dalje në Rrugën kryesore është 26 metra rreth Rrugës dhe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 19:36
 • Shtepi ne Tirane

  Shtepi ne Tirane

  Shitet shtepi ne Kamez 510 metra tok per Me shum info na kontaktoni ne numrin e telefonit

  55.000 €
  Tiranë
  Dje, 19:02
 • Shtepi me 3-Ari Lagjja Tusuz

  Shtepi me 3-Ari Lagjja Tusuz

  Shitet Shtepia e gatshme per Banim e cila gjendet ne Lagjen Tusuz. Shtepia eshte ne 3-Kate me 220m2, dhe permban ne vehte... Sallona-2, Kuzhina-2, Dhoma te Gjumit-3, Banjo-3, si dhe qdo Dhome e Sall

  130.000 €
  Prizren
  Dje, 18:46
 • Shtepia-2 ne Lagj.BarutHane afer T*A SHITEN

  Shtepia-2 ne Lagj.BarutHane afer T*A SHITEN

  Shiten 2-Shtepi te Sapo Ndertuara te cilat gjenden ne Lagjen BarutHane,saktesishte afer Bazenit apo Restaurantit T&A na Pz. Shtepite jan secila me nga 3,30-Ari Trruall, me nga 300m2 Hapesire te Ba

  160.000 €
  Prizren
  Dje, 18:43
 • LINA-Shitet Shtëpia me 6ari në Rr.E.Durak-63/16SH

  LINA-Shitet Shtëpia me 6ari në Rr.E.Durak-63/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 420m2 Oborrë; 6 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhom gjumi,wc+banjo,terasë K-II Qëndrimi ditor+kuzhinë,Dy dhoma gjumi,wc+banjo,terasë K-

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 18:39
 • Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen TASLIXHE.

  Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen TASLIXHE.

  Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen TASLIXHE. Shtëpia gjendet afër Rezidencës Gjermane, në një vend shumë të mirë banimi gjithashtu shtëpi e Renovuar dhe e gatshme për banim. Shtëpia 3 (tre) katëshe: Kat

  200.000 €
  Prishtinë
  Dje, 17:57
 • Shtepia ne Prishtine (bej nderrim me banes)

  Shtepia ne Prishtine (bej nderrim me banes)

  shtepija gjendet afer villa piknikut shtepija ka 2 dhoma gjumit sallon kuzhin 2 banjo garazh kalldaj i ka 5 ari e gjys oborr

  140.000 €
  Prishtinë
  Dje, 17:34
 • Shitet Shtepia në Lagjen Dardania

  Shitet Shtepia në Lagjen Dardania

  - Shtëpia gjendet mbi Shkollën e Mesme Teknike Profesionale,ose tek Qendra e Kompetences,në lagjen Dardania, ish Jaglenicë, është me sipërfaqe 160 m2, ka 1 Sallon me Kuzhinë, 4 dhoma, dhe 2 banjo. -S

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 17:32
 • Vile 2 kate me papafingo

  Vile 2 kate me papafingo

  Vila eshte 2 kate me papafingo 400 metra larg detit dhe qendres.

  Me Marrveshje
  Vlorë
  Dje, 17:03
 • Vile 2 kateshe me 1080 m2 truall

  Vile 2 kateshe me 1080 m2 truall

  Vila esht 2 kateshe kati i pare esht garazhd.magazin dhe nje pjes qe mund te perdoret per dyqan. Kati i dyt perbehet nga 3 dhoma gjumi 3 banjo 5 ballkone dhe nje sonxhorno e madhe. Ne te tretin esht b

  120.000 €
  Durrës
  Dje, 17:03
 • Leshohet me qira shtepia ne lagjen nderkombetare

  Leshohet me qira shtepia ne lagjen nderkombetare

  Shtepia te cilen e ofrojme me qira me kontrate afatgjate, gjindet ne Veternik, International Village dhe eshte shtepia e pare e ketij modeli qe ofrohet me qirra. Shtepia gjithsej eshte 330 metra katro

  3.500 €
  Prishtinë
  Dje, 16:05
 • LINA Shtëpia me 5 ari në qendër të Ulqin 89/16SH

  LINA Shtëpia me 5 ari në qendër të Ulqin 89/16SH

  Shitet : Shtëpia dy katëshe Oborrë: 5 ari Adresa: Rr ,,Mujo Ulqinaku" Ulqin vetëm 250 m larg plazhit Pronari:

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 15:33
 • Apartament 2+1 105 metra.

  Apartament 2+1 105 metra.

  Shitet apartament ne sarande me pamje perfekte , Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi , kuzhina , salloni , 2 ballkone dhe 2 Banjo , Apartamenti eshte i kopletuar me kushte shume te mira .

  1 €
  Sarandë
  Dje, 15:02
 • Shtëpi ne Prizren (Arbanë)

  Shtëpi ne Prizren (Arbanë)

  Shitet shtëpija ne lagjen Arbanë (perball autoservice "Blerimi"), ne nje vend shume te qete, e cila ka 9,25 ari truall. Mrapa shtepise ka vend per nje shtepi tjeter, e cila e ka hymjen e vet. Shtepia

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 14:52
 • LINA-Shitet Shtëpia 12 ari në Rr Varoshit 43/16SH

  LINA-Shitet Shtëpia 12 ari në Rr Varoshit 43/16SH

  Shitet:Shtëpia e cila gjendet rrethë rrugës kryesore e cila shkon nga Ferizaji në drejtim të Gërlicës. Shtëpia ka podrum,lokal përdhesë dhe banim kati naltë, Komplet parcela ka 12 ari e cila mund të n

  10.000 €
  Ferizaj
  Dje, 14:51
 • LINA-Shitet Shtëpia +Lokale te Sahat Kulla 115/16L

  LINA-Shitet Shtëpia +Lokale te Sahat Kulla 115/16L

  Shitet; Objekti i cili ka në katin përdhesë tre lokale 140 m2(që jan duke punuar) ndërsa kati i banimita ka dhomën e ditës me kuzhinë rreth 45 m2,tri dhoma gjumi (së paku me nga 20 m2) dy banjo,një de

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:46
 • LINA-Shitet shtëpia me lokale+10 ari Rr.B.Ademi

  LINA-Shitet shtëpia me lokale+10 ari Rr.B.Ademi

  Shitet: Shtepia ekskluzive me 10 ari oborr Dy lokale te cilat jan duke punuar. Sallon me kuzhine,Kater dhoma gjumi Dhe Dy banjo Adressa: Perball As Petrol-Ferizaj Pronari : Shqipetar Dokumentacioni :

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 14:33
 • LINA-Shitet Urgjent Shtepia me 6 ari,Rr:28 Nentori

  LINA-Shitet Urgjent Shtepia me 6 ari,Rr:28 Nentori

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr urgjent Organzimi i mbrendshem : Kati -I- Sallon me kuzhine,nje dhom gjumi,banjo. Kati-II-tri dhoma gjumi,banjo Adressa: Rruga 28 Nentori-Ferizaj Dokumentacio

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 14:32
 • Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.

  Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.

  Shiten shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË. Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 - 3.7 ARI tokë. Shtëpia ka 210m2 ku në katin e përdhesë ka 106m2 si dhe në katin e I-rë ka 104m2. Shtëp

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 13:54
 • Tirane, shes Vile 1250 m² 560.000 Euro (Prush)

  Tirane, shes Vile 1250 m² 560.000 Euro (Prush)

  Ne fshatin Prush, Tirane, Buze rruges kryesore, Shitet ose jepet me qera Vile + ambient biznesi, 3 kate + garazhd / bodrum me ndricim natyral, 820 m2 ndertim, 1250 m2 toke truall, themelet jane ll

  360.000 €
  Tiranë
  Dje, 13:44
 • Shtepi prej 200m2 ne Gjilan

  Shtepi prej 200m2 ne Gjilan

  shitet shtepija urgjent ne gjilan ne lagjen vellezerit frasheri rruga e 3 shtepija i ka 2 sallone 4 dhoma te fjetjes 2 banjo 3 ballkona ari 2.50 ose 5 ari te interesuarit mund te lajmrohen ne keta n

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 13:32
 • OKAZION OKAZION Shtepi private ne qender te Korce

  OKAZION OKAZION Shtepi private ne qender te Korce

  shitet shtepi e kompletuar mbrapa katedrales okazion ndertim I ri 4 dhoma gjumi 1sallon 2 banja 2 koridore te medhej 200m ndertim + 100 obor.Ndertim me punime cilesore

  Me Marrveshje
  Korçë
  Dje, 13:02
 • SHTEPI me 10-Ari Oborr SHITET

  SHTEPI me 10-Ari Oborr SHITET

  Shitet Shtepia e gatshme per Banim e cila gjendet ne Lagjen BarutHane, saktesishte mrapa Lagjes Ortakoll . . . Shtepia permban 4-Dhoma gjumi na katin perdhes, Banjon Koridorin e gjere si dhe Kuzhinen

  250.000 €
  Prizren
  Dje, 11:42
 • Shtepi me 2 ari trualle ne lagjen Ortakoll,afer ..

  Shtepi me 2 ari trualle ne lagjen Ortakoll,afer ..

  Shitet Shtepia me 2=ari oborr e cila gjendet afer Q.T.ABI ne Pz. Shtepia eshte extra e rregulluar dhe perbushe te gjitha kushtet me komoditet te gjere dhe me hapesire te mjaftueshme. Pronari Shqiptar

  170.000 €
  Prizren
  Dje, 11:36
 • Shtepi me 6-Ari Oborr SHITET

  Shtepi me 6-Ari Oborr SHITET

  Shitet Shtepia e Banueshme e cila gjendet ne Banje te Pejes. . . Shtepia eshte e Banueshme dhe permban ne vehte 3-Dhoma Gjumi, Sallon-1, Kuzhine-1, Banjo-2, Koridore dhe Terasa ne cdo Dhome. . .

  42.500 €
  Pejë
  Dje, 11:33
 • LINA-SHITEN 56 ari Truall në Komogllavë Ferizaj

  LINA-SHITEN 56 ari Truall në Komogllavë Ferizaj

  Shitet:Trualli Hapësirë: 56 ari Infrastruktura:e kompletuarë me të gjitha Adresa:Komogllavë Trualli është shumë i përshtatshëm për troje sepseka rrugë nga dy anët e parcelës dhe vetëm 50 m larg e ka r

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 10:32
 • LINA 15ari Tokë në Rr BrahimAdemi Fr Shtime 28/16T

  LINA 15ari Tokë në Rr BrahimAdemi Fr Shtime 28/16T

  Shitet:Toka Hapësirë: 15 ari Infrastruktura e kompletuar. Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë. Lokacioni;Rr,Brahim Ademi Ferizaj-Shtime Qmimi;6000 euro/ari Ndërmjetsues i autorizuar: Agj

  6.000 €
  Ferizaj
  Dje, 10:32
 • LINA Dy Shtëpi me 7.24ari oborr 57/16SH

  LINA Dy Shtëpi me 7.24ari oborr 57/16SH

  Shiten : Dy shtëpijë Hapësirë: 300 m2 me 7.24ari oborrë Adresa: Rr.Neredimes Arsim Beka Sqarim:Njëra shtëpi është e re,sallon+kuzhinë,wc+b në katin e parë ndërsa në katin e dytë ka tre dhoma gjumi,ter

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 09:35
 • LINA Shtëpia e re me 6 ari te Shkolla G.T 46/16SH

  LINA Shtëpia e re me 6 ari te Shkolla G.T 46/16SH

  Shitet Shtëpia e re dy katëshe është e gatshme për banim me 6 ari oborr te Gjykant afër Shkolles fillore''Ganimete Tërbeshi'' Organizimi i mbrendshëm;Kati I-Qëndrim ditor+kuzhinë,një dhomë gjumi,wc+ba

  100.000 €
  Ferizaj
  Dje, 08:55