Shtepi / Vila në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE PRISHTIN LAGJJA E SPITALIT
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE PRISHTIN LAGJJA E SPITALIT

  #SHTËPI NË SHITJE PRISHTINË Shitet shtëpia ne afër Spitalit Amerikan në Lagjen e spitalit ,shtëpia

  Prishtinë Sot, 13:19
  170.000 €
 • 5 foto
  Ringa (Ipet Lokali me Qera ne Rr.Gjilanit)
  Shtepi / Vila

  Ringa (Ipet Lokali me Qera ne Rr.Gjilanit)

  Lokali Ka 320 m2 dhe eshte i kompletuar. Lokali eshte ne K.2.. Lokali eshte mbi Banken Raiffeisen

  Ferizaj Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku)318/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku)318/18

  Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku mbrapa Emergjences ne Ferizaj. Shtepia ka 3,27 ari komplet. Shtepi

  Ferizaj Sot, 13:19
  210.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET SHTEPI ME 15 ARI NE SUHADOLL-LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPI ME 15 ARI NE SUHADOLL-LIPJAN

  Shitet Shtepia ne Suadoll shtepia eshte nej katshe e banushme ME DEPO ME SHTALL OBORRI 15 ARI PER ME

  Lipjan Sot, 13:19
  55.000 €
 • 4 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME 6.5ARI  NE LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME 6.5ARI NE LIPJAN

  Shitet shtepia nje katshe me 6.5 ari oborr ne Lipjan mbrapa ish fabrikes se coca coles vend i qet pe

  Lipjan Sot, 13:19
  130.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia luksoze afër Grand Store
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia luksoze afër Grand Store

  Kodi 0264 Shitet shtepia luksoze 1000m2 afer Grand Store, 8 dhoma, me 3 hyrje, e ndërtuar në pajtim

  Prishtinë Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE LIPJAN

  Shitet Shtepia 2katshe Me 5ari Oborr. shtepia esht e perfunduar punimet e vrazhda ka bunar rrym infr

  Lipjan Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtëpia luksoze prapa Rezonance
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia luksoze prapa Rezonance

  Kodi 0148 Shitet shtëpia luksoze prapa Rezonance. Shtëpia është dy katëshe, secili nga katet ka ng

  Prishtinë Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET shtepia ne Lagjen #QERSHIA, Prishtine
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepia ne Lagjen #QERSHIA, Prishtine

  SHITET shtepia ne Lagjen #QERSHIA, Prishtine SHITET shtëpia në lagjën e Urbanizuar dhe mirë të orga

  Prishtinë Sot, 13:19
  175.000 €
 • 5 foto
  EXKLUZIVE - SHITET SHTEPIA NE TAUKBAHQE
  Shtepi / Vila

  EXKLUZIVE - SHITET SHTEPIA NE TAUKBAHQE

  Shitet shtepia exklusive na lagjen e qete ne Taukbahqe me nje ajer te pastert dhe vend mjaft atrakti

  Prishtinë Sot, 13:19
  115.000 €
 • 2 foto
  SHITET SHTEPIA NE TASLIXHE  |- LISI -|
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE TASLIXHE |- LISI -|

  Shitet shtëpia në lagjen #Taslixhe. Shtëpia ka një sipërfaqe prej afërsisht 200m2 dhe trualli është

  Prishtinë Sot, 13:19
  180.000 €
 • 3 foto
  Shtëpi 260m2 në shitje në Taslixhe
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 260m2 në shitje në Taslixhe

  Shtëpi 260m2 në shitje në Taslixhe Shtëpia ka ngrohje me rrymë dhe me dru, ka 4.6 ari dhe ka gjithse

  Prishtinë Sot, 13:19
  340.000 €
 • 4 foto
  Shitet shtepia 220 m2 me 7 ari truall ne Matiqan
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 220 m2 me 7 ari truall ne Matiqan

  Shitet shtepia 220 m2 me 7 ari truall ne Matiqan Shtepia esht 2 kateshe posedon: Kati i I-re ; Dho

  Prishtinë Sot, 13:19
  180.000 €
 • 8 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE JANJEV
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE JANJEV

  SHITET-Shtepia ne Janeve me 2,5 ari tok 335m2 ka 9 dhoma, 2 kuzhina, 2 banjo, 1 lokal 50m2 ne perdhe

  Lipjan Sot, 13:19
  95.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në Vetërnik, 300m nga Rezonanca
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në Vetërnik, 300m nga Rezonanca

  Kodi 0012 Shitet shtëpia dy katëshe me 2.5 ari në Veternik, prapa Rezonance, 3 dhoma gjumi 4x4m, dho

  Prishtinë Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.RIFAT BERISHA)
  Shtepi / Vila

  RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.RIFAT BERISHA)

  Shitet shtepia ne Rr.Rifat Berisha. Shtepia eshte 2 katshe. Shtepia ka 320m2 dhe ka 4.14Ari oborr. K

  Ferizaj Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17

  Shitet Shtepia ne Llamnaselle me 6.65Ari . Shtepia eshte 1 katshe dhe ka 90m2 . Shtepia ka 2 dhoma g

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtin)303/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtin)303/18

  Shitet Shtepia ne Prishtine ne Lagjen Kalabria -Rrugica:Aleksander Albani.. Shtepia Shitet me mobilj

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 2 Shtepi ne lagjen Qershia 200m2 dhe 202m2
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 Shtepi ne lagjen Qershia 200m2 dhe 202m2

  Shiten 2 Shtepi ne lagjen Qershia 200m2 dhe 202m2, te gatshme per banim, renditja, 4 dhoma gjumi, dh

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtepia 220m2 me 9ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 220m2 me 9ari oborr Ferizaj

  Shitet ; Shtëpia Kuadraturë:Shtëpia me 220m2 dhe 9 ari oborrë Infrastrukturë;Kompletë Lokacioni: Rr.

  Ferizaj Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE NE LAGJ,VIP-PR 220/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE NE LAGJ,VIP-PR 220/17

  Shitet Shtepia: 156m2 - Dy kateshe e mobiluar Kati i par - Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyt

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 250m2 me 16ari Toke Prelez
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 250m2 me 16ari Toke Prelez

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 250 Oborrë;16ari oborre Shtepia 3 kate:Organizimi i mbrendshem:Garazhdë 4

  Ferizaj Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë

  Kodi 0124 Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë •Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n (i

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 6 ari në BIBAJ 218/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 6 ari në BIBAJ 218/17

  Shitet Shtepia: 200 m2 e mobiluar E ndërtuar nëvitin 2017 Kati i par - Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo

  Ferizaj Sot, 13:17
  99.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari në Lagjen e Re 219/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari në Lagjen e Re 219/17

  Shitet Shtepia: 250m2 - Dy kateshe e mobiluar Kati i par - Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dy

  Ferizaj Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy shtëpi dy katëshe në Hajvali
  Shtepi / Vila

  Shiten dy shtëpi dy katëshe në Hajvali

  Kodi 0216 Shiten dy shtëpi dy katëshe në Hajvali. Shtëpitë kanë nga 4.40ari oborr secila. Kanë në p

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne Shitje  : Prishtinë -veternik
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Shitje : Prishtinë -veternik

  Shtepi ne Shitje Vendi: Prishtinë -Lokacioni- veternik (mrapa gorenjes) -Dhoma gjumi -6 - sallon

  Prishtinë Sot, 13:17
  180.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 4.8 ari Rr.As.Bytyqi 215/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 4.8 ari Rr.As.Bytyqi 215/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë :250m2 Oborr: 4.80ari Adresa:Rr. Astrit Bytyqi-Ferizaj Pronari:Shqiptarë

  Ferizaj Sot, 13:17
  250.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepija ne lagjen marigona rezidence
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne lagjen marigona rezidence

  Shitet shtepija ne lagjen marigona rezidence 239 m2 prej 2.8 ari, cmimi 290000 euro. Shtepija perbe

  Prishtinë Sot, 13:17
  290.000 €
 • 9 foto
  LINA-SHITEN DY SHTEPI+7ARI TOKE RR.E.HADRI 216/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN DY SHTEPI+7ARI TOKE RR.E.HADRI 216/17

  Shiten dy Shtepi: 270m2 - Dy kateshe e gjysme Kati i par - Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyt

  Ferizaj Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime

  Shitet Shtëpia 4Katshe 400m2 30ari toke Shtepia :4 kateshe posedon 8 dhoma gjumi dhe ,pishine, Adre

  Ferizaj Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi A,
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi A,

  Kodi 0233 Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi A, 200m2. Shtëpia ka, kati 1: dhomë dite me kuzhinë

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia 194m2 ne Veternik mrapa Grand Store
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 194m2 ne Veternik mrapa Grand Store

  Shitet shtepia 194m2 ne Veternik mrapa Grand Store me 3 ari truall. Posedon: Dhome dite Kuzhine

  Prishtinë Sot, 13:17
  150.000 €
 • 10 foto
  Ringa (Shitet dhe Ipet Objekti me Qera)141/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet dhe Ipet Objekti me Qera)141/19

  Shitet dhe Ipet Objekti Me Qera: Objekti Posedon 50 ari Oborr dhe: -Parking Nentoksor-Parking Mbitok

  Ferizaj Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa(SHTEPIA LUKSOZE NE RR.FATMIR RATKOCERI)291
  Shtepi / Vila

  Ringa(SHTEPIA LUKSOZE NE RR.FATMIR RATKOCERI)291

  Shitet Shtepia Luksoze ne Rr.Fatmir Ratkoceri. Shtepia me 5 Ari oborr. Shtepia eshte 2 katshe me 6 d

  Ferizaj Sot, 13:16
  178.000 €
 • 4 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE LAGJJA QENDRESA 214/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE LAGJJA QENDRESA 214/17

  Shitet;Shtëpia 220m2 Oborrë; 3ari Organizimi i mbrendshem:kati I:Qendrimi ditor+kuzhinë,tre dhoma

  Prishtinë Sot, 13:16
  190.000 €
 • 6 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17

  Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë : 200 m2 Oborr: 12.5 ari Adresa: Lagjia Pajtimmit ne Shtime Sh

  Shtime Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITET SHTEPIA900m2+9ARI Rr.ALBANIA-FR 213/17
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA900m2+9ARI Rr.ALBANIA-FR 213/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë :900m2 Oborr: 9 ari Adresa:Rr. Albania Ferizaj Shtepia posedon teras, po

  Ferizaj Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne prishtine - zllatar shtepija p
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne prishtine - zllatar shtepija p

  Shitet shtepija ne prishtine - zllatar shtepija prej 150m2 Trualli -12 ari Cmimi -110000e

  Prishtinë Sot, 13:16
  110.000 €
 • 7 foto
  Shitete shtepia me 84 m2 ne Ulqin te Ura e Sarait
  Shtepi / Vila

  Shitete shtepia me 84 m2 ne Ulqin te Ura e Sarait

  Shitete shtepia me 84 m2 ne Ulqin te Ura e Sarait (Killomza e Poshtme) Shtepia posedon 7Ari truall

  Prishtinë Sot, 13:16
  130.000 €
 • 0 foto
  Objekt ne shitje ne Bregun e Diellit
  Shtepi / Vila

  Objekt ne shitje ne Bregun e Diellit

  Shitet objekt perball salles 1 Tetori, 3.6 ari , 450m2 - lokal plus dy kate zyre. cmimi 850.000 eu

  Prishtinë Sot, 13:16
  850.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 240m2 me 12ari oborr
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 240m2 me 12ari oborr

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 240 Oborrë; 12 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë Shtepia:2 kateshe po

  Ferizaj Sot, 13:16
  250.000 €
 • 5 foto
  Shtepi ne shitje ne Velani
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne Velani

  Shitet shtepia ne Velani, posedon 350m2- 3 kate, me 4 ari. cmimi 350.000 euro (bene edhe kompenzi

  Prishtinë Sot, 13:16
  350.000 €
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia me 2.78 ari Rr.Reçakut-Feri
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 2.78 ari Rr.Reçakut-Feri

  Shitet:Shtëpia Kate:2 kateshe Siperfaqe;170 m2 Oborr:2.87ari Adresa:Rr.Recakut Pronar shqiptar. Do

  Ferizaj Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet TROLLI ne QAGLLAVIC te shpija e PRESIDENTIT
  Shtepi / Vila

  Shitet TROLLI ne QAGLLAVIC te shpija e PRESIDENTIT

  Trolli i ka 21.5 ari dhe perkthehet menjeher. Gjindet te shpija e presidentit. Dokumentacioni esht

  Prishtinë Sot, 13:16
  27.000 €
 • 0 foto
  SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT

  BODRUM KATI 1: SALLON, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON. KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO

  Prishtinë Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MY HOME- Shitet Shtëpia / 226m2
  Shtepi / Vila

  MY HOME- Shitet Shtëpia / 226m2

  Tipi M Shtëpit e tipit M, janë të këndshme me hapsira të bollshme, ofrojnë rehati komoditet, me një

  Ferizaj Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET SHTEPIA NE TASLIGJE 044261915
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE TASLIGJE 044261915

  Shitet Shtepia ne Tasligje :Traull 3,ari.shtepia ka sip prej 240m2.gjelbrim e pamje te mire. cmimi 1

  Prishtinë Sot, 13:15
  16.000 €
 • 8 foto
  SHITET SHTEPIA NE VETERNIK |- LISI -|
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE VETERNIK |- LISI -|

  Shitet shtëpia në lagjen #Veternik, mbas #Gorenje-s dhe Lagjes #038. Shtëpia ka një sipërfaqe prej

  Prishtinë Sot, 13:15
  169.000 €
 • 7 foto
  Shiten dy shtepia ne Hajvali me 6Ari oborr
  Shtepi / Vila

  Shiten dy shtepia ne Hajvali me 6Ari oborr

  Shiten dy shtepia ne Hajvali me 6Ari oborr Njera shtepi eshte dy kateshe me 180m2 Posedon: Dhomë

  Prishtinë Sot, 13:15
  200.000 €