Shtepi / Vila
Dibër

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Shtepi private ne Diber
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Diber

  Shitet shtepi private afer fushes sportit ne peshkopi shtepia disponon gjitha dokumenta shitet per a

  Dibër 28 korrik 14:22
  38.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Diber
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Diber

  Shitet shpia ne diber e pa mobiluar shpia esht e rinovuar komplet e shtruar me pllaka esht diku ne 7

  Dibër 8 korrik 13:12
  17.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shitet shtepi private 2 kateshe me oborr te madh para dhe pas shtepise dhe me garazh makine ne qende

  Dibër 10 qershor 17:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Shtepi / Vila

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Dibër 19 janar 12:48
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Kredia dhe financimi
  Shtepi / Vila

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.0

  Dibër 14 dhjetor 00:43
  5.000 €