Shtepi / Vila
Ferizaj

Shtepi / Vila në shitje në Ferizaj

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  LINA-SHITET Shtëpia me 10 ari në Pojatë Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia me 10 ari në Pojatë Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Sipërfaqe:230 m2 oborrë:10 ari Organizimi i mbrendshëm: Kati përdhesë-qënd

  Ferizaj Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 250m2 me 16ari Toke Prelez
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 250m2 me 16ari Toke Prelez

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 250 Oborrë;16ari oborre Shtepia 3 kate:Organizimi i mbrendshem:Garazhdë 4

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet Shtepia ne fillim te Rr. Epopeja e Jezercit (Rr Nerodimes), e mobiluar, Shtepia ka 180m2 dhe

  Ferizaj Sot, 10:58
  150.000 €
 • 9 foto
  LINA-SHITEN 2 Shtepi ne Fsh Bibaj 161/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 2 Shtepi ne Fsh Bibaj 161/16SH

  Shitet;Shtëpia e gatëshme dhe një e pa përfunduar Kuadraturë; 220m2 Oborrë; 13 ari Organizimi i mb

  Ferizaj Sot, 10:55
  230.000 €
 • 7 foto
  LINA-SHITET shtëpia me 2.87 ari në Ferizaj 127/16
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET shtëpia me 2.87 ari në Ferizaj 127/16

  Shitet Shtëpia Oborr : 2.87 ari Adresa; Rr.Haki Braha-Ferizaj Organizimi mbrendshem : Kati-I-2 sall

  Ferizaj Sot, 10:54
  150.000 €
 • 12 foto
  LINA-Shitet shtëpia e mob.+6.5 ari,Rr.Kalabria Fr
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia e mob.+6.5 ari,Rr.Kalabria Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 10:53
  168.000 €
 • 10 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA EKSLUZIVE 4.2 ari Ferizaj
  Shtepi / Vila

  NITI-SHITET SHTËPIA EKSLUZIVE 4.2 ari Ferizaj

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Kuadraturë-250m2 🔸Oborrë-4.2ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -R

  Ferizaj Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtepia 1kat+4ari toke Rr.Sh.Gjeqov250
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 1kat+4ari toke Rr.Sh.Gjeqov250

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 100 m2 Oborri: 4 ari toke Lokacioni : Rr.Shtjefan Gjeqovi Pronar;Shqipët

  Ferizaj Sot, 10:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET shtëpia në Shtime 125/16
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET shtëpia në Shtime 125/16

  Shitet;Shtëpia 380 m2 Oborr:3.5 ari Organizimi i mbrendshem; Kati I-sallon të madhë +kuzhin të veqan

  Ferizaj Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA +4.5 Oborrë Rr.Pleshines
  Shtepi / Vila

  NITI-SHITET SHTËPIA +4.5 Oborrë Rr.Pleshines

  🔸Shitet-Shtëpia+4.5 ari oborr /Ferizaj 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni - Rr.Pleshines -Afër F

  Ferizaj Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA 240m2 3.17ari Rr.Kadri Zeka
  Shtepi / Vila

  NITI-SHITET SHTËPIA 240m2 3.17ari Rr.Kadri Zeka

  🔸Shitet- Shtëpia E Mobiluar /Ferizaj 🔸Kuadraturë-240m2 🔸Oborrë-3.17ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸L

  Ferizaj Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA 248m2 LAGJEN ILIRA E GATSHME
  Shtepi / Vila

  NITI-SHITET SHTËPIA 248m2 LAGJEN ILIRA E GATSHME

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Kuadraturë-248m2 🔸Oborrë-5ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -Lag

  Ferizaj Sot, 10:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA me 4 ari oborr 119/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA me 4 ari oborr 119/16SH

  Shitet;Shtëpia Oborri ;4 ari Adresa: HYSNI KAJTAZI- Vellezerit Gervalla Pronari: Shqiptarë Dokumenta

  Ferizaj Sot, 10:24
  119.000 €
 • 7 foto
  LINA-SHITEN DY SHTEPI me 6Ari oborr 122/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN DY SHTEPI me 6Ari oborr 122/16SH

  Shiten;Shtëpitë Oborrë; 6 ari Organizimi i mbrendshem:Sallon,kuzhinë,4 dhoma gjumi,wc+banjo. Adress

  Ferizaj Sot, 10:22
  185.000 €
 • 6 foto
  NITI-SHITET SHTEPIA +4ari Rr.Ferat Hashani
  Shtepi / Vila

  NITI-SHITET SHTEPIA +4ari Rr.Ferat Hashani

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Oborrë-4ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -Rr.Ferat Hashani -Rr.

  Ferizaj Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA me 6ari ne Rr të Gremes 129 16
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA me 6ari ne Rr të Gremes 129 16

  Shitet: Shtëpia 3 katëshe me 6ari oborr Adresa:Në Rrugë të Gremes-Ferizaj Organizimi i mbrendshëm: K

  Ferizaj Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 180m2+2.6ARI OBORR FR 176/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 180m2+2.6ARI OBORR FR 176/17SH

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë : 180 m2 Oborr:2.6 ari Adresa:Rr.Sharrit-Ferizaj E mobiluar dhe me nxemje

  Ferizaj Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA+3ARI RR.AGIM PRODANI 201/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA+3ARI RR.AGIM PRODANI 201/17

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 3 ari Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë, Kati i II-

  Ferizaj Sot, 10:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA Shitet Shtëpa me 4 ari Rr.H.Prishtina177/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA Shitet Shtëpa me 4 ari Rr.H.Prishtina177/17SH

  Shitet: Shtepia 320m2 +4ari toke 3 Kat Banimi ;Organimi Mbrendshem Sallon me kuzhine,7 dhoma gjumi D

  Ferizaj Sot, 10:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia me 18 ari oborr Ferizaj 235/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 18 ari oborr Ferizaj 235/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë : 160 m2 Shtepia: 3 kate,me 8 dhoma gjumi, 2 wc+banjo,garazhe, depo Obor

  Ferizaj Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtepia 180m2+3ari oborrRr.Kalabria253
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 180m2+3ari oborrRr.Kalabria253

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë :180m2 Oborr: 3ari Qendrimi ditore Kati I:kuzhina,Sallon,dhe nje banjo K

  Ferizaj Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia me 4ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 4ari oborr Ferizaj

  Shitet: Shtëpia -III- Kateshe Oborri: 4 ari Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhinë,5dhoma g

  Ferizaj Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITET Shtëpia ne Prishtine Rr B.Kel 170/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET Shtëpia ne Prishtine Rr B.Kel 170/17SH

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Adresa:Rr ,,Bajram Kelmendi Organizimi:Qëndrimi ditorë+kuzhine,sallon te v

  Ferizaj Sot, 10:04
  155.000 €
 • 6 foto
  LINA-SHITET Shtëpia e re me 3 ari në Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia e re me 3 ari në Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Siperfaqe;150 m2 Oborr:3 ari Organizimi: Kati përdhesë:Dhomë dite me kuzhi

  Ferizaj Sot, 10:00
  125.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Babush Muha.259/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Babush Muha.259/17

  Shitet:Shtëpia Siperfaqe;100 m2 Oborr:4ari Adresa:Babush i Muhaxherve Pronar shqiptar. Dokumentacio

  Ferizaj Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ 5ARI OBORR RR.TETOVES 62/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+ 5ARI OBORR RR.TETOVES 62/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 200m2 Oborrë; 5 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+

  Ferizaj Sot, 09:57
  120.000 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 3katshe+7.5ari ne Llojza232/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 3katshe+7.5ari ne Llojza232/17

  Shitet Shtëpia 3Katshe 226m2 me 7.5ari toke kati I:sallon me kuzhine,nje banjo kati II;3dhoma gjumi

  Ferizaj Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet Shtepia me 3.20ari oborr 249/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtepia me 3.20ari oborr 249/17

  Shitet shtepia me 3.20ari oborr dy katesge e cila ka 5 dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy ban

  Ferizaj Sot, 09:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet Shtëpia në Rr.Vll Gërvalla 77/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia në Rr.Vll Gërvalla 77/16SH

  Shtëpia gjendet nga mesi i Rr.Vll Gërvalla në drejtim të HIB petrol. Oborri me shtëpijë ka rreth 2 a

  Ferizaj Sot, 09:55
  95.000 €
 • 10 foto
  LINA-Shiten dy shtepi 2katshe+28ari ne Terrn234/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten dy shtepi 2katshe+28ari ne Terrn234/17

  Shiten dy Shtepi 150 m2 te mobiluara Kati i par - Sallon ,kuzhine, nje dhome Kati i dyte - Tre dhom

  Ferizaj Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtepia me 6ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 6ari oborr Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar me 6ari oborr Adresa:Rr.Mehmet Begraca Ferizaj Organizimi:Qëndrimi ditorë+

  Ferizaj Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 4.5ari oborr Rr.Neredimes 158
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 4.5ari oborr Rr.Neredimes 158

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë, ,wc Kati i

  Ferizaj Sot, 09:53
  185.000 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet dhe ipet me qera Shtepia Mal te Robit
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet dhe ipet me qera Shtepia Mal te Robit

  Shitet dhe ipet me qera Shtëpia 3katshe Oborr : 21 ari Adresa;Mal te Robit ne Shqipëri Organizimi mb

  Ferizaj Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtepia 180m2+2.10ari Rr.Saranda227/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 180m2+2.10ari Rr.Saranda227/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe 180m2 me 1.60ari toke kati I:sallon me kuzhine kati II;3dhoma gjumi + nje wc

  Ferizaj Sot, 09:50
  120.000 €
 • 12 foto
  LINA-Shitet shtëpia e mob.+6 ari,Drebesh-Viti
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia e mob.+6 ari,Drebesh-Viti

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 09:50
  85.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 4.8 ari Rr.As.Bytyqi 215/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 4.8 ari Rr.As.Bytyqi 215/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë :250m2 Oborr: 4.80ari Adresa:Rr. Astrit Bytyqi-Ferizaj Pronari:Shqiptarë

  Ferizaj Sot, 09:49
  250.000 €
 • 4 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 4 ari ,Rr Ahmet Hoxha 164/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 4 ari ,Rr Ahmet Hoxha 164/17SH

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 100 m2 Oborri: 4 ari Organizimi i mbrendshem:K-I- Qendrimi ditor+,tre dh

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Sallahane 237/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Sallahane 237/17

  Shitet Shtepia: 100m2 Kati i par - Sallon ,kuzhine,dy dhoma gjumi dhe banjo Oborr :9.84 ari Adresa:R

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ 2,41ARI OBORR 104/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+ 2,41ARI OBORR 104/16SH

  Shitet: Shtëpia me 2.4 ari oborr Shtëpia është e re.Kjo shtëpijë gjendet në vend shumë të mirë në Em

  Ferizaj Sot, 09:45
  130.000 €
 • 6 foto
  LINA SHITEN DY SHTEPI ME 7.24ARI OBORR 57/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITEN DY SHTEPI ME 7.24ARI OBORR 57/16SH

  Shiten : Dy shtëpijë Hapësirë: 300 m2 me 7.24ari oborrë Adresa: Rr.Neredimes Arsim Beka Sqarim:Njëra

  Ferizaj Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA SHITET SHTEPIA ME NGR SOLARE+(e mob). 36/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA ME NGR SOLARE+(e mob). 36/16SH

  Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë: 250 m2 banim me gjithsejt 4.5 ari truallë. Lokacioni: Rr

  Ferizaj Sot, 09:43
  135.000 €
 • 9 foto
  LINA-Shiten DY Shtëpi+10 ari.Rr.V.Gërvalla 65/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten DY Shtëpi+10 ari.Rr.V.Gërvalla 65/16SH

  Shiten;Dy Shtëpi Oborr;10 ari Organizimi i mbrendshëm: K-I;Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi

  Ferizaj Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+10ARI TRULL NE FERIZAJ 37/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+10ARI TRULL NE FERIZAJ 37/16SH

  Shitet shtëpia jo e përfunduar por që ka 10 ari dhe pozicion shumë të mirë.Trualli është afër Rr Env

  Ferizaj Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITEN SHTEPIT 240m2+5ARI L.ILIRIA 61 16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITEN SHTEPIT 240m2+5ARI L.ILIRIA 61 16SH

  Shiten: 18 SHTËPIJË të Tipit L Sipërfaqja: 240 m2 me 5 ari oborrë Përdhesë: 128 m2 Kati parë: 112 m2

  Ferizaj Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITET SHTEPIA900m2+9ARI Rr.ALBANIA-FR 213/17
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA900m2+9ARI Rr.ALBANIA-FR 213/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë :900m2 Oborr: 9 ari Adresa:Rr. Albania Ferizaj Shtepia posedon teras, po

  Ferizaj Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari në Rr e Pleshinës
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari në Rr e Pleshinës

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Trualli:4 ari Organizimi :salloni me kuzhinë,dy dhoma të fjetjes ,wc+b,pod

  Ferizaj Sot, 09:38
  85.000 €
 • 5 foto
  LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr në Z/ Hajdin44/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr në Z/ Hajdin44/16SH

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 200 m2 Oborri: 5 ari Organizimi i mbrendshem:K-I- Qendrimi ditor+kuzhine

  Ferizaj Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 350m2 në qendër të Fr. 80/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 350m2 në qendër të Fr. 80/16SH

  Shitet: Shtëpia kuadraturë :

  Ferizaj Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr- L.Qëndresa 40/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr- L.Qëndresa 40/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 350m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Shtepia gjendet ne lagjen Qe

  Ferizaj Sot, 09:36
  195.000 €
 • 10 foto
  LINA-Shitet Shtëpia 10ari oborr-Rr A.Bytyqi76/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia 10ari oborr-Rr A.Bytyqi76/16SH

  Shitet : Shtëpia e re dy katëshe+ podrum Organizimi i mbrendshem: K-I- qendrimin ditore+kuzhina,nje

  Ferizaj Sot, 09:36
  Me Marrveshje