Shtepi / Vila
Gjirokastër

Shtepi / Vila në shitje në Gjirokastër

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Objekt ne shitje
  Shtepi / Vila

  Objekt ne shitje

  Objekt ne ndertim me siperfaqe 300m2 ne total me siperfaqe ndertimi 125m2 ka nje kat te ndertuar me

  Gjirokastër Dje, 16:01
  35.000 €
 • 3 foto
  OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke
  Shtepi / Vila

  OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke

  PERMET, Shes OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate +1500 m TOKE , (Ne hyrje te Permet, Parku). Kati i p

  Gjirokastër 14 shkurt 10:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gjirokaster~Shitet shtepi zona muzeale
  Shtepi / Vila

  Gjirokaster~Shitet shtepi zona muzeale

  Shtepi 3 kate guri 155m2 secili kat dhe 330 m2 truall oborr e kopesht. Shtepia eshte e pershtatshme

  Gjirokastër 2 janar 18:45
  250.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shtepi dy kate guri 150 m2 dhe truall 406 m2 ndodhur ne zonen muzeale Gjirokastër 5 min larg Pazarit

  Gjirokastër 2 janar 18:28
  70.000 €
 • 5 foto
  shes hyrje ne qender te qytetit gjirokaster
  Shtepi / Vila

  shes hyrje ne qender te qytetit gjirokaster

  Shes shtepi te madhe te ndare ne 2 hyrje 1+1 me nga 2 dhoma dhe banje plus dhe nj studjo Njera prej

  Gjirokastër 12 dhjetor 18:25
  72 Lek
 • 1 foto
  Vile ne Gjirokaster
  Shtepi / Vila

  Vile ne Gjirokaster

  Shitet Vila 4 kate. Mundesi biznesi. Gjendja shum e mire. Dokumentacioni i rregullt. Cmimi i diskutu

  Gjirokastër 29 tetor 14:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitje Shtepie
  Shtepi / Vila

  Shitje Shtepie

  Shesim nje hyrje 2+1 me sip. 96 m2 , kati 3 , Lagjia “18 Shtatori”, ne Pallat te Ri , Shtepia e

  Gjirokastër 12 gusht 14:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ap
  Shtepi / Vila

  Ap

  Shitet apartament 2+1 dhe 1 tualet, me sip. 103m2, ne nje nga zonat me te kerkuara per banim ne Gjir

  Gjirokastër 25 korrik 23:00
  47.000 €
 • 1 foto
  SHITET VILE GJIROKASTER
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE GJIROKASTER

  Eskluzivisht Zanat Real Estate Shitet vile 3 kateshe Gjirokaster me sip trualli 600 m2 me sip nderi

  Gjirokastër 17 korrik 18:47
  165.000 €
 • 8 foto
  Shitet shtepi plus dyqan plus 4depo
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi plus dyqan plus 4depo

  Shitet shtepi dy dhoma gjumi me dy sallone me guzhine koridor i madh ne hyrje banje dy ballkone qe e

  Gjirokastër 6 maj 10:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi karakteristike ne Gjirokaster
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi karakteristike ne Gjirokaster

  siperfaqe banimi 155 m2, siperfaqe trualli 350 m2, permban depo, oborr, lulishte, kopesht, verande.

  Gjirokastër 21 prill 12:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 3+1

  Shitet apartament 3+1 ne lagjen Koder e Shtufit, Gjirokaster. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nj

  Gjirokastër 4 prill 09:47
  45.000 €
 • 7 foto
  Shtepi ne lagjen puntore
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne lagjen puntore

  Shitet shtepi ne Lagjen Puntore. 20m larg stacionit te autobusit. E mobiluar. Mobilim i ri italian.

  Gjirokastër 4 prill 09:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet banese private me siperfaqe 420 m^ me vendodhje lagjia \"palorto\" rruga \"Hysen hoxha\".

  Gjirokastër 3 prill 20:27
  55.000 €
 • 5 foto
  Himare, shitet shtepi e vjeter ne kalane e Himares
  Shtepi / Vila

  Himare, shitet shtepi e vjeter ne kalane e Himares

  Shitet shtepi e vjeter, 350 vjet shtepi, ndertuar me gure ne kalane e Himares. Me hipotek. Dy kat,12

  Gjirokastër 3 prill 19:08
  20.000 €
 • 8 foto
  Shtepi ne Jergucat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Jergucat

  Shitet shtepi ne Jergucat qendren e bashkis Dropull. Banesa eshte me dokumente te rregullta dhe me h

  Gjirokastër 3 prill 17:02
  20.000 €
 • 11 foto
  Shtepi muze
  Shtepi / Vila

  Shtepi muze

  Shtepia eshte pjese e shtepise muze te Angonateve ne Gjirokaster. Eshte 200 m2,ka sallon 6 me 8 metr

  Gjirokastër 3 prill 12:39
  150.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster

  Shitet objekt 3 kate. Kati i 1 45 m2 , i perfunduar , i mobiluar. Kati i 2 50 m2 , i paperfunduar

  Gjirokastër 2 prill 13:40
  35.000 €
 • 0 foto
  Okazon
  Shtepi / Vila

  Okazon

  Shitet hyrje kati pare ne Rrugen Xhorxh Soros. Hyrja eshte e pershtateshme edhe per aktivitet Eko

  Gjirokastër 2 prill 07:22
  5.500.000 Lek
 • 0 foto
  shpi
  Shtepi / Vila

  shpi

  lagja grihot me hipotek toka 400m2 objekti 125m2

  Gjirokastër 2 prill 02:52
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion

  SHitet shtepia 98 m2 , 2 kateshe 4 dhoma koridor dhe 1 tualet gjithashtu ka nje depo 16 m2 dhe 1 mus

  Gjirokastër 25 shkurt 17:33
  65 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi e re 150 m2 ne lagjen 18 shtatori
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi e re 150 m2 ne lagjen 18 shtatori

  Shitet shtepi e re 150 m2 ne lagjen 18 Shtatori ne Gjirokaster. Hyrja perbehet nga tre dhoma gjumi n

  Gjirokastër 6 shkurt 01:02
  60.000 €
 • 2 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Vendodhja : Lagjia Partizani Gjirokaster perball Kalas . SIPERFAQIA.......eshte 97metra katror nje k

  Gjirokastër 26 gusht 14:09
  Me Marrveshje