Shtepi / Vila
Gllogoc

Shtepi / Vila në shitje në Gllogoc

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Shtepi toke ne vasilev
  Shtepi / Vila

  Shtepi toke ne vasilev

  45 ari +shtepi 2 katshe

  Gllogoc Sot, 20:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Gllogoc Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepia ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Drenas

  Shitet shtëpia moderne ne Drenas Shtepia eshte 130m2 Sallon Tri dhuma gjumi Dy banjo Shpajz

  Gllogoc Dje, 20:01
  68.000 €
 • 12 foto
  Shitet shtëpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia

  Shtëpia gjendet në Zabel të Ulët, në Drenas. Shtëpia ka dy kate e gjysëm dhe shtëpia është me dy hym

  Gllogoc 23 tetor 16:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Shes shtepin ne Drenas MBRAPA AL TRADES NE DRENAS SHTEPIA KA 180M2 Shtepin jan te legalizura dh

  Gllogoc 17 tetor 21:29
  27 €
 • 2 foto
  Shes Shtepin
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepin

  Shesim Shtepin dhe truall ne vend shum te mir. Shtepia gjendet vetem 14 m prej rruges kryesore Drena

  Gllogoc 12 tetor 22:23
  115.000 €
 • 3 foto
  Drenas Qender
  Shtepi / Vila

  Drenas Qender

  Shpija me 17 ari tok e rregulluar mbrenda. Garazha 60 m katror. Parahymje kuzhin verore 36 m katror

  Gllogoc 5 tetor 09:55
  230.000 €
 • 2 foto
  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL

  Shes shtepine me 50 ari truall ne magjistralen Komoran-Drenas. Trualli eshte i pershtatshem per vepr

  Gllogoc 2 tetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten shtepit -Lagjeja Anjeza,Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit -Lagjeja Anjeza,Drenas

  Shtepi ekskluzive ne Drenas Shtepit jane ndertim i ri, me nje arkitektur moderne dhe e organizuar m

  Gllogoc 26 shtator 11:04
  60.000 €
 • 11 foto
  Pastrimi i tjegullave qeremidev
  Shtepi / Vila

  Pastrimi i tjegullave qeremidev

  Bejm pastrimin e tjegullav qeremidev

  Gllogoc 1 shtator 21:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje
  Shtepi / Vila

  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje

  Ne lagjen moderne ne Drenas Shiten shtepit Infrastruktur moderne E survejuar nga kamerat E pershtats

  Gllogoc 29 gusht 22:48
  100.000 €
 • 2 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitete shtëpia në Komoran, rruga \"Ali Gashi\" nr:13. Shtëpia posedon 5 ari truall; 5 dhoma gjumi,

  Gllogoc 28 gusht 14:26
  140.000 €
 • 5 foto
  Shiten shtepit në lagjen ekskluzivd ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit në lagjen ekskluzivd ne Drenas

  Shtepi ekskluzive ne Drenas Shtepit jane ndertim i ri, me nje arkitektur moderne dhe e organizuar m

  Gllogoc 4 gusht 21:24
  100.000 €
 • 2 foto
  Shiten Shtepit Super Luksoze
  Shtepi / Vila

  Shiten Shtepit Super Luksoze

  Shiten shtepi super Luksoze ne Qikatov te Drenasit,shtepit kan nje organizim te mir dhe posedojn lej

  Gllogoc 26 korrik 10:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Gllogoc 9 korrik 10:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtitet shtepia me 4 ari ne Drenas - Gllogovc
  Shtepi / Vila

  Shtitet shtepia me 4 ari ne Drenas - Gllogovc

  Shitet shtepia 2 kateshe 180m2 me 4 ari truall, ne Drenas lagjja 2, 400m nga qendra e qytetit. Kati

  Gllogoc 1 korrik 16:41
  62.000 €
 • 8 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Gllogoc 4 maj 00:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  3 shtepi shiten pagesa me marrveshje
  Shtepi / Vila

  3 shtepi shiten pagesa me marrveshje

  komplet 3 shtepi drenas 3 qikatov e re jan 8 ari truall rruga haki prokshi me marveshje qmimi.

  Gllogoc 23 prill 20:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste

  Shitet Shtepia e Mobiluar komplet me dy Lokale Afariste. Shtepia ka 130 m/2 dhe ka 3 kate. Kati i pa

  Gllogoc 19 prill 11:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten
  Shtepi / Vila

  Shiten

  Shiten tjegullat

  Gllogoc 11 prill 09:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepia 12 ari ne lagjen Çikatov e Re ne komunen e Drenasit Per me shum info kontakto ne nr-

  Gllogoc 1 prill 19:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtepia ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Drenas

  Shtepia eshte moderne Posedon gjitheqka moderne Afer qendres se Drenasit Shumë e pershtatshme per ba

  Gllogoc 31 mars 00:38
  180.000 €
 • 5 foto
  Shtepi me 18 Ari tok
  Shtepi / Vila

  Shtepi me 18 Ari tok

  -Shitet shtepia dhe 18 ari tok ne qender te drenasit mbrapa spitalit ne drenas. -Shtepia eshte 550m2

  Gllogoc 29 mars 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste

  Qasje direkt ne rrugen kryesore, me dy lokale afariste, e gatshme per banim, e dedikuar per dy shtep

  Gllogoc 29 mars 17:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia Toka
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia Toka

  Shitet shtepia 1kat egjys dhe toka 20 ari shtepia gjindet Fushtic te ult rruga Magure

  Gllogoc 27 mars 15:37
  30.000 €
 • 0 foto
  Banesë në F.Kosovë
  Shtepi / Vila

  Banesë në F.Kosovë

  Shitet shtëpia në Drenas ose ndërrohet me banesë në Fushë Kosovë me marrëveshje

  Gllogoc 4 mars 16:46
  Me Marrveshje