Shtepi / Vila
Gllogoc

Shtepi / Vila në shitje në Gllogoc

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shtepi ne drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne drenas

  Shese shtepine ne Drenas. Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi. Sallon kuzhine dhe banjo. Shte

  Gllogoc 21 tetor 20:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Gllogoc 21 tetor 06:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepi toke ne vasilev
  Shtepi / Vila

  Shtepi toke ne vasilev

  45 ari +shtepi 2 katshe

  Gllogoc 20 tetor 09:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste

  Shitet Shtepia e Mobiluar komplet me dy Lokale Afariste. Shtepia ka 130 m/2 dhe ka 3 kate. Kati i pa

  Gllogoc 19 tetor 11:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste

  Qasje direkt ne rrugen kryesore, me dy lokale afariste, e gatshme per banim, e dedikuar per dy shtep

  Gllogoc 18 tetor 12:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia Toka
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia Toka

  Shitet shtepia 1kat egjys dhe toka 20 ari shtepia gjindet Fushtic te ult rruga Magure

  Gllogoc 18 tetor 09:54
  30.000 €
 • 5 foto
  Shtepi ne shitje Drenas qender
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje Drenas qender

  Posedon 17 ari toke. Mbrendija e perfunduar. 60 m2 garazhe.

  Gllogoc 1 tetor 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten tjegulllat
  Shtepi / Vila

  Shiten tjegulllat

  Shiten qeremidet antike rreth 1700-1800 cope ne gjendje te mira per informata shtese kontakto ne vi

  Gllogoc 25 shtator 22:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej Shtepi apo Truall ne Komoran
  Shtepi / Vila

  Blej Shtepi apo Truall ne Komoran

  Blej truall apo shtepi te vjeter ne mbrendsi te Komoranit +41799204243 watsap weiber

  Gllogoc 24 shtator 18:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi me 18 Ari tok
  Shtepi / Vila

  Shtepi me 18 Ari tok

  -Shitet shtepia dhe 18 ari tok ne qender te drenasit mbrapa spitalit ne drenas. -Shtepia eshte 550m2

  Gllogoc 7 shtator 09:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 12 ari truall ne qender te Drena
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 12 ari truall ne qender te Drena

  Shitet shtëpia në qendër të Drenasit, shtëpia është e banushme,posedon leje ndertimi, po ashtu posed

  Gllogoc 28 gusht 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Shtepi / Vila

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Gllogoc 27 gusht 13:56
  555 €
 • 0 foto
  USA\'S LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Shtepi / Vila

  USA\'S LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Gllogoc 26 gusht 19:52
  200 €
 • 4 foto
  Shitet shtepija
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija

  Shtepija e re posedon 17 ari truall. Mbrendija e kryeme me te gjitha paisjet e nevojeshme Garazhe 60

  Gllogoc 5 gusht 00:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Gllogoc 31 korrik 13:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtepia ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Drenas

  Shtepia eshte moderne Posedon gjitheqka moderne Afer qendres se Drenasit Shumë e pershtatshme per ba

  Gllogoc 30 korrik 21:29
  180.000 €
 • 5 foto
  Shiten shtepit në lagjen ekskluzivd ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit në lagjen ekskluzivd ne Drenas

  Shtepi ekskluzive ne Drenas Shtepit jane ndertim i ri, me nje arkitektur moderne dhe e organizuar m

  Gllogoc 30 korrik 21:21
  100.000 €
 • 4 foto
  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje
  Shtepi / Vila

  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje

  Ne lagjen moderne ne Drenas Shiten shtepit Infrastruktur moderne E survejuar nga kamerat E pershtats

  Gllogoc 28 korrik 09:26
  100.000 €
 • 3 foto
  Shitet Shtepija me 17 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepija me 17 ari

  Shitet shtepija e rregulluar mbrenda. Posedon ca. 17 ari oborr. Mundesi ndrrimi me tok.

  Gllogoc 18 korrik 19:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Shtepit Super Luksoze
  Shtepi / Vila

  Shiten Shtepit Super Luksoze

  Shiten shtepi super Luksoze ne Qikatov te Drenasit,shtepit kan nje organizim te mir dhe posedojn lej

  Gllogoc 17 korrik 20:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ekuzive lagje moderne Shiten shtepit ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Ekuzive lagje moderne Shiten shtepit ne Drenas

  Lagja me moderne ne Drenas Sistem modern i siguris Shtepit dhe vendi atraktiv per banim Preferohen g

  Gllogoc 9 korrik 18:06
  100.000 €
 • 5 foto
  Shiten shtepit ne qender te Drenasit
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit ne qender te Drenasit

  Shiten shtepit ne qender te Drenasit Mbrapa spitalit Komplet te mobiluara

  Gllogoc 9 korrik 18:06
  1.000 €
 • 4 foto
  SHITEN Shtepit ne Drenas
  Shtepi / Vila

  SHITEN Shtepit ne Drenas

  Shiten shtepit ne Drenas, mbrapa Al Trades, Ndertim i ri lagje e re, e vetmja ne Drenas, shtepi mode

  Gllogoc 8 korrik 14:11
  1 €
 • 1 foto
  Drenasi1
  Shtepi / Vila

  Drenasi1

  Drenas

  Gllogoc 22 qershor 11:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi ,Drenasi1
  Shtepi / Vila

  Shtepi ,Drenasi1

  Shtepi

  Gllogoc 22 qershor 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shtepi

  Gllogoc 17 qershor 11:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  3 shtepi shiten pagesa me marrveshje
  Shtepi / Vila

  3 shtepi shiten pagesa me marrveshje

  komplet 3 shtepi drenas 3 qikatov e re jan 8 ari truall rruga haki prokshi me marveshje qmimi.

  Gllogoc 16 qershor 05:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtepia ne qender te Drenasit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne qender te Drenasit

  Shitet shtepia ose leshohet me qira ne qender te Drenasit. Shtepia gjendët afër qendrës së qytetit p

  Gllogoc 12 qershor 07:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në Drenasin III Kati përdhese posedon: - 1 sallon -

  Gllogoc 12 qershor 07:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 8 ari truall ne Drenas III
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 8 ari truall ne Drenas III

  Shitet shtëpia dy katëshe bashkë me 8 ari truall ne Drenas III, shtëpia posedon: KATI PËRDHESË -nj

  Gllogoc 12 qershor 07:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru

  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari truall në Poklek të Ri – Drenas Kati përdhesë e Ulë

  Gllogoc 12 qershor 07:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten shtepit dhe lokalet afariste
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit dhe lokalet afariste

  Shiten shtepit dhe lokalet afariste ne Drena

  Gllogoc 28 maj 00:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Drenas

  Shitet shtëpia në qendër të Drenasit. Shtepia ka 5 ari truall, 5 dhoma gjumi, Sallon Kuzhinë E mobil

  Gllogoc 27 maj 23:50
  170.000 €
 • 3 foto
  kamshtepiz
  Shtepi / Vila

  kamshtepiz

  shitet kamshtepiza ka dhom fjetje ka kuzhin dhe wc

  Gllogoc 29 prill 21:32
  800 €
 • 5 foto
  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas

  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re komuna e Drenasit shtepit posedojn leje ndertimi dhe jan mode

  Gllogoc 25 prill 19:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Shtepia ne qender te Drenasit
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne qender te Drenasit

  Shitet Shtepia ne Qender te Drenasit posedon 5ari truall,bazen,dhe eshte komplet e mobilume, per inf

  Gllogoc 25 prill 19:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtëpia me garazhë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me garazhë

  Shitet shtëpia me 3.25 ari truall. Vendi Komoran, lagja e re. Shtëpia i ka dyer dhe dritare të vendo

  Gllogoc 13 prill 15:36
  60.000 €
 • 0 foto
  DRENAS
  Shtepi / Vila

  DRENAS

  Shes shtepi ne Drenas e ndertuar dy katshe e pa mermetuar me 5 ari trull te intersuarit munten te me

  Gllogoc 4 prill 11:23
  45 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia

  Shitet shtepia ne Komoran, rruga \"Ali Gashi\". Shtepia posedon 5 ari truall, 5 dhoma gjumi, 2 dhoma

  Gllogoc 4 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet shtepia ne drenas
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne drenas

  shitet shtepia ne drenas te shinat e trenit kontkt gjermani +4917640529191 konktakt kosov 049 583

  Gllogoc 3 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Drenas

  Shese shtepine ne Drenas. Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi. Sallon kuzhine dhe banjo. Shtep

  Gllogoc 3 prill 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne poklek te ri ne Drenas afer shkolles se mesme.shtepia ka 4.5 ari , shtepia eshte 2

  Gllogoc 2 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas

  Shtepit jan ne ndertim e siper,posedojn leje ndertimi rrug kanalizim energji elektrike,qmimi i arsye

  Gllogoc 31 mars 17:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  Shitët shtëpia me 6ari truall, Në qendër të komoranit afër Sharrit.Eshte e mobiluar ,120metra katrot

  Gllogoc 31 mars 16:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL

  Shes shtepine me 50 ari truall ne magjistralen Komoran-Drenas. Trualli eshte i pershtatshem per vepr

  Gllogoc 31 mars 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepija
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepija

  Shitet shtepija me 6.5 ari Afer Restoran Kristalit ne Komoran

  Gllogoc 30 mars 21:33
  110.000 €