Shtepi / Vila
Gllogoc

Shtepi / Vila në shitje në Gllogoc

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

1

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Blej Shtepi apo Truall ne Komoran
  Shtepi / Vila

  Blej Shtepi apo Truall ne Komoran

  Blej truall apo shtepi te vjeter ne mbrendsi te Komoranit +41799204243 watsap weiber

  Gllogoc 24 shtator 18:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kamshtepiz
  Shtepi / Vila

  kamshtepiz

  shitet kamshtepiza ka dhom fjetje ka kuzhin dhe wc

  Gllogoc 29 prill 21:32
  800 €