Shtepi / Vila
Gllogoc

Shtepi / Vila në shitje në Gllogoc

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

3

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shitet shtepia Toka
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia Toka

  Shitet shtepia 1kat egjys dhe toka 20 ari shtepia gjindet Fushtic te ult rruga Magure

  Gllogoc 18 tetor 09:54
  30.000 €
 • 1 foto
  shitet shtepia ne drenas
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne drenas

  shitet shtepia ne drenas te shinat e trenit kontkt gjermani +4917640529191 konktakt kosov 049 583

  Gllogoc 3 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL

  Shes shtepine me 50 ari truall ne magjistralen Komoran-Drenas. Trualli eshte i pershtatshem per vepr

  Gllogoc 31 mars 11:05
  Me Marrveshje