Shtepi / Vila
Gllogoc

Shtepi / Vila në shitje në Gllogoc

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

6

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shtepi ne shitje Drenas qender
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje Drenas qender

  Posedon 17 ari toke. Mbrendija e perfunduar. 60 m2 garazhe.

  Gllogoc 1 tetor 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 12 ari truall ne qender te Drena
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 12 ari truall ne qender te Drena

  Shitet shtëpia në qendër të Drenasit, shtëpia është e banushme,posedon leje ndertimi, po ashtu posed

  Gllogoc 28 gusht 10:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepija
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija

  Shtepija e re posedon 17 ari truall. Mbrendija e kryeme me te gjitha paisjet e nevojeshme Garazhe 60

  Gllogoc 5 gusht 00:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Shtepija me 17 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepija me 17 ari

  Shitet shtepija e rregulluar mbrenda. Posedon ca. 17 ari oborr. Mundesi ndrrimi me tok.

  Gllogoc 18 korrik 19:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtëpia me garazhë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me garazhë

  Shitet shtëpia me 3.25 ari truall. Vendi Komoran, lagja e re. Shtëpia i ka dyer dhe dritare të vendo

  Gllogoc 13 prill 15:36
  60.000 €
 • 1 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne poklek te ri ne Drenas afer shkolles se mesme.shtepia ka 4.5 ari , shtepia eshte 2

  Gllogoc 2 prill 23:34
  Me Marrveshje