Shtepi / Vila
Kaçanik

Shtepi / Vila në shitje në Kaçanik

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Kaçanik Sot, 09:18
  87.500 €
 • 1 foto
  SHITET SHTËPIA NË KAÇANIK TË VJETËR
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA NË KAÇANIK TË VJETËR

  SHITET SHTËPIA NË KAÇANIK TË VJETËR Kontakt Viber: +383 49 837 251 Kuadrat: 184 m2 Tokë dhe oborr së

  Kaçanik 5 gusht 11:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  villa ulqin
  Shtepi / Vila

  villa ulqin

  shitet villa ne ulqin , 90m2 kurse obor 210 m2 ,villa gjindet shtoj te hotel emerald ose afer plazhi

  Kaçanik 25 korrik 13:46
  1 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Kaçanik 9 korrik 10:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Shtëpia në Kaçanik
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia në Kaçanik

  Shitet Shtëpia (2 ari se bashku me oborr) ne Kaçanik. Shtëpia ndodhet në pozitë shumë të mirë në Lag

  Kaçanik 17 qershor 12:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik

  shitet shtepia ne qender te qytetit afer postes dhe stacionit policor ne kaqanik shtepia ka 114 metr

  Kaçanik 14 qershor 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shpija
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija

  Shitet shpija ne kaqanik te vjeter me 3 dhoma kuzhin dhe sallon 2 banjo,koridor,para himje me tri a

  Kaçanik 11 qershor 15:25
  60.000 €
 • 12 foto
  Shitet shtepija me 8 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija me 8 ari truall

  Shitet shtepija me 8 ari truall. Lokacioni 200m nga Restaurant \"Te Bunarit\".

  Kaçanik 11 qershor 14:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia ne kaqanik afer Etc
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne kaqanik afer Etc

  Shtepia eshte 2ari perball Etc per info kontaktoni ne numrin 044 847 728 qmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 19 korrik 11:43
  Me Marrveshje