Shtepi / Vila
Kaçanik

Shtepi / Vila në shitje në Kaçanik

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik

  shitet shtepia ne qender te qytetit afer postes dhe stacionit policor ne kaqanik shtepia ka 114 metr

  Kaçanik Dje, 01:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  villa ulqin
  Shtepi / Vila

  villa ulqin

  shitet villa ne ulqin , 90m2 kurse obor 210 m2 ,villa gjindet shtoj te hotel emerald ose afer plazhi

  Kaçanik 19 nëntor 10:08
  1 €
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Kaçanik 31 korrik 14:00
  87.500 €
 • 1 foto
  Shitet shtepia ne kaqanik afer Etc
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne kaqanik afer Etc

  Shtepia eshte 2ari perball Etc per info kontaktoni ne numrin 044 847 728 qmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 19 korrik 11:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtepija me 8 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija me 8 ari truall

  Shitet shtepija me 8 ari truall. E mobiluar, Lokacioni 200m nga Restaurant \"Te Bunarit\".

  Kaçanik 16 prill 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia

  shitet shtepia me 2ari ne kaqanik te vjeter ne lagjen çardak. Qmimi sipas marveshjes.

  Kaçanik 11 prill 03:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofrohet shtepia ne shitje ne Kaçanik !Bruti
  Shtepi / Vila

  Ofrohet shtepia ne shitje ne Kaçanik !Bruti

  Ofrohet shtepia ne shitje ne Kaçanik ne lagjjen Tushe afer Stacionit te Policisë. Shtepia ndodhet ne

  Kaçanik 3 prill 16:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Skopje, 67m2, 5 kat, listën e pronave
  Shtepi / Vila

  Skopje, 67m2, 5 kat, listën e pronave

  760еу/м2

  Kaçanik 2 prill 18:55
  760 €
 • 2 foto
  Shitet shporedi nxemjes
  Shtepi / Vila

  Shitet shporedi nxemjes

  Shes shporedin e nxemjes me dru asht shum pak i perdorer ka garancion edhe 3 vjet qmimi sipas marrve

  Kaçanik 2 prill 17:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepia ne Kacanik
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Kacanik

  Shitet shtepia ne Kacanik Lokacioni: Kacanik, rr. Dushkaja Siperfaqe:247m2 Renditjet: 4 dhoma gj

  Kaçanik 31 mars 23:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia 184 m2 dhe 54 ari toke dhe oborr se
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 184 m2 dhe 54 ari toke dhe oborr se

  Shitet shtepia 184 m2 dhe 54 ari toke dhe oborr se bashku Shtepia eshte e re, eshte 2 kat e gjysme:

  Kaçanik 15 mars 21:53
  Me Marrveshje