Shtepi / Vila
Kosovë

Shtepi / Vila në shitje në Kosovë

 • 8 foto
  Shitet shtëpia në Vushtrri
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në Vushtrri

  Kodi 0022 Shitet shtepia ne Vushtrri me 5 ari truall ne rrugen"Hakif Zejnullahu", 80m larg rruge

  Vushtrri Sot, 16:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shite shtëpia dykatëshe 160m2,15 ari truall Bukosh
  Shtepi / Vila

  Shite shtëpia dykatëshe 160m2,15 ari truall Bukosh

  Kodi 0071 Shite shtëpia dykatëshe 160 m2, me 15 ari truall, në fshatin Bukosh, 2 km nga Vushtrria.

  Vushtrri Sot, 16:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh

  Kodi 0149 Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh, ka dokumentacion të rregullt, ujë 24h pa ndërp

  Prishtinë Sot, 16:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  REMAKS shitët shtëpia ne rr,Regjep Bislimi(rr.GL)
  Shtepi / Vila

  REMAKS shitët shtëpia ne rr,Regjep Bislimi(rr.GL)

  REMAKS shitët shtëpia ne rr,Regjep Bislimi(rr.Gilanit) Afër Universitetit UNIVERSUM . Shtëpia pose

  Ferizaj Sot, 16:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepin Me 2.45 Ari Ne Rugen E Janines
  Shtepi / Vila

  Shtepin Me 2.45 Ari Ne Rugen E Janines

  Shtepija gjendet perball spahia petrollit qe po ndertohet objekti banesor shtepija gjendet 200metra

  Prizren Sot, 16:41
  45.000 €
 • 2 foto
  Ringa (Urgjent Shitet Shtepia ne Rr.Gjilanit)220
  Shtepi / Vila

  Ringa (Urgjent Shitet Shtepia ne Rr.Gjilanit)220

  Ringa Shitet Shtepia ne Rr.Gjilanit e Gatshme Per Banim me 5.5 Ari me 3 dhoma gjumi dhe banjo ne kat

  Ferizaj Sot, 16:41
  120.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtepia dy kateshe ne Vushtrri
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia dy kateshe ne Vushtrri

  Kodi 0230 Shitet shtëpa dy katëshe në Vushtrri. Shtëpia ka sallon,kuzhinë, banjo kati i parë, dhe k

  Prishtinë Sot, 16:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K
  Shtepi / Vila

  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K

  Shtepia Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 2 - Kuzhina 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Shtepia gjendet t

  Prishtinë Sot, 16:40
  300.000 €
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Villa ne Prevallac)300/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Villa ne Prevallac)300/18

  Shitet Villa ne Prevallac me 5 ari oborr. Villa eshte ne nje vend shume te mir shume afer rruges kry

  Ferizaj Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  |PEMA|-Shitet shtëpija në Veternik-Prishtinë
  Shtepi / Vila

  |PEMA|-Shitet shtëpija në Veternik-Prishtinë

  Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE shtëpi moderne në Veternik-Prishtinë __ Ofrohet për shitje shtë

  Prishtinë Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia 3 katëshe, 330m2 në Bardhosh
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 3 katëshe, 330m2 në Bardhosh

  Kodi 0082 Shitet shtëpia 3 katëshe, 330m2 në Bardhosh, mrapa Albi Mall, 4 dhoma fjetje, 1 dhomë pus

  Prishtinë Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Shtepin E Renovuar Dhe Mobiluar Ne Kurill
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepin E Renovuar Dhe Mobiluar Ne Kurill

  Shtepia gjendet ne lagjen kuril osht 2 katshe e renovuar dhe mobiluar me fasaf ka izolim dhe permban

  Prizren Sot, 16:40
  60.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në Vetërnik, 300m nga Rezonanca
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në Vetërnik, 300m nga Rezonanca

  Kodi 0012 Shitet shtëpia dy katëshe me 2.5 ari në Veternik, prapa Rezonance, 3 dhoma gjumi 4x4m, dho

  Prishtinë Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
  Shtepi / Vila

  Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.

  Shiten shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË. Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 - 3.

  Prishtinë Sot, 16:39
  155.000 €
 • 0 foto
  Shiet Shtepia Me 4.50Ari Ne Lagjen Jaglenic Reni 6
  Shtepi / Vila

  Shiet Shtepia Me 4.50Ari Ne Lagjen Jaglenic Reni 6

  Shtepija gjendet ne lagjen jaglenic e urbanizume ne renin e 6 osht ne 2 kate me 4.50ari per me shum

  Prizren Sot, 16:39
  100.000 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepia Me 3Ari Extra E Regullume Te Kullat
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia Me 3Ari Extra E Regullume Te Kullat

  Shtepia osht tersisht e regullume extra me fasad me garazhd posedon nje lokal te madhe gjendet mes 2

  Prizren Sot, 16:39
  145.000 €
 • 1 foto
  Shiten dy shtëpi në Vitomiricë
  Shtepi / Vila

  Shiten dy shtëpi në Vitomiricë

  Kodi 0179 Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës. Shtëpitë kanë secila nga 220m2 plus garazhat, kan

  Pejë Sot, 16:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepija Me 2.10Ari Ne Lagjen Ortakoll 2Kat
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepija Me 2.10Ari Ne Lagjen Ortakoll 2Kat

  Shtepija gjendet ne lagjen ortakoll afer sharit osht 2 katshe e mobikuar dhe posedon kete renditje t

  Prizren Sot, 16:38
  170.000 €
 • 10 foto
  REMAKS-Shitet shtepia ne Ferizaj
  Shtepi / Vila

  REMAKS-Shitet shtepia ne Ferizaj

  REMAKS-Shitet shtepia ne Ferizaj,shtepia eshte e mobiluar , 2 kateshe dhe posoden : kati I: 1 sallo

  Ferizaj Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  |PEMA| - SHITET shtëpia në Prishtinë
  Shtepi / Vila

  |PEMA| - SHITET shtëpia në Prishtinë

  Ofrohet për #SHITJE, shtëpi në Prishtinë, Rr."Hoxhë Kadri Prishtina" __ Ofrohet për shitje shtëpia 2

  Prishtinë Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Univ. Rezonanca
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Univ. Rezonanca

  Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Universiteti Rezonanca. Shtëpia është e ndërtuar në 5 ARI truall dhe

  Prishtinë Sot, 16:36
  185.000 €
 • 3 foto
  |PEMA|- SHITET shtepia ne Prelez Muhaxhereve
  Shtepi / Vila

  |PEMA|- SHITET shtepia ne Prelez Muhaxhereve

  SHITET shtëpia në fshatin Prelez të Muhaxherëve. 8 Ari | 3 katëshe | 4 dhoma gjumi | Sallon me kuzh

  Ferizaj Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtëpia luksoze prapa Rezonance
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia luksoze prapa Rezonance

  Kodi 0148 Shitet shtëpia luksoze prapa Rezonance. Shtëpia është dy katëshe, secili nga katet ka ng

  Prishtinë Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtëpia dy katëshe 180m2 në Bardhosh
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia dy katëshe 180m2 në Bardhosh

  Kodi 0431 Shitet shtëpia dy katëshe 180m2 në Bardhosh. Shtëpia ka 5 ari truall, dhomë dite, 4 dhoma

  Prishtinë Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Prishtine)328/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Prishtine)328/19

  Shitet Shtëpia me 6.5 Ari me 525 m² të banuara.Shtëpia posedon dy kate, dhe garazhdën me 140m².Kati

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtëpi 390m2 në shitje në Tasligje.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 390m2 në shitje në Tasligje.

  Shtëpia ndodhet në 5.6 Ari truall dhe ka fletë poseduese. Shtëpia gjendet në Taslixhe 3 në rrugën Me

  Prishtinë Sot, 16:35
  275.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia luksoze afër Grand Store
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia luksoze afër Grand Store

  Kodi 0264 Shitet shtepia luksoze 1000m2 afer Grand Store, 8 dhoma, me 3 hyrje, e ndërtuar në pajtim

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë

  Kodi 0124 Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë •Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n (i

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa

  Kodi 0039 Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik-Prishtinë. Shtëpia i ka 5 dhoma, 1 sallon m

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  |PEMA|-Shitet shtepija 280 m2, Uglare-Fushe Kosove
  Shtepi / Vila

  |PEMA|-Shitet shtepija 280 m2, Uglare-Fushe Kosove

  Ofrohet per #SHITJE shtëpi 280 m², në Uglarë, shumë afër Fushë Kosovës. __ Gjithmonë në rend të parë

  Fushë Kosovë Sot, 16:35
  140.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtëpia 330m2 në 'Lagja jonë", Çagllavicë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 330m2 në 'Lagja jonë", Çagllavicë

  Kodi 0439 Shitet shtëpia 330m2 në 'Lagja jonë", Çagllavicë. Shtëpia ka 3.7 ari truall, ka në përbër

  Prishtinë Sot, 16:34
  145.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtëpia konplet e mobiluar, 200m2, 5 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia konplet e mobiluar, 200m2, 5 ari

  Kodi 0100 Shitet shtëpia konplet e mobiluar, 200m2, 5 ari truall në lagjen Qendresa, mbrapa Bau Mar

  Prishtinë Sot, 16:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në lagjën Janina, prapa Grand Store
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjën Janina, prapa Grand Store

  Kodi 0017 Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2, 3 ari truall, në lagjën Janina, prapa Grand Store. Kati

  Prishtinë Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia

  Kodi 0234 Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi B, 202m2. Shtëpia ka, kati 1: dhomë dite me kuzhinë

  Prishtinë Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/

  Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira ne Ferizaj: Shtepia ka Siperfaqe Rreth 264 m2 Dhe eshte Tipi-XL. Sh

  Ferizaj Sot, 16:32
  170.000 €
 • 2 foto
  Shiten banesat 117m2, katet 1,3,4,5,6,7,8,9 dhe 10
  Shtepi / Vila

  Shiten banesat 117m2, katet 1,3,4,5,6,7,8,9 dhe 10

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0354 Shiten banesat 117m2, katet 1,3,4,5,6,7,8,9 dhe

  Prishtinë Sot, 16:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy shtëpi dy katëshe në Hajvali
  Shtepi / Vila

  Shiten dy shtëpi dy katëshe në Hajvali

  Kodi 0216 Shiten dy shtëpi dy katëshe në Hajvali. Shtëpitë kanë nga 4.40ari oborr secila. Kanë në p

  Prishtinë Sot, 16:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia në lagjen Janina
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjen Janina

  Kodi 0019 Shitet shtëpia 300m2, 2 kat + bodrumi, në lagjën Janina 250m larg Grand Store. Shtëpia ka

  Prishtinë Sot, 16:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi A,
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi A,

  Kodi 0233 Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi A, 200m2. Shtëpia ka, kati 1: dhomë dite me kuzhinë

  Prishtinë Sot, 16:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 Shtepi dhe 8 ari toke ne Lagje te Re
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 Shtepi dhe 8 ari toke ne Lagje te Re

  Shiten 2 Shtepi ne Lagjen e re-Ferizaj Te dy shtepin jan te ndertuara ne nje oborr dhe posedojn 8 ar

  Ferizaj Sot, 16:31
  185.000 €
 • 2 foto
  Shtepia ne Prishtine
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Prishtine

  Shitet shtepia me 190m2 banim ,lokal 100m2,dhe bodrum60m2 ,shtepia posedon te gjitha dokumentacionin

  Prishtinë Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shpija me 4 ari oborr viti
  Shtepi / Vila

  Shpija me 4 ari oborr viti

  Shite shtipja me 4 ari oborr e kryme esht gati ka rrugen asfallt deri afer kalanizim ujsjells rrym g

  Viti Sot, 16:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Qender Shterpc)332/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Qender Shterpc)332/19

  Shitet Shtepia ne Qender te Shterpces: Shtepia Gjendet Rreth Rruges Kryesore. Shtepia ka 3.20 ari

  Ferizaj Sot, 16:26
  180.000 €
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15

  Shitet Shtepia me 11 Ari Oborr dhe shtepi 3 katshe ne Rr.Gjilanit Kati:1Sallon Kuzhine Dhome Gjumi

  Ferizaj Sot, 16:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.RIFAT BERISHA)
  Shtepi / Vila

  RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.RIFAT BERISHA)

  Shitet shtepia ne Rr.Rifat Berisha. Shtepia eshte 2 katshe. Shtepia ka 320m2 dhe ka 4.14Ari oborr. K

  Ferizaj Sot, 16:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTEPIA NE KODREN E TRIMAVE NE VRANJEFC
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE KODREN E TRIMAVE NE VRANJEFC

  Shitet Shtepia ne Kodren e TRIMAVE ,mbrapa shkolles Hilmi Rakovica ,shtepia posedon: -Sallon kuzhin

  Prishtinë Sot, 16:22
  33.000 €
 • 2 foto
  Shtepia me 5 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shtepia me 5 ari truall

  Shitet shtepia ne lagjen 8 Rrug ferizajit Afer restorant Shaqes Shtepi esht 3 kate Kati I Garazh

  Gjilan Sot, 16:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet objekti 5 katesh ne qender
  Shtepi / Vila

  Shitet objekti 5 katesh ne qender

  Shitet objekti ne qender te ferizajit mbrapa stacionit te autobusave ne rrugen Mejdi Xhaferi . Obje

  Ferizaj Sot, 16:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17

  Shiten 4 Shtepi ne Rr.Ramadan Ferizi me 12 Ari Oborr. Rruga Kryesore (Rr.Vllezrit Gervalla). Afer gj

  Ferizaj Sot, 16:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa(Shitet Shtepia ne Magj.Ferizaj-Shkup)274/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Shtepia ne Magj.Ferizaj-Shkup)274/17

  Shitet Shtepia ne magjistralen Ferizaj-Shkup me 20 Ari Oborr. Shtepia ka dy kate. Kati 1: ka 2 sallo

  Ferizaj Sot, 16:15
  Me Marrveshje