Shtepi / Vila
Kurbin

Shtepi / Vila në shitje në Kurbin

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

5

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shtepi private OKAZION
  Shtepi / Vila

  Shtepi private OKAZION

  Shitet shtepi 2 kateshe. Kati i pare : 80 meter katror. Kati i dyte: 100 meter katror (perfshire bal

  Kurbin 13 shtator 00:43
  83.000 €
 • 0 foto
  Okazion...Shitet shtepi dhe 2 dynym toke Mamurras
  Shtepi / Vila

  Okazion...Shitet shtepi dhe 2 dynym toke Mamurras

  Shtepi 1 kateshe dhe mundesin me projekt per kat tjeter me siperfaqe te pergjithshme 227 m2 e ndertu

  Kurbin 4 prill 09:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Shes shtepi ne milot afer shkolles shtepia esht nje kateshe dhe cmim i diskutushem

  Kurbin 2 prill 09:45
  40 €