Shtepi / Vila
Lushnjë

Shtepi / Vila në shitje në Lushnjë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Lushnje, Shitet shtepia bashke me truallin 856 m²
  Shtepi / Vila

  Lushnje, Shitet shtepia bashke me truallin 856 m²

  Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada. Shtepia ne g

  Lushnjë Sot, 10:03
  37.000 €
 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë Sot, 03:32
  120.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament Kati i 1 Pallat
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament Kati i 1 Pallat

  Shitet Apartament ne Lushnje Siperfaqja 60 m2 Apartamenti ndodhet ne katin e pare Apartamenti es

  Lushnjë Dje, 23:47
  28.000.000 Lek
 • 11 foto
  SUPER OKAZION...AP1+1...60m2..!!
  Shtepi / Vila

  SUPER OKAZION...AP1+1...60m2..!!

  SUPER OKAZION NE LUSHNJE...!!! Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 60 m2 ne katin e 2-te !! Apart

  Lushnjë Dje, 17:26
  27.000 €
 • 5 foto
  Okazion shitet shtepi 2+1
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi 2+1

  Shitet shtepi 2+1 me 1 dynym truall + 4 dynym tokë bashkë me shtëpinë Shtepia esht ne gjendje te mir

  Lushnjë 17 tetor 18:17
  1 €
 • 4 foto
  Okazion shitet shpi +truall ne golem 22000€
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shpi +truall ne golem 22000€

  Shitet tokë truall + ndërtesë në Golem I Vogël, Lushnje. Sipërfaqa totale është 500 m², ku 100 m² ë

  Lushnjë 16 tetor 23:27
  22.000 €
 • 0 foto
  ju mirpresim
  Shtepi / Vila

  ju mirpresim

  Shitet shtepia ne Lushnje , 2+1 kati i 11 Me anshensor, e mobiluar, shpetia ka 2 ballkone të mëdha

  Lushnjë 8 tetor 20:53
  6.000.000.000 Lek
 • 1 foto
  shtepi 3+1 e mobiluar moderne e me hipotek
  Shtepi / Vila

  shtepi 3+1 e mobiluar moderne e me hipotek

  Shesim shtepi te madhe me dy dhoma gjumi ,sall pritje dhe guzhin te madhe...me mundesi per te ber nj

  Lushnjë 5 tetor 18:23
  65.000 €
 • 5 foto
  banesa ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  banesa ne Lushnje

  banesa 106m ne katin e 4 te kryqezimi i spitalit. 2 dhoma gjumi,2 banjo,sallon pritje e guzhine

  Lushnjë 2 tetor 16:15
  40.000 €
 • 12 foto
  Shtepi 3+1 e kompletuar
  Shtepi / Vila

  Shtepi 3+1 e kompletuar

  Shtepi banimi ne Divjake ne qender te qytetit me siperfaqe 520 metra katrore...truall + toke 110 met

  Lushnjë 25 shtator 09:24
  155.000 €
 • 6 foto
  SHTEPI 2-KATESHE E PA PERFUNDUAR
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2-KATESHE E PA PERFUNDUAR

  Ne Golem (LU) 100 m nga autostrada afer xhamise. Kati i dyte dhe nje pjese e katit te pare i banuesh

  Lushnjë 10 shtator 00:18
  10.700.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet gazoniere Lushnje 8.000 euro
  Shtepi / Vila

  Shitet gazoniere Lushnje 8.000 euro

  Ne lagjen Kadri Qystri ne zone te mire shitet apartament gazoniere per arsye emigrimi . Apartamenti

  Lushnjë 10 shtator 00:18
  8.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shtepi ne shitje ne qender

  Lushnjë 7 shtator 17:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË LAGJJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE 6,700,000 LEK / Total
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË LAGJJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE 6,700,000 LEK / Total

  Shitet shtëpi private + tokë truall në lagjjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnje. Ka një sipërfaqje to

  Lushnjë 28 gusht 11:19
  6.700.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Ndertese 4 katshe
  Shtepi / Vila

  Shitet Ndertese 4 katshe

  Shitet Ndertese 4 katshe Siperfaqja nderteses 156m2 Siperfaqja totale :227 m2 Posedon Toke Are +T

  Lushnjë 22 gusht 11:03
  410.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private + truall në lagjjen “Xhevdet Nepravishte”, Lushnje. Ka një sipërfaqje totale

  Lushnjë 21 gusht 12:48
  40.000 €
 • 12 foto
  shtepi e mobiluar 1+1 koridor+ ballkon+ tualet
  Shtepi / Vila

  shtepi e mobiluar 1+1 koridor+ ballkon+ tualet

  shitet shtepi pallat egzistues 1+1 kati i 2 lagja gafur muco lushnje shtepia eshte e ristauruar dhe

  Lushnjë 24 korrik 11:20
  23.000 €
 • 5 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Okazion!! Shitet vilë 2 katëshe në Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë është

  Lushnjë 13 korrik 12:01
  120.000 €
 • 6 foto
  Shitet Shtepi ne Plug te Lushnjes
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi ne Plug te Lushnjes

  Shitet Shtepi ne Plug te Lushnjes .. e mobiluar , shtepia eshte 117² banes dhe 4 dylym toke .. *Shte

  Lushnjë 2 korrik 11:21
  42.000.000 Lek
 • 9 foto
  Apartament ☄banimi 1+1 e kompletuar ☄☄
  Shtepi / Vila

  Apartament ☄banimi 1+1 e kompletuar ☄☄

  Shitet 1 apartament 1+1 me ipotek ne lagjen gafur muco lushnje apartamenti eshte restauruar tersisht

  Lushnjë 30 qershor 11:27
  1 €
 • 2 foto
  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK

  shtepia esht e vejeter dhe nuk esht e banushme, hapsira e ndertimit esht e shfrytezueshme ne max sep

  Lushnjë 24 qershor 16:32
  47.000 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË SARAVË, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË SARAVË, LUSHNJE

  Jepet me qira shtëpi private në fshatin Saravë, Lushnje. Shtëpia është 300 m² e organizuar në 3 dhom

  Lushnjë 20 qershor 13:22
  25.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE,NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE,NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Në një sipërfaqe totale trualli prej

  Lushnjë 20 qershor 12:34
  5.500.000 Lek
 • 6 foto
  OKAZION!! SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  OKAZION!! SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

  Okazion!! Shitet shtëpi private në lagjen 18 Tetori, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë është 410

  Lushnjë 20 qershor 12:11
  25.000 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

  Jepet me qira shtëpi private në lagjen 18 Tetori, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë është 410 m²

  Lushnjë 20 qershor 11:57
  100 €
 • 7 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet banesë private në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Sipërfaqa totale e objektit është 200 m² nga

  Lushnjë 20 qershor 11:48
  50.000 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA NDËRTESË + TOKË ARE NË GOLEM I VOGËL,
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA NDËRTESË + TOKË ARE NË GOLEM I VOGËL,

  Jepet me qira ndërtesë + truall në Golem i vogël, Lushnje. Sipërfaqja Totale është 500 m², ndërtes

  Lushnjë 20 qershor 11:40
  300 €
 • 7 foto
  SHITET NDËRTESË + TOKË ARE NË GOLEM I VOGËL,LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TOKË ARE NË GOLEM I VOGËL,LUSHNJE

  Shitet ndërtesë + truall në Golem i vogël, Lushnje. Sipërfaqja totale është 500 m², ndërtesa ka një

  Lushnjë 20 qershor 11:13
  80.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI NË PLUG, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI NË PLUG, LUSHNJE

  Shitet shtëpi në Plug, Lushnje. Sipërfaqa është 100 m² e organizuar në: 3 dhoma gjumi, kuzhinë + sa

  Lushnjë 19 qershor 17:31
  70.000 €
 • 5 foto
  SHITET VILË NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

  Okazion! Shitet vilë 3-katëshe në lagjen 18 Tetori, Lushnje. Sipërfaqa e vilës është 300 m², ndodhe

  Lushnjë 19 qershor 17:27
  77.000 €
 • 6 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË TOSHKËZ, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË TOSHKËZ, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në Toshkëz, Lushnje. Sipërfaqa totale e vilës është 200 m², organizohet në sa

  Lushnjë 19 qershor 14:42
  60.000 €
 • 6 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet Ndërtesë + truall në lagjen Loni Dhamo, Lushnje me sipërfaqe totale 636 m² e organizuar në 4

  Lushnjë 19 qershor 14:14
  680.000 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Jepet me qira shtëpi private në lagjen Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë ës

  Lushnjë 19 qershor 14:07
  400 €
 • 8 foto
  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

  Shitet vilë 3-katëshe me sipërfaqe 420 m² në Saravë, Lushnje. Vila është e organizuar në tre kate dh

  Lushnjë 19 qershor 12:23
  110.000 €
 • 1 foto
  SHITET VILË NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet vilë në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa totale është 700 m², nga të cilat 503 m² janë

  Lushnjë 19 qershor 12:18
  185.000 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Jepet me qira shtëpi private + truall në lagjen Xhevdet Nepravishta. Sipërfaqa totale është 500 m²,

  Lushnjë 19 qershor 11:59
  20.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET VILË NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Kongresi i Lushnjes. Sipërfaqa totale është 596m². Ndërtesa është

  Lushnjë 19 qershor 11:57
  65.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen Xhevdet Nepravishta. Sipërfaqa totale është 500 m², ku 127

  Lushnjë 19 qershor 11:52
  140.000 €
 • 8 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Kati i parë ka sipërfaqe 88 m², kati i d

  Lushnjë 18 qershor 16:26
  130.000 €
 • 1 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË TOSHKËZ, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË TOSHKËZ, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në fshatin Toshkëz, Lushnje. Ka sipërfaqe 130 m² e organizuar në: 2 dhoma gju

  Lushnjë 18 qershor 16:11
  40.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa është 510 m², ndodhet në një lagje s

  Lushnjë 18 qershor 15:31
  100.000 €
 • 7 foto
  SHITET VILË TRE-KATËSHE NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË TRE-KATËSHE NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet vilë tre katëshe me sipëfaqe 177m² në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Vila është e org

  Lushnjë 18 qershor 15:08
  150.000 €
 • 3 foto
  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet vilë 3-katëshe në lagjen Loni Dhamo, Lushnje me sipërfaqe totale 330 m². Vila është e organi

  Lushnjë 18 qershor 14:58
  110.000 €
 • 7 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet ndërtesë + truall në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 3237 m² ku 3000 m² janë

  Lushnjë 18 qershor 14:52
  250.000 €
 • 7 foto
  SHITET NDERTESË + TRUALL NË LAGJEN ”KONGRESI” LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET NDERTESË + TRUALL NË LAGJEN ”KONGRESI” LUSHNJE

  Shitet shtëpi private me sipërfaqe 525 m² në lagjen ”Kongresi” Lushnje. Shtëpia është 3 kate ku kati

  Lushnjë 18 qershor 09:10
  140.000 €
 • 3 foto
  Vend sherbimi +shtepi
  Shtepi / Vila

  Vend sherbimi +shtepi

  Shitet vend sherbimi+shtepi vendi isherbimit eshte perfunduar gati per aktivitet e cila rryma elektr

  Lushnjë 17 qershor 19:48
  1 €
 • 2 foto
  Shes apartment!!
  Shtepi / Vila

  Shes apartment!!

  Apartment ne qender te Lushnjes me pamje nga sheshi I Bashkise . Shitje per arsye emigrimi. 2 dhoma

  Lushnjë 15 qershor 09:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stepi +tok
  Shtepi / Vila

  Stepi +tok

  Shitet shtepia ne fshatin staravec ndodhet 7 minuta larg divjakes dhe 10 minuta larg lushnjes esht n

  Lushnjë 13 qershor 21:33
  50 Lek
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi 1+1 ne dushk sektor , lushnje. Shtepia ne gjendje shum te mir . Tok para shtepis dhe m

  Lushnjë 12 qershor 15:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet për arsye mos perdorim
  Shtepi / Vila

  Shitet për arsye mos perdorim

  Shitet për arsye mos perdorim në Mizë të lushjes komuna Divjakë shtëpi dhe 20 dylym tok në perdorim

  Lushnjë 4 qershor 15:52
  25.000 €