Shtepi / Vila
Mallakastër

Shtepi / Vila në shitje në Mallakastër

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster
  Shtepi / Vila

  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster

  Shitet nje shtepi 2 kateshe me perspektive per 5 kate , 20 m larg rruges nacionale Ballsh - Fier per

  Mallakastër 19 tetor 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Dy kateshe plus dhe nje shtepi e vogel ne oborr me siperfaqe 30 meter kateror plus 7 dylym tok me ta

  Mallakastër 16 gusht 09:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia

  Shitet shtepia ne ballesh . 1.1 me garazhe..para shtepia ka oborre te bollshem

  Mallakastër 31 maj 19:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi ne shitje 2+1 kati i pare
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje 2+1 kati i pare

  shitet shtepia 2+1 ne qytetin e Ballshit lagjia \"5 Maj\"kati i pare e mobiluar me gjithe dokumentac

  Mallakastër 4 prill 02:46
  18.000 Lek
 • 6 foto
  shtepi 2+1 ne Ballsh lagjia \"5 Maj\"
  Shtepi / Vila

  shtepi 2+1 ne Ballsh lagjia \"5 Maj\"

  shitet shtepi 2+1 ne qytetin e Ballshit e mobiluar kati i pare me gjithe dokumentacionin perkates me

  Mallakastër 4 prill 02:45
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion!!! Shitet shtepia 1+1 me cmim okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion!!! Shitet shtepia 1+1 me cmim okazion

  per me shum info na kontaktoni

  Mallakastër 2 prill 14:35
  1.100.000 Lek
 • 4 foto
  shitet shtepi Patos ,lagja naftetari
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi Patos ,lagja naftetari

  hyrja eshte e rregullt e lyer ,e shtruar me pllaka nuk ka nevoje per nderhyrje , me guzhine te mobi

  Mallakastër 2 prill 11:22
  1 Lek